מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי לצעירים | תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 14.10.2017 - 08.10.2017

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 14.10.2017 - 08.10.2017

הורוסקופ לצעירים - על כל מה שחשוב בחיים: הורוסקופ אהבה, הורוסקופ ללימודים, מה יהיה עם ההורים, המורים ועם הבנים/בנות...

לשיחה אישית עם מיסטיקנים בכירים חייגו 24 שעות ביממה 03-6145910

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 14.10.2017 - 08.10.2017

הורוסקופ מזל טלה

צחוקים: דברים טובים מתחילים לקרות לכם בזכות מישהו שיש לכם איתו קטע מצחיק. יש מצב שהצחוקים איתו יגלשו אל משהו קצת יותר רומנטי.

נפש: אחרי שפינקתם את עצמכם בכל מה שעלה לכם בראש, הגיע הזמן שתעשו משהו גם בשביל הנפש שלכם בקטע שאפשר לקרוא לו רוחני.

טיימינג: זה אחלה טיימינג בשביל להשתחרר מקטעים שלא ממש התחברתם איתם. הכי כדאי לכם לנפנף את מי שמשחק ברגשות שלכם.

סוד: משהו שקורה לכם בדרך אל מסיבה, מחבר אתכם עם מישהו שהראש שלו כמו הראש שלכם. את הסיפור הזה כדאי לכם לשמור קצת בסוד.

הורוסקופ מזל שור

שופינג: אתם תופסים אחלה ראש טוב בזכות שופינג מדהים שמביא לכם שמחה גדולה. צפויה לכם הזדמנות לשדרג את הקולבים בלי יותר מדי השקעה.

תוכניות: מישהו שלא היה בתוכניות שלכם, מביא לכם הצעה שקשה לכם להתעלם ממנה. הקטע הזה יכול לגלגל אתכם אל פרשייה רומנטית.

רמזים: יש מישהו שרומז לכם שבזכותכם החיים שלו הפכו להיות הרבה יותר טובים. כדאי שתמשיכו איתו בטבעיות בלי לעשות יותר מדי שינויים.

חיבור: פגישה שתתקיים במקום מפתיע תחבר אתכם עם קטעים שבכלל לא ידעתם שהם קיימים. צפוי חיבור בסבבה גם ביניכם לבין עצמכם.הורוסקופ מזל תאומים

אינטרסים: זה אחלה שבוע בשביל לבדוק מי הם החברים האמיתיים שלכם ומי סתם נדבקים אליכם בשביל לקדם את האינטרסים של עצמם.

סיפורים: צפוי לכם סיפור מהמם עם מישהו שלא ממש אכפת לו מה חושבים עליו כל עוד הוא נמצא איתכם. יש מצב שהגרלתם לעצמכם מעריץ חדש.

ביטחון: היכרות חדשה מעלה לכם את הביטחון העצמי שקצת הסתבכתם איתו בזמן האחרון. פתאום אתם רואים שלא הייתה לכם סיבה להיות מודאגים.

עונות: זו תקופה בשנה שעושה משהו טוב בשביל ה-לוק שלכם. יבואו לכם הרבה מחמאות שקשורות למשהו ששדרגתם בהופעה החיצונית שלכם.הורוסקופ מזל סרטן

נדלק: צפויים לכם קטעים מפתיעים עם מישהו שעד עכשיו התעלם מכם כאילו. מצד שני, יש מצב שהוא נדלק על משהו שעשיתם או אמרתם.

קולטים: אתם קולטים מבטים של מישהו שלא מפרגן לכם בגלל שהוא קצת מקנא בכם. סבבה, אבל במקום להסתלבט עליו, כדאי שתעזרו לו.

פרשייה: חוזרת אליכם פרשיית אהבה שפעם לא הצליח לכם איתה. יש מצב שהפעם היא תצליח לכם בגדול בזכות שינוי שהצד השני עשה עם עצמו.

עקרונות: אתם הולכים עם העקרונות שלכם גם אם לא כולם מסכימים איתם. זה סבבה שיש לכם דעה עצמאית, רק שזה לא נורא אם יש מישהו שמתווכח איתכם.הורוסקופ מזל אריה

הפשרה: צפוי להתחמם קשר שקפא ושגם אתם מרגישים שחבל להרוס אותו. עושה רושם שהצד השני מעוניין בזה לא פחות ממה שאתם מעוניינים.

נסיעה: נדלק קשר שהתחיל באיזושהי מסיבה, רק שאז לא היה לכם ראש בשבילו. יש מצב שהסיפור הזה יתגלגל אל נסיעה שהמטרה שלה היא איחוד לבבות.

נפשות: הכוכבים גורמים לכם להרגיש שמצאתם את הנפש התאומה שלכם. אז נכון שאולי תצטרכו להשקיע בקשר הזה יותר ממה שהתכוונתם אבל זה שווה לכם.

שיקולים: אחלה טיימינג בשביל להוריד מעליכם מישהו שבכל פעם שאתם נפגשים איתו אתם מרגישים שהוא מביא לכם תג'ננה. יש מצב שאתם צודקים.הורוסקופ מזל בתולה

פתרונות: מישהו שופך בפניכם את הלב ומספר לכם על הצרות שלו בקטע רומנטי. מה שמוזר בסיפור הזה הוא שאתם רואים את הפתרון, רק שהוא לא רואה.

ריגושים: יבואו לכם אחלה ריגושים בחברת מישהו שכבר המון זמן יש ביניכם חילופי מילים רק ששניכם מתביישים לחשוף את רגשותיכם. אחלה טיימינג לסגור עניין.

חלומות: אתם מקבלים משהו שעושה לכם טוב בלב. יש מצב שאף אחד לא יבין מה פתאום אתם מתלהבים מהמשהו הזה אבל מספיק שאתם מבינים. לא ככה?

תשומי: יש מישהו שרומז לכם שהוא מרגיש שבזמן האחרון אתם קצת מזניחים את היחסים שלכם איתו. גם אם אתם חושבים שהוא טועה כדאי שתתנו לו קצת יותר תשומי.הורוסקופ מזל מאזניים

צ'אנסים: צירוף מקרים מוזר מפגיש אתכם עם מישהו שחשבתם עליו, רק שלא האמנתם שיש לכם צ'אנס איתו. להפתעתכם מתברר שהוא דלוק עליכם.

עידוד: הכוכבים מעודדים אתכם לעשות לעצמכם רק את החשבונות שלכם ולא את החשבונות של הצד השני. אם יש מישהו שרוצה לבלות איתכם אז בטח הוא יודע בשביל מה.

יחצנות: קטע חברתי שמתחיל ברגל שמאל משנה כיוון לטובה ועושה לכם אחלה יחסי ציבור. כל מה שאתם צריכים זה רק להיות במקום הנכון בזמן הנכון.

סדר: כוכב שקוראים לו ונוס עוזר לכם השבוע ומכניס הרבה אקשן לפרשייה רומנטית שקצת הזדחלה לה. בקרוב יתברר שהכול היה לטובה.הורוסקופ מזל עקרב

סבבה: קטעים מוזרים שבכלל לא היו בראש שלכם, מתבררים כדבר הכי טוב שקרה לכם בזמן האחרון. עכשיו אתם לומדים שבכל בלגאן יש גם משהו סבבה.

גורל: פגישה שנראית לכם כאילו נפלה עליכם משום מקום, יכולה לבשר על קשר חדש ומטריף. בדיוק על זה אומרים ש-'הגורל הוא עיוור'.

בלבול: יבוא לכם קשר מקורי שבהתחלה קצת מבלבל אתכם, אבל ככל שהזמן עובר אתם רואים שהוא סבבה בשבילכם. מה שהתחיל על הפנים, זורם אל 'הפי אנד'.

סבלנות: עושה רושם שאתם יודעים בדיוק לאן ואל מי צריך לשלוח את המסרים הרומנטיים שלכם. יחד עם זה כדאי שתחכו בסבלנות אחרי ששלחתם. אל תלחצו.הורוסקופ מזל קשת

התמקדות: אתם יורדים על מישהו שמתמקד בשטויות במקום ללכת על מה שחשוב באמת. עושה רושם שהוא לא ממש בוגר בשביל הראש שלכם.

נרתעים: זה שאתם שונאים שתלטנים גורם לכם להירתע ממישהו שהיה יכול להיות החבר שלכם. עושה רושם שבעניין הזה אתם לא מוכנים להתפשר.

נימוקים: מישהו מביא לכם נימוקים הגיוניים שאמורים לשכנע אתכם בקטע רומנטי, אבל אתם מחפשים משהו שבא מהלב ולא מהראש.

מופתעים: מישהו מפתיע אתכם בהצעה שלא ציפיתם לה. במקום לענות לו ב"כן" או "לא", כדאי לכם לבקש זמן בשביל לחשוב על זה.הורוסקופ מזל גדי

לוק: אתם לא סגורים על מישהו שה-לוק שלו סבבה, אבל הראש שלו לא ממש בטעם שלכם. מה שחשוב זה מה שבפנים ולא מה שבחוץ.

שיחות: צפויה לכם שיחת נפש עם מישהו שנפגע בקלות. יש לו המון תכונות טובות, אבל הרגישות שלו משגעת אתכם.

נדלקים: מישהו נדלק עליכם בגדול בזכות זה שלא איכפת לכם לצחוק על כל העולם וגם על עצמכם. הוא מבין שזה הודות לביטחון העצמי שלכם.

רומנטי: סיפור רומנטי יצטרך קצת נסיעות אבל הוא שווה את המאמץ. עושה רושם שאתם לוקחים פסק-זמן מהבילויים השגרתיים.


הורוסקופ מזל דלי

מתלבטים: אתם מתלבטים איך לרמוז למישהו מדליק על הרגשות שלכם. קחו בחשבון שזה עלול לקלקל את הידידות שביניכם.

חברתי: אתם מוצאים אחלה שיטה בשביל לפתור בלגאנים חברתיים. לא תהיה לכם בעיה להחליק את העניינים, כל עוד לא תפגעו ב"אגו" של מישהו.

ציפיות: אתם מנסים להתאים את הציפיות הרומנטיות שלכם למציאות, בלי לוותר על החלום הגדול. להפתעתכם, זה ממש קורה.

חיצוניות: נשבר לכם ממישהו שרק החיצוניות מצליחה להדליק אותו. חבל על האנרגיה שאתם מקדישים בניסיונות לשכנע אותו שיש עוד דברים בחיים.


הורוסקופ מזל דגים

הקלה: מישהו שהביא לכם לא מעט כאבי ראש, יוצא לכם מהוורידים. זה אומר שהצלחתם להסיר מכשול חשוב בחיים שלכם.

הקשבה: אתם לא חייבים להתיידד עם מישהו שלא משדר איתכם על גל אחד. הכי טוב שתקשיבו למי שמעודד אתכם להשיג את הרצוי ולא להתפשר עם המצוי.

טעמים: אל תתביישו להגיד 'לא' למי שנורא רוצה להדביק לכם שידוך מעפנה. עושה רושם שהטעם שלו הוא לא ממש הטעם שלכם.

ייחודיות: אתם מככבים במרכז העניינים ומושכים אליכם ים של תשומת לב. אל תתרגשו ממי שמרכל עליכם ואומר שנורא חשוב לכם להיות מיוחדים.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן


עוד באותו נושא:

תחזית שבועית, הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים, אסטרולוגיה לצעירים, הורוסקופ לצעירים, תחזית שבועית לצעירים, תחזית שבועית מזל טלה, תחזית שבועית מזל שור, תחזית שבועית מזל תאומים, תחזית שבועית מזל סרטן, תחזית שבועית מזל אריה, תחזית שבועית מזל בתולה, תחזית שבועית מזל מאזניים, תחזית שבועית מזל עקרב, תחזית שבועית מזל קשת, תחזית שבועית מזל גדי, תחזית שבועית מזל דלי, תחזית שבועית מזל דגים

תן ציון למאמר זה

0