מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי לצעירים | תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 21.10.2017 - 15.10.2017

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 21.10.2017 - 15.10.2017

הורוסקופ לצעירים - על כל מה שחשוב בחיים: הורוסקופ אהבה, הורוסקופ ללימודים, מה יהיה עם ההורים, המורים ועם הבנים/בנות...

לשיחה אישית עם מיסטיקנים בכירים חייגו 24 שעות ביממה 03-6145910

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 21.10.2017 - 15.10.2017

הורוסקופ מזל טלה

התייעצות: זה סבבה שאתם מתייעצים עם החברים שלכם, אבל זה לא יכול להחליף דיבור אמיתי עם המישהו המסוים שבא לכם עליו.

קליטה: מישהו שאתם רוצים ממנו משהו, נותן לכם את המשהו הזה בלי שתבקשו. יש מצב שהוא פשוט קלט את המחשבות שלכם, אתם יודעים.

הקלה: צפוי לכם קשר חדש שהוא הרבה פחות מלחיץ מקטע קודם שכבר היה לכם. היחסים זורמים בכיף, ואף אחד לא משגע את אף אחד.

נתינה: יש מישהו שממש רוצה לתת לכם מתנה, אבל אין לו מושג מה בראש שלכם. אתם צריכים לדעת במי מדובר בשביל לזרוק לו רמז. 

הורוסקופ מזל שור

התקרבות: מישהו שחשבתם שהוא לא מחבב אתכם, רומז לכם שזה בכלל לא ככה. עכשיו זה התור שלכם לנסות להתקרב אליו קצת יותר.

סיכויים: סיפור ישן חוזר בשביל לתת לכם צ'אנס נוסף. יש מצב שעדיין לא סגרתם את הקטע הזה, וזה אומר שאתם מסתובבים במעגלים.

פגישות: צפויה פגישה עם מישהו שכבר המון זמן לא התראיתם איתו. יש מצב שאתם המומים מההופעה המשודרגת שלו, אבל גם הוא המום מכם.

תגובות: אל תמהרו להגיב כלפי מישהו שזרק לכם רמז רומנטי. זה לגמרי בסדר לתת לו להתאמץ קצת בשביל להשיג אתכם.הורוסקופ מזל תאומים

סטייל: יש אנשים שהסטייל השובב שלכם מעצבן להם את העיניים, ובעיקר את האוזניים. אם אתם יודעים מה טוב בשבילכם, אל תדפקו להם חשבון.

חברתי: יוצא לכם להיות אחראים על קטע חברתי שמתגלגל כבר שמונה חודשים. זה נראה כמו שאף אחד, חוץ מכם, לא יודע לטפל בזה.

עיתוי: הימים שני ורביעי מסדרים לכם הפתעות נעימות בקטעים שבין בנים לבנות. מישהו שאתם רוצים בו, מעוניין בקשר הזה לא פחות מכם. אולי, אפילו, יותר.

בלגאן: קצת מבולגן לכם בנוגע למישהו שהמסרים והרמזים שלו, תמיד מבלבלים אתכם. מה שבאמת חשוב, זה שבשורה התחתונה הוא לא אדיש אליכם.הורוסקופ מזל סרטן

נקודות: אתם נורא נחמדים גם כלפי אלה שלא ממש מקובלים על כולם. מה שטוב הוא שזה רק מוסיף לכם נקודות, בטח לא מוריד.

תסכולים: אל תיכנסו לקשר עם מישהו שהתסכולים שלו מטריפים אותו. אז נכון שהוא חמוד וכאלה, אבל אתם לא אמורים להיות הפסיכולוגים שלו.

קליעה: אתם נותנים מתנה שמאוד משמחת את המישהו המסוים שמקבל אותה. זה נראה שחשבתם על זה המון זמן וקלעתם בדיוק לטעם שלו.

אנרגיות: הימים ראשון ושלישי פותחים לכם ים של אנרגיות רומנטיות. אל תחשבו שאולי אתם מנג'סים למישהו, להיפך, הוא ממש מחכה לכם.הורוסקופ מזל אריה

דיבורים: צפוי לכם דיבור ארוך עם מישהו שיש לו ניסיון בקטעים שמביכים או מפדחים אתכם. זו לא בושה ללמוד ממישהו חכם.

קסם: אתם תצליחו להקסים את מי שבראש שלכם, גם אם תצטרכו להתחרות עליו מול מישהו מסוים. הכול זה עניין של ביטחון עצמי ואתם יודעים את זה.

חגיגה: הכוכבים שלכם מבשרים על חגיגה גדולה שאתם הולכים לככב בה. אל תתרגשו אם מישהו ירמוז ש- 'גנבתם' לו את ההצגה.

עזרה: צפוי לכם שבוע עם המון מזל שזה אומר שתוכלו (אפילו) לעזור לחברים שלכם או למישהו מסוים שהתחרבש לו קטע רומנטי.הורוסקופ מזל בתולה

חלומות: עולם החלומות שלכם עובר עכשיו שינויים מופלאים וזו אחלה בשורה בשביל אלה מביניכם שרוצים לפתח כישורים יצירתיים ואמנותיים.

פופולאריות: יש מצב שתרגישו הרבה יותר מרוגשים יחסית למה שאתם רגילים, אבל רק שתדעו שזה תורם לכם המון פופולאריות אצל המחזרים שלכם.

קסם: חוסר ביטחון עצמי עלול לגרום לכם לוותר על קטע רומנטי. עושה רושם שאתם לא ממש מודעים לקסם האישי שלכם.

מסרים: אם אתם "בתולות" אמיתיים, זה אומר שאתם לא הולכים לסמוך רק על המזל, אלא גם תופסים דיבור או שולחים מסר למי שאתם דלוקים עליו. הורוסקופ מזל מאזניים

קוליות: צפוי לכם קטע רומנטי שאתם צריכים לשחק אותו קולים. זה אומר שאתם צריכים לזרוק רמז עבה ולתת לצד השני לעשות את השיקולים שלו.

ספורט: משהו שקשור לפעילות ספורטיבית הולך להביא לכם מזל והצלחה. זה לא חייב להיות קטע שאתם משתתפים בו אלא אפילו אירוע שאתם מושפעים ממנו.

ספונטאניות: השבוע אתם חוגגים על קטעים רומנטיים מדהימים שבאים לכם בהפתעה. זה אומר שאין לכם מה לתכנן אלא לזרום איתם בספונטאנית.

צ'אנסים: כדאי שתדעו שיש גם כאלה שמקנאים בכם בגלל שאפילו הצ'אנסים שאתם לוקחים, מצליחים לכם בגדול. מצד שני, מה אכפת לכם?הורוסקופ מזל עקרב

אנרגיות: כוכב פלוטו מייצג את מזל עקרב והוא מביא לכם שבוע מה-זה רומנטי, והכול בזכות זה שהוא מתחבר עם האנרגיות של כוכבים מוטרפים.

צירופים: קטע שנראה כמו צירוף מקרים מפגיש אתכם עם מישהו שאתם יכולים לדבר איתו על הכול בלי להרגיש שמשהו עלול לפדח אתכם.

הזדמנויות: זה הזמן למחוק מהרשימות שלכם את מי ששיחק ברגשותיכם. ממש עכשיו זורמות אליכם הזדמנויות חדשות והרבה יותר שוות מהקודמות.

התחדשות: החברים הטובים שלכם יעודדו אתכם לנפנף מהחיים שלכם את מי שאכזב אתכם ולהכניס במקומו את מי שעושה לכם טוב. הורוסקופ מזל קשת

אנרגיות: זו תקופה שמזרימה אליכם אנרגיות מסתוריות וסודיות שעושות לכם טוב. יהיו כל מיני אנשים שירכלו, אבל מספיק שאתם תהיו מבסוטים.

מתנות: מישהו חוזר ממקום רחוק ומביא לכם משהו שמדליק אתכם. הקטע הזה מבשר על שבוע עם המון מתנות שעושות לכם טוב.

רומנטי: מצליח לכם קטע רומנטי שגם מביא לכם הרבה ביטחון עצמי. עכשיו אתם רואים שלא הייתם צריכים לעשות את ההשוואות שעשיתם עד עכשיו.

כיוונים: זה בסדר שאתם מתלבטים בין שני כיוונים רומנטיים ששונים מאוד זה מזה. מה שחשוב הוא שאתם תהיו אלה שבוחרים ולא שמישהו יכתיב לכם.הורוסקופ מזל גדי

מחזרים: הכוכבים עוזרים לכם להתחבר עם מחזרים מהמזלות שור ובתולה. חוץ מזה, עושה רושם שתצטרכו להוציא לעצמכם מהראש את הקשרים עם מישהו מעצבן.

עדינות: יש מישהו שנורא רוצה לעזור לכם, רק שלא בא לכם שהוא יתערב לכם בחיים. סבבה, אז כדאי שתדברו איתו בעדינות ובלי להתכסח.

הערצה: יש מצב שהמישהו המסוים שאתם מעריצים אותו בכלל לא יודע שזה מה שאתם מרגישים. אם תמשיכו לשמור את זה בסוד, אז הוא גם לא יידע.

ויכוחים: יש מצב לוויכוחים ביניכם לבין מישהו שאתם לא ממש אדישים אליו. תתחילו להתרגל שלא תמיד חייבים להסכים למה שהשני אומר ועדיין לאהוב אותו.


הורוסקופ מזל דלי

פגישה: צפויה לכם פגישה עם מישהו מוטרף. אל תרגישו לא נעים לדבר איתו רק על הזיכרונות הטובים שהיו לכם איתו ולשכוח את הזיכרונות הרעים.

גדולים: אתם מתחילים לתכנן מפגש מדהים שיש לכם חלק בו. אם בראש שלכם לצאת ממנו מסוחררים ומרוגשים, כדאי שתהיו בין הראשונים לארגן אותו.

ייחס: מישהו רוצה שתתייחסו אליו ובשביל זה הוא מוכן לעשות דברים שעלולים, אפילו, לסבך אותו. תנו לו צ'אנס בשביל שלא יתפדח.

חיבורים: צפויים לכם אחלה קטעים עם אלה שנולדו במזלות שור, תאומים ומאזניים. חוצמזה, הנומרולוגיה מסדרת לכם אהבה עם מי שמספר המזל שלהם הוא 3.


הורוסקופ מזל דגים

דוגרי: בפגישות הרומנטיות שלכם כדאי שתגידו דוגרי את מה שאתם באמת מרגישים, ולא את מה שהצד השני רוצה לשמוע. ההתנהגות הזו תביא לכם מזל ומקובלות חברתית.

שיקולים: יש מישהו שעד עכשיו קצת התעלמתם ממנו בגלל שהוא היה תפוס. סבבה, רק שעכשיו הוא יוצא מהקשר שהיה לו והשאלה היא מה אתם הולכים לעשות.

צחוקים: אתם מרגישים בשמיים בזכות קטע שזורם עם המון צחוקים וכאלה. כדאי שתפנימו שמי שמצליח להצחיק אתכם שווה לתת לו צ'אנס.

קליטה: מישהו חכם אומר לכם משהו שבהתחלה אתם לא סגורים על זה, רק שאחרי יום או יומיים אתם קולטים שהוא צדק. סבבה, רק כדאי שגם תעשו עם זה משהו.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

תחזית שבועית, הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים, אסטרולוגיה לצעירים, הורוסקופ לצעירים, תחזית שבועית לצעירים, תחזית שבועית מזל טלה, תחזית שבועית מזל שור, תחזית שבועית מזל תאומים, תחזית שבועית מזל סרטן, תחזית שבועית מזל אריה, תחזית שבועית מזל בתולה, תחזית שבועית מזל מאזניים, תחזית שבועית מזל עקרב, תחזית שבועית מזל קשת, תחזית שבועית מזל גדי, תחזית שבועית מזל דלי, תחזית שבועית מזל דגים

תן ציון למאמר זה

0