מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי לצעירים | תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 04.11.2017 - 29.10.2017

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 04.11.2017 - 29.10.2017

הורוסקופ לצעירים - על כל מה שחשוב בחיים: הורוסקופ אהבה, הורוסקופ ללימודים, מה יהיה עם ההורים, המורים ועם הבנים/בנות...

לשיחה אישית עם מיסטיקנים בכירים חייגו 24 שעות ביממה 03-6145910

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 04.11.2017 - 29.10.2017

הורוסקופ מזל טלה

התברגות: יחסים שתפסתם עם האנשים הנכונים, עוזרים לכם להתברג למקומות הנכונים עם אלה שכבר הרבה זמן אתם רוצים להתחבר איתם.

חשבונות: כדאי שתחשבו פעם נוספת לפני שאתם סוגרים עניין עם מישהו שלא דופק חשבון. גם אם הוא מדהים ומקסים, שום דבר טוב לא יבוא לכם ממנו.

רוחני: קטע מפתיע עוזר לכם לחזק קשר שהולך איתכם כבר המון זמן. מצד שני, צפויות שיחות רומנטיות עם מישהו חמוד ורוחני שמחפש את עצמו.

אנרגיות: אווירה רומנטית עושה טוב גם לקשרים החברתיים שלכם. מישהו שפעם לא הלך לכם איתו, מוכן להקשיב להצעה חדשה שאתם זורקים לו.

הורוסקופ מזל שור

טבעיות: משהו שעשיתם בשיא הטבעיות מביא לכם צ'ופר שלא חלמתם עליו. זה מסוג הקטעים שבאים לכם בקלות, אבל יש אנשים שמעריצים ומעריכים את זה.

הצלחות: צפויה לכם הצלחה ענקית בתחום שרק לפני שבוע נדלקתם עליו. אם אתם רוצים שזה יתפוס זינוק מהמם, כדאי שתלכו על זה עם חבר.

אירועים: השבוע כדאי לכם לקבוע לעצמכם לוח זמנים קפדני. הכוכבים צופים לכם ים של אירועים שתצטרכו המון זמן בשביל לצאת בראש טוב עם כולם.

שינויים: קטע חברתי שמתחיל על הפנים, מסתיים באנרגיות טובות. יכול להיות שדברים שמישהו מספר לכם גורמים לכם לשנות את דעתכם על מישהו שלא חיבבתם.הורוסקופ מזל תאומים

מזל: צפויים ימים עם הרבה מזל בשביל אלה מכם שמחפשים את עצמם בקטעים של מוסיקה ואמנות. תלכו עם הלב שלכם והכול יסתדר לכם בסבבה.

געגועים: הכוכבים רואים שאתם הולכים לקרוע את העיר עם מישהו שכבר המון זמן לא נפגשתם איתו. זה אומר שהגעגועים עושים את שלהם.

קטעים: יש מצב לקטע מדליק עם מישהו שווה אבל אתם יותר מדי מתחשבים במה שאחרים אומרים עליכם. תזכרו שרק אתם תקבעו איך זה יתגלגל.

כוונות: יש מצב שמישהו טוחן לכם במוח בגלל סיפור רומנטי שלא בא לכם עליו. גם אם יש לו המון כוונות טובות, אתם צריכים לעשות את מה שבא לכם.הורוסקופ מזל סרטן

חוכמה: מישהו חכם רומז שלא כדאי לכם לוותר על דברים שממש חשובים עבורכם. הוא אומר שאתם לא צריכים להקריב את עצמכם בשביל אף אחד אחר.

מעורבים: אתם מוצאים את עצמכם מעורבים בחיים הרומנטיים של מישהו שאתם מחבבים. סבבה, זה בכלל לא רע כל עוד אתם יודעים לשים לזה גבולות.

רמזים: מישהו שממש בא לכם לבלות איתו או להיות בחברתו, זורק לכם רמז מפתיע. עכשיו תנסו לפרש למה הוא התכוון באמת.

גבהים: סיפור רומנטי שתפס גובה, נראה לכם שונה מאוד ממה שהיה לכם בראש בהתחלה. ככה זה בדרך בכלל, המציאות שונה מאוד מהדמיון.הורוסקופ מזל אריה

הקפצות: האטרף שלכם מצליח להקפיץ את הלב של מישהו שקצת נמאס לו מכל הבילויים השגרתיים. עושה רושם שהוא מחפש ריגושים ממש כמוכם.

אובייקטים: אל תחכו עד שמישהו יחטוף לכם את האובייקט הרומנטי שאתם דלוקים עליו. חוץ מזה, אל תתנו לו לנחש את מה שאתם מרגישים, הכי טוב שתגידו לו.

יופי: הכוכבים מזרימים אליכם אחלה אנרגיות של יופי והופעה מושכת. אם אתם יודעים מה טוב בשבילכם, כדאי שתנצלו את הקטע בשביל חיזור שיושב לכם בראש.

ביישנות: יש מצב לפגישה אישית עם מישהו שעד עכשיו התביישתם להגיד לו מה אתם מרגישים. אל תפספסו את ההזדמנות לסגור עניין.הורוסקופ מזל בתולה

רגשות: אם אתם מרגישים שפגעתם ברגשות של מישהו, אז הכי טוב בשבילכם זה שתלכו ותדברו איתו על זה. לא כדאי שתשאירו ביניכם את הברוגז.

געגועים: מישהו תופס עליכם געגועים ואתם מקבלים ממנו מסר מפתיע. אם תשחקו אותה בחוכמה, צפוי לכם בילוי מדהים ביחידות עם המישהו הזה.

רמזים: יש מישהו ששולח לכם רמזים בעובי של פיל אבל יש מצב שאתם מסננים אותו. הכוכבים מעודדים אתכם לתת לו צ'אנס ולראות מה יקרה בהמשך.

פרגונים: הכוכבים מפרגנים לכם אחלה שבוע עם המון אנרגיות ספונטאניות, מה שאומר שההצלחות שלכם יבואו ברגע שתעשו את מה שמרגיש לכם בלב.הורוסקופ מזל מאזניים

פלאים: קורים לכם כל מיני דברים מופלאים בקטע בו אתם רוצים לפגוש מישהו ו...טרח, אתם פוגשים אותו בלי בכלל שתכננתם מראש.

מקובלות: הפופולאריות שלכם צוברת גובה. זורמות אליכם מחמאות שרומזות לכם שלא הייתה לכם סיבה לדאוג על המקובלות החברתית שלכם.

אנרגיות: בשביל למשוך אליכם אנרגיות טובות בקטעים הרומנטיים, כדאי לכם ללבוש בגדים שמשולבים בהם גוונים אדומים וסגולים.

כישרונות: אל תזלזלו בכישרון שלכם לפייס ולהרגיע כל מיני אנשים שהג'ננה השתלטה עליהם. השבוע אתם הולכים להוכיח בגדול את היכולת הזו שלכם.הורוסקופ מזל עקרב

התייעצות: זה סבבה שאתם מתייעצים עם החברים שלכם, אבל זה לא יכול להחליף דיבור אמיתי עם המישהו המסוים שבא לכם עליו.

קליטה: מישהו שאתם רוצים ממנו משהו, נותן לכם את המשהו הזה בלי שתבקשו. יש מצב שהוא פשוט קלט את המחשבות שלכם, אתם יודעים.

הקלה: צפוי לכם קשר חדש שהוא הרבה פחות מלחיץ מקטע קודם שכבר היה לכם. היחסים זורמים בכיף, ואף אחד לא משגע את אף אחד.

נתינה: יש מישהו שממש רוצה לתת לכם מתנה, אבל אין לו מושג מה בראש שלכם. אתם צריכים לדעת במי מדובר בשביל לזרוק לו רמז. הורוסקופ מזל קשת

התקרבות: מישהו שחשבתם שהוא לא מחבב אתכם, רומז לכם שזה בכלל לא ככה. עכשיו זה התור שלכם לנסות להתקרב אליו קצת יותר.

סיכויים: סיפור ישן חוזר בשביל לתת לכם צ'אנס נוסף. יש מצב שעדיין לא סגרתם את הקטע הזה, וזה אומר שאתם מסתובבים במעגלים.

פגישות: צפויה פגישה עם מישהו שכבר המון זמן לא התראיתם איתו. יש מצב שאתם המומים מההופעה המשודרגת שלו, אבל גם הוא המום מכם.

תגובות: אל תמהרו להגיב כלפי מישהו שזרק לכם רמז רומנטי. זה לגמרי בסדר לתת לו להתאמץ קצת בשביל להרשים אתכם.הורוסקופ מזל גדי

סטייל: יש אנשים שהסטייל שלכם מעצבן להם את העיניים, ובעיקר את האוזניים. אם אתם יודעים מה טוב בשבילכם, אל תדפקו להם חשבון.

חברתי: יוצא לכם להיות אחראים על קטע חברתי שמתגלגל כבר שמונה חודשים. זה נראה כמו שאף אחד, חוץ מכם, לא יודע לטפל בזה.

עיתוי: הימים שני ורביעי מסדרים לכם הפתעות נעימות בקטעים שבין בנים לבנות. מישהו שאתם רוצים בו, מעוניין בקשר הזה לא פחות מכם. אולי, אפילו, יותר.

בלגאן: קצת מבולגן לכם בנוגע למישהו שהמסרים והרמזים שלו, תמיד מבלבלים אתכם. מה שבאמת חשוב, זה שבשורה התחתונה הוא לא אדיש כלפיכם.


הורוסקופ מזל דלי

חולמים: אתם חולמים על מישהו שיהיה שלכם ורק שלכם. סבבה, אבל ברגע שזה קורה לכם אל תתנו לו לקלוט את מה שאתם מרגישים כלפיו.

חיזורים: מישהו שקצת חיזרתם אחריו (רק שהוא שיחק אותה אדיש) מתחיל לחזר עכשיו אחריכם. מדהים איך שדברים משתנים ומתהפכים.

מזלות: צפויים לכם קטעים מדהימים עם ילידי מזלות האדמה (שור, גדי ובתולה). פגישות עיוורות (בליינד דייט) ושידוכים יסתיימו בהפי-אנד.

זורמים: אתם זורמים עם קטעים חברתיים שנחשבים למה זה לוהטים ושווים. לכו על זה בגדול גם אם ההצלחה לא ישר תיפול עליכם.


הורוסקופ מזל דגים

פופולארי: מישהו מקובל ופופולארי מזמין אתכם לכל מיני קטעים ומפגשים חברתיים שווים. אל תבזבזו את הזמן שלכם על מי שלא רוצה ללכת לשם איתכם.

שיחה: צפויה לכם שיחה רומנטית עם מישהו שכאילו בא בשביל משהו שקשור ללימודים. נראה שחוץ מלימודים יש לו גם כוונות רגשיות.

אקשן: קבוצת בילויים חדשה מכניסה המון אקשן אל תוך שעות הפנאי שלכם. צפויות לכם הזמנות אל מקומות שאיכשהו קשורים אל תחומים שאתם מתעניינים בהם.

הפתעות: אל תופתעו אם יפלו עליכם מחזרים מדהימים שגם הם, כמוכם, מחפשים קטעים רומנטיים שיש להם משמעות ולא סתם בשביל להעביר את הזמן.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

תחזית שבועית, הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים, אסטרולוגיה לצעירים, הורוסקופ לצעירים, תחזית שבועית לצעירים, תחזית שבועית מזל טלה, תחזית שבועית מזל שור, תחזית שבועית מזל תאומים, תחזית שבועית מזל סרטן, תחזית שבועית מזל אריה, תחזית שבועית מזל בתולה, תחזית שבועית מזל מאזניים, תחזית שבועית מזל עקרב, תחזית שבועית מזל קשת, תחזית שבועית מזל גדי, תחזית שבועית מזל דלי, תחזית שבועית מזל דגים

תן ציון למאמר זה

0