מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי לצעירים | תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 18.11.2017 - 12.11.2017

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 18.11.2017 - 12.11.2017

הורוסקופ לצעירים - על כל מה שחשוב בחיים: הורוסקופ אהבה, הורוסקופ ללימודים, מה יהיה עם ההורים, המורים ועם הבנים/בנות...

לשיחה אישית עם מיסטיקנים בכירים חייגו 24 שעות ביממה 03-6145910

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 18.11.2017 - 12.11.2017

הורוסקופ מזל טלה

חוויות: רעיון חדש ומוטרף מביא לכם חוויה מהסרטים. חשדות שהיו לכם בנוגע למישהו שכאילו לא מפרגן לכם, יתבררו כממש לא נכונים.

החלטות: אתם מחליטים להיות נחמדים כלפי כל העולם ואחותו. יופי לכם אבל זה לא אומר שאתם חייבים לבזבז כספים שאחר כך תצטרכו אותם.

חיזורים: מישהו מתחיל לחזר אחריכם, אבל לא רוצה שהסיפור הזה יגיע למישהו שיעשה לו פדיחה. עושה רושם שבקטע הזה תצטרכו לשמור על סודיות.

חלומות: מקום שאף פעם לא חלמתם לבלות בו, הופך לטרנד הכי חזק בשבילכם. יש מצב למשהו סטייליסטי וכדאי לכם להתחבר עם האדם הנכון.

הורוסקופ מזל שור

אהבות: אל תטחנו את עצמכם בגלל מישהו שכל הזמן בוכה לכם על האהבות האבודות שלו. אתם לא חייבים לאכול את התסכולים שלו. לא ככה?

פרשיות: צפויה לכם פרשייה מהממת עם מישהו שנחשב קשה להשגה. זה אומר שהוא דלוק עליכם כמו שאף פעם לא קרה לו. יפה לכם ככה.

היסטרי: לפי הנומרולוגיה השבועית צפוי לכם מזל היסטרי שקשור למספר 9. איכשהו זה לוקח אתכם אל מישהו שקרוע עליכם אבל לא רוצה לדבר על זה.

חברתי: אתם הולכים להשקיע בקטע חברתי בזכות מישהו מסוים שהדליק אתכם. אם בא לכם על המישהו הזה, תצטרכו לחשוף קצת רגשות.הורוסקופ מזל תאומים

גישושים: הכוכבים מביאים לכם קטעים שקשורים לגישושים רומנטיים. יש מצב שנשבר לכם מהחיזורים השגרתיים ואתם הולכים לקחת צ'אנס בשביל לקבל ריגושים.

סודות: מישהו מגלה לכם סודות כמוסים שקשורים לחוויות הרומנטיות שלו. הסודות האלה הולכים לעשות שינוי בהתייחסות שלכם לחיזורים.

פגישות: דברים שקשורים למישהו שרק עכשיו פגשתם, יכולים להתגלגל אל משהו שקשור לחו"ל. איכשהו זה יכול להגשים לכם חלום רומנטי.

שאלות: צפויים קטעים בהם הצד השני מציג לכם שאלות מתגרות ומעצבנות. במקום לתפוס את הג'ננה, כדאי שתציעו לו הצעה שהוא לא יוכל לסרב לה.הורוסקופ מזל סרטן

מקומות: סערת רגשות לוקחת אתכם אל מקומות שהופיעו בחלומות שלכם. מישהו מדהים זורם איתכם אל בילויים מוטרפים שמסדרים לכם את הראש.

הפתעות: צפויים לכם קטעים חלומיים עם מישהו שעד לא מזמן היה רחוק מכם. אתם מופתעים מעצמכם על זה שאתם מספרים לו את הסודות שלכם.

הצלחות: הקטעים שבלב יצליחו לכם בענק אם תקבלו החלטות באופן חופשי ועצמאי. יש דברים שרק אתם יכולים לגלגל אותם בכיוון הנכון.

סמלים: כשעושים לכם תחזית נומרולוגית אתם מתחברים עם המספר 2 (ואחר כך עם המספרים 4 ו - 8) שמסמל שורשים, ביתיות ומשפחתיות.הורוסקופ מזל אריה

יקשרים: צפויים מזל והצלחה שבועיים לקשרים שיש לכם עם אנשים שחיבור אותיות השם שלהם או סיכום ספרות תאריך לידתם, מסתכמים במספר – 6.

מסרים: בשביל להעביר מסר אל מישהו שאתם רוצים בו, תצטרכו לדבר עם מישהו שאתם לא ממש קרועים עליו. מוזר, אבל זה מה יש.

חוגגים: אתם חוגגים בפרשייה שהיא כאילו סוד ביניכם לבין מישהו שאתם זורמים איתו. רק שתדעו שככה היא גם צריכה להישאר, הפרשייה הזו – זורמת וחוגגת.

נדלקים: אתם נדלקים על מישהו שהרבה אנשים רומזים לכם שזה סתם בזבוז זמן איתו. מצד שני, יכול להיות שנורא בא לכם להוכיח שהם טועים.הורוסקופ מזל בתולה

סודות: מישהו שמקנא בכם מחליט שהכי טוב בשבילו זה דווקא להתחנף אליכם. סבבה, רק תזכרו שאתם לא יכולים לסמוך עליו בקטע של סודות וכאלה.

פרשיות: הכוכבים מסדרים לכם פרשייה שהרבה היו מוכנים להתחלף איתכם בשבילה. יהיו גם קנאים שיגידו שאתם קצת הולכים רחוק מדי.

מסתדרים: יש מצב שהרבה דברים מסתדרים לטובתכם גם בלי שתאלצו להתאמץ [סבבה, מה רע?]. אם יש מישהו שלא מבסוט מהקשרים הרומנטיים שאתם זורמים איתם, כדאי שתסבירו לו שזו הבעיה שלו - לא שלכם.

השוואות: קשר חדש גורם לכם לעשות השוואות בינו לבין קשר קודם. אל תשכחו לנתח את כל הכיוונים, גם את הטובים וגם את הפחות טובים.הורוסקופ מזל מאזניים

סיפורים: מישהו מעדיף לזרום איתכם במקום להיות עם מישהו שסתם מתעלק עליו. מצד שני, לא כדאי לכם להכניס את עצמכם לסיפור שלא קשור בכם.

עצות: מישהו נותן לכם אחלה עצות שיכולות לעזור לכם בקטעים שבין בנים לבנות. אל תתביישו לשפוך לפניו את כל מה שיש לכם בלב.

מרחק: אתם מתחילים לשמור מרחק ממישהו שרוצה להכתיב לכם איך לדבר ומה לעשות. תתפלאו, בסוף עוד ייצא לכם מזה משהו טוב.

חלומות: כוכב ששמו ונוס עושה עין טובה לכל אלה מביניכם שחולמים על הכנסת קצת אטרף אל תוך ה-לוק שלהם. זה הזמן ללכת על השינוי הזה בהתייעצות עם ההורים.הורוסקופ מזל עקרב

כוכבים: עושה רושם שהכוכב שלכם, פלוטו, מתפנן על עכשיו על קשרים חדשים שנרקמו בינו לבין כוכבים השולטים במחזרים שבאים מן המזלות אריה, גדי ודלי.

יוצרים: אתם יוצרים משהו מסתורי שרק עקרבים כמוכם מסוגלים להבין. אז נכון שייקח קצת זמן אבל בסוף כולם יבואו בשביל לחקות אתכם.

ריגוש: יש מצב שאתם זורמים עכשיו עם משהו [אולי תחביב, אולי רומן] שהתחלתם איתו לפני שנה. כל זה בזכות האנרגיות התקשורתיות של כוכב מרקורי שהוא הכוכב של מזל תאומים דווקא.

חוויות: מישהו שעשה לכם הרבה בלגאנים, מחליט לתת לכם חוויה מתקנת. את הרמזים לשינוי שקרה לו תוכלו למצוא אצל מישהו מהחברים שלו שמשפיע עליו לטובה.הורוסקופ מזל קשת

הצטרפות: מישהו שומע עליכם דברים טובים ורוצה שתצטרפו לקבוצה שלו. השבוע יגיע אליכם מסר [בעל פה או בנייד] שמזמין אתכם לזרום איתו.

חוויות: כדאי שתשמרו בסוד את החוויות האינטימיות והרגשיות שאתם עוברים, בגלל שיש כל מיני טיפוסים שלא ממש יודעים לשמור סודות.

סיפורים: מישהו מספר לכם סיפורים שאתם יודעים שהם שקר. מצד שני, אם תחשפו את הפרצוף שלו, לא תרוויחו כלום. בשביל לא להביך אותו, תעשו כאילו שאתם מאמינים.

שיחות: התחום הרומנטי יהיה עמוס וגדוש בקטעים מוזרים. גם אם בראש שלכם לשמור עליהם בסודי סודות, כדאי שתביאו אותם לשיחה גלויה עם מי שצריך.הורוסקופ מזל גדי

שינויים: אתם אומרים דברים טובים גם על אלה שלא ממש מפרגנים לכם. אל תתפלאו אם גם הם יתחילו לשנות לטובה את היחס שלהם כלפיכם.

מסעיר: צפוי לכם קטע מסעיר עם מישהו שמוכן לעשות הכול בשבילכם. יש מצב שהדברים שהוא אומר לכם, יוצאים באמת מהלב שלו.

מפייסים: פתאום פורץ בלגאן [אולי ריב] בין כמה מהידידים שלכם. אם אתם רוצים לעזור להם, תציעו להם הצעה שהם בכלל לא חשבו עליה. משהו מקורי, אתם יודעים.

קסם: מישהו שיש לו קסם אישי זורק לכם הצעה שמדליקה אתכם. סבבה, רק בגלל שהוא כל כך מבסוט מעצמו, כדאי שתבררו איתו מה הכוונות שלו.


הורוסקופ מזל דלי

לוק: אנרגיה של אהבה עושה לכם טוב על הלב וגם משפיעה לטובה על איך שאתם נראים. אל תופתעו אם תקבלו מחמאות בנוגע ללוק שלכם.

סטייל: אלה מכם שבזמן האחרון היו קצת בדאון, ירגישו פתאום שספינת האהבה שלהם יוצאת לדרך. סבבה, רק תעשו הכול בסטייל, כמו שאתם אוהבים.

זורמים: פתאום אתם מרגישים שבא לכם לדבר על דברים שפעם לא ממש העזתם לדבר עליהם. בקטע הזה אתם זורמים עם חבר ממש-ממש טוב שלכם.

סודיים: צפויים קטעים סודיים שיותר טוב לשמור בלב ולא לפטפט עליהם. מישהו שנפרד מכם, חושב פעם נוספת על הסיבות שהביאו לפרידה. יש מצב שהוא מתחרט ורוצה לחזור.


הורוסקופ מזל דגים

התאהבות: מישהו שפעם אהב להסתלבט עליכם, תופס עליכם אהבה גדולה. אם אתם חושבים על זה, אז גם בתקופה של ההסתלבטות, הוא היה מאוהב בכם.

ניסיון: אתם זורמים עם מישהו שיש לו המון ניסיון ביחסים שבין בנים לבנות. כדאי שתזכרו ככה טוב-טוב את הדברים שהוא אומר לכם.

סיכויים: מישהו ששמתם עליו עין, לא לגמרי פנוי בלב שלו. אז גם אם יש לו מחשבות על מישהו אחר, זה לא אומר שאתם לא יכולים לנסות את מזלכם איתו.

חלומות: בא לכם גל ענק במפה האסטרולוגית שלכם שמשפיע על החלומות שאתם חולמים בלילה. צפויים לכם מפגשים בסטייל מקורי, כמו גם מפתיעים ומרתקים.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

תחזית שבועית, הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים, אסטרולוגיה לצעירים, הורוסקופ לצעירים, תחזית שבועית לצעירים, תחזית שבועית מזל טלה, תחזית שבועית מזל שור, תחזית שבועית מזל תאומים, תחזית שבועית מזל סרטן, תחזית שבועית מזל אריה, תחזית שבועית מזל בתולה, תחזית שבועית מזל מאזניים, תחזית שבועית מזל עקרב, תחזית שבועית מזל קשת, תחזית שבועית מזל גדי, תחזית שבועית מזל דלי, תחזית שבועית מזל דגים

תן ציון למאמר זה

0