מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי לצעירים | תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 02.12.2017 - 26.11.2017

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 02.12.2017 - 26.11.2017

הורוסקופ לצעירים - על כל מה שחשוב בחיים: הורוסקופ אהבה, הורוסקופ ללימודים, מה יהיה עם ההורים, המורים ועם הבנים/בנות...

לשיחה אישית עם מיסטיקנים בכירים חייגו 24 שעות ביממה 03-6145910

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 02.12.2017 - 26.11.2017

הורוסקופ מזל טלה

לוק: קטע של אהבה מקפיץ לכם את מצב הרוח ומשדרג את מה שנראה כמו ה – לוק שלכם. ככה זה איתכם, אין כמו אהבה בשביל לעשות אתכם יפיופים.

סיוע: אתם מקבלים פרגון מצד מישהו שתמיד הייתם לצידו. הוא יכול גם לעזור לכם בקטע שקשור ליחסים הרומנטיים שלכם.

עוצמה: אל תתנו לאף אחד לשבור אתכם רק בגלל שבא לכם להיות ספונטאניים. מצד שני, כדאי שתדעו שיש אנשים 'כבדים' שלא אוהבים ספונטאניות.

מחמאות: דברים טובים מגיעים מעבר הים ומוציאים אתכם גדולים מהחיים. צפויות לכם מחמאות בזכות משהו שבהתחלה כולם ניבאו לו כישלון.

הורוסקופ מזל שור

פרגונים: מישהו מביא לכם פרגונים בזכות זה שהשארתם אותו מסוחרר על כל הראש. זה פנטסטי שאתם זורמים עם עצמכם, רק אל תשכחו שיש לכם גם עקרונות.

מבוכות: החרדה מפני פדיחה לא צריכה לגרום לכם לסגת מתחרות רומנטית. אם יש מישהו שזה מביא לו את הג'ננה, אז זו הבעיה שלו ולא שלכם.

עצות: כל מיני אנשים זורקים לכם כל מיני עצות בקטעים של חיזורים וכאלה, אבל אל תתנו לאף אחד להשתלט עליכם. אתם גם לא חייבים להקשיב להם.

פרטנרים: אתם מחפשים פרטנר שמסוגל להגשים לכם חלומות. זה גם אומר שאתם מתרחקים ממישהו שכולם מעריצים אותו, חוץ מכם.הורוסקופ מזל תאומים

קשקושים: צפויה לכם הזדמנות להתנתק ממישהו שרק מקשקש לכם בלשון ולא מקיים כלום. אם כבר עליתם על השטויות שלו, אז למה אתם מחכים?

ספונטאניים: אתם נחשבים לבני זוג ספונטאניים ורומנטיים שזקוקים לפרטנרים שתיכף קולטים את מה ש-'נפל' עליהם. אל תתפשרו על מישהו שלא בסטייל שלכם.

החלטות: צפוי לכם חיזור מצד מישהו מקובל, אבל משהו בלב שלכם לא לגמרי סגור עליו. סבבה, אל תקבלו החלטות עד שתהיו שלמים עם עצמכם.

אנרגיות: בשביל להזמין לעצמכם אנרגיות רומנטיות כדאי שתכינו קמע עם אבן מזל ורודה שקוראים לה רוזקווארץ. גם אם לא יועיל, בטח לא יזיק.הורוסקופ מזל סרטן

ירח: עושה רושם שהירח מביא לכם ים של הצעות שוות ורומנטיות. רק מה? כדאי לכם להחליט על כיוון אחד מסוים וללכת עליו.

קופונים: יש מישהו שרוצה לגזור עליכם קופון ובסוף הוא עוד יגיד שהוא עזר לכם להצליח. בהתחלה אתם מתבאסים ממנו אבל בסוף זה סתם משעשע אתכם.

מבסוטים: אתם נותנים משהו למישהו שנורא חשוב לו לקבל את זה, בשביל שגם הוא ייתן לכם משהו שנורא חשוב לכם לקבל ממנו. ככה כולם יוצאים מבסוטים.

סודיים: צפוי לכם קטע מדהים וסודי שרק אתם ועוד מישהו יודעים עליו. כדאי שתפנימו שסוד אמיתי לא יכול להכיל יותר משני אנשים.הורוסקופ מזל אריה

שדרוגים: יש משהו ששדרגתם ב – לוק שלכם ושעושה לכם טוב. אז עכשיו, כשאתם כל כך מבסוטים, אתם לא צריכים לשאול את אף אחד מה זה עושה לו.

הגשמה: אם יש מישהו בסביבה שלכם שממש מפריע לכם להגשים את עצמכם, אז כדאי שפשוט תחפשו לעצמכם מקום אחר להיות בו.

חוגגים: אתם חוגגים טרנד חדש שנכנס לחיים שלכם. גם אם הקטע הזה נחשב לסתם אופנתי או משהו, זה יעשה טוב לחיי האהבה שלכם.

סבלנות: זה רק עניין של זמן עד שתצליחו להשיג את מי שבראש שלכם. זה אומר שגם אם נגמרה לכם הסבלנות, לא כדאי לכם להישבר דווקא עכשיו.הורוסקופ מזל בתולה

דאחקות: צפויות לכם כאילו דאחקות עם מישהו שעושה את עצמו אדיש וכל זה, אבל רואים שהוא מקנא בכם. כדאי שתיקחו איתו דיבור בארבע עיניים.

תכנונים: אתם זורמים עם מישהו שכבר המון זמן אתם מתכננים להגיד לו משהו, אבל איכשהו זה מתפספס לכם. סבבה, השבוע זה הזמן הנכון לדבר על זה.

מושפעים: אתם מושפעים מאנרגיות מוטרפות שזורמות אליכם. יש מישהו שאתם תומכים בו וזה יפה, רק אל תתנדבו לתפקד בתור הפסיכולוגים שלו.

מזלות: הכוכבים מסדרים לכם שבוע עם אנרגיות רומנטיות מהמזלות טלה ודגים, כמו גם התאמות נומרולוגיות עם מי שמספרי המזל שלהם הם 9 או 7.הורוסקופ מזל מאזניים

קניות: הימים שני ושלישי חלומיים בשביל שופינג. אם היה לכם בראש לשדרג את המלתחה שלכם, יצא לכם אחלה טיימינג.

חשבונות: אל תעשו חשבון למישהו שמקנא בכם. הוא יבוא לכם עם כל מיני סיפורים מטופשים, אבל האמת היא שהוא היה שמח להתחלף איתכם.

היסטוריה: מגיע אליכם מסר ממישהו שצץ מתוך ההיסטוריה הרומנטית שלכם. כדאי שתשאלו אותו אם הוא מציע משהו חדש או סתם חופר לכם במוח.

יחסים: חשוב שתשקיעו ביחסים ולא תתייחסו אליהם כאילו היו מובנים מאליהם. קשרים משמעותיים חוזרים לעצמם לאחר תקופה של בלגאנים וכאלה.הורוסקופ מזל עקרב

הופעה: הגיע הזמן לשדרג קצת את ההופעה שלכם. אם תצליחו להתחבר עם לבוש זרוק, זה יעשה לכם מהפך שיוביל אל הצלחות בתחום הרומנטי.

חיזורים: פתאום זורמים אליכם חיזורים שלא חלמתם עליהם. גם אם פה ושם יש מישהו שאתם לא ממש הרוסים עליו, זה בסדר. רק אל תעשו לו בושות.

פנטוזים: מסתדרים לכם קטעים שרק לפני שבוע יכולתם לפנטז עליהם. זה סבבה שאתם מצליחים להשתלב עם אלה שנחשבים למובילים חברתיים.

רמזים: אתם משגרים את הרמז הנכון, בכיוון הנכון ולאדם הנכון. הקטע הזה יצליח לכם אם תשמרו אותו בסוד ותיזהרו לא לעשות גלים.הורוסקופ מזל קשת

השקעה: מישהו קולט שהמצב רוח שלכם לא משהו. עכשיו הוא משקיע מאמצים בשביל להחזיר לכם את החיוך אל הפנים.

חברתי: צפוי קטע חברתי בו אתם מסתנוורים ממישהו מסוים. אז בסדר שזה מה שאתם מרגישים, אבל אתם לא חייבים להראות את זה לכל העולם ואשתו.

תחרות: אתם נכנסים לתחרות משעשעת מול מישהו שהוא קצת חבר שלכם. רק תיזהרו שהסיפור הזה לא יגלוש אל תחרות רומנטית.

תשומי: מישהו רוצה לקבל מכם תשומת לב ואולי אפילו אהבה, אבל לא ממש משקיע בקשר. עושה רושם שאתם שולחים אותו לחפש לעצמו חברים חדשים.הורוסקופ מזל גדי

פוזה: השבוע אתם בפוזה של חופש ועצמאות. אתם מסבירים למי שזקוק להסברים שלא בא לכם להיות הפראיירים שלו.

מתנדבים: מישהו שכבר היה לכם קטע איתו, מחפש מתנדבים שיחזירו אתכם אליו. עושה רושם שגם אתם לא ממש אדישים כלפיו.

כבוד: משחקים של כבוד עצמי וכאלה, עלולים להפריע לכם בקטע של בנים ובנות. אז בשביל מה אתם צריכים את זה?

אושר: החברים שלכם נורא רוצים לראות אתכם מאושרים. יש מצב שבשביל זה הם עשויים אפילו לשדך לכם מישהו. ההחלטה הסופית בידיים שלכם.


הורוסקופ מזל דלי

חברים: אל תזניחו את החברים שלכם רק בגלל שמישהו מדליק נכנס לתמונה. כאלה כמוהו יבואו וילכו, אבל החברים שלכם הם לתמיד.

דיבורים: מתגלגלות שיחות בנושאים שלא בא לכם לדבר עליהם. מצד שני, יש מצב שתלמדו משהו חדש אם תסכימו לפתוח את הלב.

נתינה: אתם נותנים מתנה למישהו שיושב אצלכם בלב. כשאתם עושים את זה כדאי שתחשבו על מה שעשוי לעשות לו טוב, ולא על הטעם שלכם.

רגשות: אתם מתחילים להפגין רגשות כלפי מישהו שפעם אמרתם עליו שהוא לא משהו. לא קרה כלום, גם לכם מותר לשנות את דעתכם, לא ככה? 


הורוסקופ מזל דגים

ייחודיים: אתם תופסים ראש טוב עם אנשים ייחודיים. בימים ראשון ושני צפויים חיזורים בקטע שיתחיל לתפוס גובה בימים שלישי ורביעי.

שיתוף: מישהו ממש מדליק, מוכן לשתף אתכם גם בפדיחות שלו. זה אומר שאין לו בעיה להראות לכם גם את נקודות החולשה שלו.

רכישות: אתם מארגנים לעצמכם קנייה של משהו שכבר זמן רב אתם חולמים עליו [עושה רושם שמדובר בפריט אופנתי]. סבבה, גם הכסף יגיע באופן לא צפוי.

שיהיה: מישהו שפעם הייתם מה זה דלוקים עליו, מתחיל לאבד גובה. אין לכם מה להצטער, תעשו 'וי' ביומן ותמשיכו הלאה.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

תחזית שבועית, הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים, אסטרולוגיה לצעירים, הורוסקופ לצעירים, תחזית שבועית לצעירים, תחזית שבועית מזל טלה, תחזית שבועית מזל שור, תחזית שבועית מזל תאומים, תחזית שבועית מזל סרטן, תחזית שבועית מזל אריה, תחזית שבועית מזל בתולה, תחזית שבועית מזל מאזניים, תחזית שבועית מזל עקרב, תחזית שבועית מזל קשת, תחזית שבועית מזל גדי, תחזית שבועית מזל דלי, תחזית שבועית מזל דגים

תן ציון למאמר זה

0