מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי לצעירים | תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 24.03.2018 - 18.03.2018

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 24.03.2018 - 18.03.2018

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 24.03.2018 - 18.03.2018 תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 24.03.2018 - 18.03.2018

הורוסקופ לצעירים - על כל מה שחשוב בחיים: הורוסקופ אהבה, הורוסקופ ללימודים, מה יהיה עם ההורים, המורים ועם הבנים/בנות...

לשיחה אישית עם מיסטיקנים בכירים חייגו 24 שעות ביממה 03-6145910

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 24.03.2018 - 18.03.2018

הורוסקופ מזל טלה

מחמאות: אנשים מחמיאים לכם ואומרים שבזמן האחרון אתם הרבה יותר תקשורתיים וזורמים מאשר הייתם בעבר, וזה עושה לכם טוב בלב.

דיבור: צפוי לכם דיבור עם מישהו שנפל עליו בלגאן גדול. יש מצב שתוכלו לעזור לו, גם אם אחרים כבר ניסו ולא כל כך הצליחו.

חברתי: בקטע החברתי אתם זורמים עם אקשן או פעילות שמביאה לכם הרבה מקובלות ופופולאריות, ואולי זה בזכות מישהו שאתם עוזרים לו להשתלב.

טיפ טארוט: לקלף של מזל טלה בקלפי הטארוט, קוראים "מלך המטות" והוא מנבא קטעים רומנטיים חמים ולוהטים, עם הרבה אקשן וים של ריגושים מוטרפים.

הורוסקופ מזל שור

תחרות: קטן עליכם להיכנס לתחרות רומנטית מול מישהו, רק שאולי לא בא לכם הקטע או שאתם חושבים שהאובייקט לא שווה את זה. סבבה.

מילים: מישהו זורק לכם מילים שנשמעות כאילו סתם כזה, אבל אם אתם מקשיבים טוב-טוב, אז אתם שומעים שיש בהן הרבה מאוד רמזים רומנטיים.

ביישנות: צפויה שיחה מפתיעה בטלפון, ומיד אחריה קורה לכם משהו טוב. הקטע הזה יכול לקרות לכם רק עם מישהו שמתבייש לדבר איתכם בארבע עיניים.

טיפ טארוט: לקלף של מזל שור בקלפי הטארוט קוראים "מלכת המטבעות" והוא מנבא אהבות שקטות ויציבות שזורמות בכיף עם המון הגשמה של חלומות ורודים.הורוסקופ מזל תאומים

עידוד: יש מישהו שזקוק לעידוד בשביל שיוכל להגיד לכם את מה שהוא מרגיש כלפיכם. רק טוב ייצא לכם אם תתנו לו איזה 'פוש' בשביל שיתחיל לדבר.

סרטים: קטע מהסרטים מעודד אתכם להתחבר עם רגשות עמוקים ואינטימיים. אם אתם במבוכה מהסיפור הזה, אז אל תדברו עליו עם אף אחד.

קסם: הקלילות והקסם האישי שלכם, מדליקים עליכם מחזרים חדשים. אם הם מחליטים להתחרות אחד מול השני, אז לכם כדאי רק להסתכל ולבחור.

טיפ טארוט: לקלף של מזל תאומים בקלפי הטארוט קוראים "נסיך החרבות", והוא מנבא קטעים רומנטיים קלילים וספונטאניים שמתפתחים תוך כדי נסיעות וטיולים.הורוסקופ מזל סרטן

ריגושים: החיים שלכם הופכים להיות תוססים ומרגשים, וזה הרבה בזכות אנשים שבאים להתארח. בילויים במקום מוטרף, גורמים לאהבה להיות שונה מהרגיל.

הקפצה: צפוי לכם קטע מדהים עם מישהו שעד לא מזמן הקפיץ לכם את הלב. סבבה, זה טוב בשבילכם, רק אל תתנו לו להבין שאתם לחוצים.

הורסים: קטעים רומנטיים ממש הורסים, כאלה שלוקחים אתכם ממש גבוה, מחכים לכם במקום רחוק. כדאי שתענדו תכשיטים של כסף בשביל למשוך אליכם אנרגיות טובות.

טיפ טארוט: לקלף של מזל סרטן בקלפי הטארוט קוראים "מלך הגביעים" והוא מנבא אהבות חלומיות שזקוקות להמון קילוגרמים של חום, אהבה ופינוקים.הורוסקופ מזל אריה

הבטחות: מישהו נותן לכם הבטחה וגם ממהר לקיים את מה שהבטיח. אם הקטע הזה לא בדיוק מסתדר עם מה שהיה לכם בראש, עדיין כדאי שתתנו לו הרגשה טובה.

נעולים: אתם ננעלים על מישהו שיש לו להקה של מעריצים. מצד שני, אולי הוא יאהב את הרעיון שכדאי לו לנסות קשר עם מישהו שלא ישר סוגד לו.

זרימה: בראש שלכם לזרום עם אנשים שתמיד מצליחים לרגש אתכם. זה אומר שקשה לכם עם טיפוסים מעיקים, גם אם הם חביבים ונחמדים.

טיפ טארוט: לקלף של מזל אריה בקלפי הטארוט קוראים "מלכת המטות" והוא מנבא פרשיות רומנטיות במקומות מדהימים, בחברת בני זוג שלא מהעולם הזה.הורוסקופ מזל בתולה

משאלה: מתגשמת לכם משאלה שקשורה למישהו שלא דופק חשבון לאף אחד. כשזה קורה לכם איתו, כדאי שתגידו לו שהוא יכול להתנהג ככה עם כולם, חוץ מכם.

שידוכים: יש מצב שבא לכם לשדך שידוכים למישהו שאתם מחבבים. אם זה באמת ככה, אז כדאי שתתאימו לו חיזור עם הטעם שלו ולא עם הטעם שלכם.

הצלחה: צפויה לכם הצלחה ענקית עם אנשים שהגיעו ממקומות רחוקים או עם כאלה שיש להם תחביב דומה לשלכם. דברים שקשורים לבעלי-חיים עושים לכם סבבה.

טיפ טארוט: לקלף של מזל בתולה בקלפי הטארוט קוראים "נסיך המטבעות", והוא מנבא פרשיות רומנטיות שפויות וממושכות שלא מבוססות על משהו סתמי וחולף.הורוסקופ מזל מאזניים

חוויות: חוויה מסעירה מקרבת ביניכם לבין מישהו שגם עד עכשיו הייתם בקטע איתו, רק שהיחסים ביניכם מתחזקים בזכות החוויה המשותפת שעברתם.

שיחות: יש לכם שיחה עם מישהו מדהים ומיד אחרי זה אתם הולכים לעשות שינויים בקטע רומנטי. יש מצב שהוא פקח לכם את העיניים לגבי משהו מאוד מסוים.

מקוריות: צפויים לכם קטעים מקוריים עם מישהו ממש מיוחד, אתם יודעים, כזה שכולם פוערים את הפה ואת העיניים רק בשביל להסתכל עליו.

טיפ טארוט: לקלף של מזל מאזניים בקלפי הטארוט קוראים "מלך החרבות", והוא מנבא פרשיית אהבה הרמונית, זורמת, יפה, חביבה ומתחשבת בצד השני.הורוסקופ מזל עקרב

רגישות: מישהו שמשום מה חשדתם בו שהוא סתם שחצן, מראה לכם את הצד הרגיש והמתחשב שתמיד היה לו, רק שהוא התבייש להראות אותו לאחרים.

סודיות: אתם עולים על מקום סודי שמביא לכם הזדמנות לתפוס דיבורים אינטימיים, בלי שעוד איזה עשרים עיניים ואוזניים יפריעו לכם.

משחקים: יש מצב שמישהו בא להתייעץ איתכם בנוגע לאהבה נכזבת שהייתה לו, רק שהוא משחק אותה כאילו סתם בא לו לקשקש. עמוק בפנים הוא יודע את האמת.

טיפ טארוט: לקלף של מזל עקרב בקלפי הטארוט קוראים "מלכת הגביעים", והוא מנבא אהבות סוערות ואינטימיות, כמו גם פרשיות סודיות ומסתוריות.הורוסקופ מזל קשת

יחסים: אתם תופסים אחלה יחסים עם אנשים שיש להם קשרים בכל מקום. משהו שקשור לאיזו מסיבה מוטרפת, יהיה קשור גם אליהם.

קליקים: צפוי קליק מהמם עם מישהו שרק עכשיו הצליח להשתחרר מפרשיה מכאיבה ובמקביל, אתם מנפנפים מישהו שעדיין לא החליט מה הוא רוצה ביחסים איתכם.

דעות: אל תתרגשו אם אנשים שאתם מחבבים, לא ישר יתאהבו במי שאתם אוהבים או מאוהבים בו. לכל אחד יש זכות להביע את דעתו. לא ככה?

טיפ טארוט: לקלף של מזל קשת בקלפי הטארוט קוראים "נסיך המטות", והוא מנבא אהבות המתרחשות במקומות ממש רחוקים ואפילו [אתם יושבים?] בחו"ל.הורוסקופ מזל גדי

הצעות: אל תדחו הצעה של מישהו שמוכן לשלם לכם כסף טוב, תמורת עבודה לא ממש קשה. יש מצב שמדובר במישהו ממש קרוב.

חידושים: אם ממש עכשיו נפרדתם מקטע רומנטי, כדאי שתרימו את העיניים ותסתכלו על סיפור חדש שנכנס לחיים שלכם. אחרי כל ירידה יש עליה, אתם בטח יודעים.

אינטימי: צפויה לכם פגישה עם מישהו מדליק שמשתף אתכם בסודות הכי אינטימיים שלו, אבל מצפה שגם אתם תשתפו אותו בחוויות שעברתם.

טיפ טארוט: לקלף של מזל גדי בקלפי הטארוט קוראים "מלך המטבעות" והוא מנבא אהבות רציניות, מחייבות, נאמנות, הגיוניות, מתמידות ועקביות.


הורוסקופ מזל דלי

התייעצות: זה אחלה שבוע בשביל לבדוק מה באמת קורה איתכם בקטעים שבין בנים לבנות. אם נדמה לכם שיש מקום לשיפור, קחו דיבור עם מישהו שמבין עניין.

ידיעות: אתם מקבלים ידיעות ממישהו שכבר היה לכם קטע איתו [אולי רומנטי]. אז נכון שזה כאילו סתם כזה, אבל הוא ממש רוצה שתדעו מה קורה לו.

חיבורים: אחלה דברים קורים לכם בחברת אלה שנולדו במזלות טלה, אריה וקשת. הסיפור הזה הולך טוב גם עם אנשים או מקומות שקשורים למספר 9.

טיפ טארוט: לקלף של מזל דלי בקלפי הטארוט קוראים "מלכת החרבות" – והוא מנבא אהבות מוטרפות, מקוריות, מפתיעות, מהממות, מחשמלות ומאוד לא שגרתיות.


הורוסקופ מזל דגים

התמודדות: גם אם נורא בא לכם לעזור למישהו, לא כדאי שתתערבו לו בחיים הפרטיים שלו. יש דברים שהוא יצטרך להתמודד איתם בעצמו.

לילה: צפויות לכם שיחות אל תוך הלילה בחברת ידידי נפש. בילוי ענק משאיר אתכם עם טעם של עוד. צפוי שיפור מדהים בקטעים חברתיים שנחשבים בעייתיים.

משפחה: צפויה הצלחה גדולה לאנשים מתוך המשפחה שלכם. כדאי שתדעו, כבר עכשיו, שכל מה שעושה להם טוב - יעשה טוב גם לכם.

טיפ טארוט: לקלף של מזל דגים בקלפי הטארוט קוראים "נסיך הגביעים", והוא מנבא אהבה טהורה, כנה, אמיתית, חולמנית, נקייה, רומנטית, נסחפת ותמימה.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

מזל טלה, הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים, אסטרולוגיה לצעירים, הורוסקופ לצעירים, תחזית שבועית לצעירים, תחזית שבועית מזל טלה, תחזית שבועית מזל שור, תחזית שבועית מזל תאומים, תחזית שבועית מזל סרטן, תחזית שבועית מזל אריה, תחזית שבועית מזל בתולה, תחזית שבועית מזל מאזניים, תחזית שבועית מזל עקרב, תחזית שבועית מזל קשת, תחזית שבועית מזל גדי, תחזית שבועית מזל דלי, תחזית שבועית מזל דגים

תן ציון למאמר זה

0