מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי לצעירים | תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 19.05.2018 - 13.05.2018

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 19.05.2018 - 13.05.2018

מה צופים הכוכבים? הכנסו וקיראו תחזית אסטרולוגית והורוסקופ שבועי למזלות האסטרולוגיה מיוחדת שהוכנה על ידי אסטרולוגים ומיסטיקנים בכירים

לתחזית אישית ממיסטיקניות מומלצות חייגו: 03-6145910

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 19.05.2018 - 13.05.2018

הורוסקופ מזל טלה

מזל: השבוע, בא לכם מזל ענק שזורם אל הקטעים שבין בנים לבנות. זה אומר שאתם צריכים ללכת עם הלב ולא עם מה שאומרים לכם אחרים.

התגברות: זה הזמן הכי טוב בשבילכם בשביל להתגבר על כל מיני מכשולים שעיכבו אתכם. הכול ילך לכם סבבה אם תתעלמו ממי שמקנאים בכם.

לבבות: צפויים לכם קטעים מוטרפים עם מישהו שיש לכם רגשות מנוגדים כלפיו, בגלל שהלב דוחף אתכם קדימה – אבל הראש אומר לכם לא למהר.

מספרים: אם בראש שלכם לזרום עם התאמות נומרולוגיות, כדאי שתלכו על בני זוג שאם מחברים את האותיות של השם שלהם או את הספרות של תאריך לידתם, מקבלים תוצאה של 9 או של 3. 

הורוסקופ מזל שור

מסרים: אתם מעבירים למישהו מסר שמסביר לו שחוץ מהקשר איתו, יש לכם גם חיים משלכם. עכשיו, שגם הוא ימצא לעצמו חיים משלו.

הקדשות: מישהו שהקדשתם לו המון זמן ומחשבות טובות, מתחיל לשים לב שאתם קיימים. סבבה, אז עכשיו הגיע התור שלו להשקיע.

נדנדות: אתם לא צריכים לקחת ללב קשר שלא ממש הצליח לכם. החיים הם כמו נדנדה, אתם יודעים, פעם הם למעלה – ופעם הם למטה. ככה זה, אל תתרגשו.

חיבורים: אם בכיף שלכם לזרום עם התאמות נומרולוגיות, כדאי שתלכו על בני זוג שאם מחברים את האותיות של השם שלהם או את הספרות של תאריך לידתם, מקבלים תוצאה של 6 או של 9. הורוסקופ מזל תאומים

טוחנים: אתם יותר מדי טוחנים את עצמכם על דברים שאחרים חושבים עליכם. אם אתם סגורים על מי שאתם אוהבים, אז מה אכפת לכם מאחרים?

מקובלות: מה שמביא לכם פופולאריות ומקובלות חברתית, זה הקסם האישי שלכם שהודות לו קשה לכעוס עליכם. זה משהו שאי אפשר להסביר במילים.

מקומות: מישהו מהחברים שלכם, לוקח אתכם אל מקום שלא ממש בראש שלכם, רק שבסוף אתם יוצאים מהמקום הזה הרבה יותר מבסוטים ממנו.

התאמות: אם החלטתם לזרום עם התאמות נומרולוגיות, כדאי שתלכו על בני זוג שאם מחברים את האותיות של השם שלהם או את הספרות של תאריך לידתם, מקבלים תוצאה של 5 או של 7. הורוסקופ מזל סרטן

קליטה: יש מישהו ממש קרוב אליכם שבכלל לא רגוע בנוגע ליחסים שלו איתכם. אם אתם קולטים במי מדובר, אז כדאי שתגידו לו משהו שיעשה לו טוב בלב.

בחינה: נורא בא לכם לבחון את הנאמנות של מישהו כלפיכם. סבבה, רק שהכוכבים אומרים שאם אתם כבר חושדים בו, אז די ברור שזה קשר בעייתי.

התעוררות: מישהו מתעורר לחיים ומתחיל לחזר אחריכם. זה לא סתם שהוא יצא מהאדישות שלו, אלא רק בגלל שפתאום התעוררו בו רגשי קנאה.

נומרולוגיה: אם אתם מוכנים לזרום עם התאמות נומרולוגיות, כדאי שתלכו על בני זוג שאם מחברים את האותיות של השם שלהם או את הספרות של תאריך לידתם, מקבלים תוצאה של 2 או של 4. הורוסקופ מזל אריה

יוזמה: יש לכם סיפור מתמשך עם מישהו שהקשר איתו לא ממש ברור. הכי טוב בשבילכם זה ליזום שיחה ולברר מה בדיוק בראש שלו.

דיבורים: מישהו מספר לכם שהוא הרוס עליכם, אבל כשהדברים מגיעים למעשים ולא לדיבורים, הוא לא ממש מוכיח את עצמו.

רמזים: יש מישהו שנורא רוצה לזרוק לכם רמז בנוגע לרגשות שלו כלפיכם, רק שהוא פוחד מפדיחות ליד החברים שלו. כדאי שתעבירו לו מסר סודי.

שידוכים: אם בכיף שלכם לזרום עם התאמות נומרולוגיות, כדאי שתלכו על בני זוג שאם מחברים את האותיות של השם שלהם או את הספרות של תאריך לידתם, מקבלים תוצאה של 1 או של 5. הורוסקופ מזל בתולה

סחבקים: אתם מקבלים מסר מדהים ממישהו שעד עכשיו סתם הסתחבקתם איתו. זה מצחיק, אבל דווקא הדאחקות והצחוקים היו אלה שהובילו לקטע הזה.

שחצנים: מישהו שחצן מספר לכם על ההיסטוריה הרומנטית שלו ואפילו מזכיר שמות. אם זה מה שהוא עושה היום, אז מחר הוא ילכלך גם עליכם. לא ככה?

סודות: אתם שומעים משהו סודי שלא היה אמור להגיע לאוזניים שלכם. סבבה, עכשיו שאתם יודעים את זה, כדאי שתשמרו את זה לעצמכם.

פרטנרים: אם בראש שלכם לזרום עם התאמות נומרולוגיות, כדאי שתלכו על בני זוג שאם מחברים את האותיות של השם שלהם או את הספרות של תאריך לידתם, מקבלים תוצאה של 4 או של 5. הורוסקופ מזל מאזניים

כוכבים: אתם עושים משהו טוב למען מישהו שתמיד עזר לכם. הכוכבים רואים את מה שאתם עושים, והם יחזירו לכם יותר ממה שהשקעתם.

קרועים: מישהו שממש קרוע עליכם, מחפש דרך להגיד לכם את זה. מה שמוזר פה, הוא זה שהוא חושב שאף אחד לא יודע שהוא מאוהב בכם.

מדהימים: מישהו מדהים זורק לכם הצעה שעושה לכם את השבוע. סבבה, אבל לא כדאי שתראו לו שאתם מתלהבים, בשביל שלא יתנפח כמו טווס.

זוגיות: אם בא לכם לזרום עם התאמות נומרולוגיות, כדאי שתלכו על בני זוג שאם מחברים את האותיות של השם שלהם או את הספרות של תאריך לידתם, מקבלים תוצאה של 6 או של 1. הורוסקופ מזל עקרב

הצעות: קטע רומנטי שהתחיל על הפנים, תופס כיוון חיובי. מה שמדהים פה הוא שפתאום באות לכם הצעות נוספות שבכלל לא חלמתם עליהן.

כיופים: החיים האישיים שלכם זורמים בכיף ואתם יודעים שאתם מחוזרים ומקובלים. אם זה מה שקורה, אז לא כדאי שתעשו השוואות ביניכם לבין אחרים.

חברים: ידיד טוב מגיע אליכם בשביל שתעזרו לו לרפא את הלב השבור שלו. גם אם נורא בא לכם לרדת עליו בגלל השטויות שעשה, כדאי שתדחו את זה לפעם אחרת.

אותיות: אם בראש שלכם לזרום עם התאמות נומרולוגיות, כדאי שתלכו על בני זוג שאם מחברים את האותיות של השם שלהם או את הספרות של תאריך לידתם, מקבלים תוצאה של 8 או של 2.הורוסקופ מזל קשת

טעמים: יש אנשים שממש מופתעים מהטעם שיש לכם בבחירת המחזרים שלכם. סבבה, על טעם וריח – אין להתווכח, אז למה לעשות מזה עניין?

סקרנים: אתם נורא רוצים לתפוס שיחה אישית עם מישהו, אבל יש יותר מדי אוזניים סקרניות שבולשות אחריכם. הימים שלישי וחמישי הם אחלה לשיחה סודית.

שיתופים: מישהו מספר לכם על קטע מדהים שקרה לו, רק שפתאום אתם קולטים שגם אתם עברתם את זה. עכשיו יש לכם איתו משהו משותף ואישי.

שמות: אם בכיף שלכם לזרום עם התאמות נומרולוגיות, כדאי שתלכו על בני זוג שאם מחברים את האותיות של השם שלהם או את הספרות של תאריך לידתם, מקבלים תוצאה של 3 או של 9. הורוסקופ מזל גדי

פתרונות: מישהו רומז לכם שאתם מקדישים המון זמן לחברים שלכם, אבל מזניחים אותו. איכשהו אתם מוצאים פתרון שמאפשר לכם להיות גם איתו.

צ'אנס: מישהו שנפנפתם אותו, ממשיך להתעקש שהוא רוצה להיות בקשר איתכם. בהתחלה זה יבאס אתכם, אבל אחר כך תראו שגם לכם זה משתלם.

מילים: אתם מקיימים הרבה שיחות עם מישהו שאומר לכם הכול, חוץ מהמילים הנכונות. אם אתם רוצים לשמוע ממנו את המילה 'אהבה', תגידו אותה ראשונים.

תאריכים: אם בכיף שלכם לזרום עם התאמות נומרולוגיות, כדאי שתלכו על בני זוג שאם מחברים את האותיות של השם שלהם או את הספרות של תאריך לידתם, מקבלים תוצאה של 4 או של 2.


הורוסקופ מזל דלי

חיקויים: אל תבזבזו את הזמן שלכם על מישהו שמחפש איך להתחרות בכם. יש פער גדול בין מה שהוא אומר, לבין זה שפתאום מתברר שהוא מחקה אתכם.

שיקולים: אתם מחכים למחמאות ממישהו שלא ממש יודע לפרגן. כדאי שתראו בזה סימן מהכוכבים שקוראים לכם לחזור אל מישהו שאוהב אתכם.

ווידויים: קטע רומנטי מתחיל להסתדר לכם רגע אחרי ווידויים הדדיים. אם רק אתם צריכים לדבר שם, כאשר הצד השני שותק - אז זה לא ממש שווה לכם.

תוצאות: אם בא לכם לזרום עם התאמות נומרולוגיות, כדאי שתלכו על בני זוג שאם מחברים את האותיות של השם שלהם או את הספרות של תאריך לידתם, מקבלים תוצאה של 22 או של 7. [את ה – 22 לא מצמצמים ל – 4].


הורוסקופ מזל דגים

שליחים: אתם ממש רוצים לבדוק עם מישהו אם יש לו כוונות שקשורות בכם. סבבה, רק אל תשתמשו בשליחים בשביל שלא תסתבכו עם 'טלפון שבור'.

דלוקים: מישהו שדלוק עליכם, עובר עכשיו בלגאן גדול בחיים שלו. ברגע שהתסבוכת האישי שלו תסתיים, תשמעו ממנו את המילים שאתם רוצים לשמוע.

רגשיים: כדאי שתחליפו מילים עם ההורים שלכם, בנוגע לקטעים רגשיים שמבלבלים אתכם. הניסיון שלהם הוא לא משהו שאתם יכולים לוותר עליו.

קליקים: אם בכיף שלכם לזרום עם התאמות נומרולוגיות, כדאי שתלכו על בני זוג שאם מחברים את האותיות של השם שלהם או את הספרות של תאריך לידתם, מקבלים תוצאה של 7 או של 11. [את ה – 11 לא מצמצמים ל – 2].

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן


עוד באותו נושא:

תחזית שבועית, הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים, אסטרולוגיה לצעירים, הורוסקופ לצעירים, תחזית שבועית לצעירים, תחזית שבועית מזל טלה, תחזית שבועית מזל שור, תחזית שבועית מזל תאומים, תחזית שבועית מזל סרטן, תחזית שבועית מזל אריה, תחזית שבועית מזל בתולה, תחזית שבועית מזל מאזניים, תחזית שבועית מזל עקרב, תחזית שבועית מזל קשת, תחזית שבועית מזל גדי, תחזית שבועית מזל דלי, תחזית שבועית מזל דגים

תן ציון למאמר זה

0