מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי לצעירים | תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 23.06.2018 - 17.06.2018

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 23.06.2018 - 17.06.2018

מה צופים הכוכבים? הכנסו וקיראו תחזית אסטרולוגית והורוסקופ שבועי למזלות האסטרולוגיה מיוחדת שהוכנה על ידי אסטרולוגים ומיסטיקנים בכירים

לתחזית אישית ממיסטיקניות מומלצות חייגו: 03-6145910

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 23.06.2018 - 17.06.2018

הורוסקופ מזל טלה

צ'אנס: צפוי צ'אנס נוסף לטלאים שהתפספס להם אקשן מוטרף, או שבוטלה להם איזושהי נסיעה חלומית. עכשיו תוכלו להגשים אותם בגדול.

עניין: יש מצב שאתם מתחילים להתעניין במישהו שעד עכשיו לא ממש ספרתם. אז נכון שהוא מרוויח מזה, אבל גם אתם לא ממש מפסידים.

חיבוב: מישהו שמחבב אתכם עוזר לכם לצאת ראש עם בלגנים רומנטיים. יחד עם זה, זה לא אומר שאתם לא יכולים לנפנף את אלה שהתחילו לעצבן.

זורמים: האנרגיות שלכם זורמות עכשיו במקומות של בילויים ואהבה. זה אחלה ניעור בשביל אלה מביניכם שהחליטו להתבודד ולהסתגר.

הורוסקופ מזל שור

חוזרים: יש מצב שאתם חוזרים אל מישהו שכבר היו לכם איתו קטעים רומנטיים. יכול להיות שהפעם זה יסתדר לכם יותר טוב מהפעם הקודמת.

דלוקים: מחזרים שדלוקים עליכם אומרים שלא רק ה-לוק שלכם מסעיר אותם, אלא גם ובעיקר, מה שאתם מעניקים להם בקטע של הנפש.

תפילות: יש מצב שהתפילות שלכם מגיעות אל האוזניים הנכונות. אתם חושבים על מישהו שבכיף שלכם לפגוש ו...טרח, הוא קופץ לכם לתוך הפריים.

בקטנה: היחסים הרומנטיים יתבשלו על 'אש קטנה', שזה אומר שאין לכם מה למהר ושצפויים לכם קטעים עם המון רמזים בנוגע לעתיד.הורוסקופ מזל תאומים

יחצנות: אתם עושים לעצמכם יחצנות של מארגני אירועים חברתיים. ממש הולך לכם בקטעים שאתם מריצים בשביל חברים שאתם דלוקים עליהם.

קלילות: אתם נחשבים למאהבים קלילים ובעלי קסם אישי, וזקוקים למחזרים שיידעו להעריך את המזל הטוב שנפל עליהם.

בסבבה: קטעים של אהבה ממשיכים לזרום אליכם בסבבה, גם אם פה ושם יש מישהו שלא ממש מבסוט ממה שקורה איתכם בסיפור הזה.

שיקולים: אתם מוציאים מהחיים שלכם את אלה שהבטיחו, אבל אף פעם לא קיימו. בשביל מה אתם צריכים אותם? לא הפסד כזה גדול.הורוסקופ מזל סרטן

פגישות: בקטעים שבין בנים לבנות ואפילו שאתם חוששים מפגישה רומנטית, יש מי שישמח לראות אתכם. זה אומר שהוא זוכר לכם רק את הרגעים הטובים.

ירח: האנרגיות של הירח מביאות לכם ים של חיזורים ואהבה. אם בראש שלכם לעזור לירח, קחו יוזמה ופשוט תלכו על מי שבא לכם עליו.

קשר: תגידו לכל מי שמחזר אחריכם שאתם רוצים קשר שכולם יודעים ממנו, ולא סתם מילים מבולבלות שאף אחד לא מבין מה הן אומרות.

מקובלות: ההצלחות הרומנטיות שלכם מרשימות מאוד את כל מי שבסביבה שלכם. אתם מרגישים סבבה עם עצמכם בזכות המקובלות החברתית שלכם.הורוסקופ מזל אריה

מתעוררים: היחסים שבינו לבינה מתחילים להתעורר לאחר תקופה לא קצרה של יובש. אתם נדלקים על בני-זוג שכמוכם אוהבים בילויים בסטייל.

זוהר: בכיף שלכם לזרום עם זוהר וריגושים. אם נוסיף לזה את נטייתכם להגיד את מה שאתם חושבים, לא צריך להתפלא שכולם דלוקים עליכם.

מתלבטים: יש מצב שאתם מתלבטים בין מישהו שממש עכשיו הופיע לכם, לבין מישהו שהלב שלכם לא ממש אדיש כלפיו. קחו את הזמן בשביל לחשוב על זה.

דיבורים: צפויים דיבורים על מישהו שלא מזמן נפרדתם ממנו. אם אתם עדיין מתרגשים מרכילויות, זה אומר שבלב שלכם לא ממש נפרדתם.הורוסקופ מזל בתולה

סודיות: אתם נכנסים לקטעים סודיים או מסתוריים, אחרי שיש לכם שיחה עם מישהו מהמם. כמה שפחות דיבורים על זה, ככה יותר טוב בשבילכם.

חברות: בקטעים של חברות וכאלה אתם מתחברים עם מישהו שכבר הוכיח לכם את נאמנותו, ולא קופצים להתאהבות במישהו שאין לו מילה.

גישושים: אתם תופסים דיבור של גישוש בשביל להבין את מה שעובר על מישהו שבראש שלכם. הולכים לעלות שם נושאים שקשורים לנאמנות.

יחסים: מישהו שהיחסים שלכם איתו הם לא משהו, מציע לכם להפשיר את הקרח. גם אם לא ממש בא לכם עליו, כדאי שלא תטרקו לו את הדלת.הורוסקופ מזל מאזניים

רמזים: מישהו שהיחסים שלכם איתו לא ממש המריאו, משגר רמזים. אם תסכימו לשידור חוזר, תמצאו את עצמכם בסרט שכבר הייתם בו.

משחקים: מישהו משחק אותה חמוד אבל רוצה לשנות בכם משהו. אל תתביישו להגיד לו שהוא צריך לאהוב אתכם כמו שאתם, ולא כמו שהוא רוצה שתהיו.

מתגלים: מתחילים להתגלות לכם כל מיני דברים על מישהו שעד עכשיו האמנתם לו. השאלה היא אם אתם מוכנים להביט לאמת בעיניים.

הצעות: אתם מקבלים הצעה רומנטית שעושה לכם טוב בנשמה, אבל כדאי שישר תגידו שאין לכם שום כוונה לוותר על העצמאות שלכם.הורוסקופ מזל עקרב

שטויות: מישהו בסביבה שלכם מחליט להתווכח ולריב עם כל מה שזז. סבבה, שיהיה לו לבריאות, אבל אל תתנו לו להשפיע עליכם עם השטויות שלו.

הפתעות: מישהו שהכרתם כביישן מתקלף מהביישנות שלו ומביא לכם הפתעה. משהו מסעיר שעבר עליו גרם לו לשנות את דעתו על הקטע של הזוגיות.

צלצולים: מישהו שאתם מכירים עושה רוח וצלצולים וזורק שמות של סלבים וכאלה. יש מצב שזה קצת אמת, אבל אתם לא חייבים להאמין לכל מילה שלו.

הבטחות: מישהו מוכן להבטיח לכם משהו שממש-ממש חשוב לכם שיבטיח. אם הבטחה היא סימן לאהבה, אז הוא בטח מאוהב בכם עד מעל הראש.הורוסקופ מזל קשת

חשיפות: זה ממש בסדר שבא לכם לחשוף את מה שאתם מרגישים. רק כדאי שתעשו את זה עם מישהו שיודע לסגור את הפה שלו כשמדובר בסודות.

קרועים: מישהו שקרוע עליכם מציע לכם להתנסות בחוויה מסעירה. אם תתנו לעצמכם לזרום עם מה שקורה, צפויה לכם הפתעה מדהימה.

מבולבלים: קטע רומנטי מוציא אתכם קצת מבולבלים. אתם מבינים שמישהו אמר לכם משהו מסעיר, אבל לא לגמרי ברור לכם איך צריך להגיב.

משוחררים: כדאי שתהיו קצת יותר משוחררים ולא תתביישו לצחוק על עצמכם. רק תזכרו שמי שצוחק על עצמו, מוציא את האוויר מאלה שרוצים לצחוק עליו.הורוסקופ מזל גדי

קישורים: צפויים לכם קטעים עם אנשים שקשורים לחו"ל. הנומרולוגיה מביאה לכם הצלחות עם אנשים אשר שמם או תאריך לידתם, קשורים למספר 3.

מתרחקים: אתם מתרחקים ממישהו שכל הזמן מחייך אבל מרכל מאחורי הגב. הקטע הזה סוגר בשבילכם חשבון עם משהו שיישב לכם על הלב.

מהממים: יש מצב שאתם דופקים שינוי מהמם ב-לוק שלכם. בשביל לדעת עד כמה זה עושה לכם את זה, תשאלו מישהו מבני המין השני.

בשורות: מגיעות בשורות טובות בשביל מישהו שאתם מחבבים. אם היו לכם חרדות בגלל הקטע הזה, אז עכשיו הכול מסתדר לכם סבבה.


הורוסקופ מזל דלי

לבבות: הלב שלכם הולך על קטע מאוד מסוים, אבל הראש שלכם הולך על קטע אחר. יכול להיות שהלב שלכם יצטרך לחכות זמן רב, אתם יודעים.

כוכבים: כל האסטרולוגים יגידו לכם שמחזרים שמחפשים לעצמם בני זוג מקוריים, אינטליגנטים, מפתיעים, מוטרפים ולא צפויים – כדאי שיקפצו ישר לידיים שלכם.

פעילות: אתם הולכים לארגן פעילות יוצאת דופן בתחום החברתי, ותופסים לעצמכם גלים של הערצה ופופולאריות. אלה ימים בהם תוצפו בהצעות לחברות ובילויים.

שידוכים: מישהו ינסה לשדך לכם קטע רומנטי שלדעתו פשוט תפור עליכם. יש מצב שהוא תפס דיבור עם מישהו שמכיר אתכם ממש טוב.


הורוסקופ מזל דגים

אנרגיות: זה סבבה שאתם מוצפים באנרגיות של טוהר פנימי והרמוניה, אבל הרצון שלכם למצוא חן בעיני כל העולם ואחותו, עלול לגרום לכם לחוסר החלטיות.

מוטרפים: בילויים מוטרפים מביאים לכם ריגושים בחברת מישהו שאפילו ביניכם לבין עצמכם קשה לכם להודות ברגשותיכם כלפיו.

שוקלים: יש מצב שאתם דלוקים על מישהו שווה וכל זה, אבל הייתם עוד יותר מבסוטים אם הוא היה משתחרר ממצבי הרוח המעפנים שלו.

קפיצות: האסטרולוגיה אומרת שהכי נכון בשבילכם זה ללכת על בטוח, ולא לקפוץ לתוך בלגאנים רומנטיים שסוחפים אתכם אל חופים אבודים.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן


עוד באותו נושא:

תחזית שבועית, הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים, אסטרולוגיה לצעירים, הורוסקופ לצעירים, תחזית שבועית לצעירים, תחזית שבועית מזל טלה, תחזית שבועית מזל שור, תחזית שבועית מזל תאומים, תחזית שבועית מזל סרטן, תחזית שבועית מזל אריה, תחזית שבועית מזל בתולה, תחזית שבועית מזל מאזניים, תחזית שבועית מזל עקרב, תחזית שבועית מזל קשת, תחזית שבועית מזל גדי, תחזית שבועית מזל דלי, תחזית שבועית מזל דגים

תן ציון למאמר זה

0