מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי לצעירים | תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 08.09.2018 - 02.09.2018

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 08.09.2018 - 02.09.2018

מה צופים הכוכבים? הכנסו וקיראו תחזית אסטרולוגית / הורוסקופ שבועי למזלות ואסטרולוגיה מיוחדת שהוכנה על ידי אסטרולוגים ומיסטיקנים בכירים

לתחזית אישית ממיסטיקניות מומלצות חייגו: 03-6145910

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 08.09.2018 - 02.09.2018

הורוסקופ מזל טלה

אטרפים: קטעים רומנטיים מסתובבים עכשיו עם קצת בלגאן, וזה אומר שאתם מתחילים להבין את האטרפים של ההוא שאתם בקשר איתו.

מסרים: מחזרים שלא רוצים להיחשף בגלוי שולחים לכם מסרים בסטייל של סודיות כאילו, רק שכל העולם ואחותו יודעים מזה. משעשע.

שידוכים: יש גם כאלה שלא ממש מבינים שהולך לכם בסבבה, אז בגלל זה הם מנסים לשדך לכם וכל זה. בעצם, זה לא ממש צריך להפריע לכם.

שבירות: זה מן שבוע שאתם שוברים בו את השגרה בזכות פגישות מוטרפות וכל זה. מצד שני, תחשבו ככה טוב-טוב לפני שאתם עושים שטויות. נכון או לא?

הורוסקופ מזל שור

מהלב: קצת קשה לכם לשתף אנשים בחוויות שעוברות עליכם. מצד שני, אולי כדאי שתמצאו מישהו לדבר איתו כאילו, ככה רק בשביל להוריד מהלב.

פוזות: אתם זורמים השבוע עם קטעים מה-זה לא שגרתיים, שזה אומר שאתם תופסים פוזה של ראש טוב ומקורי. אל תתייחסו למי שזה לא מוצא חן בעיניו.

חביבות: אז נכון שאתם צריכים לשפוך את הלב שלכם, אבל החביבות שלכם גורמת גם לאחרים לשפוך בפניכם את הלב שלהם. בסוף כולם מרוויחים מזה.

ווידויים: חברים מתוודים בפניכם שהם מה-זה מבסוטים לבלות בחברתכם. זה הכול בזכות זה שאתם יודעים להקשיב לחברים שיש להם הרבה על הלב.הורוסקופ מזל תאומים

גלים: הקטעים של הבילויים שלכם עולים על גל שמפתיע אפילו אתכם. זה רומז שהכרתם מישהו שגורם לכם להיפתח לחוויות לא שגרתיות.

הפתעות: צפויה לכם הפתעה כאשר מסתדר לכם קשר שנורא רציתם בו, רק שלא ידעתם מאיפה כדאי להתחיל איתו. סבבה לכם שהדברים מסתדרים מעצמם.

דיבורים: צפויים לכם המון דיבורים לתוך הלילה עם מישהו שתמיד בראש אחד איתכם. אז נכון שיהיו גם כאלה שיקנאו קצת, אבל מה אכפת לכם מהם?

יוזמה: יש מצב שתצטרכו לתפוס יוזמה בשביל לנצח מישהו שאפשר לראות אותו כאילו הוא מתחרה בכם. אל תשאירו לו את השטח ריק בלי תגובה מצידכם.הורוסקופ מזל סרטן

הצעות: יש לכם הצעות חדשות לבילויים מטריפים, רק שאתם לא יודעים באיזו מהן כדאי לכם לבחור ראשונה בשביל לא לפגוע ברגשות של אף אחד.

פרפרים: כוכבים קצת משוגעים עושים לכם פרפרים בבטן. אתם מתחילים להרגיש מוטרפים בין מה שהלב שלכם אומר לבין מה שהמוח שלכם משדר.

מוזר: צפוי לכם קטע קצת מוזר עם מישהו שלא דופק חשבון לאף אחד. אם אתם נדלקים עליו, אז רק כדאי שתדעו שבסוף הוא לא ידפוק חשבון גם לכם.

מרגשים: צפויים לכם קטעים מרגשים בזכות מקום משגע שעד עכשיו יצא לכם רק לחלום עליו. עושה רושם שככה בלי שהתכוונתם, הפנטזיות שלכם מתגשמות.הורוסקופ מזל אריה

רומנטי: קטעים רומנטיים מחברים אתכם עם רגשות שאף פעם לא ידעתם שיש לכם כאלה. אלה גם ימים בסבבה בשביל ההופעה החיצונית שלכם.

ספינות: אתם מפליגים בספינת האהבה עם מישהו שלא פוחד לשתף אתכם בסודות שלו. קורע, רק אל תשתפו מישהו שלישי בסודות האלה.

מציאות: זה שבוע של מציאות במחירים מצחיקים, רק כדאי שתסתכלו טוב-טוב על מה שאתם קונים, בשביל שלא יתברר שאולי זה היה מזויף או משהו.

חותכים: אתם חותכים קשר עם מישהו שהיציבות הרגשית שלו לא משהו, ונכנסים לתוך קשר חדש עם מישהו שמציע לכם חום ואהבה.הורוסקופ מזל בתולה

מתנות: ממש עכשיו זה הזמן הכי טוב עבורכם בשביל לבקש את המתנה שכבר המון זמן יושבת לכם בראש. היא תהיה שלכם אם תשחקו אותה נכון.

גורל: פגישה שנראית לכם כאילו נפלה עליכם משום מקום, יכולה לבשר על קשר חדש ומטריף. בדיוק על זה אומרים ש – 'הגורל הוא עיוור'.

בלבול: יבוא לכם קשר מקורי שבהתחלה קצת מבלבל אתכם, אבל ככל שהזמן עובר אתם רואים שהוא סבבה בשבילכם. מה שהתחיל על הפנים, זורם אל 'הפי אנד'.

סבלנות: עושה רושם שאתם יודעים בדיוק לאן ואל מי צריך לשלוח את המסרים הרומנטיים שלכם. יחד עם זה כדאי שתחכו בסבלנות אחרי ששלחתם. אל תלחצו.הורוסקופ מזל מאזניים

געגועים: פתאום אתם קולטים שאתם מתגעגעים אל מישהו שהקשר איתו התחרבש קצת. אם תחזירו אותו אל מסלול חיים שלכם, צפוי לכם שידור חוזר של מה שהיה. סבבה?

תנועה: אם אתם 'מאזניים' אמיתיים אז יש מצב שהתחום שהכי טוב לכם איתו קשור לתנועה, ריקוד מחול וכאלה. הרבה ילידי מאזניים הם רקדנים. שתדעו.

שופינג: קניות של דברים שתמיד חלמתם עליהם, יבואו לכם בלי שתשקיעו בהם יותר מדי כסף. מצד שני, זה לא אומר שאתם צריכים לתת לכסף לנזול לכם בין האצבעות.

חברות: יש מצב שאתם לא רגועים בגלל יחסי חברות שהסתבכו לכם קצת. אם זה מה שקורה, אז הכי טוב בשבילכם זה להיות הראשונים שמוותרים קצת לצד השני.הורוסקופ מזל עקרב

מסקנות: אם אתם מרגישים שהיחסים הרומנטיים שלכם נתקעו בגלל שהצד השני לא בראש אחד איתכם, אז אולי כדאי לכם להסיק לבד את המסקנות.

עצות: עושה רושם שאתם מקבלים עצות חכמות ממישהו שיש לו הרבה ניסיון בקטעים שאתם מתלבטים איתם. תקשיבו לו וקחו אחריות על מה שאתם עושים.

אנרגיות: פתאום אתם מרגישים שמשהו טוב מתחיל להיכנס לתוך החיים שלכם, וזה אומר שאתם צריכים לנפנף מעליכם את כל מי ששותה לכם את האנרגיות.

התבגרות: אתם מגלים שחלק מתהליך ההתבגרות קשור ביכולת שלכם לתת צ'אנס גם לקשרים שלא נראים מדהימים ממבט ראשון. תחשבו על זה.הורוסקופ מזל קשת

קרועים: מי שממש קרוע עליכם עוזר לכם להתגבר על בלגאן רגשי שמציק לכם. זה רק מראה לכם שאתם חשובים להרבה אנשים.

קשרים: צפויים לכם קשרים מפתיעים עם מישהו שמגיע ממקום רחוק. מצד שני, זה לא אומר שאתם צריכים לוותר על חברים שזרמו איתכם עד היום.

סיפורים: צפוי לכם אחלה קשר עם מישהו שיש איתו הרבה בלגאנים וכאלה. סבבה, הכי טוב שלא תקשיבו לאף אחד ותגיעו למסקנות שלכם בצורה עצמאית.

מחוזרים: מה שקורה לכם בתחום הרומנטי גורם לכם להבין שאתם שווים ומחוזרים. עכשיו תוכלו להתמודד עם מי או עם מה שהורידו לכם את הביטחון העצמי שלכם.הורוסקופ מזל גדי

דפים: אם אתם יודעים מה טוב בשבילכם, אז כדאי שתפסיקו לחשוב על קטע שעשה לכם פדיחות, ופשוט תפתחו דף חדש עם מישהו שאתם יכולים רק להרוויח ממנו.

קפיצות: מישהו חדש קופץ לכם לעיניים ואתם מה-זה מסתקרנים עליו. עושה רושם שלא תתנו לו לעבור ככה סתם אלא תחליטו לחזר אחריו.

חוויות: אתם מארגנים לעצמכם חוויה שהרבה חולמים עליה, אבל לא ממש תופסים אומץ בשביל להגשים אותה לעצמם. יפה לכם להיות ספונטאניים.

וויתורים: הקסם האישי שלכם גורם לאנשים לוותר לכם גם על קטעים שנראים כמו פשלות או פאדיחות. אתם לא צריכים להתנצל על זה בפני אף אחד.


הורוסקופ מזל דלי

בכיף: אתם זורמים בכיף עם מישהו בראש טוב. הקטע איתו שהוא לא טוחן כל מיני שטויות קטנוניות ופשוט נותן לכם להרגיש איתו הכי סבבה שבעולם.

רמזים: יש מצב שאתם מקבלים רמזים ממישהו שרוצה איתכם קשר רומנטי, רק שהוא מתבייש להגיד את זה בקול רם. הכי טוב שתמשיכו להחליף מילים.

הכנות: המספר שלכם בנומרולוגיה הוא 22 שזה אחלה מספר בשביל מי שמחפש אקשן וריגושים. זה גם יביא לכם מזל אחרי סוף השבוע הזה, אז תתחילו בהכנות.

סרטים: צפוי לכם קטע מדהים עם מישהו שיצא כאילו מהסרטים. מצד אחד הלב שלכם הולך אחריו, אבל מצד שני אתם יודעים שהוא לא ממש בשבילכם.


הורוסקופ מזל דגים

אהבה: לא נורא אם יש לכם קצת וויכוחים עם מישהו שיש ביניכם קשר רומנטי. דווקא הקטעים האלה יכולים לתרום להדלקת האהבה.

מקשיבים: מישהו שנחשב לאדיש וקשוח פותח בפניכם את הלב שלו. אחרי שאתם שומעים את הסיפור שלו, אתם מבינים למה הוא כזה.

אמירות: יש מישהו שעלול לזרוק לכם שההתנהגות שלכם קצת ילדותית בשבילו. אם זה מה שהוא אומר לכם, אז לא ברור מדוע אתם ממשיכים איתו.

מקובלות: אנרגיה טובה מתגנבת לתוך החיים שלכם ומביאה לכם המון מקובלות חברתית ופופולאריות. יחד עם זה יגיעו גם הצלחות בקטעים שבין בנים לבנות.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

תחזית שבועית, הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים, אסטרולוגיה לצעירים, הורוסקופ לצעירים, תחזית שבועית לצעירים, תחזית שבועית מזל טלה, תחזית שבועית מזל שור, תחזית שבועית מזל תאומים, תחזית שבועית מזל סרטן, תחזית שבועית מזל אריה, תחזית שבועית מזל בתולה, תחזית שבועית מזל מאזניים, תחזית שבועית מזל עקרב, תחזית שבועית מזל קשת, תחזית שבועית מזל גדי, תחזית שבועית מזל דלי, תחזית שבועית מזל דגים

תן ציון למאמר זה

0