מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי לצעירים | תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 22.09.2018 - 16.09.2018

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 22.09.2018 - 16.09.2018

מה צופים הכוכבים? הכנסו וקיראו תחזית אסטרולוגית / הורוסקופ שבועי למזלות ואסטרולוגיה מיוחדת שהוכנה על ידי אסטרולוגים ומיסטיקנים בכירים

לתחזית אישית ממיסטיקניות מומלצות חייגו: 03-6145910

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 22.09.2018 - 16.09.2018

הורוסקופ מזל טלה

מחזרים: אנרגיות מהממות זורמות אל תוך התחום הרומנטי ומדליקות בכם רצון לשינויים. צפויים לכם קטעים עם מחזרים מאוד לא שגרתיים.

זיכרונות: מותר לכם להתגאות בעצמכם כשמישהו מהמם מבקש שתספרו לו על עצמכם. גם זיכרונות לא מחמיאים צריכים להישמע יותר טוב מכפי שהיו באמת.

חיפושים: מישהו שאתם לא אדישים כלפיו הולך לספר לכם שהוא מחפש את עצמו וכאלה. אתם לא חייבים להאמין לכל מילה שיוצאת מהפה שלו.

הדדיות: נאמנות היא אחלה של תכונה, אבל אתם לא חייבים כלום למישהו שלא משחק איתכם בהדדיות. אל תתביישו לעצור ולברר את הנקודה הזו.

הורוסקופ מזל שור

דיבור: צפוי לכם דיבור עם מישהו שאתם קרועים עליו, רק שיותר מדי אנשים שומעים את מה שאתם רוצים להגיד לו. אז תשימו לב.

לוק: אל תתלהבו מהצורה החיצונית [לוק] של מישהו מסוים, וזה אומר שכדאי לכם לבדוק גם את ההתאמה הרגשית שיש לכם עם המישהו שאתם הרוסים עליו.

רכילויות: מתגלגלות כל מיני רכילויות על מישהו מסוים שיש לכם בו עניין אישי. מצד שני, יש מצב שלא ממש תצטערו אם יתברר שהשמועות נכונות.

צ'אנסים: צפויים לכם צ'אנסים חדשים בקטעים שבין בנים לבנות. מצד שני, אל תהססו לנפנף את כל אלה שסתם טוחנים לכם במוח.הורוסקופ מזל תאומים

תדמית: בשביל לעשות שינוי בתדמית שלכם - שזה אומר מהפך ב-"לוק" שלכם - תצטרכו לוותר על משהו שמסמל אתכם ורק אתכם. תגידו, לא חבל?

ויכוחים: בלגאן רומנטי מכניס לחיים שלכם לא מעט וויכוחים. מצד שני, אין לכם מה להתרגש בגלל שבסוף השבוע יסתדרו הדברים בדיוק כמו שחלמתם.

קורע: קטע קורע עם מישהו מסעיר מוביל אתכם אל תוך בילוי שאתם דלוקים עליו. משהו שמתחיל כמו סתם צחוקים וכאלה, מתגלגל למשהו רציני.

שיקולים: מישהו שלא ממש לקחתם אותו ברצינות, מוכיח לכם שהוא מוכן לעשות הכול בשביל לקבל מכם איזו מילה טובה. עכשיו הכדור במגרש שלכם.הורוסקופ מזל סרטן

מזהיר: יש מצב לעיכובים בקשר שעד לא מזמן צפיתם לו עתיד מזהיר. יכול להיות שקצת לא נעים לכם להודות בבלגאן שכולם כבר יודעים ממנו.

מחסומים: אתם שוברים מחסום פסיכולוגי שעיכב אתכם המון זמן. יש מצב שהמהפך קשור למישהו חדש שנכנס לחיים שלכם.

מפגשים: כדאי לכם להוריד את המינון של המפגשים עם כל מיני כאלה שמשגעים לכם את השכל. אחלה כיף לבלות בחברתם, אבל זה גם מטריף אתכם.

התלבטויות: יש מצב למחזר חדש וזה אומר שצפויה לכם התלבטות בינו לבין מישהו שיש ביניכם קטע. הכי טוב בשבילכם זה לעשות את הכול בספונטאניות.הורוסקופ מזל אריה

סודות: מישהו שפעם נהגתם לספר לו את הסודות שלכם, עלול לגלות אדישות מוזרה. לא נורא, העיקר שאתם מבסוטים ושלמים עם עצמכם.

סיכויים: נסיעה מסוימת מביאה לכם התלבטויות בגלל מישהו מסוים שמשתתף בה. מצד שני, כדאי לכם לקחת צ'אנס. מה כבר יכול לקרות?

חשיפות: אירוע חברתי עוזר למישהו לשגר אליכם רמז רומנטי בלי שייאלץ לחשוף [כלפי חוץ] את הרגשות שלו. אל תעשו לו פאדיחות.

וידויים: אל תמהרו להתוודות על משהו שאתם לא ממש מתגאים בו. אתם לא חייבים להיות מלאכים עם כנפיים לבנות. נכון או לא?הורוסקופ מזל בתולה

עיניים: את הקטעים הרומנטיים כדאי לכם לקחת כמה שיותר רחוק מעיניהם הרכלניות של אלה שמקנאים בכם. גם הפרטנר יהיה בראש אחד איתכם.

מסרים: מישהו שכאילו כבר אין ביניכם כלום, שולח לכם מסרים עם מישהו אחר. כדאי לכם להיזכר בהרגשה שהייתה לכם כשנפרדתם ממנו.

קליקים: צפוי לכם קליק מדליק עם מישהו שמוכן להקשיב לכם ולחלוק איתכם חוויות אינטימיות. אתם יודעים, כזה שלא מתבייש לדבר על איך שהוא מרגיש.

הבטחות: מגיעה אליכם מתנה שמביאה לכם אחלה מצב רוח. יכול להיות שאתם מקבלים אותה ממישהו שלא נעים לו מכם בגלל הבטחה ששכח לקיים לכם.הורוסקופ מזל מאזניים

החלטות: אתם לא צריכים לקחת ללב את מי שעדיין לא החליט מה הוא רוצה מעצמו. מצד שני, אין לכם מה להפסיד אם תמשיכו לתת לו צ'אנס.

הזמנות: צפויה לכם הזמנה מפתיעה לקטע חברתי שווה ונחשב. כדאי שפשוט תזרמו עם הדברים, גם אם אתם לא ממש מחבבים שם מישהו מסוים.

הגזמות: אתם קצת מגזימים ברצון שלכם לנתח ולהבין את הראש של מישהו מדליק. כדאי לכם לחשוב שאם הוא בחברתכם, אז זה מה שעושה לו טוב.

מקובלות: מישהו מקובל ופופולארי רוצה שתעזרו לו במשהו. אין לכם בעיה לעזור לו, רק שאתם לא ממש אוהבים את הסטייל השחצני שלו.הורוסקופ מזל עקרב

קנאה: מישהו רוצה שתקנאו בו ומספר לכם סיפורים על כיבושים והצלחות שיש לו באהבה. זה הזמן להראות לו את הדלת.

חברתי: הכוכבים רומזים שאתם תהיו אלה שתארגו אירוע חברתי חשוב. אל תנסו לצאת ראש עם כל העולם ואחותו, בגלל שתמיד יהיו קוטרים שיצאו לא מבסוטים.

שכנועים: יש מישהו שמנסה לשכנע את עצמו שאתם לעולם לא תצליחו להסתדר בלעדיו. צפויה לכם שיחה איתו ו – אתם יודעים מה? הוכיחו לו את ההיפך.

חתולים: קטע חברתי שיתגלגל ביום חמישי הוא אחלה צ'אנס בשביל להחליף מילים עם מישהו שחתול שחור חצה את הכביש שביניכם לבינו.הורוסקופ מזל קשת

אינטימיות: מישהו חושף בפניכם פרטים אינטימיים שקשורים להיסטוריה הרומנטית שלו. הקטעים האלה גורמים לכם להתנהג אחרת ממה שאתם רגילים.

חלומות: מתגשם לכם חלום על אהבה ואתם מופתעים מ- איך שהדברים מתגלגלים. כשזה יבוא לכם אז ישר תגידו: "איך לא חשבנו על זה קודם"?

שטויות: אתם מוכנים לסלוח לשטויות של מישהו שאתם מחבבים, רק שהוא לא ממש קולט שלא בא לכם לפדח אותו. כדאי שתעשו עם זה משהו.

תוססים: צפוי לכם שבוע תוסס ומאוד לא משעמם. קחו בחשבון שתוכניות יכולות להשתנות מ... הרגע ל ... הרגע. סבבה, אתם לא ממש שונאים את זה.הורוסקופ מזל גדי

מציאות: מישהו מנסה לחזר אחריכם בלי שהדברים יגיעו אל העיניים הלא נכונות. קחו את הצ'אנס שלכם עוד לפני שמישהו אחר קופץ על המציאה.

בילויים: מקומות שאף פעם לא חלמתם לבלות בהם, הופכים לקטע טרנדי בשבילכם. זה אומר שאתם מכוונים לסטייל גבוה וכדאי שתפקחו עין על התקציב.

כללים: אתם רומזים למי שצריך שבכלל לא בא לכם לזרום עם השטויות שלו. סבבה, הוא מתחיל לקלוט שהחלטתם לשנות את הכללים.

ביישנות: שיחה מלב אל לב מצליחה להוציא מכם את הביישנות שקפצה עליכם. זה אומר שפגשתם מישהו שיודע איך בדיוק צריך לדבר איתכם.


הורוסקופ מזל דלי

הופעה: ה – לוק המדהים שנפל עליכם נובע מאנרגיות טובות. אם לא תפחדו להשתמש בו כמו שצריך, תמשכו אליכם את מי ששמתם עליו עין.

פופולאריות: המפה האסטרולוגית שלכם מבשרת על מקובלות ופופולאריות. אם אלה שמקנאים בכם ימשיכו לרכל עליכם, עוד תהפכו להיות להיט ענק.

מקוריות: צפויה לכם פגישה מהסרטים שמסדרת לכם פרשייה שלא מהעולם הזה. איכשהו, אתם מצליחים להתיידד עם מישהו מקורי ולא שגרתי.

טבעיות: אתם חוזרים להתנהג בטבעיות עם מישהו שהיה לכם איתו סיפור רומנטי. פתאום אתם קולטים שאפשר לסיים גם בלי להתכסח.


הורוסקופ מזל דגים

פרצופים: מישהו שהרכילויות מספרות שהוא קרוע עליכם, ממשיך לשמור על פרצוף אדיש. יש מצב שהביטחון העצמי שלו לא משהו.

ורידים: כוכב ששמו נפטון רומז שכדאי לכם לנפנף את מי שסתם יושבים לכם על הוורידים, ואפילו אתם לא ממש מבינים בשביל מה לכם הקטע איתם.

השוואות: הפופולאריות שלכם מטפסת לגובה, אבל לא כדאי שתעשו השוואות ביניכם לבין אחרים. לכל אחד יש את הקטע האישי שלו – וטוב שזה ככה.

מסתוריים: מישהו יוצא מכם מאוכזב בגלל שאתם מסרבים לרכל איתו על מישהו אחר. אתם שומרים על חיוך מסתורי ויוצאים גדולים מהקטע הזה.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

תחזית שבועית, הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים, אסטרולוגיה לצעירים, הורוסקופ לצעירים, תחזית שבועית לצעירים, תחזית שבועית מזל טלה, תחזית שבועית מזל שור, תחזית שבועית מזל תאומים, תחזית שבועית מזל סרטן, תחזית שבועית מזל אריה, תחזית שבועית מזל בתולה, תחזית שבועית מזל מאזניים, תחזית שבועית מזל עקרב, תחזית שבועית מזל קשת, תחזית שבועית מזל גדי, תחזית שבועית מזל דלי, תחזית שבועית מזל דגים

תן ציון למאמר זה

0