מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי לצעירים | תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 20.10.2018 - 14.10.2018

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 20.10.2018 - 14.10.2018

מה צופים הכוכבים? הכנסו וקיראו תחזית אסטרולוגית / הורוסקופ שבועי למזלות ואסטרולוגיה מיוחדת שהוכנה על ידי אסטרולוגים ומיסטיקנים בכירים

לתחזית אישית ממיסטיקניות מומלצות חייגו: 03-6145910

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 20.10.2018 - 14.10.2018

הורוסקופ מזל טלה

דוהרים: אתם דוהרים על גל של אהבה וחיזורים. השבוע הולך לכם עם ילידי המזלות שור, סרטן ובתולה. הימים ה-ממש טובים שלכם הם שני ורביעי.

נסיעות: צפויים לכם אחלה קטעים בזמן של נסיעות וטיולים. מרחבים של חופש ועצמאות מסדרים לכם את הראש. אל תהיו שבויים בזיכרונותיו של רומן שנטש את חייכם.

מחזרים: יש לכם הרבה מחזרים וכמו שזה נראה, אתם מבוקשים ופופולאריים. אל תקשיבו למי שרוצים לייעץ לכם, רק אתם תחליטו במי לבחור.

דלוקים: יש מישהו שממש דלוק עליכם ומוכן לעשות הכל בשביל שתרגישו בקיומו. אז נכון שהמקנאים ירכלו, אבל זה לא צריך להפריע לכם.

הורוסקופ מזל שור

פגישות: יש מצב שאתם פוגשים מישהו שהוא כמו הנפש התאומה שלכם. זה אומר שבחברתו אתם יכולים להרשות לעצמכם להרגיש חופשי.

מסרים: אם יש לכם מסר עבור אהוב לב, אל תשתמשו במתווכים ובשדכנים. הכי כדאי לכם לעשות את באישי ובפרטי.

לבטים: חיבה היא סבבה, אבל אהבה היא עוד יותר טובה. זה אומר שצפויה לכם התלבטות בין שני הרגשות האלה. תצטרכו לחתוך לכאן או לשם.

חברתי: רעיון חברתי לוקח אתכם למקומות מדהימים. עושה רושם שאתם זורמים עם טרנד שמשדרג לכם את ה – לוק. צפו למבול של מחמאות.הורוסקופ מזל תאומים

אדישים: שימו עין דווקא על אלה שמשחקים אותה אדישים. טיפה צחוקים ודאחקות והופ... הם יהיו שלכם. לא מאמינים? נסו ותראו!

רעיונות: רעיון שנראה טיפשי, מקדם בשבילכם קשר רומנטי. בעיקר כדאי לכם לשים לב שהרעיונות ה – 'חכמים' לא ממש הועילו. לא ככה?

דגשים: אל תיקחו ללב את אלה שלא מפרגנים לכם. שימו דגש על מי שמעודדים אתכם להיות מי שאתם. צפוי קשר עם מישהו שמגיע ממרחקים.

טרמפים: יש מישהו שרוצה לתפוס טרמפ על הפופולאריות שלכם. זה בגלל שלא ממש הולך לו והוא זקוק לתמיכה. בעצם, זה לא צריך להפריע לכם.הורוסקופ מזל סרטן

היצמדות: הכי כדאי לכם להיצמד לחברים שמשגרים אליכם אנרגיות טובות. ככל שהם יעטפו אתכם באהבה, ככה גם יבוא לכם אושר גדול.

אומץ: צפויים בילויים מדהימים בחברת ידידים שזמן רב לא התראיתם איתם. הם מביאים לכם רעיונות שרק חלמתם עליהם, אבל התביישתם לבצע.

אירועים: אל תסגרו את עצמכם על מספר קטן של אירועים חברתיים. ככל שתגדילו את מספר האפשרויות, ככה גם תגדל המקובלות שלכם.

חלומות: אז בסדר שאתם חולמים על מישהו שלא ממש זמין בשבילכם בימים אלה. אבל זה לא אומר שיש לכם סיבה להתבודד עם עצמכם.הורוסקופ מזל אריה

אינטואיציה: אין כמו האינטואיציה שלכם בשביל לסנן החוצה את אלה שלא רציניים כלפיכם, ולהשאיר רק את אלה שיש להם כוונות טובות.

קליק: אתם תופסים ראש טוב עם מישהו שיש לגביו לא מעט וויכוחים. לא צריך להיות אכפת לכם מה אומרים עליו, אלא רק מה אתם מרגישים.

פרצופים: אל תתאמצו למצוא חן בעיני מי שעושה לכם פרצוף חמוץ. תשקיעו את האנרגיה שלכם רק באלה שמחכים לרגע בו יוכלו לבלות בחברתכם.

אופנתי: אתם הולכים לפגוש אנשים שמתעניינים בתחומים שגם אתם דלוקים עליהם. יש מצב שמדובר במשהו אופנתי, או כזה שקשור בכוכבים ובעולם הבידור.הורוסקופ מזל בתולה

רמזים: מישהו זורק לכם רמז רומנטי, אבל לא ממש אומר דברים ברורים. ככה זה כשמדובר באהבה, תמיד מרחפת עליה עננה מסתורית.

עיתוי: שלישי וחמישי הם סבבה של ימים למסרים רומנטיים. בעיקר כדאי שתשימו לב למישהו שממש עכשיו מסיים פרשייה שהכבידה עליו.

תחרות: עושה רושם שאתם הולכים לנצח במשהו שנראה כמו תחרות. זה לא חייב להיות בקטע של ספורט, יש מצב שמדובר במשהו רומנטי.

כישרון: מאוד כדאי לכם לפתח כישרון יצירתי שניחנתם בו. אם אפשר לעשות את זה עם חברים, אז סבבה. אם לא, אז לכו על זה לבד.הורוסקופ מזל מאזניים

טיימינג: זה אחלה טיימינג בשביל להשתחרר מזיכרונות שלא עושים לכם טוב. אתם לא צריכים לסחוב איתכם את מה שהיה ונגמר. צאו מזה.

מטרה: אתם מסמנים מטרה והולכים עליה עם כל הלב וכל הרגש. סבבה, אבל אל תתנו לצד השני להרגיש שאתם מונחים אצלו בכיס. חומר למחשבה.

הצלחות: קטע חברתי שבהתחלה אתם מתבאסים ממנו, מתברר כהצלחה גדולה. יש דברים שמתחילים בבאסה, אבל תופסים כיוון ממוזל, אתם יודעים.

אפשרויות: אתם נחשפים לתחום חדש שפותח בפניכם אפשרויות מדהימות בקטע חברתי. הדברים טובים בעיקר עבור מי שרוצים לעמוד על במה.הורוסקופ מזל עקרב

בחישות: קחו בחשבון שיותר מדי אנשים בוחשים לכם בחיים הרומנטיים שלכם. זה לא נורא, אבל רק בתנאי שזה לא ממש מפריע לכם.

עיניים: כשמישהו עושה לכם עיניים, מותר לכם לתת לו להבין שהרגשתם בזה. אל תשחקו משחקי כבוד של 'מי - אומר - למי - ראשון' וכאלה.

ים: אין סיבה לקחת ללב את מי שלא בראש אחד איתכם. אם מדובר בקטע של בנים ובנות, אז הים גדול ויש בו הרבה דגים. אתם הבנתם את זה?

התנדבות: אתם מתנדבים לעשות משהו שלא רבים מוכנים להשקיע בו. כאשר תתבררנה התוצאות, אל תתפלאו אם פתאום יהיו כאלה שירצו לחלוק איתכם בהצלחה.הורוסקופ מזל קשת

שיגעונות: אתם פוגשים מישהו שנטרף דווקא על השיגעונות שלכם. זה אומר שהוא אוהב בכם גם את מה שאולי הפריע למישהו שקדם לו.

קניות: אתם קונים משהו מדהים שממש משדרג לכם את החיים. עכשיו אתם יושבים ומתפלאים איך הסתדרתם בלי המשהו הזה.

נאמנות: אתם יכולים לסמוך רק על חבר נאמן אחד שלא יפיץ את הסודות שלכם. אם מדובר ביותר מאחד, זה כבר לא ממש סוד. לא ככה?

הבטחות: מישהו מקיים לכם הבטחה שניתנה לכם לפני זמן רב. עושה רושם שגם החברים שלכם מעורבים בסיפור הזה. יש מצב לנסיעה עם סיום רומנטי.הורוסקופ מזל גדי

פנויים: אל תתנו צ'אנס רומנטי למישהו שלא ממש פנוי. גם אם יש לו סיפורים שקורעים את הלב, אל תיפלו במלכודת הזו. פשוט תתעלמו.

כסף: באות לכם אחלה הזדמנויות לעשות כסף ממשהו שאתם שולטים בו. אל תמכרו בזול את מה שאתם יכולים למכור ביוקר.

כיבושים: אתם כובשים לעצמכם מקום מכובד בחיים החברתיים. זה אומר שיש לכם הזדמנות לצ'פר את אלה שלא ממש הולך להם בקטע החברתי.

התמודדות: אין לכם בעיה להתמודד עם טיפוס תחרותי. מצד שני, כאשר אתם מביסים אותו, תנו לו להרגיש טוב עם עצמו. זה אומר בלי השפלות.


הורוסקופ מזל דלי

עצמאות: יש לכם ראש טוב ואתם לא צריכים להתייחס לטיפוסים שמרכלים עליכם. לא תגיעו רחוק אם תקשיבו לכל שטות שמישהו פולט.

דימוי: קטע רומנטי מוטרף עושה טוב לדימוי העצמי שלכם. ענידת תכשיטי כסף תמשוך אליכם אחלה אנרגיות, וכך גם אבן מזל סגולה ששמה אמטיסט.

לחץ: אל תתנו לאף אחד להלחיץ אתכם. אתם הולכים בדרך הנכונה ואם תמשיכו בה, צפויות לכם אחלה הצלחות, בעיקר בתחום שבינו לבינה.

ריגושים: צפוי לכם שבוע עם המון ריגושים וכאלה. זה אומר שאתם קופצים בשמחה אל תוך קטעים שפעם נהגתם להתרחק מהם.


הורוסקופ מזל דגים

מתנות: אתם נותנים למישהו מתנה מכל הלב. רק לפני שאתם עושים את זה, כדאי שתוודאו שהיא גם בטעם שלו, לא רק בטעם שלכם.

מזל: הצבעים שמושכים אליכם אנרגיות רומנטיות הם ורוד ותכלת. כדאי שתשלבו אותם בבגדים שלכם בשביל המזל הטוב.

שידוכים: אתם מצליחים לסדר קטע רומנטי עבור אחד מהחברים שלכם. יכול להיות, אפילו, שתצאו איתו לאיזה בילוי משותף שיביא אהבה גם לכם.

וויכוחים: כדאי שתצאו כבר עכשיו מוויכוח שלא מוביל אתכם לשום מקום. לא כולם חייבים להסכים איתכם וזו לא סיבה לאכול את הלב.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

תחזית שבועית, הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים, אסטרולוגיה לצעירים, הורוסקופ לצעירים, תחזית שבועית לצעירים, תחזית שבועית מזל טלה, תחזית שבועית מזל שור, תחזית שבועית מזל תאומים, תחזית שבועית מזל סרטן, תחזית שבועית מזל אריה, תחזית שבועית מזל בתולה, תחזית שבועית מזל מאזניים, תחזית שבועית מזל עקרב, תחזית שבועית מזל קשת, תחזית שבועית מזל גדי, תחזית שבועית מזל דלי, תחזית שבועית מזל דגים

תן ציון למאמר זה

0