מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי לצעירים | תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 15.12.2018 - 09.12.2018

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 15.12.2018 - 09.12.2018

מה צופים הכוכבים? הכנסו וקיראו תחזית אסטרולוגית / הורוסקופ שבועי למזלות ואסטרולוגיה מיוחדת שהוכנה על ידי אסטרולוגים ומיסטיקנים בכירים

לתחזית אישית ממיסטיקניות מומלצות חייגו: 03-6145910

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 15.12.2018 - 09.12.2018

הורוסקופ מזל טלה

אנרגיה: השבוע זורמת אליכם אחלה אנרגיה רומנטית שפותרת בשבילכם בלגאן ענק או בעיה מעצבנת שאתם סוחבים איתכם כבר המון זמן.

חלומות: אם היו לכם חלומות רעים בקטע של המקובלות החברתית שלכם, אז בימים האלה כל זה ייעלם. פתאום אתם מבינים שיש לכם ים של מעריצים שקרועים עליכם.

מחזרים: השבוע אתם צריכים לשים עין על מחזרים פוטנציאליים שנולדו במזלות עקרב ומאזניים, כמו גם עם כל אלה שמספרי המזל שלהם הם 8 ו – 6.

צחוקים: צפויים לכם אחלה צחוקים בחברת מישהו שתמיד מביא לכם אנרגיות בסבבה. זה גם הצ'אנס הגדול שלכם לנפנף את מי שמביא לכם אנרגיות מבאסות.

הורוסקופ מזל שור

השקעה: כוכב מדהים מנפנף מהחיים שלכם כל מיני מחזרים שרק שטויות יש להם בראש, ומביא לכם אהובי לב שמוכנים להשקיע בכם ובקשר איתכם.

ביטחון: הכוכבים מעודדים אתכם לתפוס הרבה יותר ביטחון עצמי. ככל שהדימוי העצמי שלכם יעלה גבוה יותר, ככה גם תהיה ההצלחה שלכם עם ילידי המין השני.

הפתעות: מתחיל להסתדר לכם קטע מפתיע עם מישהו שאתם לא ממש אדישים כלפיו. אם תמהרו לנצל לטובתכם את מה שקורה, יש מצב למשהו רומנטי.

כישרונות: יש לכם כישרונות יצירתיים שאתם צריכים לפתח כמו מוסיקה וכאלה (כמו אביב גפן לדוגמה) ויש מצב שהשבוע תתחברו עם כלי נגינה או משהו בכיוון.הורוסקופ מזל תאומים

מתחברים: אתם מתחברים עם כוכב חלומי שמביא לכם אחלה אנרגיות שמרפאות אלרגיות וגם תורמות המון למראה ולהופעה שלכם.

לוק: להופעה המדהימה שלכם תהיה השפעה על החיזורים הרומנטיים. בקלות רבה מן הצפוי אתם מתמודדים עם טיפוסים קשוחים שפותחים בפניכם את כל הסודות שלהם.

שכל: שיחה ארוכה אל תוך הלילה מכניסה קצת שכל לתוך הראש של מישהו שדלוק עליכם. יש מצב שהוא גם ישתף אתכם במה שהוא מרגיש כלפיכם.

היסטוריה: אם בראש שלכם לחדש קשר עם מחזר מההיסטוריה שלכם, תעשו את זה רק אם אתם מרגישים שזה הזמן הנכון. אל תעשו את מה שאתם לא שלמים איתו.הורוסקופ מזל סרטן

מסרים: צפויים מסרים רומנטיים לחיים האישיים שלכם. התת-מודע שלכם חוגג. אתם קצת במבוכה אבל עמוק בפנים אתם יודעים את התשובות, רק שאתם פוחדים להתחבר אליהן.

יחסים: אל תתנתקו מיחסים שנמצאים איתכם כבר המון זמן. יש מצב להתפתחויות מפתיעות. יש מישהו שכבר התייאשתם ממנו? אז דווקא איתו יבוא לכם קליק עם ניצוץ רומנטי.

קטעים: אתם הולכים על קטע מדהים שמפתיע את מי שאתם דלוקים עליו. אחר כך אתם מתפלאים על עצמכם ש-איך לא חשבתם על זה קודם. יפה לכם ככה.

שיקולים: מישהו שאתם מחבבים עושה שטויות שדופקות לו את השבוע. בין כה לא תוכלו לשנות אותו, אז קבלו אותו כמו שהוא בלי לקחת ללב.
הורוסקופ מזל אריה

רומזים: הכוכבים רומזים שצפוי לכם סיפור אהבה עם מישהו שעד עכשיו לא ממש הכרתם. יש מצב שמישהו שמחבב אתכם מארגן בשבילכם את הקומבינה הזו. מה רע?

צ'אנסים: צפויים לכם קטעים קצת מוזרים עם מישהו שהאף שלו מגרד את השמיים אבל הלב שלכם די מחבב אותו. בעצם, למה שלא תיקחו צ'אנס?

סיפורים: החברים שלכם מספרים לכם על מישהו שכל הזמן מזכיר את השם שלכם. רק טוב יצא לכם אם תבקשו ממנו קצת יותר הסברים על הקטע הזה.

תאריכים: הנומרולוגיה מביאה לכם קטעים עם כל אלה שהשם שלהם או תאריך הלידה שלהם, קשורים באיזושהי צורה למספר 8 שנחשב למספר מסתורי ורומנטי.הורוסקופ מזל בתולה

בוגרים: פרשייה רומנטית שפעם התפדחתם בגללה, גורמת לכם להרגיש עכשיו הרבה יותר בוגרים ובשלים. מתחיל לחזר אחריכם מישהו שכולם יודעים שהוא סגור ומופנם.

הפנמה: אל תאכלו את עצמכם אם פתאום יתברר שאתם כבר לא כל כך קרועים על מישהו שפעם הערצתם. תתחילו להפנים שיש קטעים שבאים ויש קטעים שהולכים.

קורעים: צפויים לכם קטעים קורעים בחברת מישהו שהראש שלו טוחן רעיונות מוטרפים. יהיו גם כאלה שלא יאהבו את זה אבל זו כבר הבעיה שלהם, לא שלכם.

אובייקטים: יש מצב שמישהו שם עין על אובייקט רומנטי שגם אתם דלוקים עליו. סבבה, רק לפני שאתם מתבאסים וכל זה, תשאלו את עצמכם אם זה שווה לכם את ההשקעה.הורוסקופ מזל מאזניים

מזרימים: הכוכבים מזרימים אליכם קטעים רומנטיים בסטייל לוהט. גם הביישנים שביניכם יתפסו ראש טוב עם אנרגיות שכבר שכחו שהן קיימות.

ריגושים: אל תזלזלו בריגושים לא צפויים שנופלים עליכם, בגלל שדווקא הם יעשו לכם את השבוע. אם שמרתם בסוד אהבה גדולה, אז דווקא עכשיו כדאי לכם לשפוך מהלב.

בכיף: אתם זורמים בכיף עם מישהו שכולם אומרים שקשה להסתדר איתו. רק כדאי שתדעו הוא דלוק עליכם לא פחות ממה שאתם דלוקים עליו.

קשקושים: אין לכם מה להתרגש ממישהו שטוחן לכם במוח על איך שהולך לו ברומנטיקה וכל זה. רק שתדעו שמי שמקשקש יותר מדי אז בטח לא ממש הולך לו.הורוסקופ מזל עקרב

שרופים: חלומות רומנטיים מתחילים לקבל צורה במציאות. מחזר ששרוף עליכם רומז על הרגשות שלו באמצעות מתנות סמליות שעושות לכם טוב.

החלטיות: תעשו את מה שבא לכם. אתם לא זקוקים לאישור מאף אחד בכל מה שקשור לתחום האישי. התייעצויות רק יבלבלו אתכם ולא יובילו אתכם לשום מקום.

חשבונות: אתם סוגרים חשבון עם מישהו שלא היה נחמד אליכם. לא נורא אם הוא ילמד את הלקח שלו ויתחיל להתנהג אחרת. אל תתעכבו על זה.

הצלחות: צפויה לכם הצלחה ענקית בקטע חברתי שיבואו אליו הרבה אנשים. מה שהכי חשוב בסיפור הזה הוא שתמיד תזכרו להיות הכוכבים של האירוע, לא פחות.הורוסקופ מזל קשת

דימוי: כל מיני אנשים שלא ממש תרמו לביטחון ולדימוי העצמי שלכם, הולכים לנג'ס למישהו אחר. אנשים שמחבבים אתכם יוזמים שיחות עידוד.

וידויים: אתם בוחרים להתחבר עם אלה שגם בעבר הציעו לכם כתף ותמיכה. ווידויים רגשניים עושים לכם טוב על הלב. אתם בראש אחד עם ספונטאניים כמוכם.

במה: אם אתם בקטע של משחק או דוגמנות, קחו צ'אנס לדבר על זה עם מישהו שיכול לעזור לכם. אתם לא חייבים לספר על זה לאף אחד. לא ככה?

בילויים: אתם יוצאים לבילוי אל מקום שבכלל לא היה בראש שלכם, רק שבסוף אתם נדלקים על שם על מישהו שאין מצב שהייתם פוגשים אותו במקום אחר.הורוסקופ מזל גדי

חשמל: כוכב מחשמל ורומנטי משגר אנרגיות מוטרפות אל גזרת מזל גדי. לא פלא שהקטעים שבין בנים לבנות יהיה עמוסים באירועים שלא מהעולם הזה.

סודות: גם אם בראש שלכם לשמור אהבה בסוד, כדאי שתיפתחו אותה לשיחה גלויה עם מישהו שמבין לליבכם. הכוכבים רומזים שאתם צריכים לדבר על זה.

מסלולים: קשר שהולך איתכם כבר המון זמן מתחיל להיכנס אל מסלול אינטימי. אל תפסלו אותו רק בגלל מישהו שזה לא מוצא חן בעיניו.

מהממים: הכוכבים רומזים על שבוע מהמם ורומנטי בכל מה שקשור ליחסים שבין בנים לבנות, בעיקר בקטעים שעד עכשיו קצת התבאסתם בגללם.


הורוסקופ מזל דלי

חברתי: נופלים עליכם קטעים חברתיים עם המון משתתפים ואתם משנים לטובה את מה שחשבתם על מישהו שפעם סיננתם אותו, רק שעכשיו אתם רואים שהוא ממש סבבה.

אטרף: צפויים לכם בילויים מוטרפים. יחד עם זה, אתם ממשיכים להתווכח עם אנשים שלא מבינים מהחיים שלהם מה עובר עליכם, רק שזה לא מונע מהם להציף אתכם בעצות.

טיימינג: הימים הכי מוצלחים שלכם השבוע הם שלישי וחמישי. אם בראש שלכם להרשים או להקסים את מישהו, אז כדאי לכם לעשות את זה בטיימינג הזה.

עיניים: מישהו שעד עכשיו רק עשה לכם עיניים, רומז שהוא מוכן לעבור לשלב הבא. השבוע הוא גם יגלה לכם משהו שלא הייתם מודעים לו.


הורוסקופ מזל דגים

דיבורים: צפויות לכם שיחות שיבהירו לכם שתצטרכו להשקיע בשביל להגשים את החלומות שלכם. 'פגישות עיוורות' (בליינד-דייט) הולכות להתגלות כמוצלחות מן הצפוי.

עצות: אל תדחו הצעות שבסוף תתחרטו שלא קפצתם עליהן. ברגע שהבלבול שלכם יהיה גדול, אז הכי טוב בשבילכם זה לקבל עצות ממי שתמיד תמך בכם.

יסודות: אתם שייכים ליסוד המים שהוא אחד מתוך ארבעה יסודות שהם אש, אוויר, מים ואדמה. הקטע הזה מביא לכם מזל והצלחה במקומות כמו חוף ים, אגם או בריכה.

מקומות: מישהו לוקח אתכם למקום מה זה מדהים. כדאי לכם ללכת איתו, אפילו אם לא בא לכם. רוצים רמז? זה ייקח אתכם לבילוי מוטרף ביום שישי.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

תחזית שבועית, הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים, אסטרולוגיה לצעירים, הורוסקופ לצעירים, תחזית שבועית לצעירים

תן ציון למאמר זה

0