מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי לצעירים | תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 19.01.2019 - 13.01.2019

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 19.01.2019 - 13.01.2019

מה צופים הכוכבים? הכנסו וקיראו תחזית אסטרולוגית / הורוסקופ שבועי למזלות ואסטרולוגיה מיוחדת שהוכנה על ידי אסטרולוגים ומיסטיקנים בכירים

לתחזית אישית ממיסטיקניות מומלצות חייגו: 03-6145910

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 19.01.2019 - 13.01.2019

הורוסקופ מזל טלה

החלטה: מישהו ממתין שתעשו החלטה בינו לבין מישהו אחר. עושה רושם שהוא מקנא לכם ורוצה להיות הראשון בתוך ליבכם.

פקפוקים: אתם חותכים קשר עם מישהו שהנאמנות שלו לא ממש בשמיים. גם אם זה קצת מביך, אתם שמים אותו במקום הראוי לו.

שאלות: אתם מתחילים להבין דברים הקשורים בקטע רומנטי שכבר מאחוריכם. פתאום נפתרות לכם שאלות שלא נתנו לכם מנוחה.

הצעות: אתם מסננים הצעות לבילוי ולא ממש הולכים על ועם מי שלא מתאים לכם. אז יהיו כאלה שיגידו שאתם עם האף בעננים. אז מה? שיגידו.

הורוסקופ מזל שור

טיולים: מישהו מתחיל לעשות הכנות לאיזשהו טיול או נסיעה מדליקה. עכשיו זה הזמן שלכם לשכנע אותו שגם אתם בפנים.

צ'אנסים: אין סיבה לזלזל במישהו שממבט ראשון לא ממש מדהים. אם תתנו לסיפור הזה צ'אנס, תראו איך שהעיניים שלכם עלולות להטעות.

הבטחות: מתקיימות לכם הבטחות שנורא רציתם שיקיימו לכם. ייתכן שיחול שינוי מסוים, אבל גם השינוי הזה עושה לכם רק טוב.

ידיעות: מתגלגלות אליכם ידיעות בנוגע למקום מדהים שאפשר לבלות בו סבבה. כל מה שאתם צריכים הוא לוודא שמישהו לא עובד עליכם.הורוסקופ מזל תאומים

אדישות: בגלל שלא נעים לכם מפדיחות, אתם משחקים אותה באדישות כלפי מישהו שהדליק אתכם. סבבה, אבל בסוף תצטרכו לעשות עם זה משהו. לא ככה?

הפתעות: צפוי בילוי שבהתחלה לא מסעיר אתכם, אבל לאחר מכן מתברר שהוא שווה ואיכותי. עושה רושם שצפויה לכם שם היכרות מדהימה.

סיבוכים: פליטות פה עלולות לסבך אתכם. זה אומר שאתם צריכים לחשוב טוב-טוב עוד לפני שאתם פולטים מילים. אולי לספור בלב עד עשר וכל זה.

שידוכים: זה בסדר שאתם מנסים לעשות שידוכים בין החברים שלכם, אבל כדאי שתחשבו אם אין לכם רגשות כלפי מישהו שקשור לקטעים האלה.הורוסקופ מזל סרטן

סודות: צפויים לכם קטעים מדהימים עם חברים שגם הם מרגישים רגשות מן הסוג שעובר עליכם. עכשיו אתם צריכים ידיד ששומר על הסודות שלכם.

בילויים: המקובלות החברתית שלכם מאפשרת לכם לקבוע לאן ועם מי יוצאים לבלות. מצד שני, לא כדאי שתרגיזו את מי שחושב אחרת מכם.

שמועות: המון דיבורים מסתובבים סביב מישהו שנורא רוצה להיות בחברתכם. לא כל השמועות נכונות, ככה שכדאי לכם לבדוק מה נכון ומה לא.

רגשות: מישהו מוכן לחשוף את רגשותיו בשביל להוכיח לכם שהוא מתכוון ברצינות. אדם עם ניסיון אומר לכם מה כדאי לעשות עם הקטע הזה.
הורוסקופ מזל אריה

וויתורים: אתם רוצים להיות בסדר עם מישהו שלא ממש בראש אחד איתכם. סבבה, אבל יש דברים שלא כדאי לכם לוותר לו.

רכילויות: מישהו מרכל איתכם על קטע שהיה לו עם מישהו אחר שאתם מכירים. תחשבו שמחר הוא ירכל עם אחרים על הקטעים שיש לו עכשיו איתכם.

סיכויים: נפתח לכם צ'אנס לפגישה שעשויה להיות מדהימה ומרגשת. מצד שני, אם אתם פוחדים שהסיפור הזה יתפוס כיוון לא רצוי, כדאי שכבר עכשיו תפסיקו אותו.

הצעות: מישהו מציע לכם הצעה שבכלל לא ברור איך הוא הגיע אליה. אתם לא צריכים לחשוב מה יוצא לו מזה, אלא רק מה יוצא לכם ממנה.הורוסקופ מזל בתולה

מתנות: צפויה לכם מתנה שבכלל לא קשורה ליום הולדת או משהו כזה. עושה רושם שמישהו סתם רוצה לעשות לכם טוב בלב.

דיבורים: ביישנות היא תכונה חביבה, אבל עלולה לעכב לכם דיבור רומנטי. אם כבר הגעתם לקטע הזה, כדאי שתשפכו את כל מה שיש לכם על הלב.

פגישות: הכוכבים מסדרים לכם פגישה שממבט ראשון נראית טובה מכדי שתהיה אמיתית. חבר שאוהב אתכם פוקח לכם את העיניים בסיפור הזה.

מספרים: הנומרולוגיה מחברת אתכם לאנשים שצירוף אותיות השם שלהם או הספרות של תאריך לידתם, מסתכמים במספר 8 שנחשב למספר מה זה רומנטי.הורוסקופ מזל מאזניים

כיוונים: קטע רומנטי שמתחיל בצורה טיפה צולעת, תופס כיוון שעושה לכם טוב. זה אומר שצריך לתת צ'אנס ולא להתבאס ישר בהתחלה.

התעלמות: אתם מגיבים בהתעלמות כלפי מישהו שבראש שלו לרכל עליכם. אם הוא יראה שזה לא ממש מזיז לכם, לא יהיה כדאי לו להמשיך. לא ככה?

אטרף: צפוי לכם בילוי מטריף בחברת מישהו שהלב שלכם מחסיר פעימה בגללו. לא נורא אם הוא יודע שזה מה שאתם מרגישים, גם הוא מרגיש ככה.

טחינות: אתם מחליטים ללכת עם הראש שלכם ולא להקשיב למה שאנשים טוחנים לכם בשכל. קחו בחשבון שקטעים כאלה לפעמים מצליחים ולפעמים לא.הורוסקופ מזל עקרב

גילויים: צפויים קטעים מוזרים עם מישהו שמשחק אותה באדישות, אבל רוצה שתגלו לו את מה שבלב שלכם. אל תסכימו לשחק לפי הכללים שלו.

תדהמה: צפויה לכם הפתעה כאשר מתברר כי מישהו שחשבתם שהוא לא ממש קרוע עליכם, מתגלה כמישהו שממש מחבב אתכם. בהחלט חומר למחשבה.

שטויות: אל תיקחו ללב שטויות שמישהו אומר או מפיץ. זה הכל בגלל שאין לו חיים משלו, אז הוא הולך לחטט בחיים של אחרים. תתעלמו ממנו.

מזלות: אחלה קטעים צפויים לכם עם אנשים שנולדו במזלות גדי, שור ובתולה. הנומרולוגיה מסדרת לכם שידוכים עם מי שהמספר 4 מככב בחייהם.הורוסקופ מזל קשת

בלבולים: מישהו יוצא מבולבל ממסר או רמז שאתם משגרים לו. אם בראש שלכם לומר לו משהו, כדאי שתעשו את זה לגמרי בגלוי.

שופינג: אתם דופקים שופינג שעלול לבזבז לכם המון כסף. אז נכון שזה עושה לכם טוב בלב, אבל זה גם עלול לעשות לכם בעיה בכיס.

נפנופים: ברגע בו אתם מנפנפים מישהו שמתעלק עליכם, נפתח לכם קטע חדש עם מישהו מדהים שרק מחכה לרגע בו תשימו לב אליו.

צירופים: היחסים שבינו לבינה צפויים לזרום עם מישהו שהמספר 7 קשור בשם שלו או בתאריך לידתו. זה הזמן לשים עין על ילידי המזלות תאומים, דלי ומאזניים.הורוסקופ מזל גדי

כישרונות: צפוי קטע חלומי שאיכשהו קשור בכישרון יצירתי שלכם. לפעמים אתם טיפה מזלזלים ביכולות שלכם ולא נותנים להם להתפתח. לא חבל?

החלטות: מישהו רוצה שתדעו מה הוא מרגיש כלפיכם, אבל לא רוצה שכל העולם ואשתו ידעו על זה. תצטרכו לומר לו שהוא צריך להחליט, אי אפשר להמשיך ככה.

געגועים: אתם תופסים געגועים למישהו שפעם היה לכם קטע איתו אבל איכשהו הדברים לא ממש הסתדרו. אל תתביישו להעביר לו מסר.

סיפורים: גם אם נדלקים לכם חשדות בנוגע למישהו שלא ממש קשור בכם, אל תמהרו לספר אותם לאחרים. לא כל מה שידוע לכם חייבים לדבר עליו.


הורוסקופ מזל דלי

פוזות: מישהו בפוזה של רוצה לעזור לכם וכל זה, מנסה להבין מה הקטע שלכם בנוגע למישהו שהוא דלוק עליו. אין סיבה שלא תספרו לו את האמת.

השתתפות: צפויים שידוכים מדליקים שקשורים במישהו מהחברים שלכם. אם אתם יודעים מה טוב בשבילכם, כדאי שתהיו ראשונים להשתתף בקטע הזה.

דימויים: קשרים רומנטיים תופסים כיוון נכון ואתם מרגישים שהדברים מסתדרים לכם יותר טוב ממה שחשבתם. זה עושה טוב לדימוי העצמי שלכם.

דלוקים: אם אתם רואים שבילוי מסוים לא בראש של החברים שלכם, ורק אתם דלוקים עליו, אז תעשו את מה שעושה לכם הכי טוב בלי לדפוק חשבון.


הורוסקופ מזל דגים

ניג'וסים: הדבר האחרון שאתם זקוקים לו השבוע, הוא מישהו שמנג'ס לכם. אז נכון שלא חייבים לריב, אבל גם לא חייבים להגיב על כל שטות.

ניפוחים: שימו לב למישהו שלוקח כל מילה שאתם אומרים לו, ומנפח אותה לטובתו. תשאלו את עצמכם למה הוא עושה את זה.

זרימה: זה אחלה זמן בשבילכם לזרום עם קטע רומנטי מהסוג המקורי. העניין הוא שצריך התנהגות מאוד מיוחדת עם מישהו שההתנהגות שלו קצת מוטרפת.

תשובות: אל תיקחו ללב אם מישהו לא ישר מחזיר לכם תשובות לשאלות ששאלתם אותו. אם זה בקטע רומנטי, ייתכן שהוא מחפש את המילים הנכונות.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

תחזית שבועית, הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים, אסטרולוגיה לצעירים, הורוסקופ לצעירים, תחזית שבועית לצעירים, תחזית שבועית מזל טלה, תחזית שבועית מזל שור, תחזית שבועית מזל תאומים, תחזית שבועית מזל סרטן, תחזית שבועית מזל אריה, תחזית שבועית מזל בתולה, תחזית שבועית מזל מאזניים, תחזית שבועית מזל עקרב, תחזית שבועית מזל קשת, תחזית שבועית מזל גדי, תחזית שבועית מזל דלי, תחזית שבועית מזל דגים

תן ציון למאמר זה

0