מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי לצעירים | תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 09.02.2019 - 03.02.2019

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 09.02.2019 - 03.02.2019

מה צופים הכוכבים? הכנסו וקיראו תחזית אסטרולוגית / הורוסקופ שבועי למזלות ואסטרולוגיה מיוחדת שהוכנה על ידי אסטרולוגים ומיסטיקנים בכירים

לתחזית אישית ממיסטיקניות מומלצות חייגו: 03-6145910

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 09.02.2019 - 03.02.2019

הורוסקופ מזל טלה

סטייל: מישהו מלמד אתכם איך להתקבל אל מקומות סטייליסטים שבראש שלכם להיכנס אליהם. יש מצב שיש לו הרבה ניסיון עם קטעים שכאלה.

חיוכים: היזהרו ממישהו ששופך עליכם חיוכים אבל גם מרכל עליכם מאחורי הגב. הגיע הזמן שתבדקו מי הם החברים האמיתיים שאתם יכולים לסמוך עליהם.

טוחנים: מישהו שיש לכם קשר איתו, טוחן לכם במוח על מישהו אחר שהוא קרוע עליו. בין כה לא תוכלו להרגיע אותו, אז כדאי פשוט שתזרמו איתו.

מזלות: אתם נמנים עם יסוד האש הלוהט והבוער. המזלות שהכי הולכים איתכם נמנים עם יסוד האוויר: דלי, תאומים ומאזניים. המזל שהכי מתאים לכם הוא מאזניים.

הורוסקופ מזל שור

מחמאות: יבואו לכם יופי של קטעים עם מישהו שלא חוסך במחמאות שהוא שופך עליכם. צפוי לכם איתו סיפור בהמשכים שבהתחלה קצת מבלבל אתכם.

דיבור: אתם תופסים דיבור ארוך עם מישהו שנורא חשוב לכם לדעת מה הוא חושב עליכם. זו אחלה הזדמנות בשביל לשמוע מה באמת יש לו לומר.

מילים: אתם הולכים להחליף מילים עם מישהו שעד עכשיו החלפתם איתו רק מבטים. אחרי זה תתפלאו על עצמכם ש...איך לא חשבתם על זה קודם.

מזלות: אתם נמנים עם יסוד האדמה היציב והמפוכח. המזלות שהכי הולכים איתכם נמנים עם יסוד המים: עקרב, סרטן ודגים. בעיקר כדאי לכם להתמקד בעקרבים.הורוסקופ מזל תאומים

בילויים: צפוי לכם בילוי מהמם בחברת מישהו שתמיד מצחיק אתכם וכל זה. יש מצב שהבילויים שלכם איתו יתגלגלו למשהו הרבה יותר עמוק.

מתעלמים: אתם מחליטים להתעלם ממישהו שעושה תמיד רק את מה שבראש שלו, בלי להתחשב באחרים. לא נראה שאתם מפסידים משהו.

לילות: דיבור אל תוך הלילה תופס כיוון שעושה לכם טוב. אם תיקחו את השיחה הזו קצת יותר רחוק, תשאירו את כולם על הקרשים. אתם יודעים.

מזלות: אתם נמנים עם יסוד האוויר הקליל והאינטליגנטי. המזלות שהכי ילך לכם איתם נמנים עם יסוד האש: טלה, אריה וקשת. אל תשכחו לשים עין על הקשתים.הורוסקופ מזל סרטן

חולמים: יבוא לכם קטע מהמם עם מישהו שיש לו קשר אל מקום שאתם חולמים עליו. אם פחדתם שזה יעשה לכם פדיחות, אתם יכולים להירגע.

מדברים: מתחילים לזוז דברים לטובת סרטנים שחולמים על דוגמנות או משחק. סבבה, אבל הכי כדאי לכם לדבר על זה עם ההורים.

מעריצים: מישהו רומז שיש לכם מעריץ שדלוק עליכם ושלא מפסיק לדבר על זה. סבבה, רק לפני שאתם עושים שטויות כדאי שתשלחו חבר שיגשש בשבילכם.

מזלות: אתם נמנים עם יסוד המים הזורם והרומנטי. המזלות שעבורכם הם סוף הדרך נמנים עם יסוד האדמה: גדי, שור ובתולה. שידוך עם הגדיים הוא בינגו.
הורוסקופ מזל אריה

חו"ל: דברים ואנשים שקשורים לחו"ל יביאו לכם מזל ענק, בעיקר אם הם זורמים עם מסרים רומנטיים. צבע המזל השבועי שלכם הוא בורדו.

מתחילים: פרשיית אהבה שאתם לא לגמרי סגורים עליה נדלקת בכל פעם מחדש. בסוף תצטרכו להחליט מה עושים איתה, אז אין סיבה שלא תתחילו כבר עכשיו.

כישרון: האסטרולוגיה רואה בכם שחקנים טבעיים. זה אומר שאם בראש שלכם להוכיח שיש לכם כישרונות, כדאי שתתפסו דיבור עם מישהו שיכול לעזור לכם.

מזלות: אתם נמנים עם יסוד האש החם והסוער. המזלות שממש תפורים עליכם נמנים עם יסוד האוויר: דלי, תאומים ומאזניים. ציון עשר לקשר עם הדליים.הורוסקופ מזל בתולה

מתרגשים: אתם הולכים לתפוס התרגשות בזכות מתנה שלא חלמתם לקבל. עושה רושם שיש מישהו שלא מפסיק לחשוב עליכם ואל תשכחו את זה.

פוזות: מישהו בפוזה של דלוק עליכם וכל זה, רוצה שתעזרו לו עם השטויות שלו. הכי טוב בשבילכם זה להקשיב לו באדישות ופשוט למחוק אותו מהרשימה.

מתחדשים: בפעם המי-יודע-כמה מתחדשים יחסים שנראים כמו קרוסלה, פעם למעלה ופעם למטה. יש מצב שהזמן שחלף השפיע לטובה על הקטע הזה.

מזלות: אתם נמנים עם יסוד האדמה השפוי והעקבי. המזלות שהכי יזרמו איתכם נמנים עם יסוד המים: דגים, סרטן ועקרב. אל תפספסו את הדגים.הורוסקופ מזל מאזניים

מסקנות: אהבה אמיתית לא זקוקה לפוזות בשביל לעשות רושם טוב על הצד השני. אם יוצא לכם מחזר שמשחק אותה במלאכותיות, ישר תסיקו מסקנות.

מסרים: אתם מקבלים מסרים ממישהו שהלב שלכם לא אדיש כלפיו. אם הוא מעביר לכם אותם עם מישהו מהחברים שלו, כדאי שתבקשו לדבר איתו באישי.

מהממים: צפוי לכם בילוי מהסרטים במקום מה זה מהמם. שווה לכם ללכת לשם, גם אם זה לא ממש בראש שלכם. רוצים רמז? יהיה שם מישהו מאוד מסוים.

מזלות: אתם נמנים עם יסוד האוויר החינני וההומוריסטי. המזלות שהכי תתאימו להם נמנים עם יסוד האש: טלה, אריה וקשת. לא לפספס את הטלאים.הורוסקופ מזל עקרב

מזל: מישהו שיש לו עליכם מחשבות טובות זורק לכם הצעה שקשה לסרב לה. איך שזה נראה אז היא (ההצעה) תביא לכם הרבה מזל.

עצות: מישהו שלא נעים לכם ממנו, מתפדח בקטע שבין בנים לבנות. אם אתם רוצים לצאת מזה בשלום, לא כדאי שתתנו לו עצות.

החלטות: קטע רומנטי מקפיץ לכם את המצב-רוח גם אם הוא קליל כזה ולא מחייב. אתם מודיעים למי שצריך שלא בראש שלכם לשנות לו את החיים.

מזלות: אתם נמנים עם יסוד המים המרווה והמסתורי. המזלות שממש מתלבשים עליכם נמנים עם יסוד האדמה: שור, גדי ובתולה. הימור בטוח? לכו על השוורים.הורוסקופ מזל קשת

שיקולים: מישהו שאתם מכירים משחק אותה כאילו שהעולם קטן עליו וכל זה. סבבה, למה לא ? רק כדאי שאתם לא תשתתפו במשחק שלו.

אנרגיות: המזל השבועי שלכם קשור במספר 3 ובגווני לבוש ירוקים, אדומים וכתומים. קריסטל המזל שיביא לכם אחלה של אנרגיות השבוע הוא לאפיס-לאזולי.

קליקים: צפוי לכם קליק מרתק עם מישהו שתמיד חשבתם עליו דברים טובים. אולי זו לא אהבה מהסרטים, אבל 'בואנה' – זה אחלה קטע.

מזלות: אתם נמנים עם יסוד האש המבזיק והמהמם. המזלות שהכי הולמים אתכם נמנים עם יסוד האוויר: תאומים, דלי ומאזניים. רוצים אקשן? שחקו אותה עם התאומים.הורוסקופ מזל גדי

רגשות: אנרגיות של אהבה זורמות אליכם ממישהו שקשה לו להודות על מה שהוא מרגיש כלפיכם, אבל הכוכבים דוחפים אותו לספר לכם את האמת.

מדהימים: הלב שלכם עושה פליק-פלאק בגלל מישהו מה-זה מדהים. אם אתם רוצים שהדברים יתגלגלו לטובתכם, אל תחשפו בפניו את רגשותיכם.

אטרף: אתם קולטים שזה לא הטיימינג הנכון בשביל ללכת על רומן מוטרף, ושכדאי לכם לנפנף מחזר שאף פעם אי אפשר לדעת מה קורה בראש שלו.

מזלות: אתם נמנים עם יסוד האדמה העקשן והאמיץ. המזלות שתשדרו איתם על גל אחד נמנים עם יסוד המים: עקרב, סרטן ודגים.


הורוסקופ מזל דלי

משתחררים: אתם משתחררים מדאגה שהטריפה לכם ת'מוח. פתאום אתם קולטים שזה בכלל לא נכון כל מה שאכל לכם את הלב. ממש-ממש לא.

דלוקים: אל תקשיבו לכל מיני שטויות ורכילויות על מישהו שאתם דלוקים עליו. כל אלה שמקנאים בו רוצים לעשות לכם שטיפת מוח.

בשורות: אל תתרגשו בגלל מסר לוהט ששלחתם או קיבלתם. בשורה שהתפללתם לקבל אותה מגיעה אליכם בדרך הכי טבעית.

מזלות: אתם נמנים עם יסוד האוויר המסעיר והמהפנט. המזלות שאיתם תתפסו ראש טוב נמנים עם יסוד האש: קשת, טלה ואריה. רוצים קטע מלכותי? קחו את האריות.הורוסקופ מזל דגים

חיזורים: המקובלות שלכם מושכת אליכם מחזרים וכאלה, אבל השבוע כדאי לכם להתמקד במישהו שאתם לא רגועים לגביו. לכו על זה, מה כבר יכול לקרות?

נפטון: לכוכב שלכם קוראים נפטון והוא מעודד אתכם להגשים חלום שכבר התייאשתם ממנו. מישהו שמחזיק מכם בא אליכם עם הצעה רומנטית.

צ'אנס: צפויה לכם פגישה עם מישהו שבכלל לא היה בתוכניות שלכם. אחרי שאתם טוחנים את עצמכם אתם מחליטים לתת לו צ'אנס.

מזלות: אתם נמנים עם יסוד המים הביישן והיצירתי. המזלות שיעניקו לכם אהבה יציבה נמנים עם יסוד האדמה: גדי, שור ובתולה. אל תחמיצו את יליד מזל בתולה.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

תחזית שבועית, הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים, אסטרולוגיה לצעירים, הורוסקופ לצעירים, תחזית שבועית לצעירים, תחזית שבועית מזל טלה, תחזית שבועית מזל שור, תחזית שבועית מזל תאומים, תחזית שבועית מזל סרטן, תחזית שבועית מזל אריה, תחזית שבועית מזל בתולה, תחזית שבועית מזל מאזניים, תחזית שבועית מזל עקרב, תחזית שבועית מזל קשת, תחזית שבועית מזל גדי, תחזית שבועית מזל דלי, תחזית שבועית מזל דגים

תן ציון למאמר זה

0