מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי לצעירים | תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 23.02.2019 - 17.02.2019

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 23.02.2019 - 17.02.2019

מה צופים הכוכבים? הכנסו וקיראו תחזית אסטרולוגית / הורוסקופ שבועי למזלות ואסטרולוגיה מיוחדת שהוכנה על ידי אסטרולוגים ומיסטיקנים בכירים

לתחזית אישית ממיסטיקניות מומלצות חייגו: 03-6145910

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 23.02.2019 - 17.02.2019

הורוסקופ מזל טלה

מבולבלים: יש מצב שאתם קצת מבולבלים בגלל קשר שנורא בא לכם עליו, רק שהוא עלול לקלקל לכם קשרים עם מישהו אחר. תעשו את מה שהלב שלכם אומר.

דאחקות: קטעים של דאחקות וכאלה יכולים להתגלגל במהירות למשהו שהלב שלכם נצבט בגללו. קוראים לזה אהבה ולא שום שם אחר. רק שתדעו.

קשרים: צפויים לכם אחלה קשרים עם ילידי המזלות שור ובתולה. עושה רושם שתצליחו להרים קטע שהיו אנשים שאמרו שאולי תיכשלו בו. עכשיו הם יאכלו לעצמם את הלב.

מזל: בשביל לסדר לעצמכם אחלה מזל בקטעים הרומנטיים, כדאי שתשלבו גוונים סגולים בלבוש שלכם ותנסו להשיג תכשיט עם אבן סגולה שקוראים לה אמטיסט.

הורוסקופ מזל שור

חידושים: יש מצב שאתם מחדשים קשר שפעם לא ממש הסתדר לכם איתו. איך שזה נראה אז גם הצד השני רוצה לנסות שוב.

שיתופים: זה ממש בסדר שאתם משתפים את כולם בחוויות שלכם, אבל לא כדאי שיותר מדי אנשים ייתנו לכם עצות. יש דברים שתצטרכו להחליט עליהם לבד.

זיכרונות: אתם מצליחים להשתחרר מזיכרונות מבאסים שקשורים למישהו שהתאכזבתם ממנו. זה אומר שגם אם אתם פוגשים אותו, אל תחזרו על אותן טעויות.

אתם והתכונות שלכם: אתם מתמודדים עם קשיים מבלי לאבד את הסבלנות, ואינכם חשופים למצבי רוח הפכפכים. אתם מגשימים את תכניותיכם ואינכם חיים בפנטזיות.הורוסקופ מזל תאומים

שיקולים: אתם לא צריכים על הראש שלכם את מי שגורר אחריו ים של תסביכים. אז יכול להיות שהוא מדהים, אבל אתם לא הפסיכולוגים שלו.

שליחים: מישהו שולח אליכם שליחים בשביל שינסו לברר מה אתם מרגישים כלפיו. זו אחלה הזדמנות בשביל להעביר לו מסר מסתורי.

חסימות: ביישנות היא תכונה סבבה אבל עלולה להפריע לכם ברגע האמת. עשו הכול כדי להימנע ממצב בו הביישנות חוסמת לכם קטע שעשוי להיות רומנטי.

אורות: אתם קולטים רכילות שמדליקה לכם אור ירוק בנוגע למישהו שאתם מעוניינים בו. עכשיו רק נשאר לכם לברר שהרכילות הזו גם שווה משהו.הורוסקופ מזל סרטן

ידידים: יבוא לכם קטע מרגש עם מישהו שעד עכשיו הייתם איתו בסטייל של סתם ידידות. צפויה לכם הפתעה טובה מ – איך שהדברים יזרמו.

מתערבים: יותר מדי אנשים מתערבים לכם בקטעים שהיו אמורים להיות פרטיים ואינטימיים. מצד שני, יש מצב שאתם 'הזמנתם' אותם לעשות את זה.

פטפוטים: רעיון משוגע עוזר לכם להקסים מישהו שאתם דלוקים עליו, רק שזה לא ממש משהו שכדאי לכם לפטפט עליו עם כל העולם ואחותו.

נאמנות: השבוע תצטרכו להוכיח את הנאמנות שלכם לחברים שלכם, בעיקר כאשר מישהו ינסה לסכסך ביניכם לבינם. זה מישהו שכבר ניסה לעשות את זה בעבר.
הורוסקופ מזל אריה

מסתוריות: צפויים לכם חיזורים מסתוריים מצד מחזרים השייכים למזלות המים שהם עקרב, סרטן ודגים. אל תתנו להם להמתין זמן רב מדי.

טלפונים: הנומרולוגיה מסדרת לכם קטעים עם מחזרים ועם מקומות הקשורים למספר 8. 'טלפון שבור' מביא לכם הצעה שכדאי לכם לבדוק איך בכלל התגלגלה אליכם.

אבנים: אם בראש שלכם לשחק אותה בגדול, תמשכו לעצמכם אנרגיות בעזרת אבן מזל שקוראים לה רוז-קווארץ, ואל תשכחו לשלב בבגדיכם גוונים חומים.

לבבות: שימו עין על מישהו שעד עכשיו עשה קולות של לא מעוניין. עושה רושם שהוא שינה את דעתו, מה שאומר שנפתחה לכם דלת ללב שלו.הורוסקופ מזל בתולה

ידיעות: מגיעות אליכם ידיעות שקשורות במישהו שפעם לא חיבבתם, אבל עכשיו אתם לא ממש אדישים כלפיו. כדאי שתעבירו לו מסר עם מישהו מהחברים שלכם.

התנהגות: אתם קולטים התנהגות מוטרפת מצד מישהו שבכל פעם שהוא פוגש אתכם, הוא מתנהג בצורה מוזרה. אין לכם מה לחכות לרמזים נוספים.

דעות: אנשים שפעם לא ממש ספרו אתכם, משנים לטובה את הדעה שיש להם עליכם. יש מצב שזה הכול בזכות איזה קטע מדהים שעשיתם ממש בזמן האחרון.

שינויים: מישהו שאתם מכירים דופק שינוי ענק ב – 'לוק' שלו ואפילו רומז שגם לכם כדאי לעשות משהו בקטע. מצד שני, אולי כדאי שתתייעצו עם ההורים שלכם.הורוסקופ מזל מאזניים

יצירתיות: כוכב שקשור ליסוד המים מביא לכם אחלה אנרגיה יצירתית. ההצלחות שלכם בקטע הזה מתחילות לסקרן מישהו שיש לו אחלה קשרים.

פוזה: יש לכם מחזר חדש שעד עכשיו הסתובב כמו טווס, אבל בשביל לתפוס איתכם דיבור הוא יהיה מוכן להוריד מעצמו את הפוזה.

בילויים: צפויים לכם בילויים מהממים במקומות מסתוריים. צפוי קטע שמתבשל במוח שלכם ב - הכי ספונטאניות ומתגשם לכם ישר אחרי שהחלטתם ללכת עליו.

שליחים: מישהו שפגש אתכם ונדלק עליכם מעביר אליכם מסר באמצעות שליח. אל תתביישו לרמוז לו בחזרה על מה שבאמת עובר עליכם.הורוסקופ מזל עקרב

אנרגיות: כוכבים עם אנרגיות מוטרפות מסדרים לכם בילויים שכבר המון זמן אתם חולמים עליהם. כשזה ממש קורה לכם אל תתחרטו פתאום.

לקחים: סיפור אהבה של מישהו מסוים, רומז לכם על משהו שקשור גם בכם. אם הסיפור ההוא הסתיים באכזבה, אז כדאי שתלמדו ממנו משהו.

טיימינג: זה אחלה טיימינג בשביל הפנויים שביניכם שרוצים לפתוח דף חדש בקטע רומנטי. יש מצב שקצת נשבר לכם מהסיפורים הקודמים.

משחקים: באים לכם קטעים וחיזורים רומנטיים שמפתיעים אפילו אתכם. יש מצב שתצטרכו לשחק אותה בשביל שאף אחד לא יקלוט מה עובר עליכם.הורוסקופ מזל קשת

זוכרים: נדלק לכם קשר שפעם היה חברי, אבל הפך לרומנטי. זה יכול ללכת אחלה, כל עוד תזכרו את הגבולות שלכם.

מתפללים: מתגשמת לכם משאלה במקום שהתגעגעתם אליו. פתאום אתם מגלים שחוץ מכם יש עוד מישהו שלא שכח.

קולטים: אתם קולטים תרגיל שמישהו מנסה לעשות לכם בקטע חברתי. עושה רושם שאין לכם בעיה לשים אותו במקום הנכון.

טיפ למי שרוצה להתחיל איתכם: הוא צריך לעשות את זה בהמון פתיחות ושובבות. לתת לכם להרגיש שהקשר הרומנטי לא פוגע בחופש האישי שלכם או בעצמאותכם.הורוסקופ מזל גדי

כסף: בא לכם צ'אנס גדול לעשות קצת כסף בשעות שאתם פנויים. הכסף שתקבלו בקטע הזה הוא הרבה יותר ממה שחלמתם.

כיופים: אתם זורמים בכיף עם ילדים שנחשבים למקובלים ופופולאריים. פתאום אתם רואים שלא הייתה לכם סיבה להיות מודאגים בקטע החברתי.

וויתור: זה ממש בסדר שאתם מוותרים קצת למישהו שיש לכם איתו קליק רומנטי, אבל רק עד שזה מגיע למה שנראה כמו העקרונות שלכם. סבבה?

בחירה: גם אם באים לכם המון מחזרים, זה לא אומר שאתם צריכים לאבד את הראש. בסוף כדאי שתבחרו מהם את מי שהכי מדליק לכם את הלב.


הורוסקופ מזל דלי

חברתיים: צפויים קטעים חברתיים שמציבים אתכם בעמדה של מנהיגות. זה סבבה, אבל זה גם אומר שתצטרכו לקחת אחריות רבה מהרגיל.

חוויות: יש חוויות שאתם צריכים לשמור לעצמכם ולעצמכם בלבד. רעש גדול מדי עלול להוביל את הדברים לרכילות ולקנאה.

מוקסמים: אתם מוקסמים ממישהו שגם אחרים דלוקים עליו. אם תזרקו לו שאלה מהממת, תשומת הלב שלו תופנה אליכם ולא לאחרים.

ריגושים: מתחדש קשר עם מישהו שמחפש ריגושים, ממש כמוכם. זה אומר שהמשותף ביניכם מצליח לטשטש את חילוקי הדעות.הורוסקופ מזל דגים

אינטרסים: מישהו שהענקתם לו משהו מתוך טוב לב, חוזר אליכם עם אחלה בשורה. מצד שני, יהיו כאלה שיגידו שיש לו אינטרסים אישיים.

סיפורים: מישהו שמח לפגוש אתכם אחרי ששמע עליכם הרבה סיפורים. אחרי הפגישה הוא יצטרך להתמודד עם רגשות מנוגדים שיתרוצצו בתוכו.

פוזה: העובדה שאתם כאלה 'נשמות טובות' לא מאפשרת לכם לפגוע באחרים, גם כאשר הם תופסים פוזה מה-זה מעצבנת.

אוהבים: נו בוודאי שאתם נחשבים למאהבים חמים ורומנטיים. ככה זה עם מזלות המים, תמיד חושבים מהלב. רוצים להרגיש שייכות, חום וחיבה. המון אנרגיה אוהבת ומפנקת.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

תחזית שבועית, הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים, אסטרולוגיה לצעירים, הורוסקופ לצעירים, תחזית שבועית לצעירים, תחזית שבועית מזל טלה, תחזית שבועית מזל שור, תחזית שבועית מזל תאומים, תחזית שבועית מזל סרטן, תחזית שבועית מזל אריה, תחזית שבועית מזל בתולה, תחזית שבועית מזל מאזניים, תחזית שבועית מזל עקרב, תחזית שבועית מזל קשת, תחזית שבועית מזל גדי, תחזית שבועית מזל דלי, תחזית שבועית מזל דגים

תן ציון למאמר זה

0