מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי לצעירים | תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 30.03.2019 - 24.03.2019

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 30.03.2019 - 24.03.2019

מה צופים הכוכבים? הכנסו וקיראו תחזית אסטרולוגית / הורוסקופ שבועי למזלות ואסטרולוגיה מיוחדת שהוכנה על ידי אסטרולוגים ומיסטיקנים בכירים

לתחזית אישית ממיסטיקניות מומלצות חייגו: 03-6145910

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 30.03.2019 - 24.03.2019

הורוסקופ מזל טלה

צ'אנסים: הכוכבים מביאים לכם קטעים וצ'אנסים שהיו סגורים עד עכשיו. זה אומר שאתם לא צריכים לפחוד מפדיחות אלא פשוט לזרום עם הראש שלכם.

קשרים: אהבות וקשרים רומנטיים מסתדרים לכם בדיוק כמו שאתם אוהבים. אנשים שלא ספרו אתכם ממטר, מתחילים להתייחס אליכם בכבוד.

חלומות: דווקא קטעים טריים שממש עכשיו נכנסו לתוך החיים שלכם, יגשימו בשבילכם את החלומות שהולכים איתכם כבר המון זמן.

אקשן: הנומרולוגיה קובעת שהמספר שמייצג אתכם הוא 9 שנחשב למספר של אקשן וריגושים, ואתם מתאימים לקטעים רומנטיים עם בני זוג שהמספרים שלהם הם 3 ו – 6. אתם בטח
יודעים שמחברים את כל האותיות של השם או את כל המספרים של תאריך הלידה.

הורוסקופ מזל שור

הפתעות: אנשים שלא ממש הזיעו בשביל לעזור לכם, יפתיעו אתכם בחביבות לא צפויה. גם לכם כדאי ללכת לקראתם ולסגור עניין על התפייסות.

זורמים: החל מיום שני צפויים לכם חיזורים רומנטיים, ואתם זורמים עם קטעים אינטימיים דווקא עם מישהו שעד עכשיו לא הייתם סגורים עליו.

מסתוריים: חבר קרוב מתנדב להעביר בשבילכם מסר מסתורי אל מישהו שבא לכם עליו. אתם לא ממש חייבים להתחשב באלה שמרכלים עליכם.

יופי: הנומרולוגיה רומזת שהמספר שמייצג אתכם הוא 6 שנחשב עבורכם למספר של אהבה ויופי, ואתם מתאימים לקטעים רומנטיים עם בני זוג שהמספרים שלהם הם 3 ו – 9. אתם בטח
יודעים שמחברים את כל האותיות של השם או את כל המספרים של תאריך הלידה.הורוסקופ מזל תאומים

מתחרים: אתם מחליטים להפגין טוב לב גם כלפי אלה שמתחרים בכם. הנחמדות שלכם תגרום גם לצד השני לחשוב שוב על כל הקטע של התחרות.

מדליקים: ההצלחה שלכם בקטעים שבין בנים לבנות, מדליקה מישהו מהידידים שלכם. בשביל שהוא יוכל להצליח כמוכם הוא יצטרך להתאמץ קצת יותר.

מוטרפים: משהו מוטרף שאתם עושים גורם למישהו אדיש לשבור את האדישות שלו. פתאום הוא מתחיל לעשות קולות של כאילו 'בתוך העניינים'.

קלילות: הנומרולוגיה אומרת שהמספר שמייצג אתכם הוא 5 שנחשב עבורכם למספר קליל ותקשורתי, ואתם מתאימים לקטעים רומנטיים עם בני זוג שהמספרים שלהם הם 1 ו – 7. אתם
בטח יודעים שמחברים את כל האותיות של השם או את כל המספרים של תאריך הלידה.הורוסקופ מזל סרטן

תופסים: אתם תופסים דיבור עם מישהו שבזמן האחרון מחליף איתכם מבטים. אם תשחקו אותה נכון ולא תראו לו שאתם מתלהבים, צפוי לכם איתו קטע מהסרטים.

ירח: הכוכבים ובעיקר הירח עוזרים לכם להתגבר על כל מיני פחדים או עכבות שסגרו אתכם. בשביל שההצלחה שלכם תהיה מושלמת כדאי שתעשו משהו מפתיע.

סיפורים: מישהו מספר לכם ניסים ונפלאות על כל מיני קטעים שכאילו היו לו. יש מצב שהוא מנסה לרמוז לכם משהו אבל אתם לא חייבים להאמין לכל מילה.

אהבה: הנומרולוגיה קובעת שהמספר שמייצג אתכם הוא 2 שנחשב למספר של חום ואהבה, ואתם מתאימים לקטעים רומנטיים עם בני זוג שהמספרים שלהם הם 4 ו – 8. אתם בטח יודעים
שמחברים את כל האותיות של השם או את כל המספרים של תאריך הלידה.הורוסקופ מזל אריה

רגשות: פחד מפני מבוכה או פדיחה הוא לא סיבה לשבת ולא לעשות כלום. אם יש לכם רגשות כלפי מישהו מאוד מסוים, כדאי שתעשו עם זה משהו.

מעריצים: אתם זורמים עם מישהו שיש לו הרבה מעריצים אבל גם הרבה כאלה שמקנאים בו ומרכלים עליו. בעצם, מה אכפת לכם מה אומרים? שיגידו.

אופס: קצת נשבר לכם ממישהו שכל הזמן מנסה להלביש עליכם את הדעות שלו. מצד שני, לא נעים לכם לפגוע לו ברגשות או לעשות לו פדיחות.

מלכותיות: הנומרולוגיה רומזת שהמספר שמייצג אתכם הוא 1 שנחשב למספר מלכותי ודרמטי, ואתם מתאימים לקטעים רומנטיים עם בני זוג שהמספרים שלהם הם 5 ו – 7. אתם בטח
יודעים שמחברים את כל האותיות של השם או את כל המספרים של תאריך הלידה.הורוסקופ מזל בתולה

מקפיצים: הלב שלכם מקפיץ פעימה בגלל מישהו שמחזיר לכם מבטים לוהטים. אל תופתעו אם יתברר שהאינטואיציות שלכם היו מה-זה נכונות.

חושבים: מישהו שבא אליכם בטוב אומר לכם משהו שעלול להרגיז אתכם. סבבה, אבל אם תחשבו קצת, תראו שיש משהו במה שהוא אומר.

אתגרים: משהו שעשיתם או אמרתם תופס את תשומת ליבו של מישהו שווה. קחו את זה בתור אתגר ותתחילו להשקיע בקטע.

בילויים: הנומרולוגיה אומרת שהמספר שמייצג אתכם הוא 5 שנחשב עבורכם למספר של בילויים ונסיעות, ואתם מתאימים לקטעים רומנטיים עם בני זוג שהמספרים שלהם הם 1 ו – 7. אתם
בטח יודעים שמחברים את כל האותיות של השם או את כל המספרים של תאריך הלידה.הורוסקופ מזל מאזניים

כוכבים: האנרגיות של כוכב ונוס (הכוכב שלכם) מכניסות אתכם למסלול של יופי ואהבה. יהיו קנאים שלא יאהבו את הקטע, ויהיו גם כאלה שיעריצו אתכם.

מקוריים: רעיון לא שגרתי עוזר לכם להשיג משהו שחלמתם עליו. יש מצב שזה משהו שקשור בחו"ל, אבל קיימת גם אפשרות בכיוון של אהבה.

בלגאנים: יש מצב לבלגאן עם מישהו שזורק לכם הבטחות אבל לא מקיים. במקום להאמין לשטויות שלו, כדאי שתמצאו לעצמכם פרטנר אחר.

כיופים: הנומרולוגיה קובעת שהמספר שמייצג אתכם הוא 6 שנחשב עבורכם למספר זורם וכיפי, ואתם מתאימים לקטעים רומנטיים עם בני זוג שהמספרים שלהם הם 3 ו – 9. אתם בטח
יודעים שמחברים את כל האותיות של השם או את כל המספרים של תאריך הלידה.הורוסקופ מזל עקרב

עקרונות: זה ממש סבבה שאתם עומדים על העקרונות שלכם ולא דופקים חשבון למי שזה לא בא לו בטוב. מצד שני, כדאי לשים גבולות, אתם יודעים.

דיבורים: הכי טוב שתדברו עם מישהו שהשאיר אתכם במצב של 'לא לפה ולא לשם'. כשזה קורה לכם איתו אין סיבה שלא תבקשו ממנו הסברים.

טיימינג: זה אחלה טיימינג בשביל להשקיע ב- "לוק" שלכם ובהופעה החיצונית. מצד שני, כדאי לכם לשמור על איזון ולהעדיף על המראה הטבעי.

חוכמה: הנומרולוגיה רומזת שהמספר שמייצג אתכם הוא 8 שנחשב למספר חכם ומסתורי, ואתם מתאימים לקטעים רומנטיים עם בני זוג שהמספרים שלהם הם 2 ו – 4. אתם בטח יודעים
שמחברים את כל האותיות של השם או את כל המספרים של תאריך הלידה.הורוסקופ מזל קשת

שיחות: צפויות להתגלגל שיחות רומנטיות ביניכם לבין מישהו ממש קורע. מצד שני, הייתם שמחים אם הוא היה קצת יותר פתוח איתכם.

רחמים: אל תרחמו על מי שקצת מזיע ומשקיע בשביל לחזר אחריכם. מה שבטוח הוא שאתם לא צריכים להיות כל כך גלויים ושקופים בשבילו.

קולטים: מישהו שפעם הסתחררתם ממנו מתחיל לעצבן אתכם ולהעיק. עכשיו אתם שואלים את עצמכם איך לא קלטתם את זה קצת יותר מוקדם.

מזל: הנומרולוגיה אומרת שהמספר שמייצג אתכם הוא 3 שנחשב למספר של מזל והרפתקאות, ואתם מתאימים לקטעים רומנטיים עם בני זוג שהמספרים שלהם הם 6 ו – 9. אתם בטח
יודעים שמחברים את כל האותיות של השם או את כל המספרים של תאריך הלידה.הורוסקופ מזל גדי

יחסים: נדלק לכם קטע עם מישהו שהגיע ממקום רחוק. אם בראש שלכם להיות קצת מוטרפים, נפלתם על אחלה טיימינג שבעולם.

מתנדבים: משהו שעשיתם בהתנדבות מביא לכם אחלה יחסי ציבור. כמו שזה נראה, יש המון אנשים שאוהבים את הראש שלכם.

הבהרות: יש מצב שאתם לא כל כך מבינים מה לעשות עם מסר רומנטי שלא ממש מסביר 'מי-למה-וכמה'. אל תתביישו לבקש קצת הבהרות.

הישגים: הנומרולוגיה קובעת שהמספר שמייצג אתכם הוא 4 שנחשב למספר של שאיפות והישגים, ואתם מתאימים לקטעים רומנטיים עם בני זוג שהמספרים שלהם הם 2 ו – 8. אתם בטח
יודעים שמחברים את כל האותיות של השם או את כל המספרים של תאריך הלידה.


הורוסקופ מזל דלי

געגועים: מישהו תופס עליכם געגועים ושולח לכם מסר או מתקשר. צפוי לכם בילוי משותף איתו בכל מיני במקומות שבהם ביליתם איתו בעבר. סבבה, לא?

מנפנפים: אתם מצליחים לנפנף מישהו שכל הזמן התערב לכם בחיים שלכם. הכוכבים רומזים שהניג'וסים שלו לא ממש יחסרו לכם. לא ככה?

יצירתיים: אתם זורמים עם קטע שדורש מכם הפגנה של יצירתיות. סבבה, וזה ממש טוב בשבילכם לפתח את הכישרונות האמנותיים שלכם.

אטרפים: הנומרולוגיה רומזת שהמספר שמייצג אתכם הוא 22 שנחשב למספר מקורי ומוטרף, ואתם מתאימים לקטעים רומנטיים עם בני זוג שהמספרים שלהם הם 7 ו – 11. אתם בטח
יודעים שמחברים את כל האותיות של השם או את כל המספרים של תאריך הלידה.


הורוסקופ מזל דגים

נסיעות: הבילויים הכי שווים שלכם השבוע יהיו משולבים בנסיעות. בהמשך, גם צפוי לכם קליק רומנטי עם מישהו מהנסיעות האלה.

מפגשים: צפויות לכם שיחות מדהימות עם אנשים שאתם פוגשים בדרכים ובטיולים. איכשהו, זה שובר לכם את השגרה ומכניס אתכם לאווירה רומנטית.

שיקולים: מישהו שרוצה להדליק אתכם מתנהג בצורה שלא ממש מתאימה לו. ככה זה בהתחלה, אבל בסוף הוא יחזור להתנהגות שאתם לא ממש מחבבים.

רוחניות: הנומרולוגיה אומרת שהמספר שמייצג אתכם הוא 7 שנחשב למספר רומנטי ורוחני, ואתם מתאימים לקטעים רומנטיים עם בני זוג שהמספרים שלהם הם 3 ו – 22. אתם בטח יודעים
שמחברים את כל האותיות של השם או את כל המספרים של תאריך הלידה.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן


עוד באותו נושא:

תחזית שבועית, הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים, אסטרולוגיה לצעירים, הורוסקופ לצעירים, תחזית שבועית לצעירים, תחזית שבועית מזל טלה, תחזית שבועית מזל שור, תחזית שבועית מזל תאומים, תחזית שבועית מזל סרטן, תחזית שבועית מזל אריה, תחזית שבועית מזל בתולה, תחזית שבועית מזל מאזניים, תחזית שבועית מזל עקרב, תחזית שבועית מזל קשת, תחזית שבועית מזל גדי, תחזית שבועית מזל דלי, תחזית שבועית מזל דגים

תן ציון למאמר זה

0