מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי לצעירים | תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 04.05.2019 - 28.04.2019

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 04.05.2019 - 28.04.2019

מה צופים הכוכבים? הכנסו וקיראו תחזית אסטרולוגית / הורוסקופ שבועי למזלות ואסטרולוגיה מיוחדת שהוכנה על ידי אסטרולוגים ומיסטיקנים בכירים

לתחזית אישית ממיסטיקניות מומלצות חייגו: 03-6145910

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 04.05.2019 - 28.04.2019

הורוסקופ מזל טלה

מדלגים: הכוכבים שלכם מדלגים עכשיו בין אנרגיות יצירתיות, לבין אנרגיות מוטרפות. זה אומר שמקומות מסתוריים מוציאים מכם את הטוב שבכם.

חברתיים: המחזרים נדלקים עליכם בזכות הפן הלא ממש צפוי שלכם. אירועים חברתיים שתארגנו, יתפרסמו בתור הקטעים הכי לוהטים בסביבה.

רגשות: אל תעשו חשבון למחזר שלא מוכן לחשוף רגשות. שימו לב למישהו אחר שמראה לכם שהוא מאוהב בכם. יש גבול לכל תעלול, אתם יודעים.

ניסיון: מישהו בראש טוב מלמד אתכם משהו חשוב על היחסים שבין בנים לבנות. אם תקשיבו לו, החיים שלכם יהיו קלים יותר.

מזל שור

מהסרטים: תרגיל או שיטה מהסרטים מאפשרים לכם לנחש את הכוונות והמחשבות של מישהו שבראש שלכם. גם לכם כדאי לזרוק לו איזה טיפ בכיוון.

טריקים: גם מחזרים שהחלטתם לרמוז להם על המילה 'לא', נשארו אתכם בידידות. יש מצב שמצאתם טריק שמאפשר לכם לא לפדח אותם.

לוק: כוכב ששמו ונוס מביא לכם הופעה חיצונית מהממת. פתאום תרגישו שהקטעים הרומנטיים זורמים להם בקלות רבה יותר מן הרגיל.

טרנד: רעיון שממש הדליק אתכם, מתחיל לתפוס תאוצה גם אצל החברים שלכם. עכשיו כולם יבואו לשאול אתכם "איך עשיתם את זה?"


מזל תאומים

צ'אנסים: אתם מגלים שזה הזמן הכי טוב לתת צ'אנס לקטע רומנטי מוטרף, בעיקר אם זה מה שמסתובב לכם בראש. הסיפור הזה יוביל אל אהבה גדולה.

מזלות: אנרגיות רומנטיות זורמות אליכם מכיוון של מחזרים ממזל קשת. הנומרולוגיה מביאה לכם הצלחות בקטעים הקשורים במספר 3 שהוא המספר של מזל קשת.

שיקולים: צפויה לכם שיחה מרגשת עם מישהו שעד השבוע הייתם איתו בסתם ידידות. כדאי שתחשבו ככה טוב-טוב לפני שאתם זורמים איתו לרומנטיקה.

מהמם: רעיון מהמם עוזר לכם להשיג את מי שאתם קרועים עליו. כאשר זה יקרה, תשתדלו לא לגלות לו את כל הטריקים שלכם.


מזל סרטן

מוסיקלי: נסיעה שקשורה לאירוע מוסיקלי יכולה לתרום לקשר רומנטי שהתחיל להסתבך. קטעים שמתרחשים בצורה ספונטאנית, יכולים להוביל להתפייסות.

פגישות: מישהו שרציתם לפגוש, משנה את התוכניות שלו בשבילכם. זה לא אומר שאתם פטורים מליזום משהו, אלא רק שצפויה לכם פגישה איתו.

חופרים: מישהו שהוא מה-זה מעצבן, רוצה לחפור איתכם בקטעים רומנטיים מן העבר. אם זה בגלל שהוא מתחרפן, כדאי שתמהרו לנפנף אותו מעליכם.

לוהטים: נופלים עליכם מבטים לוהטים שרומזים על מישהו לקשר רומנטי. מצד שני, כדאי לכם לעשות איתו גם דיבור, לא רק מבטים.


מזל אריה

הגשמה: חלום רומנטי מתגשם לכם ומביא איתו שמחה גדולה. אל תשאלו את עצמכם איך זה קרה, אלא רק איך אפשר לשמור עליו שלא יתחרבש.

דיבורים: רעיון מוטרף מביא לכם קטע שלא מהעולם הזה, אבל אם אתם מרגישים שמשהו לא בסדר איתו, כדאי שתחליפו מילים עם ההורים.

סודות: מישהו שיש לו המון ניסיון וכל זה, מגלה לכם סודות וטריקים מהיחסים הרומנטיים שלו שיכולים לעזור לכם ביחסים הרומנטיים שלכם.

שאלות: צפוי לכם דיבור עם מישהו שכבר המון זמן אתם חושבים עליו. הכי טוב בשבילכם זה לשאול אותו שאלה ישירה בשביל לדעת מה באמת הוא מרגיש.

מזל בתולה

שיקולים: יש מישהו שרק עכשיו הצליח להשתחרר מפרשייה רומנטית. אם יש מצב שאתם די מעוניינים בו, אז למה אתם מחכים?

בילויים: צפוי לכם בילוי מדהים עם מישהו מרשים ופופולארי. הדברים הולכים להתגלגל בכיוון שחלמתם עליו, אבל אל תתנו לאנשים להתערב לכם בקטע.

הצעות: מישהו זורק לכם הצעה שקצת מביכה אתכם אבל יש מצב שאתם גם קצת נדלקים עליה. כדאי שתדברו איתו בארבע עיניים בשביל למנוע פאדיחות.

חשבונות: אתם מוזמנים אל אירוע שכולם מדברים עליו, או אל מקום מה-זה נחשב. אל תעשו חשבון למי שרומז לכם שאתם לא מתאימים לקטעים האלה.


מזל מאזניים

שיחות: דיבור רומנטי אל תוך הלילה מצליח להוריד אתכם מההתלבטויות שהיו לכם. עושה רושם שהצד השני מבין את הראש שלכם.

מזל: אתם הולכים לככב בקטע חברתי שהרבה היו רוצים להצטרף אליו. אם אתם רוצים למשוך אליכם מזל, אל תקשיבו למישהו שאף פעם לא מבסוט מכלום.

דלוקים: מישהו שאתם דלוקים עליו עושה קולות שהוא קלט אתכם. עכשיו הכול תלוי בכם וב-איך תגלגלו את הקטע הזה אל שיחה מלב אל לב.

כיוונים: מישהו שפעם לא ממש הצליח לכם איתו, משנה כיוון לטובתכם. מצד שני, כדאי שתוודאו איתו שעל בטוח הוא לא מתכוון להוציא אתכם מבואסים.


מזל עקרב

רעיונות: מתגשם לכם רעיון מוטרף (ייתכן, רומנטי) שמתגלגל בראש שלכם כבר המון זמן אבל עד עכשיו לא עשיתם איתו את מה שרציתם.

החלטות: יש מצב להתלבטות בין שני כיוונים רומנטיים שבכל אחד מהם יש יתרונות ויש חסרונות. אל תתייעצו עם אף אחד ותעשו את מה שהלב מרגיש.

מעריצים: הסטייל שלכם מושך אליכם מעריצים, אבל יש גם כאלה שלא אוהבים את הסגנון שלכם. תזרמו עם האמת הפנימית שלכם בלי לעשות להם חשבון.

קופידון: את האהבה שלכם כדאי לכם לקחת כמה שיותר רחוק מכל מיני כאלה שלא מפרגנים. קופידון מגשים לכם חלומות במצבים הכי לא צפויים.


מזל קשת

יטיימינג: הנומרולוגיה מעודדת קטעים של אהבה בימים ראשון, שלישי וחמישי. אתם מקבלים הצעה מטריפה ממישהו שתמיד שמעתם עליו דברים מהממים.

מתנדנדים: יש מצב שאתם מתנדנדים בין שני מחזרים שמתחרים עליכם. אל תחטפו פחד או ביישנות בדיוק כשהקטע הזה מתחיל להסתדר לכם.

מספרים: קצת לא נעים לכם ממישהו שדלוק עליכם, רק שאתם לא ממש דלוקים עליו. בסוף תצטרכו לספר לו מה בדיוק אתם מרגישים כלפיו.

חוויות: אתם מחליפים חוויות מסתוריות ואינטימיות עם החברים הכי טובים שלכם, וזו אחלה הזדמנות בשביל לשמוע מה הם באמת חושבים עליכם.


מזל גדי

מודעים: צפוי לכם קטע מסתורי עם מישהו שכבר המון זמן עושה לכם עיניים. השבוע הוא מגלה לכם משהו שלא הייתם מודעים לו.

הדדיות: אם אתם בקטע של במה ודוגמנות, אל תתביישו לפנות אל מישהו שיכול לקדם אתכם. היום הוא עוזר לכם, ומחר אתם עוזרים לו.

צ'ופרים: צפויים לכם צ'ופרים בזכות משהו שעשיתם. אתם צריכים להגיד תודה למישהו שלא מפסיק לדבר עליכם ואומר המון דברים טובים.

תשומי: כל מיני אנשים באים לספר לכם את הצרות שלהם, אבל לא ממש בא לכם להיות הפסיכולוגים שלהם. אתם מעלים רעיון שעוזר לכם להפסיק את זה.


מזל דלי

מתגלגלים: הכוכבים גורמים לרומנטיקה שלכם להתגלגל בקטעים מוטרפים, מה שאומר שאתם ממציאים רעיונות מקוריים בשביל להשיג את מי שבא לכם עליו.

רוחניות: חוויה רוחנית מפגישה אתכם עם מישהו שקולט את מה שאחרים לא הצליחו לקלוט. אתם מזיזים הצידה את מי שרוצה להפריע לכם איתו.

רכילויות: אל תתרגשו מקטעים של רכילויות וכאלה. הכי כדאי לכם לזכור שתמיד מרכלים על אלה שהולך להם באהבה ובכלל. אתם יודעים.

עקרונות: מישהו מדהים נדלק עליכם דווקא בגלל שאתם מתעקשים על העקרונות שלכם. עושה רושם שהוא מכבד אתכם דווקא בזכות זה.


מזל דגים

זורמים: אתם הולכים לזרום בכיף עם מישהו שיש לו קשר למקומות שמעבר הים. אם היו לכם פחדים מפדיחות וכאלה, אתם יכולים להירגע.

בליינים: מישהו מציע לכם קטע בלייני שנראה מהמם בשביל שיהיה אמיתי. תנו לו הזדמנות לחשוב על זה שוב, ואז תקפצו על ההצעה שלו בעיניים עצומות.

הפתעות: מגיעות אליכם שמועות על מישהו שדלוק עליכם ולא מפסיק להזכיר את השם שלכם. זה ממש בסדר אם תבקשו ממנו להסביר את עצמו.

החלטות: צפוי לכם דיבור ארוך עם מישהו שאתם לא רגועים לגביו. בסוף יצא לכם מזה סיפור רומנטי, אבל רק אם תצאו מתוך הביישנות שלכם.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן


עוד באותו נושא:

תחזית שבועית, הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים, אסטרולוגיה לצעירים, הורוסקופ לצעירים, תחזית שבועית לצעירים, תחזית שבועית מזל טלה, תחזית שבועית מזל שור, תחזית שבועית מזל תאומים, תחזית שבועית מזל סרטן, תחזית שבועית מזל אריה, תחזית שבועית מזל בתולה, תחזית שבועית מזל מאזניים, תחזית שבועית מזל עקרב, תחזית שבועית מזל קשת, תחזית שבועית מזל גדי, תחזית שבועית מזל דלי, תחזית שבועית מזל דגים

תן ציון למאמר זה

0