מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי לצעירים | תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 25.05.2019 - 19.05.2019

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 25.05.2019 - 19.05.2019

מה צופים הכוכבים? הכנסו וקיראו תחזית אסטרולוגית / הורוסקופ שבועי למזלות ואסטרולוגיה מיוחדת שהוכנה על ידי אסטרולוגים ומיסטיקנים בכירים

לתחזית אישית ממיסטיקניות מומלצות חייגו: 03-6145910

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 25.05.2019 - 19.05.2019

הורוסקופ מזל טלה

איכותי: טלאים שמחפשים קשר שווה ואיכותי יגלו שזה הזמן לקחת צ'אנס ולפעול. הסיפור האמיתי מתחיל ברגע בו אתם עושים את הצעד הראשון.

אינטרסים: צפוי וויכוח עם מישהו שחושב שרק הוא צודק ושכולם טועים. הכי טוב בשבילכם זה לשמור על האינטרסים שלכם ולא של אף אחד אחר.

גדולים: אתם יוצאים גדולים מקטעים רומנטיים שעד לא מזמן פחדתם להתפדח איתם. יש מי שמתחרט על רכילות שאמר עליכם.

קרוע: מישהו שממש קרוע עליכם עושה לכם יחסי ציבור במקומות הנכונים ומסכים להתעלם מכל מיני שטויות קטנות שהיו עלולות לקלקל.

מזל שור

לבבות: צפויים לכם אחלה קטעים עם אנשים שאתם קרועים עליהם. קחו את הצ'אנס שלכם בשביל לסגור עניין עם מישהו שהלב שלכם תפוס עליו.

שאלות: אל תבלבלו את עצמכם בשאלות הקשורות ליחסים שבין בנים לבנות. התשובות שתקבלו הן הרבה יותר פשוטות ממה שנדמה לכם.

עידוד: זה הזמן לעודד מחזר שווה אבל מבולבל שלא יודע מה צריך להגיד ברגע הנכון. בהתחלה אתם עוזרים לו עד שהוא קולט את העניין.

פרטנרים: האסטרולוגיה אומרת עליכם שאתם בני זוג יציבים, נאמנים ומאוד מפרגנים. השבוע יבואו לכם הזדמנויות לשמוע את זה ממישהו מסוים.


מזל תאומים

קלילים: צפויים לכם קטעים עם אנשים מקוריים וקלילים שהראש שלהם לא כמו של כולם. יש מצב שרק אתם מצליחים להסתדר איתם.

נפנופים: הכי טוב בשבילכם זה לנפנף את מי שרוצה לעשות לכם רגשי אשמה. במקום לנסות להבין את המוח שלו תנסו לזרום עם מה שעושה לכם טוב.

יצירתיות: האנרגיות שלכם זורמות עכשיו עם קטעים יצירתיים שיכולים לקחת אתכם אל מקום מה-זה מוטרף. זה אומר ששווה לכם לזרום עם האטרף.

הצלחה: הדברים מצליחים לכם ככול שאתם סומכים יותר על הספונטאניות הטבעית שלכם. המון 'תאומים' ירגישו השבוע איך שהעולם מחייך אליהם.


מזל סרטן

נפטון: הירח משגר אליכם טיפ שאומר שאם אתם רוצים לזרום עם קטע רומנטי, אל תתנו לעצמכם להיסחף בלי הכרה. לא ככה?

תמיכה: המקובלות החברתית שלכם מאפשרת לכם לעזור למישהו שלא מצליח להשתלב בחברה. זה ממש בסדר שאתם נותנים עדיפות לאינטרסים שלו.

תחביבים: יבואו לכם אחלה הזדמנויות לעשות כסף מתחביבים. יש מצב שכל מיני דברים שהשקעתם בהם, מתחילים להביא לכם פרסום ותהילה.

נומרולוגיה: צפויים לכם אחלה בילויים בחברת מישהו שבכלל לא היה בתוכניות שלכם. הדברים שממש יצליחו לכם קשורים לאנשים שמספר המזל שלהם הוא 2.


מזל אריה

סודות: זה ממש בסדר אם בא לכם לשמור בסוד דברים שקורים לכם בקטע הרומנטי, רק אל תסכימו לקיים קשר שצריך לשמור אותו בסוד.

הזדמנות: אחלה שבוע בשביל לתקן את מה שלא הלך לכם איתו עד עכשיו. ככה זה בכל מה שקשור לתחביבים שלכם וככה גם בקטעים שבין בנים לבנות.

ביטחון: אתם תופסים ביטחון עצמי ואומרים בקול רם את מה שיושב לכם על הלב. יהיו אנשים שזה יפתיע אותם אבל יהיו הרבה שיאהבו את זה. יפה לכם.

קולות: אתם עושים משהו שונה מהרגיל וזה מדליק עליכם מישהו שעד עכשיו עשה קולות שכאילו אתם לא ברשימה שלו. פתאום הוא מתחיל להתעניין בכם.

מזל בתולה

הפתעות: אתם מתכננים הפתעה רומנטית למישהו שתמיד נמצא במחשבות שלכם. בשביל שזה גם יישאר בתור הפתעה, כדאי שלא תדברו על זה עם אף אחד.

פרשיות: אם נמאס לכם מכל מיני פרשיות שגרתיות, ואם אתם ממש מחפשים אהבה אמיתית - אז השבוע יש לכם אחלה צ'אנס להגשים את זה.

קולטים: אתם מתחילים לקלוט שיש מישהו שתמיד מפרגן לכם וכאלה. אם תתנו צ'אנס לקטע הזה, יש מצב למשהו רומנטי. אתם יודעים.

נדיבות: המון אנשים יגידו לכם השבוע שיש לכם לב טוב ושאתם נשמות טובות. זה בזכות זה שאתם נחמדים גם אל כאלה שכולם יורדים עליהם.


מזל מאזניים

מסרים: צפוי לכם מסר ממישהו שאתם לא אדישים לנוכחות שלו. כדאי שתיקחו אותו ברצינות, גם אם המסר מגיע אליכם באמצעות שליח.

הצעות: מישהו שהכרתם לגמרי בהפתעה מביא לכם הצעה שאי אפשר לסרב לה. הקטע הזה ייפתח בפניכם דלתות אל מקומות חדשים.

דבש: אתם תופסים דיבור עם מישהו שהייתם משוכנעים שהחיים שלו דבש. פתאום אתם קולטים שהוא מתמודד עם בלגאנים כמו הבלגאנים שלכם.

טיפ: מישהו מהחברים שלכם נדלק על ההצלחות שלכם בקטעים שבין בנים לבנות. יש מצב שהוא מצפה שתיזרקו לו טיפ קטן בנושא.


מזל עקרב

מרטיטים: אתם מגלגלים שיחה אינטימית עם מישהו שמקפיץ לכם את הלב. אם אתם רוצים לרגש אותו, תעשו את זה ב- הכי ספונטאניות שאפשר.

החלטיות: אין לכם סיבה להתבייש בגלל משהו שהלב שלכם קרוע עליו. אם תשחקו אותה גדולים מהחיים, אין מצב שמישהו יעשה לכם פאדיחות.

שיקולים: צפויים לכם קטעים קורעים עם מישהו ששידכו לכם אותו. יש מצב שהמישהו המסוים ששידך לכם ירצה לשמוע מכם פרטים פיקנטיים ממה שקורה.

דיבור: אתם תופסים דיבור צמוד עם מישהו שעד עכשיו רק עשיתם עיניים אחד לשני אבל לא הרבה יותר מזה. עכשיו הכל תלוי בביטחון העצמי שלכם.


מזל קשת

הופעה: הסטייל החדש שלכם מצליח להדליק עליכם מישהו שפעם לא ממש התייחס אליכם ברצינות. השבוע הוא משנה את דעתו לטובה.

מחבבים: מישהו שאתם מחבבים נזרק על קטע רומנטי משוגע. יש מצב שאתם מצליחים להכניס לו קצת שכל לראש, לפני שהוא מביא לעצמו פדיחות.

אקשן: ריגושים חדשים עלולים לגרום לכם להזניח מישהו שהיו לכם איתו קטעים מהממים. בשביל לסגור עניין כדאי שתשתפו אותו במה שקורה.

קורעים: רמז קורע שתשגרו אל המישהו הנכון, יביא לכם עדיפות על פני המתחרים בכם. גם אם זה לא ממש בראש שלכם, כדאי שתיקחו צ'אנס.


מזל גדי

חלומות: מישהו שהיו לכם חלומות עליו מתגלה כשונה מאוד ממה שדמיינתם אותו. אם תזרמו איתו תוכלו להתפנן על קטעים שבכלל לא היו בתוכניות שלכם.

מופלא: מישהו שהגיע ממקום מופלא מצליח להוציא מכם את הטוב שבכם. דברים מהממים מתחילים לקרות לכם ישר אחרי שמישהו שווה מחזיר לכם אהבה.

משדרגים: אתם משדרגים את החיים הרומנטיים שלכם, גם אם פה ושם אתם צריכים להתגמש קצת. מישהו נקרע עליכם בזכות האנרגיות שאתם משדרים.

מתגלגלים: מישהו שמחזר אחריכם יודע עליכם המון דברים שהתגלגלו אליו משמועות. השבוע אתם הולכים להראות לו מי אתם באמת.


מזל דלי

זורמים: המזל ממתין לכם בדרכים ובכל מה שיוצא ממנו ריח של טבע וכל זה. יש מצב לדיבורים על חוץ לארץ וכאלה. האהבה תהיה כיפית וזורמת.

בצפר: מישהו שבא לכם עליו, תופס אתכם ברגע הכי פחות מתאים בשביל לספר לכם על משהו שבכלל לא בראש שלכם. אתם הולכים לעשות לו בצפר.

רומנטי: יש מצב לבלגאן רומנטי אצל מישהו שתמיד מתווכח איתכם. הקטע הזה עוזר לו להבין טוב יותר את הראש שלכם. צפויים לכם בילויים איתו.

סוערים: צפוי שבוע רומנטי שעושה בלגאן לרגשות שלכם אבל גם מביא לכם לא מעט כיף. לפעמים צריך לזרום עם הלב ולא עם המוח ואתם יודעים שזה כך.


מזל דגים

ספונטאניות: בקטעים שבין בנים לבנות אתם מחליטים לזרום עם מישהו שבאמת בא לכם עליו, ולא מתייחסים ברצינות למה שהאחרים חושבים שטוב בשבילכם.

אסרטיביות: מחזר הזוי מיישר איתכם קו בגלל שאתם לא מרשים לו לשחק את המבולבל. רק כדאי שיבין שתשובות מתחמקות יגרמו לו להתעופף החוצה.

רמזים: קופידון רומז שכדאי לכם להחצין התנהגות קצת יותר מסתורית, ולא להיות כל כך שקופים וגלויים. הכי טוב זה שתתנו גם לצד השני להשקיע.

משתלבים: אתם זורמים עם מישהו שעוזר לכם להשתלב בקבוצה עם סטייל. אם פחדתם שאולי הוא יסתלבט עליכם, אתם יכולים לשכוח מזה.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן


עוד באותו נושא:

תחזית שבועית, הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים, אסטרולוגיה לצעירים, הורוסקופ לצעירים, תחזית שבועית לצעירים, תחזית שבועית מזל טלה, תחזית שבועית מזל שור, תחזית שבועית מזל תאומים, תחזית שבועית מזל סרטן, תחזית שבועית מזל אריה, תחזית שבועית מזל בתולה, תחזית שבועית מזל מאזניים, תחזית שבועית מזל עקרב, תחזית שבועית מזל קשת, תחזית שבועית מזל גדי, תחזית שבועית מזל דלי, תחזית שבועית מזל דגים

תן ציון למאמר זה

0