מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי לצעירים | תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 01.06.2019 - 26.05.2019

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 01.06.2019 - 26.05.2019

מה צופים הכוכבים? הכנסו וקיראו תחזית אסטרולוגית / הורוסקופ שבועי למזלות ואסטרולוגיה מיוחדת שהוכנה על ידי אסטרולוגים ומיסטיקנים בכירים

לתחזית אישית ממיסטיקניות מומלצות חייגו: 03-6145910

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 01.06.2019 - 26.05.2019

הורוסקופ מזל טלה

אחלה: צפוי לכם אחלה קטע עם מישהו שפעם סתם התעניינתם בו, רק שעכשיו הוא מתחיל להיות כוכב גדול בחיים שלכם. איך שדברים משתנים. לא ככה?

צ'אנס: מישהו שכעסתם עליו, רוצה להחזיר את היחסים ביניכם כמו שהיו קודם, ואתם יודעים מה? כדאי שתתנו לו צ'אנס לעשות את זה.

חיבורים: נסיעה ארוכה אל מקום רחוק, מביאה לכם הזדמנות להתחבר עם הרגשות האמיתיים שלכם ולבדוק מה באמת אתם מרגישים כלפי מישהו מסוים.

אהבות: ביחסים בין בנים לבנות, צפויות לכם אהבות עם המזלות תאומים, מאזניים ודלי [בעיקר עם מאזניים או עם מי שמספר המזל שלו הוא 6] , או קטעים רומנטיים שדורשים המון השקעה וכאלה.

מזל שור

נפנופים: כדאי לכם לנפנף את מי שמספר לכם שהוא דלוק עליכם, אבל לא מוכן לקבל את ההתנהגות הטבעית שלכם. בשביל מה לכם הבן אדם הזה?

מילים: יש מישהו שנורא רוצה להתחבר איתכם, אבל לא מוצא את המילים הנכונות בשביל להגיד לכם את זה. סבבה, אז תעזרו לו לבחור מילים. סבבה?

חוויות: יש מצב שהחוויות הרומנטיות כל כך מרגשות אתכם, עד שנורא בא לכם לדבר עליהן עם מישהו שמבין עניין. יופי, רק אל תעשו את זה עם רכלן מקצועי.

חיבורים: ביחסים בין בנים לבנות, צפויות לכם אהבות עם המזלות סרטן, עקרב ודגים [בעיקר עם עקרב או עם מי שמספר המזל שלו הוא 8] או קטעים רומנטיים שיתרחשו במקומות כפריים ובחיק הטבע.


מזל תאומים

מרחק: מישהו מחזר אחריכם ועל הדרך גם שופך סיפורים על קטעים רומנטיים שלו ושל אחרים. כדאי לכם לשמור ממנו מרחק בגלל שמחר הוא יספר עליכם.

סודות: אתם שומעים סודות שקשורים למישהו שיש לכם חלומות עליו. אם בראש שלכם להתיידד עם המישהו הזה, תשמרו לעצמכם את הסודות האלה.

חיזורים: באים לכם ימים מוטרפים בגלל קטעים של חיזורים שעושים לכם טוב, רק שאתם לא בטוחים במה שצפוי לכם בהמשך. תהיו ספונטאניים, מה אכפת לכם?

נסיעות: ביחסים בין בנים לבנות, צפויות לכם אהבות עם המזלות טלה, אריה וקשת [בעיקר עם קשת או עם מי שמספר המזל שלו הוא 3], או קטעים רומנטיים שיתרחשו תוך כדי טיולים ונסיעות.


מזל סרטן

קולות: מישהו שלא היה לגמרי סגור על הקטע איתכם, מתחיל לעשות קולות של רוצה. סבבה, עכשיו תנו לו לחזר אחריכם ואתם תשחקו אותה אדישים.

מחמאות: כל החברים שלכם שופכים עליכם מחמאות בזכות משהו מדהים שעשיתם עם ה – לוק שלכם. אם זה עושה לכם טוב, סימן שהצלחתם.

טוחנים: יש מצב שאתם טוחנים את עצמכם ואפילו נכנסים לסרטים, בגלל מישהו שנורא חשוב לכם הקטע איתו. סבבה, רק אל תתנו לו להרגיש את מה שעובר עליכם.

ים: ביחסים בין בנים לבנות, צפויות לכם אהבות עם המזלות גדי, שור ובתולה [בעיקר עם גדי או עם מי שמספר המזל שלו הוא 4], או קטעים רומנטיים שיתרחשו בקרבת מקור מים, כגון: חוף ים, נחל, אגם או בריכה.


מזל אריה

הפתעות: יש מישהו שמפתיע אתכם בדברים הטובים שהוא אומר עליכם, כשאתם בכלל לא נמצאים לידו. הקטע הוא שאתם חשבתם שהוא לא מחבב אתכם.

דיבורים: צפוי לכם דיבור עם מישהו שבא לבדוק איתכם מצב לחברות. אם הוא פולט מילים שלא אומרות כלום, זה סימן שהוא פוחד להתפדח.

נדנדות: כדאי לכם לקחת מרחק ממישהו שגורם לרגשות שלכם לעלות ולרדת כמו נדנדה. עדיף לכם מישהו שמביא לכם צחוקים כל הדרך.

נוצץ: ביחסים בין בנים לבנות, צפויות לכם אהבות עם המזלות דלי, תאומים ומאזניים [בעיקר עם דלי או עם מי שמספר המזל שלו הוא 22] או קטעים רומנטיים שיתרחשו במקומות
מפוארים ובעלי סטייל מרשים.

מזל בתולה

גישושים: מישהו שאתם יכולים לספר לו סודות, מוכן לגשש בשבילכם אצל מישהו אחר שאתם דלוקים עליו. בעצם, למה שלא תתנו לו להיות השדכן שלכם?

בלגאנים: הרבה בלגאנים עוברים עכשיו על מישהו שבראש שלכם. בשלב הזה לא תוכלו לעזור לו, אבל ממש בקרוב יש מצב לקטע מהמם ביניכם לבינו.

אטרפים: הכוכבים מביאים לכם המון אטרף בקטעים שבין בנים לבנות. המצחיק הוא שאתם לא רגילים לאטרף הזה, אבל איכשהו זה עושה לכם טוב. לא ככה?

צנוע: ביחסים בין בנים לבנות, צפויות לכם אהבות עם המזלות עקרב, דגים וסרטן [בעיקר עם דגים או עם מי שמספר המזל שלו הוא 7] או קטעים רומנטיים שיתרחשו בסגנון ביישני, מופנם וצנוע.


מזל מאזניים

סיפורים: אתם לא חייבים לספר הכל למישהו שנדלקתם עליו. אז נכון שלא צריך לשקר, אבל יש דברים שכדאי שרק אתם תדעו עליהם.

פוזות: מישהו מנסה לדפוק פוזה כאילו לא אכפת לו מהיחסים ביניכם, אבל ברגע שיופיע מחזר נוסף, הוא כבר יתנהג בכלל אחרת ותזכרו את זה.

כסף: יש מצב שתוכלו להרוויח קצת כסף בזכות תחביב שעד עכשיו רק הביא לכם הוצאות. בקטע הזה כדאי לכם לקחת דיבור עם מישהו שכבר עבר את הדרך הזו.

קליקים: ביחסים בין בנים לבנות, צפויות לכם אהבות עם המזלות קשת, אריה וטלה [בעיקר עם טלה או עם מי שמספר המזל שלו הוא 9] או קטעים רומנטיים שיתרחשו תוך כדי התפייסות ממריבה.


מזל עקרב

שיחות: צפויות לכם שיחות בסבבה עם מישהו שלא מתבייש לדבר על הרגשות שלו. זה הדבר הכי שווה שקרה לכם בזמן האחרון.

מעריצים: זה שאתם אומרים דוגרי את מה שאתם חושבים, שמביא לכם המון מחזרים ומעריצים, אפילו אם יש כל מיני אנשים שלא ממש אוהבים את זה.

גלגולים: בא לכם שבוע של הפתעות. צפוי לכם קטע שמתחיל באווירה חברתית ובסתלבט כזה, רק שמהר מאוד הוא מתגלגל בכיוון מה-זה מדליק, רומנטי ומוטרף.

מסתורי: ביחסים בין בנים לבנות, צפויות לכם אהבות עם המזלות בתולה, שור וגדי [בעיקר עם שור או עם מי שמספר המזל שלו הוא 6], או קטעים רומנטיים מדהימים שצריכים לשמור בסוד.


מזל קשת

בישולים: מתבשל לכם קטע עם מישהו שלא ישר האמנתם כשהוא סיפר לכם על הרגשות שלו. תנו לו להוכיח לכם שהוא לא סתם מדבר.

שטויות: אל תבזבזו את הזמן שלכם על מישהו שהראש שלו תקוע בכל מיני שטויות ילדותיות. תגידו לו שיחזור אליכם רק אחרי שיתבגר.

הקשבה: יש מישהו שבא לשפוך אצלכם את הלב השבור שלו. אז נכון שאין לכם הרבה איך לעזור לו, אבל גם הקשבה זה משהו. לא ככה?

חו"ל: ביחסים בין בנים לבנות, צפויות לכם אהבות עם המזלות דלי, תאומים ומאזניים [בעיקר עם תאומים או עם מי שמספר המזל שלו הוא 5] או קטעים רומנטיים, שאיכשהו קשורים למדינות שמעבר לים. שתדעו.


מזל גדי

השוואות: אם בראש שלכם להצליח בקטע רומנטי, אז אל תעשו השוואות בשום מקרה. לא ביניכם לבין אחרים, וגם לא בין המחזר הנוכחי ולבין המחזרים הקודמים. סבבה?

שחרור: הכוכבים פותחים לכם המון הזדמנויות שוות, אבל אתם צריכים לעשות משהו בשביל לנצל אותן לטובתכם. קודם כל תנפנפו את מי שסתם מעיק או מעיקים עליכם.

דימוי: צפוי לכם חיזור שלא ממש מפיל אתכם לקרשים, אבל עושה סבבה לדימוי העצמי שלכם. עכשיו תצטרכו להחליט אם בא לכם עליו.

שידוכים: ביחסים בין בנים לבנות, צפויות לכם אהבות עם המזלות סרטן, עקרב ודגים [בעיקר עם סרטן או עם מי שמספר המזל שלו הוא 2] או קטעים רומנטיים שיתרחשו שצפויים להימשך זמן רב.


מזל דלי

שיקול: יש מצב לוויכוח עם מישהו שאולי תצטרכו אותו בעתיד הלא רחוק. אז נכון שלא הכל זה רק אינטרסים, אבל בשביל מה לכם לקלקל יחסים?

ביטחון: הגיע הזמן לתגבר את הביטחון העצמי שלכם. יש המון אנשים שמקנאים בכם בזכות ההצלחות שלכם שלא תמיד אתם מודעים להן.

עיתוי: צפוי לכם שבוע עם קטעים מפתיעים ומאוד לא שגרתיים. זה אומר שאם בא לכם על אהבה בסטייל מקורי, יצא לכם הטיימינג הנכון.

ניצוצות: ביחסים בין בנים לבנות, צפויות לכם אהבות עם המזלות קשת, טלה ואריה [בעיקר עם אריה או עם מי שמספר המזל שלו הוא 1] או קטעים רומנטיים שיתרחשו במקומות מוטרפים ולא שגרתיים.


מזל דגים

רכילות: אל תקשיבו לרכלנים שסתם מפמפמים לכם במוח. בשביל מה לכם להקשיב לשמועות שמתבררות אחר כך כבכלל לא נכונות?

ריגושים: הכוכבים הולכים להפתיע אתכם. בדיוק ברגע שהראש שלכם נמצא במקום שבכלל לא קשור לאהבה, נופל עליכם קטע רומנטי מהסרטים.

חידושים: מתחדשת ידידות עם מישהו שהיה לכם איתו קטע מעפן. ברגע שהדברים מתחילים להסתדר ביניכם, לא כדאי שתזכירו את הבלגאן שהיה.

חולמני: ביחסים בין בנים לבנות, צפויות לכם אהבות עם המזלות שור, בתולה וגדי [בעיקר עם בתולה או עם מי שמספר המזל שלו הוא 4] או קטעים רומנטיים מהסוג הנסחף, חולמני, תמים וטהור.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן


עוד באותו נושא:

תחזית שבועית, הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים, אסטרולוגיה לצעירים, הורוסקופ לצעירים, תחזית שבועית לצעירים, תחזית שבועית מזל טלה, תחזית שבועית מזל שור, תחזית שבועית מזל תאומים, תחזית שבועית מזל סרטן, תחזית שבועית מזל אריה, תחזית שבועית מזל בתולה, תחזית שבועית מזל מאזניים, תחזית שבועית מזל עקרב, תחזית שבועית מזל קשת, תחזית שבועית מזל גדי, תחזית שבועית מזל דלי, תחזית שבועית מזל דגים

תן ציון למאמר זה

0