מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי לצעירים | תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 22.06.2019 - 16.06.2019

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 22.06.2019 - 16.06.2019

מה צופים הכוכבים? הכנסו וקיראו תחזית אסטרולוגית / הורוסקופ שבועי למזלות ואסטרולוגיה מיוחדת שהוכנה על ידי אסטרולוגים ומיסטיקנים בכירים


תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 22.06.2019 - 16.06.2019

הורוסקופ מזל טלה

לב: האינטואיציה שלכם נדלקת על מישהו שיכול להיות אחלה חבר ואחלה בן זוג. גם אם העיניים שלכם חושבות אחרת, תנו ללב שלכם להגשים את עצמו.

הפתעות: מישהו שמופיע לכם בהפתעה, זורק מילים שמביאות לכם את הג'ננה. מצד שני, כדאי שתנצלו את ההזדמנות בשביל לנפנף אותו מהחיים שלכם.

בילויים: מישהו מפרש את מה שאתם אומרים לו, כאילו יש לכם משהו אליו. אם הוא טועה, אז ישר תגידו לו – אבל אם הוא צודק, כדאי שתצאו לבילוי משותף.

כוכבים: גם אם יש לכם משברים פה ושם, הגיע הרגע בו צריך להתנער ממה שהיה ולפנות אל העתיד. רק תזכרו שהכוכבים עוזרים למי שעוזר לעצמו.

מזל שור

שמיים: צפוי קטע רומנטי עם מישהו שכבר המון זמן מחזר אחריכם. אז בסדר שאתם מרגישים בשמיים, אבל אין סיבה שתתנו לו להשתלט לכם על החיים.

קאמבק: מישהו שכבר היה לכם סיפור איתו, מחפש הזדמנות להחזיר את הדברים למה שהיו קודם. רק כדאי שתשאלו את עצמכם אם קודם היה טוב.

ברקסים: אל תתרגשו אם קטע ממש שווה, תופס קצת עצירה וברקסים. יש מצב שהצד השני נבהל קצת ורוצה לחשוב שוב על כל הסיפור.

פגישות: מישהו שאתם פוגשים תוך כדי בילוי, מתקשר אליכם ביום שלמחרת. כדאי שתדעו שכל הלילה הוא חיפש סיבה שתאפשר לו לעשות את זה.


מזל תאומים

מתנות: מישהו שמכיר את הראש שלכם, מוצא רעיון מדהים בשביל לעשות לכם הפתעה. יש מצב שזה קשור למתנה שהוא מתכנן.

חברים: גם אם נורא בא לכם להתמקד במישהו מסוים, אל תשכחו שיש לכם גם חברים. יש אנשים שקוראים לזה-"לא לשים את כל הביצים בסל אחד".

דאחקות: מסיבה משוגעת מתגלגלת לקטעים משעשעים של צחוקים ודאחקות. יש מצב שהיא תוציא לכם מהראש פרשייה שהתבאסתם ממנה.

מסתוריות: מישהו משחק אותה מסתורי ושולח לכם רמזים מבולבלים. במקום לטחון את עצמכם על 'מה הוא מרגיש כלפיכם..', כדאי שתשלחו אותו להתבגר.


מזל סרטן

נסיעה: מישהו שממש אוהב אתכם, מבשל לכם קטעים עם בילויים מסעירים. יש מצב שבסיפור הזה יש גם נסיעה אל מקום רחוק.

סיכוי: אל תתנו לעצמכם להתאכזב מקטע עם מישהו שלא מדליק אתכם ממבט ראשון. אם תתנו לזה צ'אנס, תראו שהוא ממש שווה.

שינוי: גם אם יתרחשו שינויים במקום או בתוכניות של בילוי שאתם מתכננים, זה עדיין לא אומר שמשהו התקלקל. יש מצבים שבהם כל עיכוב מבשר על מזל גדול.

חוויה: מישהו שעברה עליו חוויה מדהימה, בא בשביל לספר לכם עליה. עושה רושם שאתם נדלקים ויוצאים בעקבותיו כדי לחוות אותה בעצמכם.


מזל אריה

אדישים: אתם משתדלים להימנע מלעשות לעצמכם פדיחות ולכן, משחקים אותה אדישים כלפי מישהו שבא לכם עליו. זה בסדר כל עוד אתם לא מגזימים.

דעה: צפוי קטע מדהים במקום שבכלל לא רציתם ללכת אליו. עושה רושם שמישהו שאתם פוגשים שם, משנה את דעתכם לטובה.

טיימינג: הימים ראשון ורביעי מזרימים אליכם פרשיות שלא מהעולם הזה. יחד עם זה, תחשבו טוב-טוב עוד לפני שאתם מגיבים להצעות.

שידוכים: אל תמהרו להתעסק בשידוכים שמעורב בהם מישהו שאתם נמשכים אליו. רק בלגאנים עלולים לצאת לכם מקטעים שכאלה.
מפוארים ובעלי סטייל מרשים.

מזל בתולה

פתרונות: זורמים קטעים יפים ביניכם לבין חברים שגם להם יש את אותן הבעיות שיש לכם. יש מצב שתוכלו לפתור את הבלגאנים בראש אחד.

מקובלות: אתם רוכשים לעצמכם פופולאריות שרק לפני זמן קצר חשבתם שהיא נלקחה מכם. איך שזה נראה, החששות שלכם לא היו מוצדקים.

אנרגיה: אתם משקיעים אנרגיה בקשר שבכלל לא בטוח שהוא זורם בכיוון חיובי. כדאי לכם, לפני הכול, לתת הזדמנות לצד השני להוכיח את עצמו.

רגשות: מישהו מוכן להתגבר על המבוכה שלו ולומר לכם את מה שהוא מרגיש כלפיכם. גם לכם מותר להחזיר לו באותה צורה, אבל רק אם זה מה שאתם מרגישים מכל הלב.


מזל מאזניים

בלגאנים: אל תחשבו שמשהו לא בסדר איתכם אם אתם לא מצליחים לפענח את הבלגאן הרגשי שעובר לכם בלב. ככה זה עם אהבה וככה זה גם יישאר.

השפעה: מישהו שעד עכשיו לא ממש ספרתם אותו, מתחיל להשפיע עליכם. יש מצב שתוכלו ללמוד משהו מהניסיון שהוא חולק איתכם.

התנהגות: מישהו שאתם קרועים עליו תופס התנהגות שמבאסת אתכם. מצד שני, אתם יכולים להתפשר איתו על דברים שלא ממש עקרוניים בשבילכם.

מבסוטים: מישהו אומר שהוא מבסוט להיות בחברתכם, וזה בזכות האנרגיות הטובות שהוא מקבל מכם. זה גם אומר שמאחרים הוא מקבל אנרגיות לא משהו.


מזל עקרב

חיזורים: צפוי לכם שבוע של חיזורים שזורקים אתכם אל בילויים מוטרפים. בעיקר כדאי לכם לשים עין על מישהו שרק עכשיו נחלץ ממשבר רגשי.

סרטים: קטע מהסרטים גורם לכם להתייחס למישהו באופן שונה ממה שהתייחסתם אליו עד עכשיו. בסיפור הזה יהיה לכם קשה לשתף אחרים ברגשותיכם.

מקריות: פתאום יוצא לכם צירוף מקרים בקטע עם מישהו שתמיד היה בראש שלכם, רק שעד עכשיו לא קיבלתם הזדמנות לתפוס איתו דיבור.

אינטימיות: צפויה לכם שיחה אינטימית עם מישהו שמרשה לכם להיכנס לקטעים הכי אישיים שלו. בסוף הוא גם מספר לכם מה הוא מרגיש כלפיכם.


מזל קשת

בהפוך: מישהו שעשה את עצמו כאילו לא אכפת לו מכם, חוזר בשביל לבדוק אם האמנתם לשטויות שלו. תנו לו צ'אנס בגלל שתמיד תוכלו לנפנף אותו.

אקשן: ריגושים וכאלה חשובים לכם עכשיו יותר מתמיד. הקטעים הרומנטיים מסדרים לכם את הראש אבל מבלבלים לכם את הלב. ככה זה עם הקשתים.

סיכוי: מישהו שאתם בראש שלו מוכן לעשות בשבילכם דברים משוגעים. גם אם הוא לא ממש בראש שלכם, כדאי שתתנו לו סיכוי. לא ככה?

מבשלים: מצליח לכם קטע שאתם מבשלים עם מישהו מדליק. הכי טוב שתדברו על זה כמה שפחות, בשביל לא להרגיז את אלה שלא מפרגנים לכם.


מזל גדי

קליטה: אתם זורמים עם קטע שעד עכשיו לא ממש עשה לכם משהו. פתאום אתם קולטים שיש דבר כזה שקוראים לו אהבה ממבט שני.

תוכניות: אל תתרגשו אם פה ושם תצטרכו לשנות את התוכניות שלכם. זה קורה בגלל קטעים מוטרפים שנופלים עליכם כשאתם לא הכי מוכנים.

שכנועים: יש מצב שאתם מצליחים לשכנע מישהו ממש עקשן, שייתן לכם משהו שאתם הרוסים עליו. אל תפחדו להשתמש בקסם האישי שלכם.

דיבורים: צפויים דיבורים של אהבה אל תוך הלילה. בקטעים האלה נפתח לכם סיפור עם מישהו שלא הייתם סגורים עליו. טיפה סבלנות והכל יסתדר.


מזל דלי

בליינד-דייט: גם אם לא בראש שלכם ללכת על בליינד-דייט, כדאי שתחשבו שוב. אלת האהבה תופסת אתכם במקומות הכי לא צפויים.

בילויים: מישהו שממש הרוס עליכם, מסדר לכם בילוי במקום שיכולתם רק לחלום עליו. הוא לא מצפה שתגידו לו תודה, אבל מותר לכם לזרוק לו מילה טובה.

צ'אנסים: מישהו שפעם ממש עצבן אתכם, עושה קולות של התבגרות ושינויים. הקטע החדש הזה מפתיע אתכם, וזה אומר שאתם נותנים לו צ'אנס.

נומרולוגיה: המספר 8 מביא לכם השבוע המון מזל והצלחה עם בני המין השני, מה שאומר שאתם צריכים לשים עין על מישהו שזה מספר המזל שלו.


מזל דגים

שיתוף: חברים שדלוקים עליכם משתפים אתכם בסודות שלהם. פתאום אתם רואים שיש לכם איתם בעיות משותפות. מתמוטטות חומות של ביישנות.

הוכחות: יכולת הדיבור שלכם מפלס לכם דרך אל ליבו של מישהו נחשק. סבבה, עכשיו תצטרכו להוכיח שאתם טובים גם במעשים, לא רק בדיבורים.

מהפך: הדימוי העצמי שלכם תופס גובה. זה הרבה בזכות מהפך רגשי שעברתם, אבל גם הרבה בזכות מישהו שמביא לכם מחמאות.

רכילות: מתגלגלת אליכם רכילות מרתקת שקשורה למישהו שבא לכם עליו. מצד שני, אל תמהרו לקבל החלטות עוד לפני שבדקתם שהכול נכון.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

תחזית שבועית, הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים, אסטרולוגיה לצעירים, הורוסקופ לצעירים, תחזית שבועית לצעירים, תחזית שבועית מזל טלה, תחזית שבועית מזל שור, תחזית שבועית מזל תאומים, תחזית שבועית מזל סרטן, תחזית שבועית מזל אריה, תחזית שבועית מזל בתולה, תחזית שבועית מזל מאזניים, תחזית שבועית מזל עקרב, תחזית שבועית מזל קשת, תחזית שבועית מזל גדי, תחזית שבועית מזל דלי, תחזית שבועית מזל דגים

תן ציון למאמר זה

0