מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי לצעירים | תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 06.07.2019 - 30.06.2019

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 06.07.2019 - 30.06.2019

מה צופים הכוכבים? הכנסו וקיראו תחזית אסטרולוגית / הורוסקופ שבועי למזלות ואסטרולוגיה מיוחדת שהוכנה על ידי אסטרולוגים ומיסטיקנים בכירים


תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 06.07.2019 - 30.06.2019

הורוסקופ מזל טלה

יחסים: מישהו שהיחסים שלכם איתו נתקעו בעבר, שולח אליכם שליחים וגישושים. אם תלכו עם הראש שלו, תמצאו את עצמכם בבלגאן רגשי.

סולמות: צפוי קיפאון זמני ביחסים שלכם עם מישהו שווה. יש מצב ששניכם טיפסתם על עץ גבוה מדי, וצריך סולם ארוך בשביל להוריד אתכם משם.

ביקורים: מישהו שקופץ לבקר את אחד החברים שלכם, לא שוכח לוודא שאתם קולטים את הנוכחות שלו. יש סיבה לברר איתו דברים מסוימים.

כוונות: צפוי דיבור רומנטי שעושה לכם טוב בלב אבל חשוב שתסבירו למי שצריך שאין לכם שום כוונה לוותר על העצמאות שלכם.

מזל שור

ונוס: לכוכב של מזל שור קוראים ונוס והוא נמצא עכשיו בשמיים בנקודה שקוראים לה... 'מזל סרטן' ומסדר לכם קטעים עם מי שנולדו במזל זה.

זורמים: אתם מתחילים לזרום עם מישהו שנשבר לו מסתם בילויים והוא מחפש משהו קצת יותר משמעותי והרבה יותר רומנטי. יש מצב שאתם בראש אחד איתו.

מתנות: מישהו מביא לכם משהו שהערך הרגשי שלו גדול יותר מן הערך הכספי שלו, מה שאומר שהוא מביא לכם צביטה בלב ואולי, אפילו, תוכלו להשתמש בו בתור קמע.

התרגשות: אתם גורמים למישהו להתרגש בזכות מילים שאתם אומרים לו. סבבה, רק כדאי שתדעו שהקטע הזה חשוב לו ויהיה קשה להתחרט עליו.


מזל תאומים

פרגון: פתאום אתם קולטים שיש מישהו שתמיד תומך בכם גם כאשר האחרים לא ממש מפרגנים לכם. הגיע הזמן שתתחילו להבין שהוא לא אדיש כלפיכם.

התאמה: אם אתם תאומים אמיתיים אז הכי כדאי לכם לבדוק מה המצב עם אלה שנולדו במזלות טלה, אריה וקשת. הם שייכים ליסוד האש וממש מתאימים לכם.

שופינג: מה שקורה לכם בתחום הרומנטי עושה טוב גם לשאר התחומים שמעניינים אתכם. השבוע יבוא לכם מזל גדול בכל מיני קטעים של שופינג.

מחשבות: יש מישהו שזורק לכם רמז שהוא מעוניין לצאת איתכם אבל מחכה שתגידו לו שאתם פנויים בשבילו. יש מצב שהוא חושב שאתם תפוסים כאילו.


מזל סרטן

שידוכים: אתם מצליחים לסדר שידוכים לחברים שלכם בזכות הכישרון שלכם לשכנע אחרים. סבבה, עכשיו הגיע הזמן שתשדכו מישהו גם לעצמכם.

מעריצים: הפופולאריות החברתית שלכם מביאה לכם מעריצים חדשים. יש מצב שמישהו מהם יפצח במה שנראה כמו חיזור מתוכנן. השאלה היא אם הוא בראש שלכם.

מדליקים: צפויים לכם קטעים מדליקים עם מישהו שהראש שלו נמצא בעננים, שזה אומר שהוא מרחף קצת. יש מצב שדווקא בזכות זה אתם דלוקים עליו.

מחוברים: הנומרולוגיה מביאה לכם שבוע של קטעים עם אנשים שהשם שלהם או תאריך הלידה שלהם, מקושרים למספר 6 שנחשב למספר של המזלות שור ומאזניים.


מזל אריה

החלטות: צפויים לכם קטעים מפתיעים שעושים טוב לאריות שמחפשים אטרף, אבל לא ממש תורמים לאלה שמחפשים את השגרה. תצטרכו להחליט בין זה לבין זה.

עקרונות: אל תסכימו להתפשר על מה שקבעתם לעצמכם בתור עקרונות. אם תתחילו לנגוס בעקרונות שלכם, אז מהר מאוד לא יהיו לכם כאלה.

זיהוי: מישהו מסוים מהמחזרים שלכם, יודע להעריך מה באמת אתם שווים. אם תצליחו לזהות את המישהו הזה, צפויים לכם איתו אחלה קטעים רומנטיים.

צירופים: אתם הכי מתאימים למחזרים ייחודיים ועם ראש מקורי או בפשטות – לילידי מזל דלי. גם שני מזלות האוויר הנוספים – תאומים ומאזניים, עשויים לכבוש את ליבכם.
מפוארים ובעלי סטייל מרשים.

מזל בתולה

ביטחון: הכוכבים מסדרים לכם שבוע עם אנרגיה שעושה טוב ל – לוק שלכם, מה שגורם לביטחון העצמי שלכם לעלות לשלב גבוה יותר.

הופעה: יחד עם ההופעה הזוהרת שלכם, לא פלא שגם הפופולאריות החברתית שלכם נמצאת בזינוק כלפי מעלה. צפויים קטעים מפתיעים עם מחזרים חדשים.

חשבון: אל תעשו חשבון לאלה שלא מפרגנים לכם ואפילו מרכלים קצת. כדאי שתדעו שככל שהם מרכלים יותר, ככה זה עושה טוב להצלחות שלכם.

טיפ אסטרולוגי: אתם נשלטים [בשותפות עם התאומים] על ידי כוכב ששמו מרקורי שמייצג אינטליגנציה, קלילות, חוש הומור, קסם אישי וחוסר מנוחה.


מזל מאזניים

נפנופים: אין לכם סיבה להידלק על מישהו שרומז שהוא מחבב אתכם, אבל לא ממש מחבב את מי שאתם מחבבים. זה הזמן לנפנף אותו החוצה.

תחרויות: צפויה לכם תחרות מול מישהו שיש לכם חששות מפניו. סבבה, רק שבסוף מתברר שהוא לא כזה מדהים כפי שאולי חשבתם.

חביבות: מישהו ממש חמוד, עושה הכול בשביל שתצליחו להגשים לעצמכם חלום. כשזה קורה, אל תנסו לנחש מה יוצא לו מזה...

קולות: מישהו שאתם בראש שלו עושה קולות של מעוניין. אם נורא בא לכם לשדך אותו למישהו מהחברים שלכם, כדאי שתחשבו שוב.


מזל עקרב

סודות: אתם מוצאים מישהו שיש לו דיבור עם מישהו אחר שאתם רוצים קשר איתו. בשביל שזה יצליח לכם, כדאי שתשמרו את הדברים בסוד.

הצעה: אם אתם מעוניינים להדליק עליכם מישהו קורע, כדאי שתציעו לו הצעה שהוא לא יוכל לסרב לה. תביאו לו סיבה טובה להידלק עליכם.

שיחה: אתם תופסים ראש טוב עם מישהו שפעם חשבתם שהוא מרכל עליכם. צפויה לכם שיחה איתו שאחריה תבינו שלא הייתה לכם סיבה לחשוד בו.

סבלנות: טיפה סבלנות ועוד קצת השקעה, יעזרו לכם להתגבר על משהו שמבאס אתכם. הסיפור הזה לא כל כך נורא כמו שנדמה לכם.


מזל קשת

בלגאן: אקשן רומנטי זה לגמרי סבבה אבל הבלגאן ברגשות שלכם עלול להשכיח מכם חברים. כדאי שתחלקו את הזמן שלכם בשביל שתוכלו לתת תשומי לכולם.

חשבון: לא כדאי שתעשו חשבון למישהו שמרכל עליכם. שתדעו שהוא מרכל על כולם וחוץ מזה, תמיד יהיה מישהו שיקנא בכם בזכות זה שהולך לכם.

משאלות: אתם מצליחים להגשים משאלת לב שהמון זמן אתם מתפללים בשבילה. שוב פעם מתברר שהרבה מאוד תלוי במחשבות שלכם.

הגשמה: הכוכבים רומזים שממש בקרוב צפוי לכם קשר עם מישהו שהרבה מחזרים דלוקים עליו, אבל זה לא צריך להרתיע אתכם.


מזל גדי

התלהבות: גם אם אתם מתלהבים ממישהו שהסטייל שלו כבש אתכם, לא כדאי שתראו לו את זה. הכי טוב בשבילכם זה להיות קצת מסתוריים לגביו.

צ'אנסים: נפתח לכם צ'אנס גדול לחזור אל רומן שנותק. אז נכון שכבר התייאשתם מהסיפור הזה, אבל הכוכבים מביאים לכם הזדמנות שלא כדאי לפספס.

אנרגיות: אם בראש שלכם למשוך אליכם אנרגיות רומנטיות, אז השבוע כדאי לכם לשלב גוונים סגולים בבגדים שלכם ולענוד אבן קריסטל ששמה אמטיסט.

פינוקים: זה הזמן להיות נחמדים לאחרים ולהביא להם פינוקים קטנים. קופידון עושה טוב ליחסים שלכם עם ילידי מזל טלה. תנו משהו למישהו שאתם מחבבים.


מזל דלי

פרטיות: אתם חייבים לעצמכם קצת יותר פרטיות בחיים הרומנטיים שלכם. אז נכון שאין לכם סודות מול חברים טובים, אבל יש דברים שלא חייבים לדבר עליהם.

מסיבה: יש מצב שמישהו מארגן לכם מסיבת הפתעה או קטע דומה. גם אם יופיע שם מישהו שאתם לא קרועים עליו, לא כדאי שתעשו מזה עניין.

אינטימי: צפוי קטע ממש אינטימי עם מישהו שכבר המון זמן אתם מחפשים צ'אנס לדבר איתו. אל תחטפו ביישנות בדיוק כשצריך לסגור עניין.

אטרף: כדאי שתדעו שלא לכולם יש אנרגיות מוטרפות כמו שלכם, ויש אפילו מחזרים חלומיים שהיו מודים לכם תמורת טיפ-טיפה פחות אטרף.


מזל דגים

חיבורים: כוכב ששמו נפטון שולט במזל דגים והוא נמצא עכשיו ב...מזל דגים ומסדר לכם אחלה יחסים וקטעים עם ילידי מזל דגים כמוכם.

אקשן: אתם נופלים על קטע מדהים שמשאיר אתכם עם פה פעור. עושה רושם שידיד קרוב זורם איתכם בסיפור הזה. חוויה שכזו עוד לא הייתה לכם.

שיקולים: מישהו שאתם לא אדישים כלפיו, זורק לכם מילים שמעצבנות אתכם. אם זה מתחיל להרגיש לכם מעיק, כדאי שתשקלו את זה מהתחלה.

טיפים: שמו של הקלף שמביא לכם מזל בטארוט הוא 'נסיך הגביעים' שרומז על אהבה טהורה, כנה, אמיתית ותמימה. אבן המזל שלכם היא – אקוואמרין. צבע המזל – ירוק.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

תחזית שבועית, הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים, אסטרולוגיה לצעירים, הורוסקופ לצעירים, תחזית שבועית לצעירים, תחזית שבועית מזל טלה, תחזית שבועית מזל שור, תחזית שבועית מזל תאומים, תחזית שבועית מזל סרטן, תחזית שבועית מזל אריה, תחזית שבועית מזל בתולה, תחזית שבועית מזל מאזניים, תחזית שבועית מזל עקרב, תחזית שבועית מזל קשת, תחזית שבועית מזל גדי, תחזית שבועית מזל דלי, תחזית שבועית מזל דגים

תן ציון למאמר זה

0