מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי לצעירים | תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 20.07.2019 - 14.07.2019

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 20.07.2019 - 14.07.2019

מה צופים הכוכבים? הכנסו וקיראו תחזית אסטרולוגית / הורוסקופ שבועי למזלות ואסטרולוגיה מיוחדת שהוכנה על ידי אסטרולוגים ומיסטיקנים בכירים


תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 20.07.2019 - 14.07.2019

הורוסקופ מזל טלה

מאגרים: חיזורים רומנטיים עושים משהו טוב למראה ולהופעה שלכם. מאגר המחזרים שלכם מתחיל לתפוס גובה. לא מעט מחזרים מתחרים עליכם.

מסר: מישהו דלוק עליכם כבר המון זמן, אבל עדיין לא החליט מה לעשות עם זה. כדאי לכם לשלוח לו מסר שיוציא אותו מהביישנות שקפצה עליו.

גלישה: יש מצב לוויכוח גדול דווקא מול מישהו שאתם קשורים אליו. הכול יכול להסתדר לכם בסבבה, אבל בתנאי שלא תגלשו לדברים אישיים.

בלבול: מישהו מציע לכם הצעה שמשאירה אתכם טיפה מבולבלים. במקום לענות לו ב"כן" או "לא", כדאי לכם לדסקס את ההצעה יחד עם חבר נאמן.

מזל שור

אקשן: מצפים לכם ריגושים שקשורים ליחסים שבין בנים לבנות. קצת נמאס לכם מהדברים השגרתיים, ואתם מוכנים לקחת צ'אנס בשביל לזכות באקשן.

מהפך: אתם תופסים מחשבות טובות על מישהו שקצת קשה לדמיין מצב ביניכם לבינו. מצד שני, אם תציעו לו הצעה שתפיל אותו, יתהפך לו הראש לטובתכם.

שיחה: צפויה לכם שיחה מעניינת עם מישהו שקצת קשה לו לבטא רגשות. אז נכון שבהתחלה הוא יהיה קצת סגור, אבל כדאי שתתנו לו צ'אנס.

חמוד: צפוי לכם קטע חמוד עם מישהו שהגיע ממקום רחוק. הכול ילך לכם בסבבה, אבל תצטרכו להתרגל לזה שהוא לא כמו כולם.


מזל תאומים

אטרף: מתפתח קשר ביניכם לבין מישהו שנחשב לטיפוס לא שגרתי. סבבה, רק קחו בחשבון שעם טיפוסים כאלה החיים הופכים להיות מוטרפים.

כיף: מישהו שהתייחסתם אליו בידידות כאילו, יכול להפוך למחזר רומנטי. אז נכון שבהתחלה זה ייראה לכם קצת משונה, אבל בהמשך זה יביא אתכם למקום הנכון.

שיקולים: מישהו שהייתם בטוחים שהוא שכח אתכם, יוצר קשר או מעביר מסר. האמת, זה אחלה, אבל תחשבו טוב על מה שאתם הולכים להגיד לו.

אמון: אל תשקיעו יותר מדי מחשבות בשביל לבחון את כוונותיו של מישהו שדלוק עליכם. מותר לכם להאמין לו למה שהוא אומר לכם.


מזל סרטן

חיבור: קטע מדהים מחבר אתכם עם רגשות שהעדפתם להתעלם מהם. כדאי שתדעו שהם לא ייעלמו עד שתבררו אותם ככה טוב-טוב.

מזל: הירח השולט במזל סרטן מביא לכם מזל בקטעים שבין בנים לבנות. צפויה פגישה ספונטאנית שבהפוך-על-הפוך גורמת למישהו אדיש להידלק עליכם.

סיפורים: מישהו ממש משתדל להרשים אתכם ומספר לכם המון סיפורים על עצמו. אם הוא כל כך עסוק במה שקורה איתו, אין מצב שהוא יצליח להבין מה קורה איתכם.

חיפושים: מישהו שהחיים שלו לא היו דבש, מנסה לחפש אצלכם איזו מילה טובה. גם אם לא מדובר בקטע רומנטי, זו יכולה להיות תחילתה של ידידות מופלאה.


מזל אריה

הצעות: נופלות עליכם הצעות הורסות מאנשים שרק עכשיו התחברתם איתם. ככל שההצעה נראית לכם משוגעת יותר, ככה גם תתענגו עליה יותר.

מילים: מישהו שאתם מכירים, זורק עליכם מילים שעושות לכם טוב בלב. כדאי שתדעו שהוא אומר את המילים האלה גם כשאתם לא נמצאים לידו.

לבבות: פגישה עם מישהו חדש מטריפה אתכם. ככל שהלב שלכם הולם חזק יותר, ככה כדאי שתדברו על זה עם החברים הכי טובים שלכם.

פופולארי: אתם זורמים בראש טוב ומתחברים עם מישהו שנחשב לפופולארי ומקובל. יש מצב שדווקא בחברתו אתם מרגישים הכי טוב עם עצמכם.

מזל בתולה

עננים: אתם מרגישים בעננים אחרי שיצאתם מבלגאן רגשי שביאס אתכם. אין כמו לשפוך את הלב בפני מישהו שמביא לכם חיזוקים חיוביים.

מחבבים: קטע שאתם דופקים למען מישהו שאתם מחבבים, מביא לכם מקובלות חברתית שלא חלמתם עליה. המזל זורם איתכם לכל מקום.

אקשן: אחלה אנרגיות מביאות לכם ים של אקשן רומנטי. הדברים הממש טובים ייפלו עליכם בחברת מחזרים שנמאס להם מסתם בילויים.

הורים: דברים שקורים ביניכם לבין החברים שלכם עושים טוב גם ליחסים שלכם עם ההורים שלכם. צפויה לכם סולחה עם מישהו שהתכסחתם איתו.


מזל מאזניים

מוקפצים: מעריץ שרוף עושה משהו מפתיע בשביל להקפיץ אתכם. גם אם אתם לא ממש אוהבים את זה, כדאי שתתנו לו הזדמנות נוספת.

מתחברים: אתם מתחילים להתחבר עם רגשות שלא הכרתם. זורם אליכם שבוע בסבבה שנולד בשביל שיחות נפש והצעות אהבה כמו שאתם חולמים עליהן.

מחמאות: משהו שהשקעתם בו המון אנרגיה מביא לכם ים של מחמאות ותהילה. באופן לא מפתיע יש מצב שהקטע הזה מחזק את היחסים הרומנטיים שלכם.

טיימינג: הימים ראשון ורביעי מאפשרים לכם להגשים חלום ישן. מזל גדול צפוי לאלה מביניכם שלא דופקים חשבון ולא פוחדים לקחת צ'אנס.


מזל עקרב

תדמית: אתם מתגברים על הפחד מפני פאדיחות ומסלקים את המכשול שמנע מכם לגלות את הרגשות שלכם לאנשים הנכונים. צפוי אחלה שבוע לתדמית שלכם.

סבבה: השבוע אתם מרגישים סבבה עם עצמכם ומקבלים מחמאות במקומות לא צפויים. החברים שלכם קרועים עליכם ומכבדים את מה שאתם אומרים.

פגישה: לקראת סוף השבוע (יש מצב ביום חמישי) צפויה לכם פגישה מטריפה שתיכף אחריה תרגישו איך שהדברים באים לכם טוב יותר מבעבר. היה שווה לחכות.

הארה: אתם מוציאים מהחיים שלכם מישהו שיש לו אופי מעצבן. סוף סוף קלטתם מה קורה והבנתם שהוא רק מפריע לכם להתחבר עם עצמכם.


מזל קשת

חברים: צפויים לכם קטעים נפלאים עם חברים שהם ואתם תמיד בראש אחד. זו גם הזדמנות להשתחרר מכל מי שמביא לכם אנרגיות שליליות.

מבטים: אתם קולטים את המבטים של מישהו שעד עכשיו שיחק אותה כאילו לא החליט. יש מצב לקטע רומנטי אבל זה תלוי בכם.

חיבורים: אתם תופסים ראש בסבבה עם מישהו שדלוק על סטייל של בילויים שגם אתם קרועים עליהם. זה מה זה מחבר ביניכם לבינו.

נאמנות: גם אם אתם הרוסים על מישהו שיש לו ים של מעריצים, כדאי שתבדקו שהוא נאמן לכם ולא לכל מי שעושה לו עיניים.


מזל גדי

זיכרונות: אם החלטתם לתת צ'אנס לסיפור חדש בחיים הרומנטיים שלכם, אז קודם כל כדאי לכם להשתחרר מזיכרונות מבאסים עם מישהו אחר.

החלטות: אל תתנו לאף אחד להכתיב לכם מה לעשות ואיך להתנהג, גם אם זה מישהו מהמם ומדהים. אף אחד לא שווה את זה.

שינויים: צפוי לכם שבוע עם ים של ריגושים. קטעים מהממים יפלו עליכם במקומות מפתיעים ובחברת מישהו שבכלל לא היה בתוכניות שלכם.

חברים: מישהו מהחברים שלכם עוזר לכם להשתחרר ממה שנראה כמו בלגאן רגשי. אתם לא לבד – יש איתכם מישהו שקורא את המחשבות שלכם.


מזל דלי

חברתי: צפוי לכם קטע חברתי שככל שהוא ממשיך להתגלגל, ככה הוא נהיה יותר ויותר רומנטי. כדאי שפשוט תזרמו איתו בלי לדסקס עליו עם אף אחד.

זורם: מישהו שהייתם בטוחים שאתם לא בראש שלו, זורם עם הראש שלכם ומסכים ללכת על קטע שמפתיע אפילו אתכם. שווה ביותר.

פוזה: מישהו שאתם לא ממש הרוסים עליו, מנסה להתיידד איתכם בפוזה של כאילו מעריץ אתכם. מצד שני, אולי שווה לכם לתת לו צ'אנס.

חוויות: מישהו מספר לכם חוויות אינטימיות שקשורות בו, אבל מצפה מכם שלא תחשפו אותן בפני אף אחד. יש מצב שהקשר ביניכם הולך ומתהדק.


מזל דגים

אטרף: אל תרגישו מפודחים רק בגלל שמישהו רוצה לחבר ביניכם לבין אובייקט מטריף. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לוודא שהוא בכיוון הנכון.

הידלקות: דיבור בסטייל שגרתי יכול להפוך לסיפור רומנטי. גם אם הצד השני לא אומר את זה במפורש, אתם קולטים את מה שמסתתר בין המילים.

עקרונות: מישהו שעשה לכם חיים קשים, מתחיל לעשות קולות של כאילו מעוניין. עכשיו התור שלכם להוכיח לו שיש לכם עקרונות.

חברתי: צפוי לכם אירוע חברתי שיביא לכם מזל ומקובלות, אבל זו לא סיבה לחתוך קשר עם מישהו מסוים שלא מתחבר עם הקטע הזה. פשוט תזרמו.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

תחזית שבועית, הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים, אסטרולוגיה לצעירים, הורוסקופ לצעירים, תחזית שבועית לצעירים, תחזית שבועית מזל טלה, תחזית שבועית מזל שור, תחזית שבועית מזל תאומים, תחזית שבועית מזל סרטן, תחזית שבועית מזל אריה, תחזית שבועית מזל בתולה, תחזית שבועית מזל מאזניים, תחזית שבועית מזל עקרב, תחזית שבועית מזל קשת, תחזית שבועית מזל גדי, תחזית שבועית מזל דלי, תחזית שבועית מזל דגים

תן ציון למאמר זה

0