מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי לצעירים | תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 03.08.2019 - 28.07.2019

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 03.08.2019 - 28.07.2019

מה צופים הכוכבים? הכנסו וקיראו תחזית אסטרולוגית / הורוסקופ שבועי למזלות ואסטרולוגיה מיוחדת שהוכנה על ידי אסטרולוגים ומיסטיקנים בכירים


תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 03.08.2019 - 28.07.2019

הורוסקופ מזל טלה

שידוכים: אל תתביישו מקטעים שבהם רוצים לשדך לכם מישהו שאתם דלוקים עליו. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לוודא שהוא נאמן.

סיכויים: יש מצב שמישהו רוצה שתגידו לו אם יש לו צ'אנס איתכם. יכול להיות שהוא לא אומר את זה במפורש, אבל אתם קולטים רמזים.

הורים: אתם תופסים דיבור עם ההורים שלכם בנוגע למשהו שממש בא לכם עליו, אבל הם צריכים לתת לכם את הסכמתם. מותר לכם להיות אופטימיים.

מספרים: אם בראש שלכם לזרום עם התאמות נומרולוגיות, כדאי שתלכו על בני זוג שאם מחברים את האותיות של השם שלהם או את הספרות של תאריך לידתם, מקבלים תוצאה של 9 או של 3.

מזל שור

שיקולים: ההצלחות שלכם תלויות ביכולת שלכם לומר בקול רם את מה שאתם רוצים להשיג, ולתת לאחרים לעשות את השיקולים שלהם.

משחקים: מישהו ששיחק אותה כאילו שאתם לא בראש שלו, זורק לכם רמזים שאומרים שיש לכם צ'אנס איתו. תנו לו להשתדל, אל תראו לו שאתם הרוסים עליו.

פגישות: צפויה לכם פגישה שאתם נורא מרוגשים בגללה. סבבה, אבל הכי טוב בשבילכם זה לא לתכנן מראש אלא לזרום עם מה שקורה.

חיבורים: אם בכיף שלכם לזרום עם התאמות נומרולוגיות, כדאי שתלכו על בני זוג שאם מחברים את האותיות של השם שלהם או את הספרות של תאריך לידתם, מקבלים תוצאה של 6 או של 9.


מזל תאומים

קטעים: צפוי לכם קטע חברתי שתוך כדי התפתחותו, נדלק איתו סיפור רומנטי. כדאי שתלכו עליו כשזה קורה לכם, בלי להתייעץ עם אף אחד.

חיבורים: המזלות שהכי מתאימים לכם השבוע הם קשת, אריה ושור. אז נכון שבדרך כלל אתם לא מתכננים מראש, אבל עכשיו כדאי לכם לשים לב.

ציפיות: מישהו שהייתם בטוחים שייתן לכם תשובה מבאסת, הולך עם הראש שלכם ומסכים עם כל מה שביקשתם ממנו. יש לכם למה לצפות.

התאמות: אם החלטתם לזרום עם התאמות נומרולוגיות, כדאי שתלכו על בני זוג שאם מחברים את האותיות של השם שלהם או את הספרות של תאריך לידתם, מקבלים תוצאה של 5 או של 7.


מזל סרטן

התעלקות: מישהו שאתם לא סובלים, מנסה להתעלק עליכם בפוזה של כאילו מחבב אתכם. מצד שני, אולי כדאי שתתנו לו הרגשה טובה בגלל שאין לכם מה להפסיד.

סודות: מישהו מוכן לגלות לכם סודות שקשורים בו, אבל בתנאי שלא תפיצו אותם לאחרים. האמון שהוא נותן בכם, חשוב להמשך הקשר ביניכם.

שינויים: התוכניות שלכם משתנות בזכות מישהו חדש שנכנס לחיים שלכם. יש מצב שכדאי לכם לזרום עם השינויים, בגלל שככה יבוא לכם סופשבוע מהמם.

נומרולוגיה: אם אתם מוכנים לזרום עם התאמות נומרולוגיות, כדאי שתלכו על בני זוג שאם מחברים את האותיות של השם שלהם או את הספרות של תאריך לידתם, מקבלים תוצאה של 2 או של 4.


מזל אריה

דעות: אתם לא צריכים לשנות את הדעה שלכם על מישהו, רק בגלל שמישהו אחר טוחן לכם את המוח. ככה זה, בעיקר אם יש מצב לקטע רומנטי.

חברים: יבואו לכם אחלה קטעים עם חברים ממש טובים שכל הזמן נותנים לכם אנרגיות בסבבה. זה הזמן לנפנף את מי שמרכל עליכם מאחורי הגב.

חיזורים: מישהו שכבר המון זמן משתדל לצוד את המבטים שלכם, עובר לחיזור קצת יותר נמרץ. השאלה היא אם בכלל בא לכם עליו.

שידוכים: אם בכיף שלכם לזרום עם התאמות נומרולוגיות, כדאי שתלכו על בני זוג שאם מחברים את האותיות של השם שלהם או את הספרות של תאריך לידתם, מקבלים תוצאה של 1 או של 5.

מזל בתולה

תחומים: בא לכם קטע בסבבה עם מישהו שמתעניין בתחומים שמדליקים גם אתכם. עכשיו יש לכם הרבה על מה לדבר איתו לתוך הלילה.

שווים: גם אם נורא בא לכם על מישהו ממש שווה, כדאי שלפני הכול תבדקו את הנאמנות שלו, בשביל שלא יתברר שהוא פוזל ליותר מדי כיוונים.

שכנועים: מישהו מנסה לשכנע אתכם לעשות משהו שלא ממש מסתדר עם העקרונות שלכם. אם אתם מרגישים מבולבלים, כדאי שתיקחו דיבור עם ההורים.

פרטנרים: אם בראש שלכם לזרום עם התאמות נומרולוגיות, כדאי שתלכו על בני זוג שאם מחברים את האותיות של השם שלהם או את הספרות של תאריך לידתם, מקבלים תוצאה של 4 או של 5.


מזל מאזניים

דאגות: משהו שחשבתם שקורה רק לכם, מתברר כמו משהו שקורה להרבה אנשים. סבבה, אז עכשיו יש לכם פחות דבר אחד לדאוג בגללו.

דפים: אם בראש שלכם לפתוח דף חדש בקטע רומנטי, תצטרכו לשכוח מקטע קודם עם מישהו שקצת התבאסתם בגללו. ככה זה בחיים.

התלבטות: יש מצב להתלבטות בגלל מישהו שכל הזמן עושה רק מה שבראש שלו. אז נכון שהוא שווה וכל זה, רק שזה עלול להיגמר בבכי.

זוגיות: אם בא לכם לזרום עם התאמות נומרולוגיות, כדאי שתלכו על בני זוג שאם מחברים את האותיות של השם שלהם או את הספרות של תאריך לידתם, מקבלים תוצאה של 6 או של 1.


מזל עקרב

הצלחות: אתם מצליחים לעזור לחבר שנפל עליו בלגאן גדול. עושה רושם שהוא יוצא מהקטע הזה בזכות משהו שאתם אומרים או נותנים לו.

עולמות: פתאום אתם מרגישים שהעולם קטן עליכם ושיש לכם בראש דברים שאף אחד לא מבין. אם זה מה שקורה, אתם לא לבד – יש לכם 'נפש תאומה' שגם אצלה זה ככה.

הפתעות: צפוי לכם שבוע עם המון הפתעות. קטעים רומנטיים יתחילו במקומות לא שגרתיים ועם מחזרים שיכולתם רק לחלום עליהם.

אותיות: אם בראש שלכם לזרום עם התאמות נומרולוגיות, כדאי שתלכו על בני זוג שאם מחברים את האותיות של השם שלהם או את הספרות של תאריך לידתם, מקבלים תוצאה של 8 או של 2.


מזל קשת

טיולים: נסיעה או טיול שאתם מתכננים כבר המון זמן, מצליחים לכם בענק. בדרך תפגשו מישהו שלא התראיתם איתו זמן רב, רק שלא יראו עליכם מה אתם מרגישים..

שיחות: אתם תופסים דיבור עם מישהו שמבין עניין, ומקבלים ממנו אחלה עצה בנוגע למשהו רומנטי או אינטימי שיושב עליכם.

שליחות: חבר טוב יוצא בשליחות שלכם בשביל לגשש אצל מישהו שאתם שרופים עליו. סבבה, אבל כדאי שתסבירו לו בדיוק מה הוא צריך להגיד.

שמות: אם בכיף שלכם לזרום עם התאמות נומרולוגיות, כדאי שתלכו על בני זוג שאם מחברים את האותיות של השם שלהם או את הספרות של תאריך לידתם, מקבלים תוצאה של 3 או של 9.


מזל גדי

חוויות: מישהו שממש קרוב אליכם, משתף אתכם בחוויות מהממות שעברו עליו. מצד שני, בכלל לא בטוח שכל מה שטוב בשבילו, טוב גם בשבילכם.

מחמאה: יש מצב שאתם לוקחים קשה מדי איזה קטע שקשור למישהו שמקנא בכם. אז קודם כל זה לא סוף העולם, וחוץ מזה זו גם מחמאה.

גישוש: מישהו שבא לדבר איתכם כאילו בסתם כזה, מנסה גם לגשש קצת מה אתם מרגישים כלפי מישהו אחר. אל תתחייבו לכלום, אבל תגידו את האמת.

תאריכים: אם בכיף שלכם לזרום עם התאמות נומרולוגיות, כדאי שתלכו על בני זוג שאם מחברים את האותיות של השם שלהם או את הספרות של תאריך לידתם, מקבלים תוצאה של 4 או של 2.


מזל דלי

נחמדות: מישהו שפעם עשה לכם פאדיחות, רוצה לשכנע אתכם לתת לו צ'אנס נוסף. אם תהיו נחמדים אליו, אתם מזמינים לעצמכם את הפדיחה הבאה.

כישרונות: אתם בטח יודעים שיש לכם כישרונות יצירתיים שממש כדאי להשקיע בהם. אם תיקחו אותם ברצינות, אז תוכלו גם לעשות מהם כסף.

אטרף: האהבה זורמת לכם בקצב מוטרף, בדיוק כמו שאתם אוהבים. מצד שני, אין לכם מה להצטער על משהו שלא ממש יצא כמו שרציתם.

תוצאות: אם בא לכם לזרום עם התאמות נומרולוגיות, כדאי שתלכו על בני זוג שאם מחברים את האותיות של השם שלהם או את הספרות של תאריך לידתם, מקבלים תוצאה של 22 או של 7. [את ה – 22 לא הופכים ל – 4]


מזל דגים

הבטחות: יש מצב שאתם לא רגועים בגלל מישהו שהבטיח לכם משהו ולא קיים. אם זה קשור לקטע שבין בנים לבנות, כדאי שתעיפו אותו מהמחשבות שלכם.

סטייל: עושה רושם שמסתובב לכם בראש איזה קטע שקשור למקום בסטייל או לאיזשהו סלב. יש מצב שהשבוע יהיה לכם סיפור שקשור בו.

תפילות: מתגשמת לכם משאלה שחוץ ממישהו קרוב, אף אחד לא ידע עליה. יכול להיות שהתפללתם בלב ומישהו למעלה שמע את התפילה שלכם.

קליקים: אם בכיף שלכם לזרום עם התאמות נומרולוגיות, כדאי שתלכו על בני זוג שאם מחברים את האותיות של השם שלהם או את הספרות של תאריך לידתם, מקבלים תוצאה של 7 או של 11. [את ה – 11 לא הופכים ל – 2].

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

תחזית שבועית, הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים, אסטרולוגיה לצעירים, הורוסקופ לצעירים, תחזית שבועית לצעירים, תחזית שבועית מזל טלה, תחזית שבועית מזל שור, תחזית שבועית מזל תאומים, תחזית שבועית מזל סרטן, תחזית שבועית מזל אריה, תחזית שבועית מזל בתולה, תחזית שבועית מזל מאזניים, תחזית שבועית מזל עקרב, תחזית שבועית מזל קשת, תחזית שבועית מזל גדי, תחזית שבועית מזל דלי, תחזית שבועית מזל דגים

תן ציון למאמר זה

0