מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי לצעירים | תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 10.08.2019 - 04.08.2019

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 10.08.2019 - 04.08.2019

מה צופים הכוכבים? הכנסו וקיראו תחזית אסטרולוגית / הורוסקופ שבועי למזלות ואסטרולוגיה מיוחדת שהוכנה על ידי אסטרולוגים ומיסטיקנים בכירים


תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 10.08.2019 - 04.08.2019

הורוסקופ מזל טלה

קטעים: הכוכבים מסדרים לכם אחלה קטעים בין בנים לבנות, רק שאתם לא צריכים להתרגש אם יהיו גם קצת ויכוחים. ככה זה באהבה, שתדעו.

מעריצים: מישהו שאתם לא ממש קרועים עליו, מנסה לחפש אצלכם איזו מילה טובה. אז נכון שאתם לא משתגעים עליו, אבל אין סיבה לפספס מעריץ.

מזל: השבוע יבוא לכם מזל ענק שאיכשהו קשור לקטעים של נסיעות וכאלה. אם תשחקו אותה כמו גדולים אז יש מצב גם למשהו רומנטי.

גדולים: אתם יוצאים גדולים מקטע חברתי שאחרים לא ממש הסתדרו איתו. יש מצב שהסיפור הזה יביא לכם מקובלות שתוביל אל מנהיגות חברתית.

מזל שור

אהבה: אם בא לכם לדבר על חיי האהבה שלכם, כדאי שתעשו את זה עם מישהו שאתם סומכים עליו. רק ככה תהיו בטוחים שהוא לא ירוץ להפיץ.

אטרף: משהו מטריף שעשיתם מביא לכם פופולאריות בתחום החברתי. מילים נכונות שאמרתם במקום הנכון, מושכות אליכם מחזר שווה.

הקפצה: צפוי לכם דיבור עם מישהו שהקפיץ לכם את הלב. בשביל שהקטע הזה לא יתחרבש לכם, כדאי שתתכננו מראש את מה שאתם רוצים להגיד.

מחשבות: אתם עלולים להתבאס בגלל צחוקים ודאחקות של מישהו, אבל אם תחשבו על זה ככה טוב-טוב אז ישר תראו שזה בגלל שהוא שרוף עליכם.


מזל תאומים

נשמה: צפויה לכם התחלה של קטע רומנטי שאתם מתייחסים אליו עם המון נשמה וכל זה, רק שכדאי לכם לבדוק שזה גם מה שקורה לצד השני.

כיוון: קטע חברתי שהלכתם איתו עד הסוף מתחיל לתפוס כיוון. מישהו שלא ממש האמנתם בכוונות הטובות שלו, מתגלה כבן אדם שאפשר לסמוך עליו.

מזלות: התשובה לשאלות שאתם שואלים את עצמכם נמצאת בידיים של מזלות האש (טלה, קשת ואריה). בעיקר אצל הקשתים. שלא תגידו שלא ידעתם.

מבטים: אתם מרגישים שמישהו עושה לכם עיניים, גם אם אין לכם הוכחה מוחצת. הכי טוב זה לתפוס איתו דיבור בפרטיות ולברר את העניין.


מזל סרטן

חברתי: הנומרולוגיה מביאה לכם אחלה קטעים חברתיים עם ילידי המזלות שור, תאומים ומאזניים אבל גם עם אלה שקשורים למספרים 5 ו – 6.

חיבור: אתם מתחברים עם עצמכם בזכות מישהו שלא מזמן נכנס לחיים שלכם והולך להפגיש אתכם עם הרגשות הכי סוערים והכי מוטרפים שלכם.

דיבור: צפוי לכם דיבור ארוך עם חבר שגם הוא נתקל בכל מיני בעיות שמטרידות גם אתכם. בסוף השיחה אתם מחליטים על משהו משותף לכם ולו.

יצירתי: רעיונות הקשורים במשהו יצירתי יעסיקו אתכם יותר ממה שהיה עד עכשיו. יש מצב שאתם הולכים להצטרף לקבוצה שמתעסקת עם הדברים האלה.


מזל אריה

שיחות: יש מצב לשיחה מרגשת שתופסת אתכם לא לגמרי מוכנים לקראתה. אם אתם בדרך לפגישה רומנטית, כדאי שתתחילו לארגן שאלות ותשובות.

טוחנים: הכוכבים רואים שאתם טוחנים את עצמכם יותר מדי בדאגות לא ממש מציאותיות. כדאי שתפסיקו עם זה ותתחילו לחשוב בכיוון אופטימי.

קרועים: מישהו שממש קרוע עליכם מנסה להרשים אתכם בקטעים קצת ילדותיים. יש לו כוונות טובות רק שהביצוע שלו די על הפנים.

תומכים: זה ממש יפה מצידכם שאתם תומכים בחבר שהחיים הרומנטיים שלו בתסבוכת. סבבה, רק כדאי שתשמרו מרחק ולא תהיו יותר מדי מעורבים.

מזל בתולה

הצלחה: צפויה לכם הצלחה בקטע של חיזור, ברגע בו תצליחו להבין איזה דברים מדליקים את מי שאתם רוצים בו. כדאי שתתייעצו עם מי שמכיר אותו.

שיקולים: אין לכם סיבה להתפדח בגלל קטע שלא ממש הצליח לכם. יכול להיות שהבעיה היא בכלל לא שלכם אלא של המישהו הזה שביאס אתכם.

נחמדים: אתם ממש נחמדים אל מישהו שלא ממש מגיע לו שתחייכו אליו. זה סבבה לגמרי, רק שלא תתאכזבו אם יתברר שהוא לא שווה את זה.

פנאי: משהו שאתם עושים בשעות הפנויות שלכם יכול להביא לכם כסף. תנו לדברים להתגלגל בשביל שאחרי זה תוכלו לקנות את מה שבראש שלכם.


מזל מאזניים

שדרוגים: מישהו טוחן לכם במוח על משהו שהוא שדרג בהופעה החיצונית שלו. תתחילו להפנים שלא כל מה שטוב בשבילו, טוב גם בשבילכם.

רומנטי: פגישה מוטרפת גורמת למישהו להתייחס אליכם בצורה הרבה יותר רומנטית ממה שהיה עד עכשיו. יש מצב שהוא נשאר עם פה פעור.

הכרויות: פתיחות וספונטאניות יביאו לכם הכרויות חדשות ויפתחו את מעגל החברים שלכם. צפויים לכם קטעים מדהימים עם האריות ועם השוורים.

תפילות: מתגשם לכם משהו שהתפללתם בשבילו, אבל בשביל שזה ילך לכם יותר בקלות, כדאי שתתחילו לדבר על זה עם כל העולם ואחותו.


מזל עקרב

הפתעות: כולם נורא מופתעים מזה שאתם מוותרים על קשר עם מישהו שיש לו המון מעריצים. יש מצב שהם לא יודעים את מה שאתם קלטתם מזמן.

סיכויים: השבוע נפתח לכם צ'אנס להגשים את מה שהולך איתכם כבר המון זמן. בשביל להצליח במשהו הזה תצטרכו להתחבר עם מישהו מקובל ופופולארי.

בצפר: אתם עושים בצפר למישהו שהיה בטוח שאין לכם צ'אנס להצליח בלעדיו. הקטע הזה מוריד לו את האף ומעלה לכם את הביטחון העצמי.

שינויים: אתם תופסים דיבור עם מישהו שפעם לא חיבבתם. זה מתחיל בקטע שהוא נפתח אליכם ואתם מוצאים בו כל מיני תכונות טובות שלא הכרתם.


מזל קשת

התפכחות: ידיעה מוזרה פותחת לכם את העיניים בנוגע למישהו שגם ככה לא הייתם סגורים עליו, רק שעכשיו אתם קולטים את מה שצריך לעשות איתו.

רמזים: אירוע חברתי שאתם משתתפים בו מביא לכם רמזים בנוגע לכוונות של מישהו שאתם לא אדישים כלפיו. מה שברור זה שגם הוא לא אדיש.

לטובה: יבואו לכם אחלה קטעים דווקא עם אלה שפעם לא ממש התלהבו מכם. יש מצב שמשהו שאמרתם על מישהו מהם, גרם להם לשנות את דעתם לטובה.

יפים: אל תתייחסו למישהו שמוכן להתחבר איתכם אבל רק בתנאי שתעשו איזשהו שינוי. אל תשנו כלום בגלל אתם יפים ואהובים כמו שאתם.


מזל גדי

משמעות: 'טלפון שבור' עלול לגרום לכם לפרש בצורה שגויה את כוונותיו של מישהו שדלוק עליכם. הכי טוב שתבררו איתו ולא עם אלה שמרכלים עליו.

היגיון: צפויה לכם הצלחה בכל מיני משחקים שמבוססים על היגיון ולא על מזל. אל תפספסו קטעים שמתחברים עם חידונים, תשבצים והגרלות.

דלוקים: נסיעה ספונטאנית מביאה לכם דיבור עם מישהו שאתם דלוקים עליו, אבל איכשהו לא הסתדר לכם לדבר איתו עד עכשיו.

מזרימים: הכוכבים מזרימים אליכם אחלה אנרגיות בחברת המזלות דלי, טלה ועקרב. אתם נמשכים למחזרים שאוהבים צחוקים ודאחקות.


מזל דלי

התבגרות: מישהו שפעם די הסתנוורתם ממנו, כבר לא כל כך עושה לכם את זה. כדאי לכם לחשוב מחדש על כל הסיפור הזה.

וויתורים: יש מצב שתצטרכו לוותר על הצעה לבילוי מתוך שתיים אפשריות. הכי טוב שתבחרו בהצעה שגם החברים שלכם דלוקים עליה.

בטוחים: תנודות בביטחון העצמי שלכם עלולות לגרום לכם לפספס קטע של חיזור מדהים. אף אחד לא יכול עליכם כשאתם בטוחים בעצמכם.

צמודים: מישהו מוכן לוותר בשבילכם על משהו שממש חשוב בשבילו, העיקר שתתנו לו לתפוס איתכם ראש. סבבה, למה לא, שווה לכם להסכים.


מזל דגים

מתלהבים: יש מצב שאתם כל כך מתלהבים ממישהו מקסים ושווה, עד שאתם מוכנים לסלוח לו על כל מיני בלגאנים שעל הדרך. לא נורא, זה ישתלם לכם.

סטייל: משהו בסטייל מחכה לכם באופק, אבל אל תחכו עד שמישהו יחטוף לכם אותו מתחת לאף. כדאי שתעשו משהו בשביל לסגור את כל הפינות.

מהממים: המזל שהכי שווה לכם ללכת איתו הוא מזל בתולה. זה ממש נכון רק שגם עם ילידי המזלות שור וגדי יש מצב למשהו מהמם.

מצפון: אל תתנו לאף אחד להלביש עליכם את הפאשלות שלו. שימו לב למישהו שמנגן לכם על המצפון על דברים שאתם בכלל לא קשורים אליהם.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

תחזית שבועית, הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים, אסטרולוגיה לצעירים, הורוסקופ לצעירים, תחזית שבועית לצעירים, תחזית שבועית מזל טלה, תחזית שבועית מזל שור, תחזית שבועית מזל תאומים, תחזית שבועית מזל סרטן, תחזית שבועית מזל אריה, תחזית שבועית מזל בתולה, תחזית שבועית מזל מאזניים, תחזית שבועית מזל עקרב, תחזית שבועית מזל קשת, תחזית שבועית מזל גדי, תחזית שבועית מזל דלי, תחזית שבועית מזל דגים

תן ציון למאמר זה

0