מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי לצעירים | תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 08.09.2019 - 14.09.2019

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 08.09.2019 - 14.09.2019

מה צופים הכוכבים? הכנסו וקיראו תחזית אסטרולוגית / הורוסקופ שבועי למזלות ואסטרולוגיה מיוחדת שהוכנה על ידי אסטרולוגים ומיסטיקנים בכירים


תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 08.09.2019 - 14.09.2019

הורוסקופ מזל טלה

רמזים: מישהו מחכה שתזרקו לו רמז על מה שאתם מרגישים בקטע איתו. לא חשוב מה תחליטו להגיד לו, העיקר שתחתכו לכאן או לשם.

בשורות: מגיעות ידיעות טובות אל מישהו שממש קרוב אליכם. רק שתדעו שכל דבר טוב שקורה לו, ישר זה משפיע לטובה גם על מה שקורה לכם.

אטרפים: מישהו מנסה להטריף אתכם וחופר לכם בשכל על קטע שכבר לא בא לכם עליו. נו טוב, אתם לא ממש חייבים לו הסברים.

מסרים: אתם מקבלים מסר רומנטי שהאינטואיציה שלכם אמרה לכם שתקבלו. אז נכון שיש כאלה שמקנאים בכם, אבל מה אכפת לכם?

מזל שור

החלטות: אתם לא לגמרי סגורים על מישהו שמצד אחד הוא קצת בראש שלכם, אבל מצד שני הוא עלול לקלקל לכם עם מישהו אחר. רק אתם תחליטו לאן זה מתפתח.

חברתי: צפויות לכם מחמאות בזכות קטע חברתי שאתם מצליחים להרים. יהיו גם כאלה שיגידו שאתם מנסים להיות מיוחדים, אבל זה לא צריך להפריע לכם.

התייעצויות: אתם קצת עייפים בגלל ים של קטעים חברתיים שזורמים אחד אחרי השני. אם תתייעצו עם ההורים שלכם, הם יעזרו לכם לעשות סדר בבלגאן.

מחדשים: נורא בא לכם לחדש קשר שזרמתם איתו לפני איזה עשרה חודשים, רק שהפעם אתם הרבה יותר בוגרים ובשלים בשבילו.


מזל תאומים

סיכויים: לפעמים אתם נותנים צ'אנס לקטעים רומנטיים שכבר ממבט ראשון רואים שהם יעשו לכם בלגאן. תמיד כשזה קורה, כדאי שתיזכרו בקטעים הקודמים.

ספונטאניות: נסיעה ספונטאנית לוקחת אתכם אל מקום שזו הפעם הראשונה שאתם דורכים בו. יש מצב שתהפכו אותו למקום קבוע בשביל הבילויים שלכם.

פרטנרים: באות לכם אחלה אנרגיות עם ילידי מזלות האוויר: תאומים (כמוכם), דלי ומאזניים. צפויים לכם בני זוג מדליקים שתמיד יצחיקו אתכם.

אסרטיביות: אתם לא צריכים לצאת פראיירים מקטע שהביא לכם את הג'ננה או סתם פידח אתכם. יש מישהו שמתנדב לסגור בשבילכם את הסיפור הזה.


מזל סרטן

סולחים: השבוע אתם מחליטים לסלוח למישהו שהיה לכם בלגאן איתו. השינוי בגישה שלכם קורה בגלל שהתחלתם להבין מה בדיוק עבר עליו.

השפעות: פרשייה שהייתה יכולה לזרום בכיוון רומנטי, עושה קולות של תקועה. כדאי לכם לבדוק מי בדיוק השפיע על הצד השני בקטע הזה.

שיקולים: אל תאכלו לעצמכם את הלב. המישהו המסוים שאתם מחכים לו, יגיע, אבל עד אז – כדאי שתיקחו את עצמכם לעוד כיוונים.

אנרגיות: בשביל למשוך אליכם אנרגיות מדהימות ורומנטיות כדאי שתשלבו גוונים זהובים [צבע זהב] בלבוש שלכם ותנסו להשיג אבן ששמה אמטיסט בשביל לפתוח את המזל.


מזל אריה

מעודדים: אנשים שמכירים אתכם מעודדים אתכם לעשות משהו עם הכישרונות שלכם. זה אומר שהם רוצים שתשקיעו בעצמכם ותפתחו את היצירתיות שלכם.

נפש: הרבה ריגושים עוברים עכשיו בתוך הנפש שלכם, אבל יש מצב שאתם שומרים את הכול בפנים. הכי טוב בשבילכם זה לדבר על זה עם מישהו שמבין עניין.

דלוקים: צפוי לכם קטע עם מישהו ששם עין על מישהו אחר שגם אתם נדלקתם עליו. רק מה? לפני שאתם נכנסים לאטרף, תחשבו אם כל הבלגאן הזה שווה לכם.

אנרגיות: יבואו לכם אחלה אנרגיות רומנטיות אם תכניסו גוונים חומים וירוקים לתוך הבגדים שלכם, וגם תענדו קמע עם אבן שקוראים לה טופז.

מזל בתולה

ויכוח: פתאום אתם מרגישים שיש לכם ויכוח עם עצמכם. זה אומר שהרגשות שלכם הולכים בכיוון מנוגד להיגיון. תצטרכו להחליט בין הלב לבין הראש.

נחמדות: אז נכון שנורא חשוב לכם שכולם יאהבו אתכם וכל זה, אבל זה לא אומר שאתם חייבים להיות נחמדים גם כלפי מישהו שלא נחמד אליכם.

חברים: זה אחלה שבוע בשביל לבדוק מיהם החברים האמיתיים שלכם, ומי סתם נדבקים אליכם רק כשטוב לכם אבל נעלמים כשאתם צריכים אותם.

מפתיעים: מישהו מספר לכם דברים מפתיעים על מישהו אחר שאתם מכירים. אם אתם לא מעורבים אישית בסיפור הזה, כדאי שתתרחקו מרכילות על המישהו הזה.


מזל מאזניים

זורמים: מה שטוב אצלכם השבוע זה שאתם זורמים עם קטעים רומנטיים שפעם פחדתם להתפדח בגללם. זה אומר שהתבגרתם וגם למדתם משהו.

מסרים: אל תשבו בסתלבט בשבוע כל כך נפלא. אם אתם דלוקים על מישהו, קחו את הצ'אנס שלכם ותעבירו לו את המסר הנכון בזמן הנכון.

סיומים: אל תיקחו ללב אם פתאום יתברר לכם שקשר מסוים הגיע אל רגע האמת שלו. אם תראו שצריך לסיים משהו, כדאי שתדעו שמחכה לכם משהו הרבה יותר טוב.

התייעצות: אם אתם לא רגועים בגלל מערכת יחסים שפעם היא בשמיים ופעם היא צונחת לקרשים, אז כדאי לכם להחליף מילים עם מי שמבין עניין בקטעים האלה.


מזל עקרב

קנאה: יש מישהו שנורא רוצה לספר לכם מה הוא מרגיש כלפיכם, אבל מישהו אחר אומר לו לא לעשות את זה. יש מצב שהמישהו האחר הזה סתם מקנא.

חיבורים: אם אתם רוצים למשוך אליכם אנרגיות רומנטיות, כדאי שתשימו עין על מחזרים שהשם שלהם או תאריך הלידה שלהם קשורים למספר 8.

בילויים: אל תתנו לבילויים להפריע לכם בקטעים אחרים של החיים שלכם. בעיקר כדאי לכם לשים לב לכל מה שיכול לעזור לכם להתקדם בעתיד.

מסתורי: צפוי לכם קטע מסתורי עם מישהו שאתם לא אדישים כלפיו. זה לגמרי סבבה בשביל אלה מכם שמחפשים ריגושים ואקשן.מזל קשת

אטרף: אתם יודעים בדיוק מה לעשות עם טיפוסים שסתם רוצים להטריף אתכם. יש מצב שעד סוף השבוע הם יוצאים לכם מהעיניים.

הזדמנויות: אלת האהבה מביאה לכם הזדמנויות יותר מוצלחות מאלו של המתחרים שלכם. אל תבזבזו את האנרגיות הטובות על דיבורים והתפלספויות.

פרשיות: אתם מרגישים הרבה יותר טוב עם עצמכם אחרי פרשייה מעצבנת שהצלחתם להשתחרר ממנה. תראו בזה סימן לפרשייה חדשה.

גרופיס: יש לכם מעריץ חדש בזכות ההתנהגות הישירה והטבעית שלכם. עכשיו אתם מבסוטים שלא שיחקתם אותה בפוזה של מיוחדים וכאלה.


מזל גדי

מתחרים: אתם לא צריכים לקנא במתחרים שלכם שדופקים הצגות מלאכותיות. אתם תצליחו להתגבר עליהם בעזרת ההתנהגות וההופעה הטבעיות שלכם.

מידע: אתם מוצאים את עצמכם בקטע עם מישהו ששופך בפניכם את הצרות שלו. אם אתם לא יודעים מה לעשות במידע שקיבלתם, תתייעצו עם מישהו שמבין עניין.

גמישות: המזל הולך איתכם כל עוד אתם מוכנים לעשות שינויים בתוכניות שלכם. הדברים יצליחו לכם יותר אם לא תתעקשו על שטויות קטנוניות.

רמזים: מישהו חצוף זורק לכם מסר או רמז רומנטי. אז נכון שאתם לא מתים על ההתנהגות הזו, אבל הלב שלכם מושך בכיוון שלו.


מזל דלי

אנרגיות: יש לכם לב ממש טוב שגורם לכם לרצות לעזור לכל העולם ואחותו. זה ממש סבבה שאתם כאלה, אבל כדאי שתשאירו משהו גם לעצמכם.

דיבורים: צפוי דיבור עם מישהו שעד עכשיו התחמק מלתת לכם תשובה ברורה. הולכים לעלות שם דברים שפעם התביישתם לדבר עליהם.

סיבות: מישהו שאתם לא ממש אדישים כלפיו, עלול להיות עם המחשבות שלו במקום אחר. אם אתם רוצים בו, כדאי שתתנו לו סיבה להיות איתכם.

מוטיבציה: חלומות רומנטיים זורמים אל דיבורים שבדרך כלל אתם שומרים בסוד. הפעם יש לכם מוטיבציה לשתף בהם גם מישהו שאתם אוהבים.


מזל דגים

אינטימיות: פגישות טריות מגלגלות אתכם לרגשות שאפילו בפני עצמכם לא נעים לכם להודות בקיומם. ככה זה כשנטרפים אחרי מישהו.

עצות: מישהו ממש חכם נותן לכם אחלה עצות. הקטע הזה גורם לכם להוציא מהחיים שלכם את כל מי שהביאו לכם את הג'ננה.

סודות: גם אם בדרך כלל אתם מעדיפים לשמור בבטן את הסודות שלכם, אז השבוע כדאי לכם להוציא מהלב ולדבר עליהם עם מישהו.

שקרים: אתם 'עולים' על מישהו שמביא לכם עצבים בגלל השקרים שלו. מה שהכי מוזר זה שרק אתם קלטתם אותו, אבל לא האחרים.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

תחזית שבועית, הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים, הורוסקופ לצעירים, תחזית שבועית לצעירים, תחזית שבועית מזל טלה, תחזית שבועית מזל שור, תחזית שבועית מזל תאומים, תחזית שבועית מזל סרטן, תחזית שבועית מזל אריה, תחזית שבועית מזל בתולה, תחזית שבועית מזל מאזניים, תחזית שבועית מזל עקרב, תחזית שבועית מזל קשת, תחזית שבועית מזל גדי, תחזית שבועית מזל דלי, תחזית שבועית מזל דגים

תן ציון למאמר זה

0