מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי לצעירים | תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 15.09.2019 - 21.09.2019

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 15.09.2019 - 21.09.2019

מה צופים הכוכבים? הכנסו וקיראו תחזית אסטרולוגית / הורוסקופ שבועי למזלות ואסטרולוגיה מיוחדת שהוכנה על ידי אסטרולוגים ומיסטיקנים בכירים


תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 15.09.2019 - 21.09.2019

הורוסקופ מזל טלה

במה: זה אחלה שבוע בשביל כל אלה מביניכם שרוצים לראות את עצמם בקטעים של דוגמנות או סתם על הבמה. השאלה היא אם בראש שלכם להשקיע?

שיקולים: מצטרף אליכם מישהו שבכלל לא היה בתוכניות שלכם. יש מצב שאתם נדלקים עליו, אבל אל תזניחו בשבילו את החברים הטובים שלכם.

הקלה: אתם מצליחים להשתחרר ממישהו שכל הזמן נכנס לכם לתוך הוורידים. אם אתם יודעים איך לעשות את זה בלי שהוא ייעלב, אז סבבה.

חשיפה: מישהו מגלה לכם איך קרה שהוא החליט לחזר דווקא אחריכם. זה מצחיק, אבל אם תחשבו על זה ככה טוב-טוב, תראו שהוא מתבלבל.

מזל שור

חזרה: מישהו שהיחסים שלכם איתו נתקעו בקיר, רוצה לחזור. בהתחלה הוא מסבר על זה לחברים שלו אבל בסוף הוא ייפנה אליכם באופן אישי.

רגשות: צפוי לכם דיבור עם מישהו שממש חשוב לו להבין מה אתם חושבים עליו. הקטע הוא שאתם חושבים עליו משהו אחד, אבל מרגישים כלפיו משהו אחר.

זרימה: צפוי לכם אחלה שבוע שזורם בכיף. הכי טוב בשבילכם זה ללכת עם האינטואיציה שלכם ולא להקשיב לעצות ה – 'חכמות' שאתם מקבלים.

פוקוס: הגיע הזמן שתתחילו לשים לב למישהו שאוהב אתכם בזכות מי שאתם, ולא בזכות מי שאתם רוצים להיות. שימו עליו את הפוקוס שלכם.


מזל תאומים

רכילות: יכול להיות שאתם לוקחים קשה מדי כל מיני רכילויות טיפשיות שמישהו מרכל עליכם. כדאי שתדעו שאנשים מרכלים רק על מי שהם מקנאים בו.

רמזים: מישהו שנורא רוצה לצאת איתכם, מספר לכם על אירוע חברתי או בידורי. בעצם, הוא רומז לכם שבא לו ללכת לשם יחד איתכם.

חלומות: זה אחלה שבוע בשביל להגשים חלומות. הקטע הוא שיש מישהו שמוכן לעזור לכם להגשים, רק שהוא מחכה שתתנו לו סימן.

קליטה: אתם קולטים דברים סודיים שקשורים למישהו חשוב בחיים שלכם. עכשיו אתם שואלים את עצמכם איך כדאי לדבר איתו על זה, בלי שהוא ייפגע.


מזל סרטן

ווידוי: צפוי לכם שבוע מטריף. קטעים מדהימים מסדרים לכם קשר עם מישהו שאפילו כשאתם לבד, קשה לכם להודות במה שאתם מרגישים כלפיו.

טיפוסים: יש מישהו בסביבה הקרובה שלכם שממש משקיע בשביל לריב עם כל העולם ואחותו. סבבה, גם אם אתם מחבבים אותו, אין סיבה שתזרמו איתו.

נתינה: מישהו שיודע בדיוק מה אתם אוהבים, נותן לכם משהו שתמיד חלמתם עליו. זה לא חייב להיות משהו שאפשר לגעת בו, אלא גם משהו שקשור לנסיעה.

מקוריות: אתם נדלקים על מישהו שלא כולם מצליחים להבין את הראש שלו. זה אומר שהוא מקורי וזה גם אומר שהוא ממש-ממש מתאים לכם.


מזל אריה

איתותים: קשרים ישנים שכאילו הפסיקו להשפיע עליכם, מאותתים בכיוון של התחדשות. צפויה פטפטת שקשורה למישהו חדש שהתחברתם איתו.

ריקוד: אירועים הקשורים בתנועה, ריקוד ומחול – יעסיקו אתכם יותר מן הרגיל. צפויה פריצת דרך ביחסים עם מישהו שאתם מעריצים.

נדיבות: בילויים שלא חלמתם עליהם, ינחתו עליכם גם מבלי שתשקיעו בהם. הכסף נוזל לכם מהאצבעות ואתם מגלים נדיבות גם כלפי קניות שאינן מי-יודע-מה.

התלבטויות: צפוי לכם שבוע עם לא מעט התלבטויות בין מישהו שהפך ליעד רומנטי, לבין מישהו אחר שעדיין לא השתחררתם ממה שאתם מרגישים כלפיו.

מזל בתולה

חיזורים: הקשר הרומנטי מלמד אתכם להכיר דברים שמעולם לא נחשפתם להם. ההשקעה בהופעה שלכם מוכיחה את עצמה בכל מה שקשור לחיזורים אחריכם.

שמיים: אתם מרגישים בשמיים עם מישהו שלא מתבייש לשתף אתכם במחשבות שלו, ואפילו לומר את מה שהוא מרגיש כלפיכם.

שיגעונות: אתם פוגשים מישהו שנטרף דווקא על השיגעונות שלכם. זה אומר שהוא אוהב בכם גם את מה שאולי הפריע למישהו שקדם לו.

קניות: אתם קונים משהו מדהים שממש משדרג לכם את החיים. עכשיו אתם יושבים ומתפלאים איך קרה שהסתדרתם בלי המשהו הזה.


מזל מאזניים

אקשן: צפוי לכם המון אקשן עם אנשים שאתם והם בראש אחד. יש מצב שהקטעים האלה יתגלגלו אל משהו בסטייל רומנטי ואין לכם מה למהר.

מקובלים: זה שיש לכם מתחרים לא אומר שאתם צריכים לחטוף דיכאון. בדיוק להיפך, זה אומר שאתם מקובלים ופופולאריים ותחשבו על זה.

כוכבים: כוכב ששמו ונוס שולט במזל מאזניים ומזרים אליכם ים של אנרגיה שעושה טוב ל – לוק שלכם, וגם מוציאה אתכם מבלגאנים חברתיים.

בילוי: עושה רושם שאתם הולכים על בילוי מה-זה מוטרף. מצד שני, תצטרכו להתרגל לרעיון שלא כולם אוהבים את הקטעים האלה. ככה זה.


מזל עקרב

חו"ל: כל מה שקשור לנסיעות ולקשרים עם חו"ל יביא לכם המון מזל, גם אם מדובר ברעיונות ששהו ב- 'הקפאה' ועכשיו מתחילים 'להפשיר'.

מסקנות: אתם קופצים למסקנות חפוזות בנוגע לקשר שנמצא בתחילת דרכו. צריך להשקיע בשביל ליצור את האווירה הנכונה. עושה רושם שכל צד מנסה להסתיר את רגשותיו.

אינטימיות: למרות הכול, המצב פשוט ונוח בהרבה מכפי שנדמה לכם. תגיע הצעה שתאפשר לכם לקיים שיחה אינטימית בארבע עיניים.

התערבות: כל העולם ואחותו מתערבים לכם בעניינים הרומנטיים. הם מתכוונים לטוב אבל התוצאה היא שאתם מקשיבים ליותר מדי עצות.מזל קשת

אכפתיות: מישהו שממש אכפת לו מכם, חושב שאתם מתחברים עם האנשים הלא נכונים. גם אם אתם לא מסכימים איתו, כדאי שתשקלו את דבריו.

מעשים: מישהו מוכן לעשות למענכם את מה שאף אחד לא עשה לפניו. גם אם הוא לא ממש מרבה לדבר, מה שחשוב הם המעשים ולא הדיבורים.

פדיחות: צפויים לכם קטעים עם מישהו שמעוניין בחברתכם אבל חושש מפדיחות. אם זה מה שקורה, כדאי שתראו לו את הדלת ו... שלום.

שידוכים: אתם מצליחים לשדך למישהו שלא ממש הולך לו בקטעים שבין בנים לבנות. מצד שני, אתם לא חייבים לעשות מזה עניין. כאילו בסבבה כזה.


מזל גדי

עדיפות: אתם נותנים עדיפות לאחד מן המחזרים שלכם על פני אחרים שגם הם מעוניינים בכם. מצד שני, כדאי שתספרו לו על העקרונות שלכם.

נחשקים: אם בראש שלכם לצאת עם מישהו נחשק, אל תפחדו לתפוס יוזמה. שום דבר טוב לא צפוי למי שיושב בחיבוק ידיים ומצפה לנסיך על סוס.

סודות: חבר ממש טוב זוכה לחלוק איתכם סודות אינטימיים. אתם יכולים לסמוך עליו ששום דבר לא ייצא מהפה שלו לאוזניים של אחרים.

צירופים: הנומרולוגיה מסדרת לכם קטעים עם אנשים שצירוף אותיות השם שלהם או הספרות שמרכיבות את תאריך הלידה, מסתכם במספר 4.


מזל דלי

שיקול: לא כדאי שתכניסו את עצמכם לקטעים רומנטיים של אחרים. גם אם נדמה לכם שאתם מבינים יותר מהם, תנו להם להסתדר בעצמם.

התלבטות: עושה רושם שאתם מתלבטים בין מה שהלב אומר לכם, לבין מה שהמוח משדר. בקטע הזה כדאי שתתייעצו עם מישהו שיש לו ניסיון.

ריגושים: אתם תופסים ריגושים על מישהו מאוד מסוים. זה סבבה לגמרי, אבל לא נורא אם תתנו לו להתאמץ קצת בשביל להשיג אתכם.

חיזורים: מישהו מחליט לחזר אחריכם, אבל אחד מהידידים שלכם עלול להיפגע מהקטע הזה. כדאי שתתחילו לשים לב למישהו שקצת מקנא, זה טבעי.


מזל דגים

הצעות: אתם מקבלים הצעה שנורא קשה לכם לסרב לה. אז נכון שמדובר במשהו מרגש, אבל זה בסדר אם תפגינו טיפה אדישות.

תבונה: לא נעים לכם ממחזר שממש בסדר איתכם, אבל קצת כבד או משעמם. תצטרכו לסדר את העניינים בצורה כזו שהוא לא ייעלב.

יצירתיות: אתם נדלקים על משהו שעשוי להפוך לתחביב יצירתי. זה דווקא סבבה שיש לכם רצון להשאיר משהו גם בשביל הנפש וכאלה.

העדפות: אל תתנו לקטע רומנטי לקלקל לכם דברים בתחומים אחרים. גם אם מדובר בקטע מדהים, הוא לא חייב לבוא על חשבון דברים אחרים.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

תחזית שבועית, הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים, אסטרולוגיה לצעירים, הורוסקופ לצעירים, תחזית שבועית לצעירים, תחזית שבועית מזל טלה, תחזית שבועית מזל שור, תחזית שבועית מזל תאומים, תחזית שבועית מזל סרטן, תחזית שבועית מזל אריה, תחזית שבועית מזל בתולה, תחזית שבועית מזל מאזניים, תחזית שבועית מזל עקרב, תחזית שבועית מזל קשת, תחזית שבועית מזל גדי, תחזית שבועית מזל דלי, תחזית שבועית מזל דגים

תן ציון למאמר זה

0