מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי לצעירים | תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 26.10.2019 - 20.10.2019

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 26.10.2019 - 20.10.2019

מה צופים הכוכבים? הכנסו וקיראו תחזית אסטרולוגית / הורוסקופ שבועי למזלות ואסטרולוגיה מיוחדת שהוכנה על ידי אסטרולוגים ומיסטיקנים בכירים


תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 26.10.2019 - 20.10.2019

הורוסקופ מזל טלה

קולים: אתם משחקים אותה 'קול' מול מישהו שאתם הרוסים עליו, רק בגלל שלא בא לכם להתפדח, אבל בסוף זה יבוא לכם בטבעיות.

אקשן: צפוי לכם אקשן שבהתחלה בכלל לא היה בראש שלכם, אבל בהמשך אתם נדלקים עליו בסבבה. יש מצב גם למשהו רומנטי
.
מילים: גם אם נורא הא לכם להגיד למישהו את מה שאתם חושבים עליו, כדאי שתחשבו על זה שוב. לא כל מה שקופץ לראש, חייב לצאת לכם מהפה.

שידוכים: זה לגמרי סבבה שאתם דופקים שידוכים בשביל החברים שלכם, רק שכדאי לכם לעשות את זה בלי שאתם מעורבים בהם רגשית.

מזל שור

קטעים: באים לכם אחלה קטעים עם חברים שעוברים את אותן החוויות שאתם עוברים עכשיו. הידידות מתחזקת הודות לסודות משותפים.

מקובלים: אתם מקובלים ופופולאריים וזה עושה טוב לביטחון העצמי שלכם. עכשיו תוכלו לעזור למישהו שהביטחון העצמי שלו על הפנים.

רכילויות: אל תתנו לרכילויות להשפיע על ההחלטות שלכם. הכי כדאי לכם להיזהר מרכילויות שקשורות למישהו שאתם לא אדישים כלפיו.

השקעות: מישהו מוכן להשקיע המון בשביל להראות לכם מה הוא מרגיש כלפיכם. תעשו את מה שהלב שלכם אומר ולא את מה שמייעצים לכם.


מזל תאומים

החלטות: מישהו מחכה שתקבלו החלטה שקשורה ליחסים שלו איתכם. יש מצב שהוא פוחד שאולי תבחרו במישהו אחר ולא בו.

נפנופים: אתם מנפנפים מישהו שהחברות שלו איתכם לא הייתה מכל הלב. סבבה, אתם לא צריכים מישהו שנמצא איתכם רק בשביל הקטע.

מצבים: יש מצב שאתם עדיין חושבים על קשר רומנטי שכבר שייך להיסטוריה. אם זה מה שקורה לכם, כדאי שתצאו מזה כמה שיותר מהר.

חברות: אל תתרגשו ממישהו שההתנהגות שלכם לא מוצאת חן בעיניו. אם החברות שלו איתכם לא מתאימה לו, אז שיחפש לעצמו חברים חדשים.


מזל סרטן

חגיגות: מישהו מתחיל לתכנן חגיגה עם המון משתתפים וכאלה. זה לגמרי סבבה שגם אתם בפנים, רק כדאי שלא תתנו לו סיבות לקנא.

רגשות: אתם מתחילים להרגיש משהו כלפי מישהו שממבט ראשון לא התאהבתם בו, אבל מבט שני הדליק את הלב שלכם. דברים טובים, באים לאט.

הבטחות: מישהו מקיים לכם הבטחה שנתן לכם לפני המון זמן. אז נכון שכמעט שכחתם ממנה, אבל מה שיקרה בהמשך, יוכיח לכם שהיה שווה לחכות.

רמזים: ידיד רומז לכם שהוא חושב שיש מישהו ששם עליכם עין. אם אתם מתביישים לפנות אל המישהו הזה, תוכלו לעשות את זה בעזרת הידיד.


מזל אריה

כיוון: סיפור אהבה שבהתחלה לא ממש הצליח לכם, תופס כיוון סבבה. עכשיו אתם לומדים שאף פעם אסור להתייאש ותמיד צריך להיות אופטימיים.

התעלמות: הכי טוב לכם להתעלם ממישהו שכל מה שיש לו בראש זה רק רכילויות. אם הוא יראה שאתם לא שמים עליו, זה ימאס לו והוא יפסיק.

קליקים: צפוי קטע מדליק בחברת מישהו שיש לו מקום רומנטי בלב שלכם. אם אתם חושבים שהוא אדיש כלפיכם, כדאי שתדעו שהוא לא.

אחריות: אנשים טוחנים לכם במוח, אבל אתם עושים את מה שהלב שלכם אומר. תמיד יהיו כאלה שיגידו לכם מה לעשות, בלי שיש להם אחריות על התוצאה.

מזל בתולה

התייעצות: יש מישהו שרוצה שתגידו לו מה אתם מרגישים כלפיו, אבל לא ממהר להגיד את מה שהוא מרגיש כלפיכם. בסיפור הזה כדאי שתתייעצו עם מישהו נוסף.

תדהמה: אתם לא מאמינים שזה קורה לכם, אבל מתברר שמישהו שחשבתם שהוא לא מחבב אתכם, נחשף באהבתו כלפיכם. החיים מלאים בהפתעות.

חיטוטים: מישהו שלא ממש מצליח לו בקטעים שבין בנים לבנות, מחטט לכם בקטעים שלכם. אם זה מה שקורה, כדאי שתרחמו עליו ותתעלמו ממנו.

צירופים: יבואו לכם אחלה קטעים עם אנשים שנולדו במזלות דגים, עקרב וסרטן. הנומרולוגיה מסדרת לכם יחסים עם מי שמספר המזל שלו הוא 6.


מזל מאזניים

בלגאנים: יש מצב שאתם רוצים להרגיע את הבלגאנים שהיו לכם עם מישהו שאתם מכירים, אבל יש דברים שלא כדאי לכם להתפשר עליהם.

סיפורים: מישהו מספר לכם רכילויות על מישהו אחר שאתם יודעים עליו. אם תגידו למישהו הזה את מה שאתם חושבים על הקטע הזה, אז מחר הוא יספר את זה לאחרים.

הזדמנות: נפתחת לכם הזדמנות לקשר שמרגש אתכם, רק שאתם לא ממש סגורים עליו. אל תעשו שום דבר עד שתהיו בטוחים לגמרי.

רעיון: מישהו מביא לכם רעיון סוף הדרך. יש מצב שזה משהו שהמטרה שלו היא לגרום למישהו אחר להתעניין בכם. אם זה מה שזה, לכו על זה.


מזל עקרב

מתנה: צפויה לכם מתנה שבכלל לא קשורה למשהו שהיה לכם בראש. המישהו שנותן לכם אותה רוצה שתדעו שאתם ממש חשובים בשבילו.

שיקולים: הפחד שלכם מפני פאדיחות, עלול לעכב לכם קשר שיכול להתגלגל בכיוון רומנטי. אז נכון שלא צריך לחשוף את כל הרגשות, אבל אפשר רק קצת.

בהירות: מישהו אומר לכם מילים יפות, רק שאתם לא ממש מאמינים לו. כדאי שתיקחו התייעצות עם מישהו שאתם סומכים עליו, בשביל שהדברים יהיו קצת יותר ברורים.

התאמות: הנומרולוגיה ממשיכה לפרגן לכם עם אנשים שחיבור האותיות של השם שלהם או המספרים של תאריך הלידה שלהם, מסתכמים במספר 8 שנחשב למספר רומנטי.


מזל קשת

סודות: מישהו בקטע של כאילו רוצה להבין אתכם, מנסה להוציא מכם סודות שלא בא לכם לספר עליהם. אתם לא חייבים לו שום דבר, אתם בטח יודעים את זה.

בשורות: באות לכם בשורות טובות שקשורות במישהו שאתם ממש מחבבים. אם בהמשך תהיה אצלו חגיגה מהבשורות האלה, אז כדאי שאתם תהיו הכוכבים שלה.

סבבה: היחסים שבין בנים לבין בנות מסתדרים לכם הרבה יותר טוב ממה שחשבתם. זה עושה סבבה לביטחון העצמי שלכם שקצת הלך לכם לאיבוד.

עשייה: אם אתם רואים שכולם אדישים כלפי מישהו מסוים, ורק אתם דלוקים עליו, אז תעשו את מה שבא לכם, בלי להתחשב במה שכולם אומרים.


מזל גדי

הרגעה: הדבר האחרון שאתם צריכים עכשיו, זה לריב עם מישהו. אז נכון שאתם לא חייבים להסכים לכל מילה שלו, אבל גם לא חייבים להתכסח על כל שטות.

חוויות: אתם מופתעים לטובה ממישהו שכל מילה שהוא אומר, היא בדיוק כמו שגם אתם חשבתם. צפויות לכם חוויות משותפות עם המישהו הזה.

אטרף: אתם נדלקים על קטע רומנטי שתופס כיוון שונה ומקורי ממה שאתם רגילים. גם אם ההתנהגות של מישהו נראית קצת מוטרפת, עדיין אתם הרוסים עליו.

תגובות: אתם שולחים רמזים למישהו שלא ישר מחזיר לכם תגובות לרמזים האלה. אולי כדאי לכם לדבר איתו קצת יותר ברור ובלי רמזים.


מזל דלי

והתחברות: יש מישהו שנורא רוצה להתחבר איתכם, רק שהוא לא בטוח איך תגיבו אם הוא יגיד לכם את זה. אל תפחדו להגיד לו את מה שאתם חושבים.

בזבוזים: כסף יבוא לכם בסבבה, וגם ילך מכם בסבבה. אז נכון שאתם מבזבזים ים של כסף, אבל זה הכול בשביל דברים שעושים לכם טוב.

סיומים: אם בראש שלכם להתחיל קשר חדש עם מישהו מדהים, תצטרכו לסיים קשר ישן עם מישהו לא כל כך מדהים. ככה זה ואתם יודעים את זה.

תאריכים: היחסים הרומנטיים והחברתיים שלכם יזרמו עם מישהו שהמספר 7 קשור בשם שלו או בתאריך בלידה שלו. שימו לב למי שנולדו במזלות אריה, קשת וטלה.


מזל דגים

אמנות: צפוי קטע מדהים שאיכשהו קשור ביצירתיות שלכם שגובלת ביכולות אמנותיות. אם אתם יודעים מה טוב בשבילכם, כדאי שתעשו עם זה משהו.

סבלנות: מישהו רוצה לספר לכם על הרגשות שלו כלפיכם, אבל לא רוצה שכולם ידעו שזה מה שהוא מרגיש. תצטרכו ללכת איתו לאט-לאט בקטע הזה.

שמועות: אתם שומעים ים ברכילויות על מישהו שפעם היה לכם קטע איתו. לא כדאי לכם לזרוק מילים, בגלל שהרכילויות בכלל לא קשורות בכם.

חיבורים: הנומרולוגיה לוקחת אתכם למקומות עם אנשים שמספר המזל שלהם הוא 3. יש מצב ליחסים טובים גם עם מי שנולדו במזלות גדי, שור ובתולה.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

תחזית שבועית, הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים, אסטרולוגיה לצעירים, הורוסקופ לצעירים, תחזית שבועית לצעירים, תחזית שבועית מזל טלה, תחזית שבועית מזל שור, תחזית שבועית מזל תאומים, תחזית שבועית מזל סרטן, תחזית שבועית מזל אריה, תחזית שבועית מזל בתולה, תחזית שבועית מזל מאזניים, תחזית שבועית מזל עקרב, תחזית שבועית מזל קשת, תחזית שבועית מזל גדי, תחזית שבועית מזל דלי, תחזית שבועית מזל דגים

תן ציון למאמר זה

0