מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי לצעירים | תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 16.11.2019 - 10.11.2019

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 16.11.2019 - 10.11.2019

מה צופים הכוכבים? הכנסו וקיראו תחזית אסטרולוגית / הורוסקופ שבועי למזלות ואסטרולוגיה מיוחדת שהוכנה על ידי אסטרולוגים ומיסטיקנים בכירים


תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 16.11.2019 - 10.11.2019

הורוסקופ מזל טלה

מתנסים: ריגוש מדליק שמה-זה רציתם להתנסות בו, נופל עליכם כאילו משמיים. יש מצב שנוסף לכם עיסוק מהמם לשעות הפנאי.

הוכחה: מישהו מוכן לעשות בשבילכם את מה שאף אחד לא עשה לפניו. יש מצב שהוא לא דברן גדול, אבל מה שקובע זה מעשים ולא דיבורים. נכון?

מתחבבים: מישהו שממש מחבב אתכם, חושב שאתם מתיידדים עם הטיפוסים הלא נכונים. גם אם אתם לא בראש אחד איתו, כדאי שתקשיבו לו.

כוכבים: אתם עלולים לאכול את הלב שלכם בגלל מישהו שלא ממש מחזיר לכם אהבה. הכוכבים שלכם אומרים שהכי טוב בשבילכם זה לשכוח ממנו.

מזל שור

מסתתר: משהו שהסתתר בתוך קטעים הזויים וכאלה, מתחיל לזרום בכיוון של פרשייה מהממת. המוטרף בסיפור הזה הוא שאף צד לא ממש הביע את אהבתו.

אקשן: נופל עליכם אקשן רומנטי בו גם הצד השני לא משתגע לחשוף את מה שהוא מרגיש כלפיכם, אבל אם להגיד את האמת, גם אתם לא.

מחברים: הנומרולוגיה מביאה לכם פרשיות עם אנשים אשר חיבור אותיות השם שלהם או המספרים שמרכיבים את תאריך הלידה, מסתכמים ב – 8.

יוזמה: אם אתם רוצים לצאת עם מישהו שווה, כדאי שתתפסו יוזמה. שום דבר טוב לא יבוא למי שיושב בחיבוק ידיים וממתין לנסיך על סוס לבן.


מזל תאומים

מטיילים: הכוכבים שעושים לכם טוב מטיילים עכשיו בחברת אנרגיות של מזל וריגושים, ומפתיעים אתכם בהצלחה רומנטית שלא מתוכננת מראש.

מקובלות: אל תתרגשו אם המחזרים שלכם יריבו על הזכות לבלות בחברתכם. 'תאומים' שהיו להם פחדים ודאגות בנוגע למקובלות החברתית שלהם, יכולים להירגע.

טיפ: לא כדאי לכם לבחוש בקטעים רומנטיים של אחרים. גם אם אתם חושבים שאתם מבינים יותר מהם, תנו להם להסתדר לבד.

התלבטות: יש מצב שאתם מתלבטים בין מה שהלב מספר לכם, לבין מה שהמוח רומז. בקטע הזה כדאי שתתייעצו עם ההורים שלכם.


מזל סרטן

חמודים: יש מצב שמישהו חמוד (חמוד אבל מעצבן) רוצה לעשות לכם בצפר ותופס פוזה שחצנית. אם אתם יודעים מה טוב בשבילכם, אל תתביישו לנפנף אותו.

קליקים: צפוי לכם קליק מדליק עם מישהו שממבט ראשון לא נראה כמו נסיך מהסרטים, אבל אם תהיה לכם סבלנות - הוא ידהים אתכם.

פרשיות: צפויה לכם הצעה שדי קשה לכם לסרב לה. יש מצב שמדובר בפרשייה מרגשת, אבל זה בסדר אם תגלו קצת אדישות.

פתרונות: אתם מתלבטים מה לעשות עם מחזר שממש בסדר איתכם, אבל אתם משתעממים בחברתו. תצטרכו למצוא פיתרון יצירתי בשביל שהוא לא ייעלב.


מזל אריה

מדלגים: הכוכבים שלכם מדלגים עכשיו בין אנרגיות יצירתיות, לבין אנרגיות מוטרפות. זה אומר שמקומות מסתוריים מוציאים מכם את הטוב שבכם.

חברתיים: המחזרים נדלקים עליכם בזכות הפן הלא ממש צפוי שלכם. אירועים חברתיים שתארגנו, יתפרסמו בתור הקטעים הכי לוהטים בעיר.

רגשות: אל תעשו חשבון למחזר שלא מוכן לחשוף רגשות. יש גבול לכל תעלול, אתם יודעים. שימו לב למישהו אחר שמראה לכם שהוא מאוהב בכם.

ניסיון: מישהו עם המון ניסיון מלמד אתכם משהו חשוב על היחסים שבין בנים לבנות. אם תקשיבו לו, החיים שלכם יהיו קלים יותר.

מזל בתולה

מהסרטים: תרגיל או שיטה מהסרטים מאפשרים לכם לנחש את הכוונות והמחשבות של מישהו שבא לכם עליו. גם לכם כדאי לזרוק לו איזה טיפ בכיוון.

טריקים: גם מחזרים שלא ממש התלהבתם מהם, לא ממש התבאסו בגללכם. יש מצב שמצאתם טריק שמאפשר לכם לא לפדח אותם.

לוק: כוכב ששמו מרקורי מביא לכם הופעה חיצונית מהממת. פתאום תרגישו שהקטעים הרומנטיים זורמים להם בקלות רבה יותר מן הרגיל.

טרנד: טרנד שממש הדליק אתכם, מתחיל להיות פופולארי גם אצל החברים שלכם. עכשיו כולם יבואו לשאול אתכם "איך עשיתם את זה?"


מזל מאזניים

צ'אנסים: אתם מגלים שזה הזמן הכי טוב לתת צ'אנס לקטע רומנטי מוטרף, בעיקר אם זה מה שמסתובב לכם בראש. הסיפור הזה עשוי להוביל אל אהבה גדולה.

מזלות: אנרגיות רומנטיות זורמות אליכם ממחזרים ממזל דגים. הנומרולוגיה מביאה לכם הצלחות בקטעים הקשורים במספר 7 שהוא המספר של מזל דגים.

שיקולים: צפויה לכם שיחה מרגשת עם מישהו שעד השבוע הייתם איתו בסתם ידידות. כדאי שתחשבו ככה טוב-טוב לפני שאתם זורמים איתו לרומנטיקה.

מהמם: רעיון מהמם עוזר לכם להשיג את מי שאתם קרועים עליו. כאשר זה יקרה, תשתדלו לא לגלות לו את כל הטריקים שלכם.


מזל עקרב

מוסיקלי: נסיעה שקשורה לאירוע מוסיקלי יכולה לתרום לקשר רומנטי שהתחיל להסתבך. רק קטעים שמתרחשים בצורה ספונטאנית, יכולים להוביל להתפייסות שווה.

פגישות: מישהו שרציתם לפגוש, משנה את התוכניות שלו בשביל להיפגש איתכם. זה לא אומר שאתם פטורים מליזום משהו, אלא רק זה שצפויה לכם פגישה.

חופרים: מישהו שהוא מה-זה מעצבן, רוצה לחפור איתכם בקטעים רומנטיים מן העבר. אם זה בגלל שהוא מתחרפן, כדאי שתמהרו לנפנף אותו מעליכם.

לוהטים: נופלים עליכם מבטים לוהטים שרומזים על מישהו לקשר רומנטי. מצד שני, כדאי לכם לעשות איתו גם דיבור, לא רק מבטים.


מזל קשת

מקשקשים: אנשים מקשקשים וחופרים לכם בשכל, אבל אתם עושים את מה שהלב שלכם רוצה. תמיד יהיו טיפוסים שיטחנו לכם במוח, בלי שיש להם אחריות על מה שיקרה.

סיפורים: מישהו יבקש שתספרו לו את מה שאתם מרגישים כלפיו, אבל הוא בעצמו לא ממהר לספר לכם את מה שהוא מרגיש כלפיכם. בקטע הזה כדאי שתחליפו מידע עם מישהו נוסף.

מתייחסים: אתם לא חייבים להתייחס לכל שטות שמישהו אומר עליכם. אם תמשיכו להתעצבן, אז בסוף תמצאו את עצמכם בבלגאן. לא ככה?

מוטרפים: צפוי לכם סיפור מהסרטים עם מישהו שיש לו רעיונות מוטרפים. אז נכון שפה ושם הוא קצת מתיש, אבל ככה זה עם טיפוסים מקוריים.


מזל גדי

מחמאות: מישהו שופך עליכם ים של מחמאות, רק שאתם לא ממש מאמינים לו. כדאי שתתפסו דיבור עם מישהו שאתם סומכים עליו, בשביל שהדברים יהיו קצת יותר ברורים.

תאריכים: הנומרולוגיה מסדרת לכם הצלחות עם אנשים שחיבור האותיות של השם שלהם או המספרים של תאריך הלידה שלהם, מסתכמים במספר 9 שנחשב למספר סוער ואנרגטי.

שתיקות: אל תעשו חשבון למילים שיש לכם עבור מישהו שנדלקתם עליו. אם תמשיכו לשתוק וגם הוא לא ידבר, אז מה אתם חושבים שיקרה? כלום.

מסרים: נסיעה מדהימה מביאה לכם מחזרים חדשים. צפויים מסרים ממישהו שנמצא רחוק מכם. צפויה לכם אנרגיה נפלאה שזורמת אליכם מעבר לים.


מזל דלי

עיניים: אם החלטתם לחזר אחרי מישהו שכבש את ליבכם והדליק אתכם, תעשו את זה בארבע עיניים ואל תשגרו אליו שליחים וגששים.

מתעלמים: כדאי שתתעלמו ממישהו שרוצה לעורר את הקנאה שלכם באמצעות החיזורים שלו אחרי מישהו אחר. זה בכלל לא ברור מה אתם מחפשים בחברתו.

מחשבות: פליטת פה של מישהו מדהים, חושפת בפניכם את מה שהוא חושב עליכם. מצד שני, עד שהוא לא ידבר ברור, אין לכם סיבה לענות לו. לא ככה?

לב: דיבור ממושך עם אדם חכם מוציאה לכם מהלב דאגה שהעיקה. עכשיו אתם רואים שגם אצל אחרים זה כמו אצלכם.


מזל דגים

קרועים: מישהו שממש קרוע עליכם מצפה שתתחילו להתייחס אליו. אם אתם מרגישים משהו כלפיו, כדאי שתזרקו לו איזו מילה. סבבה?

מתלבטים: יש מצב להתלבטות על מחזר נלהב שעושה לכם עיניים ומשגר מסרים, אבל אתם לא ממש סגורים עליו. נסו לא לפגוע ברגשות שלו.

בלגאנים: חבר מביא לכם הצעה שתעזור לכם לחתוך לכאן או לשם. דווקא קטעים שבאים לכם בבלגאן, יכולים לפתוח בשבילכם הזדמנויות שוות.

התייעצויות: רומן חדש עושה לכם טוב כל עוד אתם מחליפים מילים עם אנשים שאתם סומכים עליהם. בעיקר כדאי לכם להתייעץ עם ההורים. כן, ההורים.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

תחזית שבועית, הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים, אסטרולוגיה לצעירים, הורוסקופ לצעירים, תחזית שבועית לצעירים, תחזית שבועית מזל טלה, תחזית שבועית מזל שור, תחזית שבועית מזל תאומים, תחזית שבועית מזל סרטן, תחזית שבועית מזל אריה, תחזית שבועית מזל בתולה, תחזית שבועית מזל מאזניים, תחזית שבועית מזל עקרב, תחזית שבועית מזל קשת, תחזית שבועית מזל גדי, תחזית שבועית מזל דלי, תחזית שבועית מזל דגים

תן ציון למאמר זה

0