מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי לצעירים | תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 21.12.2019 - 15.12.2019

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 21.12.2019 - 15.12.2019

מה צופים הכוכבים? הכנסו וקיראו תחזית אסטרולוגית / הורוסקופ שבועי למזלות ואסטרולוגיה מיוחדת שהוכנה על ידי אסטרולוגים ומיסטיקנים בכירים


תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 21.12.2019 - 15.12.2019

הורוסקופ מזל טלה

קטעים: באים לכם אחלה קטעים עם אנשים שעוברים את אותן החוויות שאתם עוברים עכשיו. הידידות ביניכם מתחזקת הודות לסודות משותפים.

מקובלים: אתם מקובלים ופופולאריים וזה עושה טוב לביטחון העצמי שלכם. עכשיו תוכלו לעזור למישהו שהביטחון העצמי שלו על הפנים.

רכילויות: אל תתנו לרכילויות להשפיע לכם על ההחלטות שלכם. הכי כדאי לכם להיזהר מרכילויות שקשורות למישהו שאתם לא אדישים כלפיו.

השקעות: מישהו מוכן להשקיע המון בשביל להראות לכם מה הוא מרגיש כלפיכם. תעשו את מה שהלב שלכם אומר ולא את מה שמייעצים לכם.

מזל שור

הזדמנויות: יש לכם אחלה הזדמנות בשביל לתקן קטעים שהשתבשו. זה הזמן לתכנן את העתיד בלי להסתבך בשאלה מי צריך להתנצל בפני מי.

אקשן: קשרים חדשים שיתחילו השבוע, יובילו אל אקשן גדול ואל בילויים מדהימים. זה אומר שאתם חייבים להיפטר מאכזבות העבר.

חשבונות: אתם סוגרים חשבון עם מישהו שניסה לפדח אתכם. אחר כך כדאי שתשאלו את עצמכם מה בדיוק הוא רצה להרוויח מהתרגיל הזה.

כוכבים: הכוכב שעושה לכם את זה הוא ונוס שתכונותיו הן רכות, עדינות, יופי, אהבה, יצירה, התחשבות, גמישות והרמוניה. היחסים של כוכב ונוס עם כוכב מארס, מביאים לכם מזל והצלחה בתחום שבין בנים לבנות.


מזל תאומים

זורמים: אתם זורמים עם עצמכם, וזה אומר שאתם הולכים על קטעים רומנטיים שבעבר היססתם לגביהם. עושה רושם שמשהו טוב עובר עליכם.

מבלים: זה הזמן לצאת לבלות בשביל להקרין סביב את האנרגיות הרומנטיות שלכם. אל תהססו לחרוש את התחום הרומנטי בשביל למצוא מחזר עם ראש כמו שלכם.

נושמים: ידידות מסוימת מגיעה למצב בו כל אחד מן הצדדים מדבר בשפה שונה. יש קטעים שאם תניחו להם לנשום, הם יחזרו אליכם טובים פי כמה.

מתלבטים: צפויה התלבטות בין הרצון שלכם להיות נאהבים לבין החשש שלכם מפדיחות. אם זה מה שקורה, תוכלו להיעזר בשליח.


מזל סרטן

אחריות: לא כדאי שתיקחו אחריות על שטויות רומנטיות שמישהו אחר עושה. אלה החיים שלו ורק הוא צריך להיות אחראי על מה שהוא עושה.

נקרעים: יש מצב שאתם נקרעים בין קטע שקשור לרגשות שלכם, לבין קטע שקשור להיגיון שלכם. ברגע הנכון אתם כבר תדעו במי מהם לבחור.

נדלקים: אתם נדלקים על מישהו שמשאיר רושם שהוא לא כמו כולם. סבבה, רק שזה לא אומר שהוא צריך לדעת מה עובר לכם בראש.

קנאה: אחד מהחברים שלכם עלול לתפוס קנאה בגלל מישהו שמחזר אחריכם. את הקטע הזה כדאי שתיקחו אל שיחה גלויה.


מזל אריה

לבבות: יבואו לכם קטעים רומנטיים שישאירו אתכם עם הרבה דפיקות לב. כדאי שתעשו משהו בשביל שלא כולם יראו את מה שעובר עליכם.

סודות: מישהו חושף בפניכם סודות שמעולם לא סיפר למישהו אחר. קחו בחשבון שהוא מצפה מכם שלא תעבירו את זה הלאה.

כבוד: אנשים עושים לכם כבוד בזכות מעשים טובים שאתם עושים עם אחרים. יש מצב שמדובר בפעילות התנדבותית מסוימת.

מטריפים: השבוע יבוא לכם בילוי מטריף שקצת משנה את התוכניות שלכם אבל שווה לכם לשנות. מה שטוב אצלכם זה שאין לכם בעיה להיות ספונטאניים.

מזל בתולה

אטרף: אתם משתדלים לזרום עם האטרף של מישהו שאף פעם אי אפשר לנחש מה בראש שלו. זה סבבה כל עוד אתם יודעים מה הגבול שלכם.

מתעופפים: צפוי לכם קטע חברתי שמתעופפים בו מבטים רומנטיים וגם המון קליקים. כדאי לכם לסגור עניין כשזה קורה בשביל לא לאכול את הלב שלא עשיתם את זה.

זורמים: אתם זורמים עם אלה שיש להם מעריצים והם נחשבים למאוד מקובלים. סבבה לגמרי אבל זה אומר שגם אתם פופולאריים היכן שאתם נמצאים.

רפואה: האסטרולוגיה קובעת כי כל מי שמושפע ממזל בתולה צפויה לו הצלחה בתחומים שעוסקים ברפואה, כמו גם בעיסוקים שקשורים למזון או לדיאטות.


מזל מאזניים

סיוע: אתם עוזרים לחבר שהסתבך בקשרים שבכלל לא בראש שלו. אז נכון שבהתחלה זה ילך קצת קשה, אבל אין מצב שבסוף לא תצליחו.

אושר: אתם שומרים על קשרים עם אנשים שקצת קשה לכם להיפגש איתם, אבל יש לכם רגשות כלפיהם. יש מצב שתוך 30 יום תוכלו גם לראות אותם בעיניים ממש.

שיתוף: אתם משתפים חבר קרוב בחוויה מדהימה שעברתם. זה ממש-ממש חשוב שיש לכם אפשרות לשפוך את הלב בפני מישהו שאפשר לסמוך עליו.

סובלנות: אין לכם סיבה להתכסח עם מישהו שלא מסכים לדברים שאתם אומרים. זה ממש בסדר שכל אחד אומר את מה שהוא חושב ואף אחד לא כועס על אף אחד.


מזל עקרב

מטרות: מישהו מגיע אליכם בשביל לספר לכם משהו בקטע של לסכסך. אל תהיו פראיירים ואל תתנו לו להשיג את מה שהוא רוצה.

הכנות: אם בראש שלכם להעביר רמז או מסר למישהו שהיה לכם איתו משהו, אז קודם כדאי לכם לברר אם הוא ישמח לקבל את המסר הזה.

סבבה: מישהו שתמיד סבבה לכם להיות בחברתו, אומר משהו שנשמע לכם מוזר. תנו קצת לזמן לעבור ותבואו אליו בשאלה בקטע של הפוך על הפוך.

התייעצות: יש מצב שאתם לא ממש יודעים איך להסתדר עם קשר שנראה אחרת ממה שחשבתם. יכול להיות שאתם צריכים להתייעץ עם מישהו.


מזל קשת

ראש: יבואו לכם אחלה קטעים עם מישהו שרק אתם מצליחים להבין את הראש שלו. אם עוד לא הבנתם, אז רק בגלל זה הוא דלוק עליכם.

תחביב: אתם תופסים התעניינות על משהו שיכול להיות תחביב מדליק. אם תביאו לו קצת חשיבה מקורית, אז בקרוב תוכלו לעשות ממנו כסף.

קולות: מישהו שעשה קולות של ברוגז, מתחרט ורוצה להחזיר את היחסים כמו שהיו קודם. סבבה, אבל כדאי שתקבעו איתו כללים ברורים להמשך.

פרסים: גם הביישנים שביניכם הולכים לשחק אותה בלקחת צ'אנס ובהימור גדול. אתם הרי יודעים שרק האמיצים קוטפים את הפרסים הגדולים.


מזל גדי

עזרה: צפוי לכם שבוע עם המון מזל שזה אומר שתוכלו (אפילו) לעזור לחברים שלכם או למישהו מסוים שהתחרבש לו קטע רומנטי.

דלוקים: יש מצב שאתם מה-זה דלוקים על מישהו, רק קצת מתביישים להוציא את זה החוצה. סבבה, אבל אם תשמרו את זה בבטן אז לא יקרה כלום. נכון?

מצבים: מישהו שפעם היו לכם איתו אחלה יחסים תופס קטע של היעלבויות וכאלה. עושה רושם שמישהו מהצד טוחן לו את המוח בסיפור הזה.

כבוד: אתם משקיעים נשמה בקשר שהחלטתם ללכת עליו. סבבה, אבל רק בתנאי שהצד השני מעריך ומכבד את מה שאתם עושים לטובת היחסים.


מזל דלי

רמזים: מישהו רומז לכם שהוא מאחל לעצמו שהחיים הרומנטיים שלו יהיו כמו אלה שלכם. בהמשך צפויה לכם שיחה אינטימית שפותחת את הכול.

תגובות: אל תמהרו להגיב על שמועה עוד לפני שבדקתם אם היא אמת או סתם שקר. כדאי שתדעו שבסיפור הזה יש מישהו שבוחש מאחורי הגב.

תקוות: יש מישהו שממש מתפלל שתתחילו להתייחס אליו ולא לסנן אותו. ההתייחסות שלכם תלויה מאוד במישהו אחר שכאילו לא אכפת לו מה קורה איתכם.

פגישות: צפויה לכם פגישה מפתיעה עם מישהו שנורא רציתם לפגוש. סבבה, רק כדאי שתכינו לעצמכם את המילים הנכונות שכדאי לכם להגיד לו ברגע שזה יקרה.


מזל דגים

היסטוריה: צפוי לכם קטע מדהים שמחזיר אתכם אל אירוע שהתרחש לפני זמן רב. אם אתם יודעים מה טוב בשבילכם אל תהססו לשחזר את מה שהיה.

הזדמנויות: מישהו רוצה לחשוף בפניכם את הרגשות שיש לו כלפיכם רק שהוא רוצה לעשות את זה בפרטיות ובארבע עיניים. תצטרכו ליצור מצב שייתן לו את הצ'אנס.

רכילויות: יש מישהו שנורא רוצה לרכל איתכם על מישהו אחר שכבר אין לכם יחסים איתו. כדאי שתגידו רק דברים טובים מפני שהקשר הזה עשוי להתחדש.

מזל: אם אתם רוצים להביא לעצמכם את המזל, כדאי שתתמקדו בתחומים יצירתיים. תופתעו לשמוע שזה יעשה לכם טוב וישפיע גם על קטעים שבין בנים לבנות.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

תחזית שבועית, הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים, אסטרולוגיה לצעירים, הורוסקופ לצעירים, תחזית שבועית לצעירים, תחזית שבועית מזל טלה, תחזית שבועית מזל שור, תחזית שבועית מזל תאומים, תחזית שבועית מזל סרטן, תחזית שבועית מזל אריה, תחזית שבועית מזל בתולה, תחזית שבועית מזל מאזניים, תחזית שבועית מזל עקרב, תחזית שבועית מזל קשת, תחזית שבועית מזל גדי, תחזית שבועית מזל דלי, תחזית שבועית מזל דגים

תן ציון למאמר זה

0