מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי לצעירים | תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 02.05.2020 - 26.04.20

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 02.05.2020 - 26.04.20

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 02.05.2020 - 26.04.20 תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 02.05.2020 - 26.04.20

תחזית שבועית ואסטרולוגיה שבועית לצעירים. הכנסו לקרוא מה צופים הכוכבים בהורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים. אסטרולוגיה לכל התחומים שחשובים באמת בחיים! לחצו להורוסקופ


תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 02.05.20 - 26.04.2020

הורוסקופ מזל טלה

הפנמה: אתם מתחילים להפנים את הרעיון האסטרולוגי שאומר שההצלחה שלכם תבוא בגדול ככל שתהיו יותר טבעיים וספונטאניים.

הורים: צפויים לכם אחלה קטעים עם ההורים, כמו גם בכלל עם אנשים מבוגרים. כדאי לכם ללמוד משהו מהניסיון שלהם, גם אם אתם חושבים אחרת מהם.

מלאכים: קופידון [אתם יודעים, מלאך האהבה] מסדר לכם קטעים שתוכלו לזרום איתם בעיניים עצומות. יש מצב גם לשידוכים ופגישות עיוורות.

זורמים: בתחום החברתי אתם זורמים עם קטעים שלא מהעולם הזה, בחברת מישהו שלא דופק חשבון לאף אחד. מצד שני, כדאי שקצת תרסנו אותו. 


 

מזל שור

החלטות: בכיף שלכם לזרום עם מה שנראה כמו תחרות על רקע רומנטי. אחרי שתנצחו בקטע הזה, תוכלו להחליט מה בראש שלכם לעשות איתו.

הצעות: באה לכם הצעה מטריפה ממישהו שדלוק עליכם כבר המון זמן. עושה רושם שהוא חיכה לראות מה קורה איתכם בגלל שהוא לא היה סגור על הקטע.

הופעה: ההשקעה שאתם עושים בנוגע להופעה האישית שלכם, מתחילה להתברר כרעיון סבבה. מצד שני, הכי יפה לכם לזרום עם ה – לוק הטבעי שלכם.

שיחות: צפויות לכם שיחות טלפון שהן יותר כמו שיחות נפש ולא סתם דיבורים. אם בראש שלכם להפוך אותן למשהו רומנטי, כדאי שתעבירו מסר מסתורי.


מזל תאומים

שידוכים: מישהו שרוצה לשדך לכם, עושה אחלה עבודה. איך שזה נראה אז הוא יודע בדיוק מי יכול להיות בטעם שלכם ומי סתם על הפנים.

חברתי: אירועים חברתיים שפעם לא היה לכם אומץ ללכת אליהם, מככבים עכשיו בחיים שלכם. זה הכל בגלל ששדרגתם את העקרונות שלכם.

מסקנות: אתם לומדים משהו חשוב מקטע שקצת אכזב אתכם [נראה כמו סיפור מבאס] וזה אומר שבעתיד אין מצב שתחזרו על הטעות הזו. 

מסיבות: אתם מתנדבים לארגן אירוע חברתי שיכול להביא לכם יותר מקובלות ויותר פופולאריות אצל החברים שלכם. כדאי ללכת גם על מסיבת הפתעה.


מזל סרטן

גלגלים: החיים שלכם נראים עכשיו כמו גלגל-ענק בלונה-פארק עם המון חברים שבאים והולכים ונותנים לכם להרגיש סבבה עם עצמכם.

סטייל: יש מישהו שמנסה [אבל ללא הצלחה] לחקות את הסטייל שלכם. זה יכול להתבטא בסגנון הלבוש שלו או אפילו ב - איך שהוא מדבר.

הקפצות: מישהו חוזר ממקום רחוק ומביא לכם משהו שמקפיץ לכם את הלב. ואם כבר מדברים על הלב, יש מצב לחידוש של קשר ישן.

דלוקים: הצ'אנסים הרומנטיים ממש טובים, בעיקר אם הם קשורים למישהו שכבר שלושה חודשים אתם דלוקים עליו, והכי-הכי אם הוא גר רחוק.


מזל אריה

חגיגות: מישהו זורק לכם הבטחות שאיכשהו זורמות אל חגיגה גדולה. עכשיו אתם יכולים להגשים משהו שעד השבוע רק יצא לכם לפנטז עליו.

לב: אין סיבה שתתחברו עם מישהו שכולם נורא מעריצים, אבל אתם לא ממש דלוקים עליו. תעשו רק את מה שהלב שלכם אומר.

כסף: כדאי שקצת תעצרו לחשוב בגלל שפתאום נורא בא לכם לבזבז כסף [נכון ?] ואתם נורא מתפלאים על איך שהוא נוזל לכם מתוך הידיים. 

צחוקים: אתם תופסים ראש טוב עם מישהו שתמיד מצליח להצחיק אתכם. מה שבאמת חשוב זה שתמיד כיף לכם איתו, גם במצבים הכי מבאסים.

מזל בתולה

חלומות: מתגשם לכם קטע עם מישהו שעד עכשיו הופיע אצלכם רק בחלומות. איך שזה נראה, אז מישהו עוזר לכם לכבוש את הלב שלו.

טעמים: נורא בא לכם לעשות משהו טוב, אז אתם משדכים לחברים שלכם. סבבה, רק שכדאי לכם לחשוב על הטעם שלהם ולא על הטעם שלכם. 

מוסיקה: צפויים אחלה קטעים לאלה מכם שרואים את העתיד שלהם בתחומים כמו מוסיקה, ריקוד ודוגמנות. אל תקשיבו לאנשים שמקנאים בכם.

טיימינג: משהו שקשור לבעלי חיים, עושה לכם טוב. אם חלמתם לאמץ איזה כלב או חתול או ציפור או דג באקווריום, אז אתם עושים את זה בזמן הכי נכון.


מזל מאזניים

שיקולים: בילויים מוטרפים יוצרים אחלה קטעים ביניכם לבין המחזרים השרופים שלכם, רק כדאי לכם להיזהר שהם לא ירחיקו אתכם מהחברים שלכם.

מפגשים: צפויים מפגשים חברתיים עם מי שהגיעו ממקומות רחוקים או אפילו מארצות רחוקות. הגיע הזמן להתאמן קצת על האנגלית שלכם.

הצעות: זורמות אליכם המון הצעות חברתיות. אל תפסלו שום הצעה שאתם מקבלים, בגלל שאף פעם אי אפשר לדעת מה יצליח ומה ייכשל. 

שרופים: צפוי דיבור מרגש עם מישהו שכולם נורא שרופים עליו. אז נכון שהוא מדליק וכל זה, אבל בכלל לא ברור אם הוא גם רציני בקטע.


מזל עקרב

דיבור: מישהו שהייתם בטוחים שהוא סתם שחצן, תופס איתכם דיבור בגובה העיניים. יכול להיות שהמחשבות שלכם עליו, היו בגלל מישהו שטחן לכם את המוח.

מחמאות: היוזמות החברתיות שאתם עושים, מביאות לכם הרבה מחמאות מאנשים שממש חשוב לכם מהם. גם ההורים יהיו מבסוטים, אז מה רע ? 

רגשות: מישהו רומז לכם שהרגשות שלו כלפיכם הם הרבה יותר חזקים ממה שהוא יכול להראות כלפי חוץ. יכול להיות שהוא פוחד מפדיחות.

מילים: אתם לא צריכים להרגיש שמשהו לא בסדר איתכם, רק בגלל משהו שמישהו אומר עליכם. אם זה מה שהוא חושב, אז זו בעיה שלו – לא שלכם.


מזל קשת

התברגות: יחסים שתפסתם עם האנשים הנכונים, עוזרים לכם להתברג במקומות הנכונים עם אלה שכבר הרבה זמן אתם רוצים להתחבר איתם.

חשבונות: כדאי שתחשבו פעם נוספת לפני שאתם סוגרים עניין עם מישהו שלא דופק חשבון. גם אם הוא מדהים ומקסים, שום דבר טוב לא יבוא לכם ממנו.

רוחני: קטע מפתיע עוזר לחזק קשר שהולך איתכם כבר הרבה זמן. מצד שני, צפויות שיחות רומנטיות עם מישהו חמוד ורוחני שמחפש את עצמו.

אנרגיות: אווירה רומנטית עושה טוב גם לקשרים החברים החברתיים שלכם. מישהו שפעם לא הלך לכם איתו, מוכן להקשיב להצעה חדשה שאתם זורקים לו.


מזל גדי

חוגים: אם אתם יודעים מה יכול לעשות לכם טוב, אל תפספסו הצעה מדהימה שמישהו מגיש לכם. מומלץ להשתלב בחוגים שעוסקים במשחק ותיאטרון. 

סוחפים: אתם מרגישים שמשהו טוב קורה לכם בזכות מה שנראה כמו אהבות סוחפות ומפתיעות. אפילו לוויכוחים שלכם יש טעם של אהבה.

מטריפים: חיזורים שממבט ראשון לא מדליקים אתכם, מתגלים כמטריפים ושווים. זה אומר שתמיד כדאי לתת צ'אנס ואף פעם לא כדאי להרים ידיים.

עזרה: מישהו שאתם מחבבים, עושה שטויות שמסבכות לו את החיים. אם אתם רוצים לעשות לו טוב על הלב, אז כדאי שתגידו לו מה אתם חושבים על המצב שלו.


מזל דלי

שיקולים: קצת נמאס לכם ממישהו שמוכן רק לקבל ולקבל, אבל אף פעם לא עולה בדעתו לתת. אם הוא אגואיסט שכזה, אז חבל על הזמן שאתם מבזבזים עליו.

מסרים: מישהו שכבר אין לכם קשר איתו, מעביר אליכם מסר עם מישהו שאתם מכירים. יש מצב לחידוש יחסים שפעם לא ממש הצליחו לכם.

מקומות: הקטעים שבין בנים לבנות זורמים אל מקומות סודיים. אז נכון שיש דברים שאתם לא יכולים לדבר עליהם, אבל אין דברים שאתם צריכים להתבייש בהם.

התעניינות: פתאום באה לכם התעניינות באסטרולוגיה ונומרולוגיה. סבבה, המזלות שהולכים איתכם טוב בהתאמה רומנטית הם אריה, קשת וטלה. 


מזל דגים

עצבים: מישהו אומר לכם שזה בכלל לא בראש שלו להתערב לכם בחיים, אבל ממשיך לתת לכם עצות מכאן ועד להודעה חדשה. מעצבן, לא יותר.

התלבטויות: צפויה התלבטות ברגעים שאתם לבד עם עצמכם, אבל הכל בהרגשה נעימה. צפויות נסיעות רומנטיות בחברת ידיד מקסים. מקומות בסטייל משאירים טעם של עוד. 

חברויות: צפויות חברויות מפתיעות עם כאלה שנחשבים ללא ממש מתחברים בקלות. הביטחון העצמי שלכם גורם להם להידלק עליכם.

צירופים: הנומרולוגיה עושה דברים טובים ליחסים שלכם עם אנשים שמספר המזל שלהם הוא 7, כמו גם עם אלה שנולדו במזלות גדי, שור ובתולה.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

תחזית שבועית, תחזית שבועית לצעירים, תחזית שבועית למזל דלי, מזל קשת תחזית שבועית, תחזית שבועית מזל טלה, תחזית שבועית מזל שור, תחזית שבועית מזל תאומים, תחזית שבועית מזל סרטן, תחזית שבועית מזל אריה, תחזית שבועית מזל בתולה, תחזית שבועית מזל מאזניים, תחזית שבועית מזל עקרב, תחזית שבועית מזל קשת, תחזית שבועית מזל גדי, תחזית שבועית מזל דלי, תחזית שבועית מזל דגים, תחזית שבועית מזל מאזנים, תחזית שבועית שור, תחזית שבועית תאומים, תחזית שבועית סרטן, תחזית שבועית אריה, תחזית שבועית בתולה, תחזית שבועית מאזניים, תחזית שבועית עקרב, תחזית שבועית קשת, תחזית שבועית גדי, תחזית שבועית דלי, תחזית שבועית דגים

תן ציון למאמר זה

0