מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי טלה - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל טלה

הורוסקופ שבועי טלה - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל טלה

הורוסקופ שבועי טלה - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל טלה הורוסקופ שבועי טלה - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל טלה

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל טלה: 18.08.19-24.08.19

כוכבים ומזלות: אנרגיה קוסמית זורמת אליכם מן הירח ומכוכב פלוטו, ומחוללת תנודות נומרולוגיות המשגרות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 2 ו – 8.

ראשון עד שלישי: ברור לכם שאתם רוצים להגיע להישגים במספר תחומים אבל אתם לא בטוחים כיצד לעשות זאת. המצב גורם לכם למצב רוח ירוד. יש לכם לא מעט אפשרויות לבחור מהן, אבל עליכם להקדיש עוד זמן למחשבה בעניין רציני זה. אמצע השבוע יהווה הזדמנות פז לחשוב ולקבל החלטות אופרטיביות, מותר גם להתפשר. אנרגיה קוסמית מצביעה על גישה ביקורתית מדי או שאיפה לשלמות המעכבת את ההצלחה.

רביעי עד שבת: בימים אלה אתם מתעסקים בכל מה שקשור לענייני גוף ונפש. ייתכן שאתם מתוסכלים ויש לעשות משהו בקטע הזה. הקשיבו לקולות הפנימיים שתובעים מנוחה והזדמנות להחזיר אנרגיות שהתדלדלו. קשה לכם לוותר על כל התוכניות שתכננתם אבל נראה שלא תהיה לכם ברירה. תנו לעצמכם צ'אנס. האנרגיה הקוסמית רומזות על סוד עסיסי אשר ישפיע על מהלך הדברים.

רוח ונפש: בקבלת מסרים על-פי צורות המשתקפות באבני בדולח, עלתה בגורלכם צורה של תנין: המסר הוא – אם ברצונכם לחשוף את סודותיו של מי שאתם חושדים בו, הניחו לו להאמין שאתם מאמינים לדבריו.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן


עוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי מזל טלה, מזל טלה, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה, הורוסקופ, מזל טלה ועקרב, מזל טלה גבר, מזל טלה נקבה, מזל טלה אישה, מזל טלה היום, מזל טלה תאריכים, מזל טלה הורוסקופ, מזל טלה באנגלית, מזל טלה במיטה, מזל טלה זכר, מזל טלה יומי, מזל טלה השבוע, איך לכבוש את מזל טלה, מזל טלה אהבה, מזל טלה נקבה במיטה, מזל טלה תכונות, בת מזל טלה, מזל טלה בזוגיות, מזל טלה זוגיות, מזל טלה שבועי, מזל טלה אסטרולוגיה, מזל טלה התאמה לבני מזלות אחרים, מזל טלה אופי, מזל טלה לפי הקבלה, מזל טלה מאפיינים, מזל טלה ותאומים, מזל טלה הורוסקופ שבועי, מזל טלה מחר, מזל טלה גבר במיטה, מזל טלה במיטה נקבה, מזל טלה גבר התאמה, מזל טלה גבר אופי, איך לכבוש גבר מזל טלה, מזל טלה פרופיל, מזל טלה וקשת, מזל טלה גבר באהבה, מזל טלה ואריה, מזל טלה אישה במיטה, מזל טלה אסטרולוגיה יומית, בת מזל טלה במיטה, בן מזל טלה, מזל טלה אישה התאמה, מזל טלה התאמה זוגית, מזל טלה עם תאומים, הורוסקופ שבועי טלה

תן ציון למאמר זה

0