מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי טלה - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל טלה

הורוסקופ שבועי טלה - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל טלה

הורוסקופ שבועי טלה - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל טלה הורוסקופ שבועי טלה - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל טלה

הורוסקופ שבועי טלה - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל טלה 18.04.21-11.04.21

לקריסטל המזל שלך - הכנסו לקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ שבועי טלה - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל טלה

כוכבים ומזלות: כיפת השמיים מערבלת את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים יופיטר וונוס, ורוקמת מצבים נומרולוגיים הצופים לכם מפגשים עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 3 ו – 6.

ראשון עד שלישי: תופעה קוסמית ממשיכה להזרים אנרגיות של בריאות ואושר אל גזרת מזל טלה. בימים אלה אתם חיים על פי המוטו "חיה ותן לאחרים לחיות על פי דרכם". אנשים סביבכם מעריכים את המאמצים שלכם. עם זאת, לעיתים אתם מרשים לעצמכם, בשם האהבה, לעשות דברים שחורגים מגבול הטעם הטוב. הפתרון נמצא בפיתוח המודעות האישית וככל שתקדימו לטפל בנושא- כך טוב יותר. נראה כי תיאלצו לחדד את המסרים שאתם מעבירים לאדם קהה חושים. לא כולם ניחנו באינטליגנציה רגשית.

 

רביעי עד שבת: זהו פרק זמן של קצרים בתקשורת. בעיקרון, אין לכם בעיה עם הצבת גבולות אבל מה שקורה בימים אלה מוכיח כי עליכם לעמוד על המשמר, במיוחד כשמדובר בבני המשפחה המורחבת. אם לא תקפידו, עלול להיווצר מצב של חוסר איזון ביניכם ובין אנשים שינסו להניע אתכם בכיוונים הרצויים להם. הקדישו את תשומת הלב לנקודה ספציפית זאת. הרקיע רומז כי ככל שתגביהו עוף כך גם ילכו וירבו אלה המקנאים בכם: נראה כי זה הוא גורלם של מצליחנים.

בוחשים בעתיד: בפריסת קלפי טארוט נומרולוגיים שהתקיימה לכבודכם לצורך חיזוי וקבלת מסרים, עלה בגורלכם קלף שמספרו 52: הקלף רומז על קשר חדש עם אדם אשר מצליח לקרוא את מחשבותיכם, מבלי לשפוט אותן לכף זכות או חובה.

רוצים לדעת מה קריסטל המזל שלכם? לחצו

 מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי ❁ 

♥ מפה אסטרולוגית אישית מלאה 

 

  

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי מזל טלה, מזל טלה, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה, הורוסקופ, מזל טלה ועקרב, מזל טלה גבר, מזל טלה נקבה, מזל טלה אישה, מזל טלה היום, מזל טלה תאריכים, מזל טלה הורוסקופ, מזל טלה באנגלית, מזל טלה במיטה, מזל טלה זכר, מזל טלה יומי, מזל טלה השבוע, איך לכבוש את מזל טלה, מזל טלה אהבה, מזל טלה נקבה במיטה, מזל טלה תכונות, בת מזל טלה, מזל טלה בזוגיות, מזל טלה זוגיות, מזל טלה שבועי, מזל טלה אסטרולוגיה, מזל טלה התאמה לבני מזלות אחרים, מזל טלה אופי, מזל טלה לפי הקבלה, מזל טלה מאפיינים, מזל טלה ותאומים, מזל טלה הורוסקופ שבועי, מזל טלה מחר, מזל טלה גבר במיטה, מזל טלה במיטה נקבה, מזל טלה גבר התאמה, מזל טלה גבר אופי, איך לכבוש גבר מזל טלה, מזל טלה פרופיל, מזל טלה וקשת, מזל טלה גבר באהבה, מזל טלה ואריה, מזל טלה אישה במיטה, מזל טלה אסטרולוגיה יומית, בת מזל טלה במיטה, בן מזל טלה, מזל טלה אישה התאמה, מזל טלה התאמה זוגית, מזל טלה עם תאומים, הורוסקופ שבועי טלה

תן ציון למאמר זה

5.00