מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי טלה - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל טלה

הורוסקופ שבועי טלה - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל טלה

הורוסקופ שבועי טלה - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל טלה הורוסקופ שבועי טלה - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל טלה

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל טלה: 09.12.18-15.12.18

כוכבים ומזלות: הפטרון של המזל שלכם הוא כוכב מארס אשר מקיים עתה מערכת יחסים עם הכוכבים יופיטר ונפטון. לתופעה הקוסמית יש השלכות נומרולוגיות המעודדות חיבור ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 3 ו – 7.

ראשון עד שלישי: הרקיע מעורר חוסר שקט פנימי. יכולת האיפוק שלכם ירודה ביותר. התגובות ספונטאניות ואימפולסיביות ויש מי שנפגע מהתנהגותכם. צפוי עימות עם מכר קרוב. אתם מנסים לעבור את פרק הזמן הזה בלי לגרום ליותר מידי נזקים. כדאי לעשות מאמץ על מנת שלא תמצאו את עצמכם מבודדים לגמרי. קשרים מדהימים צפויים לאלה מכם המוכנים להתנסות ב"פגישות עיוורות", כמו גם בהיענות להצעות חדשות.

רביעי עד שבת: ההרגשה היא של הצלחה ושפע. יש לכם תחושה שהכול מסתדר כמו שרציתם. אתם צפויים לקבל כספים או מתנה ממישהו שלא ציפיתם ממנו. גישה פילוסופית מאפשרת לכם להבין עמדה של אדם קרוב אליכם. אחת מאבני החן הנמנות עם מזלכם האסטרולוגי אשר מתארת את האנרגיות החיוביות שלכם היא קונזייט. העניקו אותה לאנשים הזקוקים לאנרגיה פיסית, או לאלה המתאוששים מאכזבה כלשהי.

טיפ שבועי: בפריסת ניבוי וייעוץ שהתקיימה לכבודכם עלה בגורלכם קלף טארוט ששמו גלגל-המזל: המסר הוא – זה הזמן להשקיע בהימורים פעוטים, אתם יודעים, כשהמזל מקיש בדלת – אין צורך בהשקעה של סכומים גדולים.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי מזל טלה, מזל טלה, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה, הורוסקופ, מזל טלה ועקרב, מזל טלה גבר, מזל טלה נקבה, מזל טלה אישה, מזל טלה היום, מזל טלה תאריכים, מזל טלה הורוסקופ, מזל טלה באנגלית, מזל טלה במיטה, מזל טלה זכר, מזל טלה יומי, מזל טלה השבוע, איך לכבוש את מזל טלה, מזל טלה אהבה, מזל טלה נקבה במיטה, מזל טלה תכונות, בת מזל טלה, מזל טלה בזוגיות, מזל טלה זוגיות, מזל טלה שבועי, מזל טלה אסטרולוגיה, מזל טלה התאמה לבני מזלות אחרים, מזל טלה אופי, מזל טלה לפי הקבלה, מזל טלה מאפיינים, מזל טלה ותאומים, מזל טלה הורוסקופ שבועי, מזל טלה מחר, מזל טלה גבר במיטה, מזל טלה במיטה נקבה, מזל טלה גבר התאמה, מזל טלה גבר אופי, איך לכבוש גבר מזל טלה, מזל טלה פרופיל, מזל טלה וקשת, מזל טלה גבר באהבה, מזל טלה ואריה, מזל טלה אישה במיטה, מזל טלה אסטרולוגיה יומית, בת מזל טלה במיטה, בן מזל טלה, מזל טלה אישה התאמה, מזל טלה התאמה זוגית, מזל טלה עם תאומים, הורוסקופ שבועי טלה

תן ציון למאמר זה

0