מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי טלה - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל טלה

הורוסקופ שבועי טלה - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל טלה

הורוסקופ שבועי טלה - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל טלה הורוסקופ שבועי טלה - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל טלה

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל טלה: 16.06.19-22.06.19

כוכבים ומזלות: כיפת הרקיע מסחררת את האנרגיות של כוכבכם מארס יחד עם אלו של הכוכבים ונוס ומרקורי, ומחוללת תנודות נומרולוגיות הלוקחות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 6 ו – 5.

ראשון עד שלישי: חוסר תקשורת טוטלי גורם לכם לניתוק מעולם החיצוני. זה פרק זמן בו אתם מסתגרים עם עצמכם ועוסקים ב...כלום. הזמן פשוט עובר לו בעצלתיים וזה בדיוק מה שנחוץ לכם- פסק זמן. אל תמהרו לשפוט את עצמכם. זה ממש בסדר. יש לכם את הימים הבאים כדי להשלים חובות חברתיים. הרקיע רומז כי האדם שאתם חושדים בו, חף מכל עוון. כדאי שתשקלו את העניין פעם נוספת.

רביעי עד שבת: חל שיפור גדול בתחום האישי, וזאת גם אם יש מי שטוען כי מערכת היחסים זקוקה לאוורור ובדיקה מחודשת. בתחום הביתי צפוי שינוי. יתכן מאוד שתעלה הצעה למעבר דירה. יש לכם את סוף השבוע לחשוב ולשקול. פנויים? נראה כי אתם משתעממים בקלות וזה מהווה גורם מכשיל בהיכרויות שלכם עם בני המין השני. התאזרו בסבלנות. הרקיע רומז כי האהבה מסתתרת ממש קרוב, אין צורך לחפשה במרחקים.

רוח ונפש: בהפלת גורל על-פי שיטת טוטם של בעלי-חיים, עלתה בגורלכם דמות של צפרדע: המסר הוא – צפויות בשורות מרנינות לאחר תקופה של עיכובים. אתם בדרך אל מהפך והתחדשות.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי מזל טלה, מזל טלה, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה, הורוסקופ, מזל טלה ועקרב, מזל טלה גבר, מזל טלה נקבה, מזל טלה אישה, מזל טלה היום, מזל טלה תאריכים, מזל טלה הורוסקופ, מזל טלה באנגלית, מזל טלה במיטה, מזל טלה זכר, מזל טלה יומי, מזל טלה השבוע, איך לכבוש את מזל טלה, מזל טלה אהבה, מזל טלה נקבה במיטה, מזל טלה תכונות, בת מזל טלה, מזל טלה בזוגיות, מזל טלה זוגיות, מזל טלה שבועי, מזל טלה אסטרולוגיה, מזל טלה התאמה לבני מזלות אחרים, מזל טלה אופי, מזל טלה לפי הקבלה, מזל טלה מאפיינים, מזל טלה ותאומים, מזל טלה הורוסקופ שבועי, מזל טלה מחר, מזל טלה גבר במיטה, מזל טלה במיטה נקבה, מזל טלה גבר התאמה, מזל טלה גבר אופי, איך לכבוש גבר מזל טלה, מזל טלה פרופיל, מזל טלה וקשת, מזל טלה גבר באהבה, מזל טלה ואריה, מזל טלה אישה במיטה, מזל טלה אסטרולוגיה יומית, בת מזל טלה במיטה, בן מזל טלה, מזל טלה אישה התאמה, מזל טלה התאמה זוגית, מזל טלה עם תאומים, הורוסקופ שבועי טלה

תן ציון למאמר זה

0