מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי שור - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל שור

הורוסקופ שבועי שור - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל שור

הורוסקופ שבועי שור - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל שור הורוסקופ שבועי שור - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל שור

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל שור: 19.01.20-25.01.20

כוכבים ומזלות: הקרוסלה הקוסמית סובבת במעגל ומרעיפה עליכם את האנרגיות של הכוכבים יופיטר ומרס, אשר תנודותיהם מחברות אתכם נומרולוגית לאנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 3 ו – 9.

ראשון עד שלישי: זהו פרק זמן ללא התרחשויות מיוחדות. אתם נהנים מהשגרה ולא רוצים שהדברים ישתנו. למרות שיש לכם לבטים, בעיקר בתחום העבודה, אין לכם עדיין את הבשלות אפילו לחשוב על שינוי אפשרי. בתחום הזוגי יש התפתחות חיובית. אתם נהנים מאינטימיות ותחושת קירבה. טפחו את הקשר במידה ואתם רוצים בהמשכיות. בן/ת הזוג זקוקים לחיזוקים.
מיסטיקנים ומורים רוחניים מייחסים לכם את האות "אלף" אשר צורתה בכתב העברי הקדום דומה מאוד לראש של שור.

רביעי עד שבת: לא הייתם זקוקים למלודרמה גדולה כדי להבין שאתם משמשים 'כלי משחק' בידי מישהו אחר. אבל מאחר שקרה מה שקרה, ממילא הסידור הקודם בו נאחזתם בכוחות עליונים, נשבר ועכשיו ניתן לכונן סדר חדש שמתאים לכם יותר. נסו להתייחס לכל מה שקורה בתחום הזוגי כאל שעשוע ולא עונש. קלילות היא מילת המפתח לעתיד טוב יותר. אתם קולטים כי יש מי שמלעיט אתכם במידע שגוי. מצד שני, ייתכן כי התמימות היא זו שמכשילה אותו.

רוח ונפש: בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם בשיטת המטוטלת עלה בגורלכם המסר הבא: יש אנשים שלעולם לא ישתנו. אל תשלו את עצמכם כי יש בכוחן של נסיבות חיצוניות לגרום להם להפוך את עורם.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, מזל שור, אסטרולוגיה מזלות, אסטרולוגיה, הורוסקופ, מזל שור ומזל סרטן, מזל שור היום, מזל שור נקבה, מזל שור גבר, מזל שור תאריכים, מזל שור במיטה, מזל שור זכר, מזל שור תחזית יומית, מזל שור מחר, מזל שור אישה, מזל שור אסטרולוגיה, מזל שור מאפיינים, בת מזל שור, מזל שור תכונות, מזל שור אופי, מזל שור נקבה במיטה, מזל שור השבוע, מזל שור הורוסקופ יומי, מזל שור זכר התאמה, מזל שור באהבה, מזל שור גבר באהבה, הורוסקופ יומי למזל שור, בת מזל שור במיטה, מזל שור התאמה, מזל שור ועקרב, מזל שור גבר במיטה, מזל שור זכר במיטה, מזל שור שבועי, מזל שור יומי, בן מזל שור, מזל שור הורוסקופ שבועי, מזל שור לפי הקבלה, איך לכבוש גבר מזל שור, מזל שור זוגיות, מזל שור וסרטן, מזל שור ומאזניים, מזל שור ותאומים, מזל שור התאמה לבני מזלות אחרים, מזל שור אהבה, מזל שור וקשת, מזל שור תחזית חודשית, מזל שור במיטה נקבה, מזל שור נקבה לפי הקבלה, מזל שור נקבה התאמה זוגית, הורוסקופ שבועי שור

תן ציון למאמר זה

5.00