מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי שור - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל שור

הורוסקופ שבועי שור - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל שור

הורוסקופ שבועי שור - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל שור הורוסקופ שבועי שור - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל שור

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל שור: 16.06.19-22.06.19

כוכבים ומזלות: כיפת הרקיע מסחררת את האנרגיות של כוכבכם ונוס יחד עם אלו של הכוכבים מרקורי ומארס, ומחוללת תנודות נומרולוגיות הלוקחות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 5 ו – 9.

ראשון עד שלישי: למרות החששות, בסופו של דבר, צפוי לכם פרק זמן טוב. נראה כי הוצפתם בחששות, אבל הופתעתם לגלות שאף אחד לא רוצה מכם שום דבר מיוחד. האגו שלכם ביקורתי הרבה יותר מכל בני הבית ביחד, כך שאתם צריכים ללמוד להירגע ולקחת לעצמכם פסק זמן אם אתם מרגישים שזה מה שנחוץ לכם. את רגשי האשמה תשאירו בחוץ! הרקיע רומז כי האדם שאתם חרדים לו, חי בטוב ורואה אושר בחייו.

רביעי עד שבת: יש לא מעט קשיים שנערמים בדרכם אבל אין הדבר אומר שמישהו מלמעלה מתנכל לכם. אל תתרווחו בנוחות בכורסה עם קופסת מטפחות כדי למחות את הדמעות ולהתמרמר על גורלכם הקשה. קחו את הסלולארי, קבעו פגישות, צאו מהבית, דברו עם אנשים. לא בטוח שתראו תוצאות כבר בימים אלה אבל התנועה עצמה תזרים את האדרנלין כמו שצריך והכי חשוב: שמרו על אופטימיות. הרקיע מבשר על הצלחות לאלה מכם העוסקים בענייני צבא ובטחון, כמו גם על הישגים בחברת בני ובנות מזל טלה.

רוח ונפש: על פי ספר קבלי העוסק בשנים-עשר המזלות, חודשי המזל שלכם הם שבט בו צפויים לכם רווחים כספיים, ותמוז עבור עניינים הקשורים במדינות שמעבר לים. כמו כן מוצלחים טבת וניסן. כל הצבעים והגוונים טובים עבורכם, מלבד חום.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, מזל שור, אסטרולוגיה מזלות, אסטרולוגיה, הורוסקופ, מזל שור ומזל סרטן, מזל שור היום, מזל שור נקבה, מזל שור גבר, מזל שור תאריכים, מזל שור במיטה, מזל שור זכר, מזל שור תחזית יומית, מזל שור מחר, מזל שור אישה, מזל שור אסטרולוגיה, מזל שור מאפיינים, בת מזל שור, מזל שור תכונות, מזל שור אופי, מזל שור נקבה במיטה, מזל שור השבוע, מזל שור הורוסקופ יומי, מזל שור זכר התאמה, מזל שור באהבה, מזל שור גבר באהבה, הורוסקופ יומי למזל שור, בת מזל שור במיטה, מזל שור התאמה, מזל שור ועקרב, מזל שור גבר במיטה, מזל שור זכר במיטה, מזל שור שבועי, מזל שור יומי, בן מזל שור, מזל שור הורוסקופ שבועי, מזל שור לפי הקבלה, איך לכבוש גבר מזל שור, מזל שור זוגיות, מזל שור וסרטן, מזל שור ומאזניים, מזל שור ותאומים, מזל שור התאמה לבני מזלות אחרים, מזל שור אהבה, מזל שור וקשת, מזל שור תחזית חודשית, מזל שור במיטה נקבה, מזל שור נקבה לפי הקבלה, מזל שור נקבה התאמה זוגית, הורוסקופ שבועי שור

תן ציון למאמר זה

0