מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי שור - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל שור

הורוסקופ שבועי שור - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל שור

הורוסקופ שבועי שור - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל שור הורוסקופ שבועי שור - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל שור

הורוסקופ שבועי למזל שור - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל שור 09.08-15.08

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל שור 09.08.20-15.08.20

כוכבים ומזלות: כוכב ונוס השולט במזל שור, מקיים עתה קשרים קוסמיים עם הכוכבים מרקורי, אוראנוס ומארס. מן ההיבט הנומרולוגי צפויות אנרגיות ממוזלות ביניכם ובין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 5, 22 ו – 9.

ראשון עד שלישי: כוכב המזל שלכם טוען עכשיו את מצבריו. זה אומר שהמוטיבציה היא הדבר הכי חשוב כעת והמועד הוא בהחלט קריטי. אתם קצת מתקשים להתלהב והדבר מונע מכם גם להגשים דברים שאתם רוצים אותם באמת. אל תחששו להתחייב למרות החשות שלכם. זה רק עניין של זמן להבין שהאתגר העומד בפניכם יכול לתרום לכם המון ולפתח את אישיותכם.

 

רביעי עד שבת: יש לכם לא מעט מחויבות למלא. אתם מצליחים להפתיע אפילו את עצמכם. מתקתקים במהירות שיא את כול מה שצריך ואפילו מוצאים זמן לצאת לבילוי לקראת סופו של השבוע. יש משהו שרציתם לעשות ביחד עם בני הזוג. אז הנה יש לכם הזדמנות פז. האינטראקציה יכולה לגרום לכם לשנות את הגישה וללמוד כמה דברים חדשים שלא ידעתם.

מנטרה למדיטציה: תמיד אשאף להעמיד אדם אחר על המדרגה אשר אני ניצב עליה. רק כך אוכל לטפס אל מדרגה גבוהה יותר.

לחצו לפריסת קלפי טארוט אונליין - בחינם

 

 

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, מזל שור, אסטרולוגיה מזלות, אסטרולוגיה, הורוסקופ, מזל שור ומזל סרטן, מזל שור היום, מזל שור נקבה, מזל שור גבר, מזל שור תאריכים, מזל שור במיטה, מזל שור זכר, מזל שור תחזית יומית, מזל שור מחר, מזל שור אישה, מזל שור אסטרולוגיה, מזל שור מאפיינים, בת מזל שור, מזל שור תכונות, מזל שור אופי, מזל שור נקבה במיטה, מזל שור השבוע, מזל שור הורוסקופ יומי, מזל שור זכר התאמה, מזל שור באהבה, מזל שור גבר באהבה, הורוסקופ יומי למזל שור, בת מזל שור במיטה, מזל שור התאמה, מזל שור ועקרב, מזל שור גבר במיטה, מזל שור זכר במיטה, מזל שור שבועי, מזל שור יומי, בן מזל שור, מזל שור הורוסקופ שבועי, מזל שור לפי הקבלה, איך לכבוש גבר מזל שור, מזל שור זוגיות, מזל שור וסרטן, מזל שור ומאזניים, מזל שור ותאומים, מזל שור התאמה לבני מזלות אחרים, מזל שור אהבה, מזל שור וקשת, מזל שור תחזית חודשית, מזל שור במיטה נקבה, מזל שור נקבה לפי הקבלה, מזל שור נקבה התאמה זוגית, הורוסקופ שבועי שור

תן ציון למאמר זה

5.00