מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל תאומים

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל תאומים

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל תאומים הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל תאומים

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל תאומים: 19.01.20-25.01.20  

כוכבים ומזלות: הקרוסלה הקוסמית סובבת במעגל ומרעיפה עליכם את האנרגיות של הירח וכוכב סטורן, אשר תנודותיהם מחברות אתכם נומרולוגית לאנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 2 ו – 4.

ראשון עד שלישי: אתם צפויים לפרק זמן אינטנסיבי בעבודה. אתם מתוסכלים כיוון שיש לכם תחושה שאתם פועלים בחלל ריק ללא הערכה מצד הממונים עליכם. מפגש מקרי מעלה אפשרות של שיתוף פעולה עסקי. לאדם שבשמו מופיעה האות ח', יש כוונות טובות אבל הוא חם מזג ועלול לשנות את דעתו ברגע האחרון. אל תפתחו ציפיות. מיסטיקנים ומורים רוחניים מייחסים לכם את האות ה' אשר מקורה הוא בבת-הקול שהאדם משמיע כדי להביע רגשות.

רביעי עד שבת: אתם ניגשים ישר ולעניין ומביכים אדם שלא היה מוכן לישירות מסוג כזה כפי שאתם מציגים. למישהו בעבודה נדמה שאתם משקרים על מנת להשיג טובת הנאה, ולמרות שאין דבר הרחוק יותר מהמציאות, מוטב לבדוק מדוע נוצר הרושם הזה, שהרי אמינות היא ערך שאינכם מוכנים וותר עליו בשום מחיר. כדי שקולכם יישמע במקומות הרצויים תצטרכו לדבר עם האנשים הנכונים, מה שאומר כי יש להימנע ממתווכים.

רוח ונפש: בהפלת גורל רוחנית שהתקיימה לכבודכם באמצעות סמלים של בעלי חיים, הופיעה עבורכם דמות של יונה: המסר הוא – יש מצבים שרק פייסנות וגמישות עשויים להקהות את עוקצם. זה לא הזמן למשחקי כבוד.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל תאומי, מזל תאומים, אסטרולוגיה, הורוסקופ, מזל תאומים נקבה, מזל תאומים זכר, הורוסקופ יומי מזל תאומים, מזל תאומים במיטה, מזל תאומים הורוסקופ, מזל תאומים תאריכים, מזל תאומים גבר, מזל תאומים באנגלית, מזל תאומים באהבה, מזל תאומים יומי, בת מזל תאומים, מזל תאומים השבוע, מזל תאומים מחר, מזל תאומים תכונות, מזל תאומים אישה, מזל תאומים לפי הקבלה, מזל תאומים אופי, איך לכבוש גבר מזל תאומים, מזל תאומים נקבה במיטה, מזל תאומים נקבה התאמה, מזל תאומים אסטרולוגיה, מזל תאומים זוגיות, מזל תאומים מאפיינים, בת מזל תאומים במיטה, מזל תאומים זכר אהבה, מזל תאומים פרופיל, מזל תאומים ומאזניים, מזל דלי ותאומים, מזל תאומים ואריה, מזל תאומים עם תאומים, מזל תאומים וקשת, מזל תאומים אהבה, מזל תאומים נקבה תכונות

תן ציון למאמר זה

1.00