מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל תאומים

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל תאומים

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל תאומים הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל תאומים

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל תאומים: 18.08.19-24.08.19

כוכבים ומזלות: אנרגיה קוסמית זורמת אליכם מן השמש ומכוכב סטורן, ומחוללת תנודות נומרולוגיות המשגרות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 1 ו – 4.

ראשון עד שלישי: שיחת טלפון מטרידה מגיעה אליכם. הגיע הזמן שתפסיקו להתעסק במה שאחרים חושבים עליכם, ותחיו בכיף את החיים שלכם. קחו את החופש לבחור את מצב הרוח, את החברה וכמו כן את בן/ת הזוג להיות איתם. יותר מידי אנשים מרגישים שיש להם זכות להביע את דעתם על סגנון החיים שלכם. האנרגיה הקוסמית רומזת על ידידות יותר משהיא רומזת על אהבה וריגושים.

רביעי עד שבת: שיחה ארוכה עם אדם מרתק, מגלה הרבה מאוד מידע, שלילי בחלקו, הקשור לאדם שלישי המקורב אליכם במיוחד. אתם לא בדיוק יודעים מה כדאי לעשות בנידון ואם להעביר את האינפורמציה לטובת כל הגורמים הנוגעים בדבר. הכי טוב שתשאירו את המצב כמות שהוא ולא תנסו לעשות 'סדר' למען אנשים אחרים. אנרגיות קוסמיות חוזות מצב אופטימי, אבל עדיין צריך "לסגור" משהו כדי להצליח.

רוח ונפש: בפריסת קלפים על פי השיטה הצוענית, עלה בגורלכם קלף מלכת העלים: המסר הוא – המזל והברכה ממתינים לכם באירועים בלתי צפויים, כמו גם בחברת אנשים מקוריים.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן


עוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל תאומי, מזל תאומים, אסטרולוגיה, הורוסקופ, מזל תאומים נקבה, מזל תאומים זכר, הורוסקופ יומי מזל תאומים, מזל תאומים במיטה, מזל תאומים הורוסקופ, מזל תאומים תאריכים, מזל תאומים גבר, מזל תאומים באנגלית, מזל תאומים באהבה, מזל תאומים יומי, בת מזל תאומים, מזל תאומים השבוע, מזל תאומים מחר, מזל תאומים תכונות, מזל תאומים אישה, מזל תאומים לפי הקבלה, מזל תאומים אופי, איך לכבוש גבר מזל תאומים, מזל תאומים נקבה במיטה, מזל תאומים נקבה התאמה, מזל תאומים אסטרולוגיה, מזל תאומים זוגיות, מזל תאומים מאפיינים, בת מזל תאומים במיטה, מזל תאומים זכר אהבה, מזל תאומים פרופיל, מזל תאומים ומאזניים, מזל דלי ותאומים, מזל תאומים ואריה, מזל תאומים עם תאומים, מזל תאומים וקשת, מזל תאומים אהבה, מזל תאומים נקבה תכונות

תן ציון למאמר זה

0