מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי למזל תאומים- תחזית אסטרולוגית שבועית מזל תאומים

הורוסקופ שבועי למזל תאומים- תחזית אסטרולוגית שבועית מזל תאומים

הורוסקופ שבועי למזל תאומים- תחזית אסטרולוגית שבועית מזל תאומים הורוסקופ שבועי למזל תאומים- תחזית אסטרולוגית שבועית מזל תאומים

הורוסקופ שבועי תאומים - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל תאומים 18.04.21-11.04.21

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910

הורוסקופ שבועי למזל תאומים - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל תאומים

כוכבים ומזלות: כיפת השמיים מערבלת את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של השמש וכוכב פלוטו, ורוקמת מצבים נומרולוגיים הצופים לכם מפגשים עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 1 ו – 8.

ראשון עד שלישי: למרות מה שאתם מצהירים בריש גלי, נראה כי שמרנות מסוימת מאפיינת את התנהגותכם ומכתיבה לכם את הצורה בה אתם מתנהלים מול אחרים. החריגות פה ושם אינן מעידות על הכללים הבסיסים שאימצתם לעצמכם. אל תתנו להשפעות חיצוניות לחדור אליכם. השאירו את ההמלצות של החברים לנושאים שוליים. אדם שתליתם בו תקוות מעניק לכם את אשר קיוויתם שיעניק. הסיוע נופל עליכם בעיתוי הנכון.

 

רביעי עד שבת: יש מי שטוען כי יותר נוח לכם לשקוע במצבי רוח מאשר לעשות מאמץ ולתפקד כמו שצריך. קחו יוזמה ותתחילו להשקיע בכל מערכות היחסים בהן אתם מעורבים ולא רק בתחום האהבה. ייתכן כי אתם עסוקים מידי בעצמכם. אנשים מרגישים פגועים בגלל היחס שלכם המתפרש כמתנשא למרות שאין לכם כוונות כאלה. הרקיע רומז כי מישהו מקנא בכם אך מרפד את מבטיו בחיוכים מעושים: אתם עלולים ליפול שבי במלכודת של חנופה.

בוחשים בעתיד: בפריסת קלפי טארוט נומרולוגיים שהתקיימה לכבודכם לצורך חיזוי וקבלת מסרים, עלה בגורלכם קלף שמספרו 13: הקלף צופה התחדשות כבירה בתחום שהעיק עליכם לאחרונה, אך רומז על הצורך בגישה פתוחה יותר ומתירנית.

רוצים לדעת מה קריסטל המזל שלכם? לחצו

 מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי ❁ 

♥ מפה אסטרולוגית אישית מלאה 

 

 

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל תאומי, מזל תאומים, אסטרולוגיה, הורוסקופ, מזל תאומים נקבה, מזל תאומים זכר, הורוסקופ יומי מזל תאומים, מזל תאומים במיטה, מזל תאומים הורוסקופ, מזל תאומים תאריכים, מזל תאומים גבר, מזל תאומים באנגלית, מזל תאומים באהבה, מזל תאומים יומי, בת מזל תאומים, מזל תאומים השבוע, מזל תאומים מחר, מזל תאומים תכונות, מזל תאומים אישה, מזל תאומים לפי הקבלה, מזל תאומים אופי, איך לכבוש גבר מזל תאומים, מזל תאומים נקבה במיטה, מזל תאומים נקבה התאמה, מזל תאומים אסטרולוגיה, מזל תאומים זוגיות, מזל תאומים מאפיינים, בת מזל תאומים במיטה, מזל תאומים זכר אהבה, מזל תאומים פרופיל, מזל תאומים ומאזניים, מזל דלי ותאומים, מזל תאומים ואריה, מזל תאומים עם תאומים, מזל תאומים וקשת, מזל תאומים אהבה, מזל תאומים נקבה תכונות

תן ציון למאמר זה

1.00