מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל תאומים

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל תאומים

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל תאומים הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל תאומים

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל תאומים: 16.06.19-22.06.19

כוכבים ומזלות: כיפת הרקיע מסחררת את האנרגיות של כוכבכם מרקורי יחד עם אלו של הירח וכוכב מארס, ומחוללת תנודות נומרולוגיות הלוקחות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 2 ו – 9.

ראשון עד שלישי: המון אקשן סביבכם ואתם נהנים מכל רגע. זה פרק זמן ממש מוצלח. חברים, בילויים וקניות. מה עוד צריך בן אדם? הזוגיות בפריחה גם היא. גם הקשרים המשפחתיים שבדרך כלל קצת מוזנחים, מקבלים חיזוק משמעותי אחרי מפגש משותף, כאשר מתפתחת שיחה פתוחה על רגשות. אוהבים אתכם! בוודאי שכן! וזה עושה לכם טוב על הנשמה. היו חביבים אל האדם שאתם אוהבים, משחקי כבוד עלולים להכשיל.

רביעי עד שבת: זה פרק זמן ממש נחמד. אתם צריכים להקשיב לאינטואיציה שלכם וגם לקול ההיגיון. יש לכם מספיק ניסיון בחיים על מנת לדעת שהתמודדתם כבר עם מצבים דומים בעבר. אם תתבוננו טוב טוב סביבכם תראו שיש סימנים לפתיחה וליציאה מהמצב הסטטי בו אתם תקועים מזה זמן מה. אז להפשיל שרוולים וקדימה, לעבודה. במקביל, הרקיע מייצג הצלחות עם בני ובנות מזל שור, כמו גם על הישגים הקשורים בעיצוב או בנדל"ן.

רוח ונפש: בפריסת מטבעות סיניות על פי שיטת הפנג-שוואי, התקבל עבורכם המסר הבא- אין מצב אשר נמשך לנצח והאפשרויות אשר לא תוגשמנה עתה, לא תוגשמנה גם בעתיד. יש להוציא את הדברים מן הכוח אל הפועל.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל תאומי, מזל תאומים, אסטרולוגיה, הורוסקופ, מזל תאומים נקבה, מזל תאומים זכר, הורוסקופ יומי מזל תאומים, מזל תאומים במיטה, מזל תאומים הורוסקופ, מזל תאומים תאריכים, מזל תאומים גבר, מזל תאומים באנגלית, מזל תאומים באהבה, מזל תאומים יומי, בת מזל תאומים, מזל תאומים השבוע, מזל תאומים מחר, מזל תאומים תכונות, מזל תאומים אישה, מזל תאומים לפי הקבלה, מזל תאומים אופי, איך לכבוש גבר מזל תאומים, מזל תאומים נקבה במיטה, מזל תאומים נקבה התאמה, מזל תאומים אסטרולוגיה, מזל תאומים זוגיות, מזל תאומים מאפיינים, בת מזל תאומים במיטה, מזל תאומים זכר אהבה, מזל תאומים פרופיל, מזל תאומים ומאזניים, מזל דלי ותאומים, מזל תאומים ואריה, מזל תאומים עם תאומים, מזל תאומים וקשת, מזל תאומים אהבה, מזל תאומים נקבה תכונות

תן ציון למאמר זה

0