מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל תאומים

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל תאומים

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל תאומים הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל תאומים

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל תאומים: 16.12.18-22.12.18


כוכבים ומזלות: הרקיע משלב בין האנרגיות שלכם לבין אלו של הכוכבים פלוטו וסטורן, ומחולל תנודות נומרולוגיות שלוקחות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 8 ו – 4.

ראשון עד שלישי: מומלץ שתעמדו על המשמר ותקפידו לשמור את האצבע על הדופק. יש מי שזומם התקדמות מאחורי גבכם ואולי גם על חשבונכם. הדרך להימנע מעימות היא לנסות ליזום שיתוף פעולה על בסיס אינטרסים משותפים. יחסי זוגיות עלולים להיות מושפעים מהמתח המצטבר. נסו לשמור על פרופורציות. צפויה לכם הצלחה בעקבות פנייה אל עולם הנסתר. כדאי לכם להרחיב את פעילותכם העסקית אל מעבר לכול אשר הכרתם עד כה.

רביעי עד שבת: צפויה התפתחות מרגשת בתחום הרומנטי. אתם מקבלים הצעה שאינכם יכולים ואינכם רוצים לסרב לה. קחו את המצב בקלילות עם חיוך גדול. על תהיו כבדים כל כך ואל תנסו לצפות את העתיד. פשוט לכו עם מה שקורה מכל הלב. אתם תגלו את התשובות בזמן הקרוב. בתחום המקצועי צפויה לכם הפתעה נעימה. חתימת הסכם או העלאה במשכורת בהחלט באה בחשבון בתקופה זו.

טיפ שבועי: בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם באמצעות קלפי חיזוי כירולוגים, עלה בגורלכם קלף אצבע אפולו: המסר הוא - אתם עלולים לגרום לעצמכם בעקיפין לתחושות פיסיות לא נעימות כתגובה פסיכוסומאטית. קחו צעד אחד אחורה. רק לאחר שיירגעו הרוחות תוכלו להסתכל על הדברים בראייה אחרת ורחבה יותר.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל תאומי, מזל תאומים, אסטרולוגיה, הורוסקופ, מזל תאומים נקבה, מזל תאומים זכר, הורוסקופ יומי מזל תאומים, מזל תאומים במיטה, מזל תאומים הורוסקופ, מזל תאומים תאריכים, מזל תאומים גבר, מזל תאומים באנגלית, מזל תאומים באהבה, מזל תאומים יומי, בת מזל תאומים, מזל תאומים השבוע, מזל תאומים מחר, מזל תאומים תכונות, מזל תאומים אישה, מזל תאומים לפי הקבלה, מזל תאומים אופי, איך לכבוש גבר מזל תאומים, מזל תאומים נקבה במיטה, מזל תאומים נקבה התאמה, מזל תאומים אסטרולוגיה, מזל תאומים זוגיות, מזל תאומים מאפיינים, בת מזל תאומים במיטה, מזל תאומים זכר אהבה, מזל תאומים פרופיל, מזל תאומים ומאזניים, מזל דלי ותאומים, מזל תאומים ואריה, מזל תאומים עם תאומים, מזל תאומים וקשת, מזל תאומים אהבה, מזל תאומים נקבה תכונות

תן ציון למאמר זה

0