מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי סרטן - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל סרטן

הורוסקופ שבועי סרטן - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל סרטן

הורוסקופ שבועי סרטן - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל סרטן הורוסקופ שבועי סרטן - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל סרטן

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל סרטן 15.05.21-09.05.21

לקריסטל המזל שלך - הכנסו לקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ שבועי למזל סרטן - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל סרטן

כוכבים ומזלות: הספיראלה הקוסמית מסחררת את האנרגיות של גזרת מזלכם עם אלו של הכוכבים פלוטו ויופיטר, ומחוללת תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 8 ו – 3.

ראשון עד שלישי: אתם עלולים למצוא את עצמכם בתוך קלחת רותחת של עניין שלא קשור אליכם כלל. חבל שאתם מתערבים כל כך לעומק בחיים של אחרים. מרוב שאתם מנסים לעזור, אתם הנפגעים הראשונים. שיחה עם אדם חכם מחזירה אתכם לתלם. טיפ: שמרו על זכות השתיקה. נקטו גישה ניטראלית. צפויה ידידות מאושרת עם אדם אשר יש לגביו לא מעט חילוקי דעות. רכישה אקראית מעניקה לכם רעיון שעשוי להתברר כעסקי. אל תמהרו להשקיע כל עוד לא העמקתם בפרטים.

 

רביעי עד שבת: טוב שיש לכם דמיון מספיק פורה וכושר שכנוע, כך שאתם יכולים לשחק אותה כאילו 'לא מסוגלים'. זאת תוצאה של ניסיון כושל להתחבר עם אנשים שממש לא מתאימים לכם. מאידך, התגובה שלכם היא מעבר לכל פרופורציה הגיונית ומה שאתם באמת צריכים לעשות זה לקום ולצאת לבלות. אם תלכו עד הסוף עם קטע הקשור בסגנון לבוש או שינוי הופעה, תוכלו לסמוך על תמיכת הסביבה.

רוח ונפש: בפריסת חיזוי וייעוץ שהתקיימה לכבודם בקלפים נומרולוגיים, עלה בגורלכם המספר 554: הקלף מבשר על תקופה בה יש לתעל את הדברים אל נתיב קונפורמי ושמרני, ולהימנע מסיכונים, הימורים וצעדים לא שקולים – כמו גם על עולם רגשות יציב, אך גם על כזה שהוא ביקורתי ושואף לפרפקציוניזם.

קריסטל השבועי שלכם הוא קריסטל רוז קוורץ לזימון וחיזוק אהבה. רוז קוורץ נחשבת אבן האהבה. צבעה הורוד המיוחד מחזק אהבה עצמית ומזמן אהבה מהסביבה תוך יצירת הזדמנויות למציאת זיווג, וחיזוק קשר קיים. מאזנת ומקלה על התמודדות רגשית וקבלת החלטות הקשורות לרגש. רוזקוורץ מסייעת בהבנה העמוקה וההפנמה שאנו ראויים לאהבה. הפנמה זו משפיעה בהקשר של פתיחות לאהבה, זימון אהבה וחיזוק קשר קיים. לחצו לתמונות, הסברים ותכשיטים עם רוז קוורץ

 מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי ❁ 

♥ מפה אסטרולוגית אישית מלאה 

 

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל סרטן, אסטרולוגיה, הורוסקופ, מזל סרטן גבר, מזל סרטן נקבה, מזל סרטן תאריכים, מזל סרטן במיטה, הורוסקופ יומי מזל סרטן, מזל סרטן היום, מזל סרטן הורוסקופ, מזל סרטן אישה, מזל סרטן אסטרולוגיה יומית, מזל סרטן זוגיות, מזל סרטן יומי, איך לכבוש גבר מזל סרטן, בת מזל סרטן, מזל סרטן תכונות, מזל סרטן זכר, מזל סרטן גבר במיטה, מזל סרטן נקבה במיטה, מזל סרטן נקבה התאמה, מזל סרטן השבוע, מזל סרטן אסטרולוגיה, מזל סרטן אהבה, מזל סרטן התאמה, מזל סרטן גבר אופי, מזל סרטן גבר התאמה, מזל סרטן אופי, מזל סרטן נקבה אופי, מזל סרטן מאפיינים, מזל סרטן שבועי, מזל סרטן לפי הקבלה, בן מזל סרטן, מזל סרטן ועקרב, מזל סרטן הורוסקופ שנתי, מזל סרטן וגדי, מזל סרטן וקשת, מזל שור ומזל סרטן, מזל גדי ומזל סרטן, מזל סרטן ומאזניים, מזל סרטן תחזית, מזל סרטן ודגים, מזל סרטן תחזית חודשית, הורוסקופ שבועי סרטן

תן ציון למאמר זה

0