מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל אריה

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל אריה

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל אריה הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל אריה

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל אריה: 21.10.18-27.10.18

כוכבים ומזלות: אנרגיות קוסמיות מחברות עתה בין השמש לבין הכוכבים יופיטר וסטורן, ומחוללות תנודות נומרולוגיות המקשרות ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 3 ו – 4.

ראשון עד שלישי: מילת המפתח לפרק זמן זה היא: אופטימיות. אתם צפויים לקבל הצעה שמבטאת את יחסכם המתחדש כלפי היכולות המקצועיות שלכם. מספר שיחות טלפון מגורמים לא צפויים רק יחזקו את ההרגשה שאתם בדרך הנכונה. גם בתחום החברתי חלה התאוששות ואתם נענים להזמנות שיזרמו אליכם כבר עכשיו. מומלץ לצאת לבילויים. אתם מתחילים לתכנן השקעה שתוצאותיה יתבררו רק בעוד כשנה. העיתוי ספוג אנרגיות ממוזלות.

רביעי עד שבת: בעבודה חל שיפור בהרגשה שלכם עקב חילופי אישים. גם אם זה זמני, יש לכם הזדמנות לחלוק רשמים עם מישהו שמגלה את הצדדים האנושיים שלו. עם זאת, עליכם לנצל את ההזדמנות כדי לקדם את עצמכם. זה לא על חשבון אחרים. כך שאין לכם מה לחוש רגשות אשמה. זה ממש מיותר. הרקיע צופה פרשיות רומנטיות מהסוג המקורי, המהמם והמדהים או קשר עם אדם בעל תכונות דומות.

הגות פנימית: אני מלמד את עצמי לא להתאהב במי שתומך בדעותיי ולא לשנוא את מי שמתנגד להן. אני יודע כי אלה כמו ההם, עלולים לטעות בגדול. ממש כמוני.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל אריה, הורוסקופ, מזל אריה נקבה, מזל אריה גבר, מזל אריה היום, מזל אריה תאריכים, מזל אריה יומי, מזל אריה במיטה, מזל אריה הורוסקופ, מזל אריה אישה, מזל אריה זכר, מזל אריה תחזית יומית, מזל אריה נקבה במיטה, מזל אריה תכונות, בת מזל אריה, מזל אריה השבוע, מזל אריה התאמה, מזל אריה שבועי, מזל אריה מחר, מזל אריה חודש, מזל אריה להיום, מזל אריה גבר במיטה, מזל אריה באהבה, מזל אריה אסטרולוגיה, מזל אריה לפי הקבלה, מזל אריה נקבה התאמה, מזל אריה נקבה לפי הקבלה, מזל אריה מאפיינים, מזל אריה זוגיות, מזל אריה ומאזניים, מזל דלי ומזל אריה, מזל אריה תאריך, מזל אריה אהבה, מזל אריה זכר במיטה, מזל אריה הורוסקופ שבועי, מזל אריה במיטה זכר, מזל אריה במיטה נקבה

תן ציון למאמר זה

5.00