מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי בתולה - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל בתולה

הורוסקופ שבועי בתולה - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל בתולה

הורוסקופ שבועי בתולה - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל בתולה הורוסקופ שבועי בתולה - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל בתולה

הורוסקופ שבועי למזל בתולה - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל בתולה 18.04.21-11.04.21

לקריסטל המזל שלך - הכנסו לקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ שבועי למזל בתולה- תחזית אסטרולוגית שבועית מזל בתולה

כוכבים ומזלות: כיפת השמיים מערבלת את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של השמש וכוכב פלוטו, ורוקמת מצבים נומרולוגיים הצופים לכם מפגשים עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 1 ו – 8.

ראשון עד שלישי: מישהו בסביבתכם הקרובה מעודד מצב שנוח לכם מאוד בו ולכן אינכם מנסים לשנות שום דבר. גם כאשר העניינים מתחממים אינכם נוקפים אצבע. האמת היא שאתם קצת נרדמים בשמירה. מה שהכי חשוב הוא שלא תבואו בטענות והאשמות, מאוחר יותר. החוזה הבלתי כתוב מתעצב עכשיו ואחר כך עלול להיות מאוחר מידי. יסוד האוויר משפיע לטובה עליכם וכך גם היכרויות עם ילידי מזלות האוויר: דלי, תאומים ומאזניים. 

 

רביעי עד שבת: אתם סובלים מעייפות בגלל עומס פעילויות שלא ניתן לדחותם. ביום חמישי תחושו הקלה, אך שיחה עם אדם שמקורב אליכם, תרגיז אתכם מאוד. אדם שהגיע ממרחקים מעורר בכם תסכולים ואתם מרגישים רצון חזק לנתק את הקשר. כדאי להתאפק עד שתירגעו קצת. טיפ: מצאו את העיתוי הנכון. הרקיע רומז כי הנפש עלולה לתעתע בכם: אל תניחו לחרדות שווא להעכיר את איכות חייכם.

בוחשים בעתיד: בפריסת קלפי טארוט נומרולוגיים שהתקיימה לכבודכם לצורך חיזוי וקבלת מסרים, עלה בגורלכם קלף שמספרו 17: הקלף רומז על מצב מרנין ואופטימי, אך מזכיר לכם לקשור היטב את כל הקצוות.

רוצים לדעת מה קריסטל המזל שלכם? לחצו

 מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי ❁ 

♥ מפה אסטרולוגית אישית מלאה 

 

  

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל בתולה, תחזית שבועית, הורוסקופ, מזל בתולה גבר, מזל בתולה נקבה, מזל בתולה במיטה, מזל בתולה תאריכים, מזל בתולה היום, מזל בתולה תחזית יומית, מזל בתולה הורוסקופ, מזל בתולה באנגלית, מזל בתולה אישה, מזל בתולה זוגיות, מזל בתולה זכר, מזל בתולה יומי, מזל בתולה תכונות, מזל בתולה גבר התאמה, מזל בתולה השבוע, מזל בתולה גבר במיטה, מזל בתולה על פי הקבלה, מזל בתולה נקבה התאמה, מזל בתולה תחזית חודשית, איך לכבוש גבר מזל בתולה, מזל בתולה התאמה, מזל בתולה התאמה זוגית, מזל בתולה התאמה לבני מזלות אחרים, מזל בתולה אופי, מזל בתולה גבר אופי, מזל בתולה נקבה במיטה

תן ציון למאמר זה

3.00