מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי בתולה - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל בתולה

הורוסקופ שבועי בתולה - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל בתולה

הורוסקופ שבועי בתולה - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל בתולה הורוסקופ שבועי בתולה - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל בתולה

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל בתולה: 16.06.19-22.06.19

כוכבים ומזלות: כיפת הרקיע מסחררת את האנרגיות של כוכבכם מרקורי יחד עם אלו של הירח וכוכב מארס, ומחוללת תנודות נומרולוגיות הלוקחות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 2 ו – 9.

ראשון עד שלישי: נראה שהגיע הזמן לעבור למקום מגורים אחר או לפחות להתחיל לחשוב על זה ביתר רצינות. יש מישהו שבהרגשה שלכם 'מקצץ' לכם את הכנפיים ומונע מכם את ההתקדמות שאתם חולמים עליה. שמרו מרחק מאדם זה. אולי המחשבות והתכנונים הם המקסימום האפשרי מבחינתכם לתקופה זו, אבל הן ממלאות תפקיד חשוב אז נא לא לזלזל. במקביל, הרקיע מבשר הצלחות לאלה מכם העוסקים בכלכלה ומנהל עסקים, כמו גם למי שעומדים לחתום על חוזים רשמיים.

רביעי עד שבת: אתם מרגישים שהזוגיות שלכם הייתה יכולה להיות יותר טובה. את ההרגשה הזאת ניתן להסביר בעובדה שאתם מעבירים מסרים כפולים וגורמים לבן/ת הזוג להתרחק. חוסר אמון נבנה והולך ביניכם וככל שיעבור הזמן יהיה קשה יותר להוריד את ה'חומה'. כדי למנוע אי הבנות חייבים לשבת ולדבר, גם אם ההתחלה תהיה קשה. אל תהיו קטנוניים ותנו לצד השני להסביר. במקביל, הרקיע מבשר על מצבי רוח נוסטלגיים ועל התרפקות על זיכרונות העבר.

רוח ונפש: מסר שהגיע אליכם באמצעות מטוטלת החגה במעגל, קובע כי בכל הנוגע לתחום החברתי, אתם צריכים, לפני הכול, צריך להתפייס עם חבר.

 

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל בתולה, תחזית שבועית, הורוסקופ, מזל בתולה גבר, מזל בתולה נקבה, מזל בתולה במיטה, מזל בתולה תאריכים, מזל בתולה היום, מזל בתולה תחזית יומית, מזל בתולה הורוסקופ, מזל בתולה באנגלית, מזל בתולה אישה, מזל בתולה זוגיות, מזל בתולה זכר, מזל בתולה יומי, מזל בתולה תכונות, מזל בתולה גבר התאמה, מזל בתולה השבוע, מזל בתולה גבר במיטה, מזל בתולה על פי הקבלה, מזל בתולה נקבה התאמה, מזל בתולה תחזית חודשית, איך לכבוש גבר מזל בתולה, מזל בתולה התאמה, מזל בתולה התאמה זוגית, מזל בתולה התאמה לבני מזלות אחרים, מזל בתולה אופי, מזל בתולה גבר אופי, מזל בתולה נקבה במיטה

תן ציון למאמר זה

5.00