מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי בתולה - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל בתולה

הורוסקופ שבועי בתולה - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל בתולה

הורוסקופ שבועי בתולה - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל בתולה הורוסקופ שבועי בתולה - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל בתולה

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל בתולה: 19.10.19-13.10.19

כוכבים ומזלות: החוויות שאתם מתנסים בהן בוקעות מכוכב מרקורי השולט במזל בתולה ואשר מקיים קשרים קוסמיים עם הכוכבים אוראנוס ופלוטו. התופעה מעוררת תנודות נומרולוגיות שלוקחות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 22 ו – 8.

ראשון עד שלישי: יש לכם לא מעט הזדמנויות להתבלט ואת לא מפספסים אף אחת מהן. אתם יכולים להפיק הרבה תועלת מהמצב בימים אלה. הידע המעשי שלכם והקסם האישי פועלים גם הם במלוא העוצמה. השתתפות באירוע חברתי תהווה נקודת מפנה בתפיסה האישית שלכם את עצמכם. 'אסימונים' רבים יפלו לכם ואתם תשאלו את עצמכם איך לא ראיתם קודם לכן את מה שאתם רואים עכשיו. מסר שבועי קובע כי צפויה משיכה פיסית משיכה חזקה הודות לחושניות רבה.

רביעי עד שבת: מישהו מנסה להפוך סדרי עולם ולהכניס אתכם למסגרת. אתם הופכים לתוקפנים ומגיבים בהתאם. לא לגמרי ברור לכם מה לא בסדר, אבל יש תחושה חזקה שמישהו קרוב, שאתם סומכים עליו, מהתל בכם ולא מספר את כול המידע הרלוונטי שצריך להגיע לידיעתכם. המשפחה אומנם חשובה לכם מאוד, אולם בזמן כזה, רצוי לסמוך רק על עצמכם. צפויות לכם מחמאות הודות לקטע שנראה כמו מחווה פעוטה. ייתכן כי מדובר בהתרחשות בעלת ערך סמלי.

טיפ שבועי: בפריסת חיזוי וקבלת מסרים שהתקיימה למענכם בחפיסת טארוט עם סימנים כירולוגים עלה בגורלכם קלף העונג שבאהבה: הקלף מציע לכם להתמקד בפירותיה הגשמיים של הזוגיות, מבלי להתפלסף בנוגע לזוטות שוליות.

 

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן


עוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל בתולה, תחזית שבועית, הורוסקופ, מזל בתולה גבר, מזל בתולה נקבה, מזל בתולה במיטה, מזל בתולה תאריכים, מזל בתולה היום, מזל בתולה תחזית יומית, מזל בתולה הורוסקופ, מזל בתולה באנגלית, מזל בתולה אישה, מזל בתולה זוגיות, מזל בתולה זכר, מזל בתולה יומי, מזל בתולה תכונות, מזל בתולה גבר התאמה, מזל בתולה השבוע, מזל בתולה גבר במיטה, מזל בתולה על פי הקבלה, מזל בתולה נקבה התאמה, מזל בתולה תחזית חודשית, איך לכבוש גבר מזל בתולה, מזל בתולה התאמה, מזל בתולה התאמה זוגית, מזל בתולה התאמה לבני מזלות אחרים, מזל בתולה אופי, מזל בתולה גבר אופי, מזל בתולה נקבה במיטה

תן ציון למאמר זה

5.00