מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי בתולה - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל בתולה

הורוסקופ שבועי בתולה - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל בתולה

הורוסקופ שבועי בתולה - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל בתולה הורוסקופ שבועי בתולה - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל בתולה

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל בתולה: 19.01.20-25.01.20

כוכבים ומזלות: הקרוסלה הקוסמית סובבת במעגל ומרעיפה עליכם את האנרגיות של הירח וכוכב סטורן, אשר תנודותיהם מחברות אתכם נומרולוגית לאנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 2 ו – 4.

ראשון עד שלישי: הכסף פשוט בורח לכם מבין האצבעות. הוצאות בלתי צפויות מגיעות מכל הכיוונים וגם על קניות אתם לא רוצים לוותר. רשמו את הכול ! כדאי לתכנן דרך פעולה והתייעלות כדי לא להיקלע לקשיים. למרות שזה אינו פרק זמן קל, תצליחו לעבור אותו בשלום. אפילו שאתם קצת המומים מהשתלשלות העניינים, אל דאגה! לא צפויות לכם בעיות של ממש. מיסטיקנים ומורים רוחניים מייחסים לכם את האות ל' אשר צורתה בכתב העברי הקדום היא מעין "מלמד-הבקר".

רביעי עד שבת: סוף סוף מתחממים העניינים עם מישהו ששמתם עליו עין מזמן. לקח לכם הרבה זמן לאסוף אומץ וליזום מהלך. טוב עשיתם כיוון שמתברר שזאת בדיוק הייתה גם ההרגשה בצד השני. תחושה פנימית של "זהו זה" תלווה אתכם בימים הקרובים. למרות ההתלהבות ההדדית, עדיף לא לבנות יותר מידי מגדלים באוויר. אתם שמחים להיווכח כי בעיה ששיערתם כי היא כולה שלכם, מתבררת כצרת רבים. יש בזה נחמה כלשהי.

רוח ונפש:
בפריסת קלפי טארוט שהתקיימה לכבודכם, הופיע בגורלכם קלף ששמו הנזיר. המסר הוא – היו פתוחים ומוכנים לקבל התרחשויות חדשות ואל תמהרו לדון ולשפוט אותן לאור אלו הישנות או בפשטות, הימנעו מהשוואות.

 

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל בתולה, תחזית שבועית, הורוסקופ, מזל בתולה גבר, מזל בתולה נקבה, מזל בתולה במיטה, מזל בתולה תאריכים, מזל בתולה היום, מזל בתולה תחזית יומית, מזל בתולה הורוסקופ, מזל בתולה באנגלית, מזל בתולה אישה, מזל בתולה זוגיות, מזל בתולה זכר, מזל בתולה יומי, מזל בתולה תכונות, מזל בתולה גבר התאמה, מזל בתולה השבוע, מזל בתולה גבר במיטה, מזל בתולה על פי הקבלה, מזל בתולה נקבה התאמה, מזל בתולה תחזית חודשית, איך לכבוש גבר מזל בתולה, מזל בתולה התאמה, מזל בתולה התאמה זוגית, מזל בתולה התאמה לבני מזלות אחרים, מזל בתולה אופי, מזל בתולה גבר אופי, מזל בתולה נקבה במיטה

תן ציון למאמר זה

3.00