מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי בתולה - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל בתולה

הורוסקופ שבועי בתולה - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל בתולה

הורוסקופ שבועי בתולה - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל בתולה הורוסקופ שבועי בתולה - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל בתולה

הורוסקופ שבועי למזל בתולה - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל בתולה 20.09-26.09

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל בתולה 20.09.20-26.09.20

כוכבים ומזלות: שנה חדשה מתחילה! הספיראלה הקוסמית שוזרת את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים ונוס וסטורן, וטווה תנודות נומרולוגיות המשגרות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 6 ו – 4.

ראשון עד שלישי: גלגל המזלות משגר אליכם אנרגיות טובות ומעניק לכם הזדמנות לחשבון נפש. הפעילו קריטריונים אישיים כדי לבדוק מה גורם לכם לסיפוק אמיתי ולתחושת הגשמה עצמית. אם קשה לכם להשיג מטרה מסוימת, בדקו אפשרויות חילופיות. אין טעם לנסות להזיז הרים ובוודאי שלא צריך להילחם בכל החזיתות בבת אחת. יש הרבה דרכים להגיע למטרה ויש מספר רב של הגדרות להצלחה. 

 

רביעי עד שבת: מערך הכוכבים עלול לגרום לכם לפעול מתוך רגשות אשמה, וזה הדבר האחרון שעליכם לעשות. אדם בעל מניעים נסתרים מתמרן אתכם והדבר הופך את הימים האלה לגעש עם הרבה סערות סביב. אתם לא נשארים אדישים. נסו להירגע. כבדו את רצונו של האחר, אבל הבטיחו שלא מנצלים אתכם ושאתם לא עושים יותר ממה שהתכוונתם והגדרתם לעצמכם כמידה הוגנת, מראש.

רוח ונפש: בפריסות קלפי טארוט העוסקות באהבה, הקלף המסמל אתכם מייצג מצבים שפויים ובתלם הישר. בפריסות העוסקות בהכוונה מקצועית הוא מייצג מגוון של מקצועות הוראה ורפואה, ובפריסות פיננסיות הוא מייצג מצב כספי איתן ויציב.

תחזית שנתית מיוחדת למזל שלך לשנה החדשה - הכנסו לקרוא מה יקרה באהבה, פרנסה וקריירה

בלעדי לגולשי אלטרנטיבלי: פתיחת מזל באהבה עם פרישת טארוט אישית לאהבה
עכשיו אפשר לדעת מה צפוי באהבה, לקבל תשובות מה עלול לעכב אתכם, האם יש התאמה זוגיות, מה צופים הקלפים בחיי הזוגיות שלכם, האם מומלץ להפסיק קשר קיים, וכמובן… מה הקלפים רומזים לכם לעשות כדי לזמן אהבת אמת ♥ 

  

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל בתולה, תחזית שבועית, הורוסקופ, מזל בתולה גבר, מזל בתולה נקבה, מזל בתולה במיטה, מזל בתולה תאריכים, מזל בתולה היום, מזל בתולה תחזית יומית, מזל בתולה הורוסקופ, מזל בתולה באנגלית, מזל בתולה אישה, מזל בתולה זוגיות, מזל בתולה זכר, מזל בתולה יומי, מזל בתולה תכונות, מזל בתולה גבר התאמה, מזל בתולה השבוע, מזל בתולה גבר במיטה, מזל בתולה על פי הקבלה, מזל בתולה נקבה התאמה, מזל בתולה תחזית חודשית, איך לכבוש גבר מזל בתולה, מזל בתולה התאמה, מזל בתולה התאמה זוגית, מזל בתולה התאמה לבני מזלות אחרים, מזל בתולה אופי, מזל בתולה גבר אופי, מזל בתולה נקבה במיטה

תן ציון למאמר זה

3.00