מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי עקרב - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל עקרב

הורוסקופ שבועי עקרב - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל עקרב

הורוסקופ שבועי עקרב - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל עקרב הורוסקופ שבועי עקרב - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל עקרב

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל עקרב: 16.06.19-22.06.19

כוכבים ומזלות: כיפת הרקיע מסחררת את האנרגיות של כוכבכם פלוטו יחד עם אלו של הכוכבים יופיטר ואוראנוס, ומחוללת תנודות נומרולוגיות הלוקחות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 3 ו – 22.

ראשון עד שלישי: יש צורך לתפוס קצת שלווה אבל יש מי שמצליחים לתמרן אתכם לכיוונים אחרים. רשימת המשימות היא ארוכה במיוחד, ובשלב מסוים עלול התסכול שלכם לעלות אל פני השטח. הגיע הזמן שתלמדו להגיד 'לא' בקול רם וגם הצבת גבולות היא משהו שיש צורך לעבוד עליו. אל תדחו! אם אתם מקבלים ייעוץ כלשהו, כדאי שתבדקו אותו בציציות. השאיפות שלכם מתמקדות ומתייצבות.

רביעי עד שבת: אתם מרוכזים בצרכים ובדרישות שלכם ולא בדיוק יוצאים מגדרכם כדי להיטיב עם אחרים. שימו לב - הכוונות הטובות לא תמיד מספיקות ובהחלט שאינן מתפרשות כך על ידי הסביבה. בימים אלה תמצאו את עצמכם במספר סיטואציות בעייתיות. אתם מגיבים למה שקורה סביבכם ושוכחים להפעיל את ההיגיון, במקביל, הרקיע מבשר על הצורך להימנע מאהבה המרחפת ללא מטרה וללא תכלית, ומעניק הצלחה לאלה מכם המבקשים להינשא.

רוח ונפש: בפריסת קלפים על פי השיטה הצוענית, עלה בגורלכם קלף מלכת העלים: המסר הוא – המזל והברכה ממתינים לכם באירועים בלתי צפויים, כמו גם בחברת אנשים מקוריים.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל עקרב, מזל עקרב נקבה, מזל עקרב גבר, מזל עקרב במיטה, מזל עקרב תאריכים, מזל עקרב תכונות, מזל עקרב היום, מזל עקרב הורוסקופ, מזל עקרב זכר, בת מזל עקרב, מזל עקרב זוגיות, הורוסקופ יומי מזל עקרב, מזל עקרב יומי, מזל עקרב נקבה במיטה, מזל עקרב אישה, איך לכבוש גבר מזל עקרב, מזל עקרב נקבה תכונות, מזל עקרב אהבה, מזל עקרב תחזית חודשית, מזל עקרב גבר במיטה, מזל עקרב התאמה, מזל עקרב מחר, מזל עקרב לפי הקבלה, מזל עקרב נקבה אהבה, מזל עקרב השבוע, מזל עקרב אופי, מזל עקרב אסטרולוגיה, מזל עקרב גבר באהבה, מזל עקרב ואריה, בן מזל עקרב, מזל עקרב ושור, מזל עקרב גבר אופי, מזל עקרב ודגים, מזל עקרב נקבה לפי הקבלה, מזל טלה ועקרב, מזל עקרב תחזית, מזל עקרב ומאזניים, מזל עקרב ומזל דגים, הורוסקופ שבועי עקרב

תן ציון למאמר זה

4.00