מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי עקרב - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל עקרב

הורוסקופ שבועי עקרב - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל עקרב

הורוסקופ שבועי עקרב - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל עקרב הורוסקופ שבועי עקרב - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל עקרב

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל עקרב 12.12.20-06.12.20

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל עקרב 12.12.20-06.16.20

כוכבים ומזלות: בשבוע הקרוב גזרת מזלכם מושפעת מהכוכבים  השמש וכוכב מרקורי.

ראשון עד שלישי: ככול שתמהרו ללמוד לקח מהעבר ולעבור הלאה, כך ייטב לכם. לא פעם אתם מתחפרים בעמדותיכם מתוך מאמץ להוכיח משהו. זהו בזבוז זמן טוטאלי ואתם מבינים את זה לא פחות טוב מהסביבה. התמקדות בענייני כספים לא תוביל לשום מקום, לפחות לא בשלב זה. כדאי יותר להתארגן על סדר העדיפויות שלכם ורק אז לעבור לתכנונים חומריים. לא יזיק לכם לקחת יוזמה ולפנק את בני הזוג.

 

רביעי עד שבת: הכול בסד ומותר לכם ליהנות. קשה לכם לפרגן לעצמכם ובוודאי גם לא לבני משפחה. איך אפשר להתייסר כך ולשם מה ? זה באמת לא שווה את המחיר. החליטו שאתם משחררים את הרסן. היו בלתי צפויים. זכרו איך זה היה פעם ו'תפטרו' את עצמכם מתפקיד השוטר הפנימי. לכו עם מה שקורה בסטייל ובכייף. זה אפשרי. קצת מאמץ. יצירתיות תעזור לכם! כדאי לנקות ממשקעים את היחסים שבינו לבינה. אין תחליף לשיחה זורמת בארבע עיניים.

רוח ונפש: בפריסת קלפים צועניים שהתקיימה לכבודכם, עלה בגורלכם קלף ששמו מלכת הלבבות: הקלף מייצג מצבים שהם נפלאים וטובים עבור פרשיות אהבים, כמו גם הצלחות בקריירה העוסקת בתחומים מקוריים וחריגים.

קריסטל / אבן חן שבועית: אבן חן שבועית תחזק אתכם, תעזור באיזון אנרגטי, שמירה והגנה. אבן החן השבועית היא: מלכית. אבן חן מלכית היא אחת מהאבנים העתיקות בעולם, תיעוד על השימוש באבן זו קיים כבר בשנת ארבעת אלפים לפני הספירה. המלכית מסייעת בשיפור זיכרון חלומות, הגנה, הקלה בבעיות שינה, זימון אנרגיות חיוביות והגנה עוצמתית מעין הרע.! למידע מלא, תמונות ותכשיטים עם מלכית לחצו כאן

♥ חדש! פריסת קלפי טארוט להגשמת משאלות. לחצו לדעת איזה מהמשאלות שלכם עומדת להתגשם בקרוב 

♥ במיוחד לגולשי אלטרנטיבלי: מפה אסטרולוגית אישית מלאה - בעיברית 

  

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל עקרב, מזל עקרב נקבה, מזל עקרב גבר, מזל עקרב במיטה, מזל עקרב תאריכים, מזל עקרב תכונות, מזל עקרב היום, מזל עקרב הורוסקופ, מזל עקרב זכר, בת מזל עקרב, מזל עקרב זוגיות, הורוסקופ יומי מזל עקרב, מזל עקרב יומי, מזל עקרב נקבה במיטה, מזל עקרב אישה, איך לכבוש גבר מזל עקרב, מזל עקרב נקבה תכונות, מזל עקרב אהבה, מזל עקרב תחזית חודשית, מזל עקרב גבר במיטה, מזל עקרב התאמה, מזל עקרב מחר, מזל עקרב לפי הקבלה, מזל עקרב נקבה אהבה, מזל עקרב השבוע, מזל עקרב אופי, מזל עקרב אסטרולוגיה, מזל עקרב גבר באהבה, מזל עקרב ואריה, בן מזל עקרב, מזל עקרב ושור, מזל עקרב גבר אופי, מזל עקרב ודגים, מזל עקרב נקבה לפי הקבלה, מזל טלה ועקרב, מזל עקרב תחזית, מזל עקרב ומאזניים, מזל עקרב ומזל דגים, הורוסקופ שבועי עקרב

תן ציון למאמר זה

4.00