מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל קשת

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל קשת

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל קשת הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל קשת

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל קשת: 21.10.18-27.10.18

כוכבים ומזלות: אנרגיות קוסמיות מחברות עתה בין כוכבכם יופיטר לבין השמש וכוכב סטורן, ומחוללות תנודות נומרולוגיות המקשרות ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 1 ו – 4.

ראשון עד שלישי: זה פרק זמן מתאים להתפייסות עם מישהו שלא ממש ברור לכם על מה ולמה רבתם. למרות שאתם עדיין כועסים אתם כבר לא זוכרים למה. הנטייה לחפש את הצדק המוחלט בכל אירוע- מיותרת וגורמת לרגשות תסכול לא רק אצלכם. עיתוי טוב ליציאה לבילוי עם חברים. ההרגשה הירודה מבחינה גופנית תשתפר במידה ותקפידו יותר על צורת אכילה מאוזנת. 

רביעי עד שבת: אתם נעולים על עניין אחד מרכזי ומרבית תשומת הלב מכוונת לתחום זה. הכוונה היא לענייני הלב ולמרות שאתם מתמחים בהכחשות, ומנסים לשכנע את כל הסביבה שזה לא נכון- זה בהחלט נכון. אתם טועים ובגדול, חבל על ההשקעה ומוטב שתמשיכו הלאה. הצד השני כלל לא מעוניין ומערכת היחסים שנדמה לכם שרקמתם, הינה, ברובה- אשליה. הרקיע רומז על הגשמה עצמית בתחומים המעניקים צורה למופשט, כגון: עיצוב ואדריכלות.

הגות פנימית: אושו לימד כי אין רוע בעולם, ממש כשם שאין בו חושך. אושו אמר כי הרוע הוא רק היעדר של הטוב, ממש כשם שהחושך הוא רק היעדר של האור.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל קשת, מזל קשת נקבה, מזל קשת במיטה, מזל קשת באנגלית, מזל קשת זכר, מזל קשת תאריכים, מזל קשת הורוסקופ, מזל קשת תכונות, מזל קשת היום, הורוסקופ יומי מזל קשת, מזל קשת גבר, מזל קשת זוגיות, מזל קשת יומי, מזל קשת תחזית שבועית, מזל קשת באהבה, בת מזל קשת, מזל קשת אופי, מזל קשת אישה, מזל קשת השבוע, איך לכבוש גבר מזל קשת, מזל קשת אסטרולוגיה, מזל קשת לפי הקבלה, מזל קשת נקבה אופי, מזל קשת נקבה במיטה, מזל קשת התאמה לבני מזלות אחרים, מזל קשת תאריך, מזל קשת זכר במיטה, מזל קשת ותאומים, מזל קשת מחר, מזל קשת מאפיינים, מזל קשת התאמה, מזל קשת וסרטן, מזל קשת ואריה, מזל קשת שבועי, מזל קשת ועקרב, מזל קשת ושור, מזל קשת ודלי, מזל קשת ודגים, מזל קשת פרופיל, מזל קשת הורוסקופ חודשי

תן ציון למאמר זה

5.00