מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי גדי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל גדי

הורוסקופ שבועי גדי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל גדי

הורוסקופ שבועי גדי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל גדי הורוסקופ שבועי גדי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל גדי

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל גדי: 19.01.20-25.01.20

כוכבים ומזלות: הקרוסלה הקוסמית סובבת במעגל ומרעיפה עליכם את האנרגיות של השמש וכוכב נפטון, אשר תנודותיהם מחברות אתכם נומרולוגית לאנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 1 ו – 7.

ראשון עד שלישי: בימים אלה צפויות לכם הפתעות ממספר כיוונים. אתם מרגישים טוב ויהיה לכם פרק זמן פורה בעבודה. הערבים מתאימים במיוחד ליציאה לבילויים, בעיקר עבור אלה מכם שלא נמצאים בקשר. יש סיכוי להתחלה של רומן שיתפתח במהירות אך גם עלול להסתיים בפתאומיות, אם תתקדמו בפזיזות. מיסטיקנים ומורים רוחניים מייחסים לכם את האות ד' המזכירה פתח של אוהל או שער של בית הסובב על צירו.

רביעי עד שבת: ה'סחבת' די שוברת אתכם ולמרות שיש לכם מספיק עיסוקים, עיכוב תשובות חשובות מוציא אתכם משיווי המשקל. אתם חוששים להתעמת עם אדם שמחזיק בידיו הרבה כוח והינו בעל השפעה. ההמתנה רק יכולה לקלקל לכם. עשו את מה שצריך לעשות ואחר כך תוכלו לשכוח מכל העניין. שיחה עם אדם מדהים מזניקה את מצב רוחכם. נראה כי כל שהייתם זקוקים לו הוא קמצוץ של צחוק והומור.

רוח ונפש: בפתיחת חיזוי וקבלת מסרים שהתקיימה לכבודכם באמצעות קריאת צורות במשקע של קפה, עלתה בגורלכם צורה של טמבורין: המסר הוא - אל תצפו ממישהו אחר כי יפרוש שטיח-אדום למענכם. אם אתם לא תערכו לעצמכם מסע יחסי ציבור, איש לא יעשה זאת עבורכם.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל גדי, מזל גדי גבר, מזל גדי נקבה, הורוסקופ יומי מזל גדי, מזל גדי היום, מזל גדי תאריכים, מזל גדי באנגלית, מזל גדי תכונות, מזל גדי במיטה, מזל גדי יומי, מזל גדי הורוסקופ, מזל גדי אישה, הורוסקופ שבועי מזל גדי, מזל גדי זכר, מזל גדי מחר, מזל גדי באהבה, מזל גדי השבוע, בת מזל גדי, מזל גדי שבועי, מזל גדי תחזית חודשית, מזל גדי זוגיות, מזל גדי אסטרולוגיה, מזל גדי גבר בזוגיות, מזל גדי נקבה במיטה, איך לכבוש גבר מזל גדי, מזל גדי וסרטן, מזל גדי אופי, אישה בת מזל גדי, מזל גדי גבר במיטה, מזל גדי יומי לפי הקבלה, מזל גדי תחזית, מזל גדי לפי הקבלה, מזל גדי גבר תכונות, מזל גדי אהבה, מזל גדי היום לפי הקבלה, מזל גדי מאפיינים, הורוסקופ שבועי גדי

תן ציון למאמר זה

5.00