מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי גדי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל גדי

הורוסקופ שבועי גדי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל גדי

הורוסקופ שבועי גדי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל גדי הורוסקופ שבועי גדי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל גדי

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל גדי: 09.12.18-15.12.18

כוכבים ומזלות: הפטרון של המזל שלכם הוא כוכב סטורן אשר מקיים עתה מערכת יחסים עם הכוכבים אוראנוס ונפטון. לתופעה הקוסמית יש השלכות נומרולוגיות המעודדות חיבור ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 22 ו – 7.

ראשון עד שלישי: כוכב מוטרף יוצר קשר עם גזרת מזל גדי ומתסיס אותה. צפוי פרק זמן עם דגש על התחום הרגשי. עם כל הכבוד לרגשות, מוטב לכם להפעיל גם את ההיגיון והחשיבה השקולה כדי לא לעשות טעויות. אתם לומדים מאירועי העבר ויש מי שמפנה את תשומת ליבכם לכיוונים הנדרשים. הפעילו את היצירתיות לכיוון של חשיבה עסקית. התכונות החיוביות והיתרונות שלכם בולטים ויהיה מי שייקח זאת בחשבון. יש לפתח את הביטחון העצמי, ומצד שני לצאת מנקודת הנחה שמבססת עת עקרון ההדדיות. נתינה שלכם תביא בעקבותיה נתינה מן הצד השני.

רביעי עד שבת: אתם קצת עייפים מחיטוט פנימי. שאלות לגבי המהות הפנימית שלכם גורמות לכם תסכול. חלקים מסוימים באישיות מפעילים אתכם לעיתים לעשות דברים שלכאורה אינם הכרחיים ואפילו גורמים לכם לחרטה מאוחר יותר. כל זה הופך את פרק הזמן הזה למאבק מתיש. קחו לעצמכם חופש ממחשבות. פשוט תהיו במישור העכשווי בלי להתעמק יותר מידי. אחת מאבני החן הנמנות עם מזלכם האסטרולוגי אשר מתארת את האנרגיות החיוביות שלכם היא טורקיז. העניקו אותה לאנשים שהמהומה שולטת בחייהם. נראה כי האבן תעזור להם להשליט סדר וארגון. כמו כן היא מעניקה תהילה ופרסום.

טיפ שבועי: בפריסת ניבוי וייעוץ שהתקיימה לכבודכם עלה בגורלכם קלף טארוט ששמו אס החרבות. המסר הוא – יש להתכונן לקראת שינוי מהפכני. משהו בסגנון של טריקת דלת במקום אחד, ופתיחת דלת במקום אחר.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל גדי, מזל גדי גבר, מזל גדי נקבה, הורוסקופ יומי מזל גדי, מזל גדי היום, מזל גדי תאריכים, מזל גדי באנגלית, מזל גדי תכונות, מזל גדי במיטה, מזל גדי יומי, מזל גדי הורוסקופ, מזל גדי אישה, הורוסקופ שבועי מזל גדי, מזל גדי זכר, מזל גדי מחר, מזל גדי באהבה, מזל גדי השבוע, בת מזל גדי, מזל גדי שבועי, מזל גדי תחזית חודשית, מזל גדי זוגיות, מזל גדי אסטרולוגיה, מזל גדי גבר בזוגיות, מזל גדי נקבה במיטה, איך לכבוש גבר מזל גדי, מזל גדי וסרטן, מזל גדי אופי, אישה בת מזל גדי, מזל גדי גבר במיטה, מזל גדי יומי לפי הקבלה, מזל גדי תחזית, מזל גדי לפי הקבלה, מזל גדי גבר תכונות, מזל גדי אהבה, מזל גדי היום לפי הקבלה, מזל גדי מאפיינים, הורוסקופ שבועי גדי

תן ציון למאמר זה

5.00