מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי גדי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל גדי

הורוסקופ שבועי גדי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל גדי

הורוסקופ שבועי גדי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל גדי הורוסקופ שבועי גדי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל גדי

הורוסקופ שבועי למזל גדי- תחזית אסטרולוגית שבועית מזל גדי 06.03.21-28.02.21

לקריסטל המזל שלך - הכנסו לקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ שבועי למזל גדי- תחזית אסטרולוגית שבועית מזל גדי

כוכבים ומזלות: כוכב סטורן אשר מייצג את מזל גדי מקיים עתה מערכת יחסים קוסמית עם הכוכבים מרקורי וונוס. המשיכו לקרוא מה צופים הכוכבים שלכם לשבוע הקרוב.

ראשון עד שלישי: אתם הולכים נגד המוסכמות ומצליחים להוכיח כי חוק העדר לא חל עליכם. צפוי שבוע חביב בו אתם מנסים לרקוד על כמה 'חתונות' בבת אחת, אבל הודות לכושר הווירטואוזי והיכולת הגבוהה שלכם, מצליחים מעל המשוער. צפויה הצלחה בתחום החברתי. אתם מקבלים הרבה מחמאות ויש לצפות שהדבר יגובה גם מבחינה כספית. יחד עם זאת, אסור לכם להיכנס לשאננות. אל תתנו למילים יפות לבלבל אתכם יתר על המידה.

 

רביעי עד שבת: המסגרת הקיימת קצת חונקת אתכם ויתכן מאוד שכדאי שתבלו במסגרת פחות מלחיצה ועם אנשים ששיש להם באמת מה להציע מבחינת התכנים הפנימיים. גם אלה שכביכול רוצים בטובתכם, לא יודעים בעצם מה עושה לכם טוב על הנשמה. ברור לכם שיש פער לא קטן בין התדמית החיצונית ובין הצרכים הפנימיים והאמיתיים שלכם. לכו עם נטיות הלב ואל תנסו לרצות את כל העולם על חשבון הרגשות שלכם. התעלמו מאנשים שלא יודעים לפרגן. 

טיפ שבועי: בקריאה בקלפי טארוט שהתקיימה עבורכם, עלה בגורלכם קלף ששמו: "השמש" – הקלף - מייצג מצבים טובים ומוצלחים, ברוכים והישגיים – בעיקר במישור החומרי. כמו כן, מדובר בגורם מבחוץ שיסייע בידכם. לחץ/צי לקבלת מסר אישי מקלפי הטארוט - פריסה אישית בטארוט

 מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי ❁ 

♥ מפה אסטרולוגית אישית מלאה 

  

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל גדי, מזל גדי גבר, מזל גדי נקבה, הורוסקופ יומי מזל גדי, מזל גדי היום, מזל גדי תאריכים, מזל גדי באנגלית, מזל גדי תכונות, מזל גדי במיטה, מזל גדי יומי, מזל גדי הורוסקופ, מזל גדי אישה, הורוסקופ שבועי מזל גדי, מזל גדי זכר, מזל גדי מחר, מזל גדי באהבה, מזל גדי השבוע, בת מזל גדי, מזל גדי שבועי, מזל גדי תחזית חודשית, מזל גדי זוגיות, מזל גדי אסטרולוגיה, מזל גדי גבר בזוגיות, מזל גדי נקבה במיטה, איך לכבוש גבר מזל גדי, מזל גדי וסרטן, מזל גדי אופי, אישה בת מזל גדי, מזל גדי גבר במיטה, מזל גדי יומי לפי הקבלה, מזל גדי תחזית, מזל גדי לפי הקבלה, מזל גדי גבר תכונות, מזל גדי אהבה, מזל גדי היום לפי הקבלה, מזל גדי מאפיינים, הורוסקופ שבועי גדי

תן ציון למאמר זה

5.00