מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי גדי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל גדי

הורוסקופ שבועי גדי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל גדי

הורוסקופ שבועי גדי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל גדי הורוסקופ שבועי גדי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל גדי

הורוסקופ שבועי למזל גדי- תחזית אסטרולוגית שבועית מזל גדי 15.05.21-09.05.21

לקריסטל המזל שלך - הכנסו לקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ שבועי למזל גדי- תחזית אסטרולוגית שבועית מזל גדי

כוכבים ומזלות: הספיראלה הקוסמית מסחררת את האנרגיות של גזרת מזלכם עם אלו של הכוכבים יופיטר וונוס, ומחוללת תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 3 ו – 6.

ראשון עד שלישי: הפנויים שבינכם נהנים מהצעות רבות, היכרויות והזדמנויות לקשרים חדשים ומעניינים. אולי לא הכול הולך חלק אבל אין ספק שיש לכם אפשרות לקדם את ענייני האהבה לכיוונים הרצויים לכם. אתם מאבדים קצת את הראש. תנו לעצמכם לזרום וקחו סיכונים מחושבים. אל תסכנו את עצמכם ושמרו על יושר פנימי. זכרו כי בתחום העסקי והקרייריסטי צריך להחזיר טובה תחת טובה. 

 

רביעי עד שבת: יש לכם כל כך הרבה משימות שעליכם למלא, עד שלא פלא שאתם מרגישים מותשים עוד לפני שהתחלתם. כמו פרפר שנמשך אל האש, אתם מתעקשים לחפש עידוד ותמיכה אצל האנשים הכי לא מתאימים. את מרבית זמנכם תבלו בבית בניסיון לצמצם את הפער בין מה שדורשים מכם ובין מה שאתם צריכים ורוצים לעשות. הרוח הנושבת במפרשי ספינתכם נושאת עימה שינויים והתחדשות. זה הזמן לבטא את הפן המקורי שבאופייכם.

רוח ונפש: מזל גדי מיוצג ע"י קלף ששמו מלך יהלום ובקלפי הטארוט הוא מיוצג ע"י מלך המטבעות: הקלף מייצג קשרים רציניים וקבועים. בפריסת ניבוי וייעוץ בקלפים אסטרולוגיים, עלה בגורלכם קלף ונוס במזל דלי: הקלף מייצג פרשיות רומנטיות מהסוג המקורי, המהמם והמדהים.

קריסטל השבועי שלכם הוא קריסטל רוז קוורץ לזימון וחיזוק אהבה. רוז קוורץ נחשבת אבן האהבה. צבעה הורוד המיוחד מחזק אהבה עצמית ומזמן אהבה מהסביבה תוך יצירת הזדמנויות למציאת זיווג, וחיזוק קשר קיים. מאזנת ומקלה על התמודדות רגשית וקבלת החלטות הקשורות לרגש. רוז קוורץ מסייעת בהבנה העמוקה וההפנמה שאנו ראויים לאהבה. הפנמה זו משפיעה בהקשר של פתיחות לאהבה, זימון אהבה וחיזוק קשר קיים. לחצו לתמונות, הסברים ותכשיטים עם רוז קוורץ

 מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי ❁ 

♥ מפה אסטרולוגית אישית מלאה 

  

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל גדי, מזל גדי גבר, מזל גדי נקבה, הורוסקופ יומי מזל גדי, מזל גדי היום, מזל גדי תאריכים, מזל גדי באנגלית, מזל גדי תכונות, מזל גדי במיטה, מזל גדי יומי, מזל גדי הורוסקופ, מזל גדי אישה, הורוסקופ שבועי מזל גדי, מזל גדי זכר, מזל גדי מחר, מזל גדי באהבה, מזל גדי השבוע, בת מזל גדי, מזל גדי שבועי, מזל גדי תחזית חודשית, מזל גדי זוגיות, מזל גדי אסטרולוגיה, מזל גדי גבר בזוגיות, מזל גדי נקבה במיטה, איך לכבוש גבר מזל גדי, מזל גדי וסרטן, מזל גדי אופי, אישה בת מזל גדי, מזל גדי גבר במיטה, מזל גדי יומי לפי הקבלה, מזל גדי תחזית, מזל גדי לפי הקבלה, מזל גדי גבר תכונות, מזל גדי אהבה, מזל גדי היום לפי הקבלה, מזל גדי מאפיינים, הורוסקופ שבועי גדי

תן ציון למאמר זה

5.00