מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי גדי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל גדי

הורוסקופ שבועי גדי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל גדי

הורוסקופ שבועי גדי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל גדי הורוסקופ שבועי גדי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל גדי

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל גדי: 16.06.19-22.06.19

כוכבים ומזלות: כיפת הרקיע מסחררת את האנרגיות של כוכבכם סטורן יחד עם אלו של הכוכבים יופיטר ונפטון, ומחוללת תנודות נומרולוגיות הלוקחות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 3 ו – 7.

ראשון עד שלישי: צפוי לכם פרק זמן של בלבול ואי סדר. אתם מרגישים חולשה פנימית שמושפעת מרגישות יתר שנחתה עליכם. זיכרונות מהעבר מציפים וכשאף אחד לא רואה, אתם אפילו מוחים דמעה. למה לא? להפגין רגשות זה אנושי. אולי לא כדאי לחשוף את עולמכם הפנימי בפני כל העולם, אבל הקרובים לכם לא רק שיתמכו ויפרגנו אלא גם יתנו מילה טובה שתשפר מאוד את ההרגשה. במקביל, הרקיע מבשר על הרפתקאות רגשיות מהסוג הסוחף והדינאמי, כמו גם על הצורך להסתער על היעד ולכבוש אותו.

רביעי עד שבת: צפוי פרק זמן טוב בו יש לכם צורך חזק לאלמנט הרומנטיקה בחיים, וזה בדיוק מה שקורה לכם בימים אלה. בילוי לילי מוצלח מעלה את מפלס האדרנלין שכל כך דרוש לכם כדי שמצב הרוח יתרומם לשחקים. אתם מרגישים התלהבות והתרגשות, מה שלא קרה כבר מזמן. תזרמו עם הספונטאניות. צפוי לכם יופי של סוף שבוע. הרקיע רומז כי העניין שאתם הוגים בו, יצליח לכם בגדול. אין סיבה לחרדותיכם.

רוח ונפש: בפתיחת חיזוי שהתקיימה לכבודכם בקלפי טארוט, עלה בגורלכם קלף שלוש מטבעות: המסר הוא – הדרך אל התהילה, קצרה מששיערתם – אך אין פירוש הדבר שצריך לשבת באפס מעשה.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל גדי, מזל גדי גבר, מזל גדי נקבה, הורוסקופ יומי מזל גדי, מזל גדי היום, מזל גדי תאריכים, מזל גדי באנגלית, מזל גדי תכונות, מזל גדי במיטה, מזל גדי יומי, מזל גדי הורוסקופ, מזל גדי אישה, הורוסקופ שבועי מזל גדי, מזל גדי זכר, מזל גדי מחר, מזל גדי באהבה, מזל גדי השבוע, בת מזל גדי, מזל גדי שבועי, מזל גדי תחזית חודשית, מזל גדי זוגיות, מזל גדי אסטרולוגיה, מזל גדי גבר בזוגיות, מזל גדי נקבה במיטה, איך לכבוש גבר מזל גדי, מזל גדי וסרטן, מזל גדי אופי, אישה בת מזל גדי, מזל גדי גבר במיטה, מזל גדי יומי לפי הקבלה, מזל גדי תחזית, מזל גדי לפי הקבלה, מזל גדי גבר תכונות, מזל גדי אהבה, מזל גדי היום לפי הקבלה, מזל גדי מאפיינים, הורוסקופ שבועי גדי

תן ציון למאמר זה

5.00