מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי דלי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי

הורוסקופ שבועי דלי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי

הורוסקופ שבועי דלי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי הורוסקופ שבועי דלי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי: 21.04.19-27.04.19

כוכבים ומזלות: כוכב אוראנוס שמייצג אתכם מתחבר עתה עם האנרגיות של הכוכבים יופיטר ופלוטו. התופעה מחוללת תנודות נומרולוגיות הנושאות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 3 ו – 8.

ראשון עד שלישי: יש לכם מחשבות על כיוון תעסוקתי חדש. הנטייה להתפשר, מגיעה לנקודת רוויה ואתם מרגישים שדרוש לכם משהו אחר ומרגש יותר. יהיה לכם זמן בסוף השבוע לשקול את הדברים ולהתעדכן. גייסו לצורך העניין את המכרים והחברים שלכם, כדי שיעזרו לכם להתחבר לאנשים ומקומות בהם יש לכם סיכוי גדול יותר להגיע למימוש הפוטנציאל. אל תערבו את בני המשפחה בהתלבטויותיכם - זה עדיין מוקדם מידי. זה הזמן להתפייס עם יריבים ומתחרים. ייתכן כי הגיע הזמן בו כולם צריכים לרדת מן העצים שטיפסו עליהם. כן, גם אתם.

רביעי עד שבת: מה דעתכם להקדיש קצת יותר תשומת לב לסגנון הלבוש שלכם? אולי לא שמתם לב לעניין אבל בזמן האחרון כל עניין 'הפוזה' יצא מכלל פרופורציה וגורם לאנשים משמעותיים בחייכם, להרים גבה. לפני שאתם שוללים את האפשרות שאתם טועים- חשבו שוב. הפתרון קל יותר מאשר אתם חושבים. מה שאתם רואים בו כסתם צירוף מקרים ממוזל, הוא בעצם גורל שמשחק לטובתכם. הנומרולוגיה צופה לכם הצלחות עם אנשים אשר צירוף אותיות שמם או סכום ספרות תאריך לידתם, מעניקים את המספר 8.

רוח ונפש: בשיטת קבלת מסרים ממישורים עליונים באמצעות אבני רונים קלטיות, עלה בגורלכם רון שמספרו 6. זהו רון אדיר לכל דבר ועניין הדורש השקעה גדולה של אנרגיה. זהו רון שעשוי להיות מסומל על-ידי דרקון מכונף.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן







עוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל דלי, מזל דלי גבר, מזל דלי נקבה, מזל דלי תאריכים, מזל דלי שבועי, מזל דלי במיטה, מזל דלי יומי, מזל דלי תכונות, מזל דלי באנגלית, מזל דלי הורוסקופ, תחזית שבועית למזל דלי, מזל דלי לפי הקבלה, איך לכבוש את מזל דלי, מזל דלי אישה, מזל דלי באהבה, מזל דלי זכר, בת מזל דלי, מזל דלי הורוסקופ שבועי, מזל דלי נקבה במיטה, מזל דלי מחר, מזל דלי גבר תכונות, מזל דלי השבוע, מזל דלי תחזית חודשית, מזל דלי נקבה תכונות, מזל דלי גבר במיטה, מזל דלי וקשת, מזל דלי תכונות שליליות, מזל דלי אסטרולוגיה, מזל דלי אופי, מזל דלי התאמה, מזל דלי מאפיינים, מזל דלי גבר בזוגיות, מזל דלי גבר באהבה, מזל דלי גבר אופי, הורוסקופ שבועי דלי

תן ציון למאמר זה

0