מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי דלי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי

הורוסקופ שבועי דלי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי

הורוסקופ שבועי דלי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי הורוסקופ שבועי דלי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי: 23.02.20-29.02.20

כוכבים ומזלות: הקוסמוס מערבל את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים נפטון וונוס, ומחולל תנודות נומרולוגיות המרטיטות אתכם בחברת אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 7 ו – 6.

ראשון עד שלישי:
זה פרק זמן מתאים לצאת לבלות. מזג האוויר פשוט "מטריף" לכם את החושים ואתם לא מסוגלים להתרכז. בא לכם לצאת ולחוות את האוויר ואת המרחבים. אם אפשר, כדאי לקחת יום חופש. במידה ולא, לצאת בשעות בין הערביים אל הטבע. צרו לעצמכם פסק זמן. אתם חייבים את זה לעצמכם. האהבה היא עוצמה שאין טובה ממנה, עשו הכול כדי להשיגה. וויכוח שיתחיל בנימה עניינית עלול לגלוש אל פסים אישיים. לא כדאי שתפלטו מילים שאין להן מחילה.

רביעי עד שבת: מה שנחוץ לכם במלא הכנות, הוא חופשה אמיתית שתאפשר מילוי מצברים. גם אם זה לא ממש מתאפשר לכם בימים אלה, לפחות תתפסו לכם כמה שעות שיתנו לכם "פסק זמן" לחוות את השקט ולהתחבר פנימה, למרות כל האקשן שקורה לכם בחיים. אל תתנגדו, כי זה לא יעזור. זה מן פרק זמן שכזה. פשוט תזרמו עם זה ומצאו את ההזדמנות המתאימה. הרקיע קובע כי גם אם אתם מוצאים את עצמכם בתסבוכת כלשהי, הרי שיש לראות בה מעין קרש קפיצה לעתיד מזהיר וורוד.

טיפ שבועי:
אבן המזל השבועית שלכם היא וולפנייט. גביש מפורסם ופופולארי המבוקש מאוד אצל אספנים. מעניק מעין וויברציות חשמליות לעונד אותו. מגביר ומעצים את כוח המשיכה כלפי בני המין השני. טוב לצבירת אנרגיה חושנית וסקסואלית. נפלא עבור כל מי שחפץ להתבונן בהילה האסטראלית של בני האדם. גביש המביא מזל לאנשים העוסקים בתגליות ובהמצאות.

 

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל דלי, מזל דלי גבר, מזל דלי נקבה, מזל דלי תאריכים, מזל דלי שבועי, מזל דלי במיטה, מזל דלי יומי, מזל דלי תכונות, מזל דלי באנגלית, מזל דלי הורוסקופ, תחזית שבועית למזל דלי, מזל דלי לפי הקבלה, איך לכבוש את מזל דלי, מזל דלי אישה, מזל דלי באהבה, מזל דלי זכר, בת מזל דלי, מזל דלי הורוסקופ שבועי, מזל דלי נקבה במיטה, מזל דלי מחר, מזל דלי גבר תכונות, מזל דלי השבוע, מזל דלי תחזית חודשית, מזל דלי נקבה תכונות, מזל דלי גבר במיטה, מזל דלי וקשת, מזל דלי תכונות שליליות, מזל דלי אסטרולוגיה, מזל דלי אופי, מזל דלי התאמה, מזל דלי מאפיינים, מזל דלי גבר בזוגיות, מזל דלי גבר באהבה, מזל דלי גבר אופי, הורוסקופ שבועי דלי

תן ציון למאמר זה

4.00