מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי דלי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי

הורוסקופ שבועי דלי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי

הורוסקופ שבועי דלי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי הורוסקופ שבועי דלי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי

הורוסקופ שבועי למזל דלי- תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי 13.03.21-07.03.21

לקריסטל המזל שלך - הכנסו לקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ שבועי למזל דלי- תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי

כוכבים ומזלות: אנרגיות קוסמיות בוקעות מכוכבכם אוראנוס ומשתלבות במופעי הכוכבים ונוס ויופיטר, תוך כדי יצירת תנודות נומרולוגיות המשדכות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 6 ו – 3.

ראשון עד שלישי: אדם בעייתי מנסה לבוא לקראתכם ולהתפשר אבל עם האוכל התיאבון שלכם הולך וגובר ונראה שקשה מאוד לספק אתכם. הניסיונות לגרום לאחרים להתנהג על פי רצונכם, נכשלים. אולי כדאי להניח למאבק הכוחות ולציין בצורה קלילה יותר את מבוקשכם. ייתכן כי דאגות מעכבות את ההצלחה. הניחו לדברים לזרום והפסיקו להתפלסף. אתם עולים על גל רומנטי שצופן מסתורין ומקוריות. גם אם זה לא סיפור לנצח, עדיין שווה לכם החוויה.

 

רביעי עד שבת: ניסיון החיים שלכם הוכיח שכדי להצליח עליכם לגלות יותר התחשבות באנשים אחרים. נסו בקצב שלכם אך מתוך אמונה שזאת הדרך הנכונה. בהמשך תיווכחו לדעת שהיקום תומך בכם. פעולה התנדבותית שאתם עושים למען הכלל ולמען הזולת, תחזור אליכם עם אנרגיות ממוזלות כפל-כפליים. אתם תצליחו לגשר בין ענייני משפחה לבין עסקים. מה שנראה כבלתי אפשרי, עשוי להתברר כממוזל.

טיפ שבועי: בפריסת קלפי טארוט שהתקיימה לכבודכם, עלה בגורלכם קלף תשע מטבעות: הקלף מציג עלמה ענוגה ניצבת בעיבורו של גן קסום כאשר על אחת משתי ידיה ניצב עוף דורס: המסר הוא – מצבכם מוגן ויציב אך קיים דבר מה שעלול להעכיר את האווירה. טפלו בו. לחץ/צי לקבלת מסר אישי מקלפי הטארוט

 מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי ❁ 

♥ מפה אסטרולוגית אישית מלאה 

  

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל דלי, מזל דלי גבר, מזל דלי נקבה, מזל דלי תאריכים, מזל דלי שבועי, מזל דלי במיטה, מזל דלי יומי, מזל דלי תכונות, מזל דלי באנגלית, מזל דלי הורוסקופ, תחזית שבועית למזל דלי, מזל דלי לפי הקבלה, איך לכבוש את מזל דלי, מזל דלי אישה, מזל דלי באהבה, מזל דלי זכר, בת מזל דלי, מזל דלי הורוסקופ שבועי, מזל דלי נקבה במיטה, מזל דלי מחר, מזל דלי גבר תכונות, מזל דלי השבוע, מזל דלי תחזית חודשית, מזל דלי נקבה תכונות, מזל דלי גבר במיטה, מזל דלי וקשת, מזל דלי תכונות שליליות, מזל דלי אסטרולוגיה, מזל דלי אופי, מזל דלי התאמה, מזל דלי מאפיינים, מזל דלי גבר בזוגיות, מזל דלי גבר באהבה, מזל דלי גבר אופי, הורוסקופ שבועי דלי

תן ציון למאמר זה

4.00