מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי דלי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי

הורוסקופ שבועי דלי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי

הורוסקופ שבועי דלי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי הורוסקופ שבועי דלי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי: 16.12.18-22.12.18

כוכבים ומזלות: הרקיע משלב בין האנרגיות שלכם לבין אלו של הכוכבים פלוטו ויופיטר, ומחולל תנודות נומרולוגיות שלוקחות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 8 ו – 3.

ראשון עד שלישי: אווירה של מנוחה ורגיעה מאפיינת פרק זמן זה, וכדאי להיענות להזמנות ליציאה. צפויות חוויות למי שיטרח לצאת מהבית, בעיקר אם מדובר בבילוי לא שגרתי. אתגר רומנטי יעלה על הפרק. ילידי מזל דגים נמצאים אצלכם בראש סדר העדיפויות וקיימת אפשרות לשיתוף פעולה בתחום העסקי והאישי. התגברות על מכשולים תגיע באמצעות שימוש "במרפקים" והסרת הכפפות.

רביעי עד שבת: התחושה היא כאילו אתם נתקלים בקירות לכל מקום בו תפנו. חוסר אונים ואוזלת יד הולכים אצלכם ביחד והדרך היחידה לפרוץ את המעגל היא לנקוט בצעדים דרסטיים. מרכז תשומת הלב צריך להיות בנושאי עבודה. עליכם להיות הרבה יותר אסרטיביים ולהתחבר למציאות. הגיע הזמן להתבגר! גם בתחום הביתי יש מה לשפר. אם תעשו מאמץ להתמקד, היחסים עם יריבים ישתפרו. קשיים או לחצים חברתיים, ייעלמו מעצמם.

טיפ שבועי: בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם באמצעות קלפי חיזוי כירולוגים, עלה בגורלכם קלף גבעת מרס עליונה: המסר הוא - תנועו בקצב שלכם אך אל תנוחו על זרי דפנה. תתחילו כבר עכשיו לתכננן את העתיד, יש עוד המון דברים קטנים שאתם יכולים לעשות למען עצמכם.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל דלי, מזל דלי גבר, מזל דלי נקבה, מזל דלי תאריכים, מזל דלי שבועי, מזל דלי במיטה, מזל דלי יומי, מזל דלי תכונות, מזל דלי באנגלית, מזל דלי הורוסקופ, תחזית שבועית למזל דלי, מזל דלי לפי הקבלה, איך לכבוש את מזל דלי, מזל דלי אישה, מזל דלי באהבה, מזל דלי זכר, בת מזל דלי, מזל דלי הורוסקופ שבועי, מזל דלי נקבה במיטה, מזל דלי מחר, מזל דלי גבר תכונות, מזל דלי השבוע, מזל דלי תחזית חודשית, מזל דלי נקבה תכונות, מזל דלי גבר במיטה, מזל דלי וקשת, מזל דלי תכונות שליליות, מזל דלי אסטרולוגיה, מזל דלי אופי, מזל דלי התאמה, מזל דלי מאפיינים, מזל דלי גבר בזוגיות, מזל דלי גבר באהבה, מזל דלי גבר אופי, הורוסקופ שבועי דלי

תן ציון למאמר זה

0