מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי דלי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי

הורוסקופ שבועי דלי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי

הורוסקופ שבועי דלי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי הורוסקופ שבועי דלי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי: 31.08.19-25.08.19

כוכבים ומזלות: המפלים הקוסמיים עוטפים אתכם באנרגיות של הכוכבים פלוטו וסטורן, ומחוללים תנודות נומרולוגיות הממגנטות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 8 ו – 4.

ראשון עד שלישי: אתם מקדישים את רוב מרצכם לכיוון של עבודה. יש אפשרות לקידום. אתם לא בדיוק מתמקדים בתחום הרומנטי אבל אם תגיע הצעה מעניינת במידה מספקת, תסתערו על המטרה בדייקנות ובמרץ. לפנויים: יש כאלה שמאוהבים באהבה אבל לא מוכנים להשקיע מאמץ לבדוק מידת התאמה ולהתחייב רגשית ליותר מרגע וחצי. לא פלא שאין תוצאות.

רביעי עד שבת: יש לכם הרגשה פנימית שאי אפשר לסמוך אפילו על הקרובים ביותר. זאת בגלל אכזבה שהותירה בכם שרידים של אי שקט וחשדנות. כל הניסיונות שלכם ל'צאת מזה' מבוססים על בריחה לכיוונים בעייתיים כמו יתר אכילה או שינה. שום דבר לא ייפתר בלי טיפול והתמודדות של ממש עם הבעיות. משבר בתחום הזוגי מעורר אצלכם מחשבות על פסק זמן. 

מה יקרה בסוף השבוע? הנומרולוגיה מסדרת לכם מפגשים עם אנשים ילידי מזל שור. צפו להפתעות!

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן


עוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל דלי, מזל דלי גבר, מזל דלי נקבה, מזל דלי תאריכים, מזל דלי שבועי, מזל דלי במיטה, מזל דלי יומי, מזל דלי תכונות, מזל דלי באנגלית, מזל דלי הורוסקופ, תחזית שבועית למזל דלי, מזל דלי לפי הקבלה, איך לכבוש את מזל דלי, מזל דלי אישה, מזל דלי באהבה, מזל דלי זכר, בת מזל דלי, מזל דלי הורוסקופ שבועי, מזל דלי נקבה במיטה, מזל דלי מחר, מזל דלי גבר תכונות, מזל דלי השבוע, מזל דלי תחזית חודשית, מזל דלי נקבה תכונות, מזל דלי גבר במיטה, מזל דלי וקשת, מזל דלי תכונות שליליות, מזל דלי אסטרולוגיה, מזל דלי אופי, מזל דלי התאמה, מזל דלי מאפיינים, מזל דלי גבר בזוגיות, מזל דלי גבר באהבה, מזל דלי גבר אופי, הורוסקופ שבועי דלי

תן ציון למאמר זה

0