מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי דלי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי

הורוסקופ שבועי דלי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי

הורוסקופ שבועי דלי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי הורוסקופ שבועי דלי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי

הורוסקופ שבועי למזל דלי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי 09.08-15.08

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי 09.08.20-15.08.20

כוכבים ומזלות: כוכב אוראנוס השולט במזל דלי, מקיים עתה קשרים קוסמיים עם הכוכבים פלוטו, מרקורי וונוס. מן ההיבט הנומרולוגי צפויות אנרגיות ממוזלות ביניכם ובין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 8, 5 ו – 6.

ראשון עד שלישי: נראה כי אתם נחושים בדעתכם להגשים את הפנטזיות הפרועות שלכם ומתכננים את הסיטואציה לאט אבל בטוח. בני הזוג יכולים לצפות לחוויה מעשירה במיוחד - גם אם הקשר אינו בהכרח לכול החיים. אל תתעצבנו אם העניין ידחה במקצת. בסופו של דבר, אין זה מסוג הדברים שאפשר לדחוף בכוח. צפויה לכם הצלחה במיזם שידע לא מעט עיכובים ודחיות.

 

רביעי עד שבת: נושא הקשור ללימודים או לתחום רוחני כול שהוא, דורש תשומת לב רבה מן הרגיל. אתם מגלים תחומים חדשים שלא הכרתם עד עתה. זה פרק זמן של הפתעות גדולות. אתם מגיבים בכישרון אלתור מרשים. אין לכם סיבה להתרגז על בני משפחה וחברים שלא מבינים מה בדיוק עובר עליכם. רוח הזמן מנשבת בכיוון של חברויות חדשות.

הצרות מתחילות ברגע בו אדם כלשהו כופה את עצמו ואת רצונו על אדם אחר. אל תכפו את עצמכם על איש, הותירו את דרך הנסיגה פתוחה בפני כל.

לחו לפריסת קלפי טארוט אונליין - בחינם

  

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל דלי, מזל דלי גבר, מזל דלי נקבה, מזל דלי תאריכים, מזל דלי שבועי, מזל דלי במיטה, מזל דלי יומי, מזל דלי תכונות, מזל דלי באנגלית, מזל דלי הורוסקופ, תחזית שבועית למזל דלי, מזל דלי לפי הקבלה, איך לכבוש את מזל דלי, מזל דלי אישה, מזל דלי באהבה, מזל דלי זכר, בת מזל דלי, מזל דלי הורוסקופ שבועי, מזל דלי נקבה במיטה, מזל דלי מחר, מזל דלי גבר תכונות, מזל דלי השבוע, מזל דלי תחזית חודשית, מזל דלי נקבה תכונות, מזל דלי גבר במיטה, מזל דלי וקשת, מזל דלי תכונות שליליות, מזל דלי אסטרולוגיה, מזל דלי אופי, מזל דלי התאמה, מזל דלי מאפיינים, מזל דלי גבר בזוגיות, מזל דלי גבר באהבה, מזל דלי גבר אופי, הורוסקופ שבועי דלי

תן ציון למאמר זה

4.00