מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי דלי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי

הורוסקופ שבועי דלי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי

הורוסקופ שבועי דלי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי הורוסקופ שבועי דלי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי:15.12.19-21.12.19

כוכבים ומזלות: גרמי השמיים משלבים את האנרגיות שלכם באלו של הכוכבים ונוס ומרס, ומחוללים תנודות נומרולוגיות המשגרות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 6 ו – 9.


ראשון עד שלישי: כושר הניהול והשכנוע שלכם טוב עתה מתמיד. נצלו את המומנטום כדי לעשות עסקים וליזום פרויקטים המתאימים לכם עם אנשים אחרים. אל תשכחו לעשות חישובי כדאיות לפני שאתם חותמים על מסמך כל שהוא. אם תתמידו צפויה לכם הצלחה לא מבוטלת. הרקיע רומז על פרשיות הנסתרות מן העין אך מרטיטות את הלב. ייתכן שמדובר בסוד כלשהו שאתם נוצרים בליבכם.

רביעי עד שבת: זה פרק זמן רגוע. חשוב למצוא זמן לסידור הבית. זה אומנם קצת משעמם אבל אתם כבר לא יכולים למצוא שום דבר. למרות הצעות מפתות עדיף להישאר בבית ולצפות בסרט טוב. אל תמהרו לבטא את כל מה שאתם חושבים. קצת איפוק ודיפלומטיות לא יזיקו. שמרו על פרופיל נמוך. הרקיע קובע כי הצלחתכם תושג הודות לאיזון, הרמוניה, פייסנות, חביבות, אהבה, שלווה ושלום. פרשייה רומנטית קוראת לכם לקבל החלטה. נראה כי כדאי לכם למסד את אשר מתגלגל ללא תכלית.


רוח ונפש: בפריסת הסדרה-המשנית של קלפי טארוט שהתקיימה לכבודכם לצורך קבלת מסרים וחיזוי עתיד, עלה בגורלכם קלף שישה מטות: המסר הוא – תוכלו לכבוש את העולם בעזרת סגנון מלכותי שתאמצו לעצמכם. אל תחששו לערוך לעצמכם מסע של ניצחון.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן


עוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל דלי, מזל דלי גבר, מזל דלי נקבה, מזל דלי תאריכים, מזל דלי שבועי, מזל דלי במיטה, מזל דלי יומי, מזל דלי תכונות, מזל דלי באנגלית, מזל דלי הורוסקופ, תחזית שבועית למזל דלי, מזל דלי לפי הקבלה, איך לכבוש את מזל דלי, מזל דלי אישה, מזל דלי באהבה, מזל דלי זכר, בת מזל דלי, מזל דלי הורוסקופ שבועי, מזל דלי נקבה במיטה, מזל דלי מחר, מזל דלי גבר תכונות, מזל דלי השבוע, מזל דלי תחזית חודשית, מזל דלי נקבה תכונות, מזל דלי גבר במיטה, מזל דלי וקשת, מזל דלי תכונות שליליות, מזל דלי אסטרולוגיה, מזל דלי אופי, מזל דלי התאמה, מזל דלי מאפיינים, מזל דלי גבר בזוגיות, מזל דלי גבר באהבה, מזל דלי גבר אופי, הורוסקופ שבועי דלי

תן ציון למאמר זה

5.00