מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי דלי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי

הורוסקופ שבועי דלי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי

הורוסקופ שבועי דלי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי הורוסקופ שבועי דלי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי

הורוסקופ שבועי למזל דלי- תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי 15.05.21-09.05.21

לקריסטל המזל שלך - הכנסו לקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ שבועי למזל דלי- תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי

כוכבים ומזלות: הספיראלה הקוסמית מסחררת את האנרגיות של גזרת מזלכם עם אלו של הכוכבים ונוס ומארס, ומחוללת תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 6 ו – 9.

ראשון עד שלישי: אתם נקלעים למצב של הוצאה גדולה ולא מתוכננת אך מהר מאוד מתברר ש-כל רכישה לטובה. קשר זמני מתחיל לקבל גוונים של משהו רציני יותר. אל תתפסו לבהלה, הרי זה משהו שרציתם כבר מזמן. אם לא מתאים לכם הקצב, אתם יכולים להשפיע על בני הזוג באמצעות שיחה בארבע עיניים. קחו אחריות. אל תתחמקו. דאגות שטרדו את מנוחתכם תתבררנה כחששות שווא.

 

רביעי עד שבת: תכננתם סוף שבוע רגוע אבל במקום זאת אתם מוצאים את עצמכם מוקפים אנשים. למרות השיבוש המוחלט בתוכניות, אתם מצליחים ליהנות מהסיטואציה המפרגנת. הביטחון העצמי ומצב הרוח עולים. הצורך והרצון שלכם לחיות בהרמוניה מוחלטת עם הסביבה הוא עמוק ואמיתי. לא תמיד הדבר אפשרי אבל ברגעים של חסד, כמו השבוע, אתם חשים אושר עילאי.

רוח ונפש: בפתיחת חיזוי וקבלת מסרים שהתקיימה לכבודכם באמצעות קריאת צורות במשקע של קפה, עלתה בגורלכם צורה של לטאת אש: המסר הוא -  אתם זקוקים לשינוי ולהתחדשות, וזאת גם אם אדם יקר כלשהו יצטרך להשתרך מאחור.

קריסטל השבועי שלכם הוא קריסטל רוז קוורץ לזימון וחיזוק אהבה. רוז קוורץ נחשבת אבן האהבה. צבעה הורוד המיוחד מחזק אהבה עצמית ומזמן אהבה מהסביבה תוך יצירת הזדמנויות למציאת זיווג, וחיזוק קשר קיים. מאזנת ומקלה על התמודדות רגשית וקבלת החלטות הקשורות לרגש. רוז קוורץ מסייעת בהבנה העמוקה וההפנמה שאנו ראויים לאהבה. הפנמה זו משפיעה בהקשר של פתיחות לאהבה, זימון אהבה וחיזוק קשר קיים. לחצו לתמונות, הסברים ותכשיטים עם רוז קוורץ

 מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי ❁ 

♥ מפה אסטרולוגית אישית מלאה 

  

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל דלי, מזל דלי גבר, מזל דלי נקבה, מזל דלי תאריכים, מזל דלי שבועי, מזל דלי במיטה, מזל דלי יומי, מזל דלי תכונות, מזל דלי באנגלית, מזל דלי הורוסקופ, תחזית שבועית למזל דלי, מזל דלי לפי הקבלה, איך לכבוש את מזל דלי, מזל דלי אישה, מזל דלי באהבה, מזל דלי זכר, בת מזל דלי, מזל דלי הורוסקופ שבועי, מזל דלי נקבה במיטה, מזל דלי מחר, מזל דלי גבר תכונות, מזל דלי השבוע, מזל דלי תחזית חודשית, מזל דלי נקבה תכונות, מזל דלי גבר במיטה, מזל דלי וקשת, מזל דלי תכונות שליליות, מזל דלי אסטרולוגיה, מזל דלי אופי, מזל דלי התאמה, מזל דלי מאפיינים, מזל דלי גבר בזוגיות, מזל דלי גבר באהבה, מזל דלי גבר אופי, הורוסקופ שבועי דלי

תן ציון למאמר זה

4.00