מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי דגים - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דגים

הורוסקופ שבועי דגים - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דגים

הורוסקופ שבועי דגים - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דגים הורוסקופ שבועי דגים - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דגים

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דגים: 09.12.18-15.12.18

כוכבים ומזלות: הפטרון של המזל שלכם הוא כוכב נפטון אשר מקיים עתה מערכת יחסים עם השמש ועם כוכב סטורן. לתופעה הקוסמית יש השלכות נומרולוגיות המעודדות חיבור ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 1 ו – 4.

ראשון עד שלישי: מומלצות שיחות נפש המיטיבות עם התקשורת הבין-אישית, וזאת גם אם לא תזכו בהיענות מיידית. כמו תמיד, נסיעות צופנות עבורכם מזל וברכה. גם אם יש לכם התחייבויות קרייריסטיות או דומות, עדיין כדאי שתפרגנו לעצמכם קפיצה אל אתרי נופש או אפילו סתם שוטטות במקומות לא מוכרים. צפויים להגיע מסרים והצעות שידרבנו אתכם בכיוון. אתם מקפיאים יחסים עם אנשים המתלבטים ביניכם לבין מי שאינם מחבבים אתכם. נראה שבשלב זה חבל לבזבז עליהם אנרגיות.

רביעי עד שבת: יש לכם צורך בחופש אך אתם מיישמים את הרצון הזה בקנה מידה קטן, בהתאם ליכולות ולמצב. חיי החברה תוססים אבל אתם בוחרים בקפידה לאן ללכת ועם מי להיות. דרוש לכם קצת שקט לאחר שבוע עמוס ואתם מצליחים לשכנע את האחרים לכבד את הצרכים הללו. אחת מאבני החן הנמנות עם מזלכם האסטרולוגי אשר מתארת את האנרגיות החיוביות שלכם היא אקוואמארין. העניקו אותה לאנשים הסובלים מסיוטי לילה ונדודי שינה. האבן תעניק להם שלווה וחלומות נעימים.

טיפ שבועי: בפריסת ניבוי וייעוץ שהתקיימה לכבודכם עלה בגורלכם קלף טארוט ששמו שלוש מטבעות: המסר הוא – חצוצרת התהילה פוסעת לפניכם ומחייכת בשיני זהב. זהו קלף המבשר על כבוד ותהילה.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל דגים, מזל דגים נקבה, מזל דגים זכר, מזל דגים במיטה, מזל דגים תאריכים, מזל דגים הורוסקופ, מזל דגים אסטרולוגיה, מזל דגים תכונות, מזל דגים יומי, מזל דגים גבר, בת מזל דגים, מזל דגים השבוע, מזל דגים זוגיות, מזל דגים שבועי, מזל דגים מחר, מזל דגים נקבה במיטה, מזל דגים אישה, מזל דגים נקבה אופי, מזל דגים באהבה, מזל דגים אופי, מזל דגים לפי הקבלה, מזל דגים ואריה, מזל דגים זכר במיטה, מזל דגים התאמה, מזל דגים של היום, מזל דגים בקבלה, מזל דגים ועקרב, בן מזל דגים, מזל דגים זכר התאמה, מזל דגים ניתוח אופי, מזל דגים אהבה, מזל דגים מאפיינים, הורוסקופ שבועי דגים

תן ציון למאמר זה

3.00