מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי דגים - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דגים

הורוסקופ שבועי דגים - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דגים

הורוסקופ שבועי דגים - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דגים הורוסקופ שבועי דגים - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דגים

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דגים:  19.01.20-25.01.20

כוכבים ומזלות: הקרוסלה הקוסמית סובבת במעגל ומרעיפה עליכם את האנרגיות של הכוכבים פלוטו וונוס, אשר תנודותיהם מחברות אתכם נומרולוגית לאנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 8 ו – 6.

ראשון עד שלישי: אתם צפויים לפרק זמן טוב אשר יעבור עליכם בכיף. אתם יצירתיים באופן מיוחד והתוצאות בעבודה מעוררת תגובות אוהדות מהסביבה. רגשות חיוביים ישפיעו גם על התנהגותכם בבית וכן בתחום החברתי. הצורך שלכם לצאת לבלות עם חברים מתגבר. צפויות תוצאות חיוביות ועליית מדרגה במעמדכם החברתי. מיסטיקנים ומורים רוחניים מייחסים לכם את האות נ', אשר בכתב העברי הקדום היא מופיעה בצורה של דג: נון בארמית, משמעו דג.

רביעי עד שבת: אסור לכם להגיע למצב בו תיאלצו לוותר על עצמאות כלכלית ולהיות תלויים באחרים. תפנימו! שאם לא כן לא תוכלו להרשות לעצמכם לחיות ברמת חיים אליה הורגלתם בעבר הרחוק. קליק רומנטי מיטיב עם הדימוי העצמי שלכם. נראה כי קופידון מעניק לכם חוויה מתקנת לאכזבה שחוויתם. אתם עלולים להרגיש מטורטרים על ידי אדם שלא ממש יודע מה הוא רוצה, אך לא כדאי שתתגרו בו.

רוח ונפש: בהפלת גורלות שהתקיימה לכבודכם בשיטת האי-צ'ינג [ספר התמורות], עלה בגורלכם המסר הבא: המציאות כבר נמצאת כאן, אינכם חייבים לצאת להשיגה. אם תתנערו מחלומותיכם, תוכלו לעוף עד קצווי רקיע.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל דגים, מזל דגים נקבה, מזל דגים זכר, מזל דגים במיטה, מזל דגים תאריכים, מזל דגים הורוסקופ, מזל דגים אסטרולוגיה, מזל דגים תכונות, מזל דגים יומי, מזל דגים גבר, בת מזל דגים, מזל דגים השבוע, מזל דגים זוגיות, מזל דגים שבועי, מזל דגים מחר, מזל דגים נקבה במיטה, מזל דגים אישה, מזל דגים נקבה אופי, מזל דגים באהבה, מזל דגים אופי, מזל דגים לפי הקבלה, מזל דגים ואריה, מזל דגים זכר במיטה, מזל דגים התאמה, מזל דגים של היום, מזל דגים בקבלה, מזל דגים ועקרב, בן מזל דגים, מזל דגים זכר התאמה, מזל דגים ניתוח אופי, מזל דגים אהבה, מזל דגים מאפיינים, הורוסקופ שבועי דגים

תן ציון למאמר זה

3.67