מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי דגים - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דגים

הורוסקופ שבועי דגים - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דגים

הורוסקופ שבועי דגים - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דגים הורוסקופ שבועי דגים - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דגים

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דגים: 17.02.19-23.02.19

כוכבים ומזלות: כוכב נפטון שמייצג אתכם נענע לאנרגיות של הירח וכוכב פלוטו, ומחולל תנודות נומרולוגיות המחברות ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 2 ו – 8.

ראשון עד שלישי: יש לכם הרגשה לא קלה. בעיות כלכליות מעיבות על מצב הרוח. נראה שאתם מנסים 'לבלוע' יותר ממה שאתם יכולים. במידה ואין לכם שום דרך כדי להגדיל בזריזות את ההכנסות שלכם, מוטב שתירגעו קצת עם יצר הבזבזנות שהשתלט עליכם בימים האחרונים. את הרכישות שאתם רוצים לבצע, יש להתאים לקצב המתאים. עניינים הקשורים לאמונה שבלב, עלולים להפוך לוויכוחים קטנוניים. אם לא תמהרו להתנער מהסיפור הזה, אתם עלולים לקלקל לעצמכם יחסים שנרקמו בעמל רב.

רביעי עד שבת: דווקא כשנראה שיש שיפור משמעותי בקריירה וביחסים האישיים, מתעורר מתח פנימי. לא מעט חיכוכים שנראים מיותרים לחלוטין, מתעוררים בגלל נושאים חסרי ערך. 'המלחמה' היא על שליטה וכוח ולא לגופו של עניין. שינוי בהסתכלות עשוי לעזור לכם להתמודד טוב יותר. יש לפקוח עין על שותפים ושותפויות, גם אם אתם בוטחים בכנות כוונותיהם. מיקומו של כוכב נפטון מעניק מזל וברכה לאינטימיות שבינו לבינה.

רוח ונפש: בפתיחת ניבוי העתיד שהתקיימה עבורכם באמצעות חפיסת קלפים מיסטיים, עלה בגורלכם קלף אלת המזל: זהו קלף ממוזל ומבורך המציע לכם לזרום עם הקיים מבלי להתחשב ב"מה יגידו השכנים".

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל דגים, מזל דגים נקבה, מזל דגים זכר, מזל דגים במיטה, מזל דגים תאריכים, מזל דגים הורוסקופ, מזל דגים אסטרולוגיה, מזל דגים תכונות, מזל דגים יומי, מזל דגים גבר, בת מזל דגים, מזל דגים השבוע, מזל דגים זוגיות, מזל דגים שבועי, מזל דגים מחר, מזל דגים נקבה במיטה, מזל דגים אישה, מזל דגים נקבה אופי, מזל דגים באהבה, מזל דגים אופי, מזל דגים לפי הקבלה, מזל דגים ואריה, מזל דגים זכר במיטה, מזל דגים התאמה, מזל דגים של היום, מזל דגים בקבלה, מזל דגים ועקרב, בן מזל דגים, מזל דגים זכר התאמה, מזל דגים ניתוח אופי, מזל דגים אהבה, מזל דגים מאפיינים, הורוסקופ שבועי דגים

תן ציון למאמר זה

3.00