מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי דגים - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דגים

הורוסקופ שבועי דגים - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דגים

הורוסקופ שבועי דגים - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דגים הורוסקופ שבועי דגים - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דגים

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דגים: 18.08.19-24.08.19

כוכבים ומזלות: אנרגיה קוסמית זורמת אליכם מן השמש וכוכב מרס, ומחוללת תנודות נומרולוגיות המשגרות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 1 ו – 9.

ראשון עד שלישי: מה שמאפיין פרק זמן זה הוא 'שיעור בצניעות'. משום מה נדמה לכם לעיתים שאתם כל יכולים. ייתכן שאתם פוגעים במי ש'מפריע' לכם להגיע בדרך הקצרה ביותר למטרה אליה אתם שואפים. אל תשכחו שבסופו של דבר, מה שהכי קשה לכם הוא הבדידות. הקפידו לא לאבד בדרך את החברים הטובים שעמדו לצידכם בשעות קשות- היו שם גם בשבילם. אנרגיה קוסמית מצביעה על פרויקט חדש שעשוי לדרוש מאמץ רב או השקעה גדולה של אנרגיה.

רביעי עד שבת: אתם מארחים אנשים שלא ממש בא לכם לבלות בחברתם. אין לכם סבלנות או עניין מיוחד לשמוע שוב ושוב את אותם הדברים. נדמה לכם שעדיף לשתוק ולבצע מחויבויות מטעמי נימוס מאשר לסרב. אתם טועים ובגדול. מותר לכם לומר לא לאנשים שלא מתאימים לכם ועדיף, שכאשר אתם כבר מבצעים משהו, תעשו זאת מכול הלב או בכלל לא. אנרגיות קוסמיות רומזות על הצורך לקחת פסק-זמן כדי לשקול מחדש את המתרחש בתחום הרגשי.

רוח ונפש: בקבלת מסרים על-פי צורות המשתקפות באבני בדולח, עלתה בגורלכם צורה של כלי נשיפה: המסר הוא – לא די במוצר או ביצירה שייצרתם. עכשיו תצטרכו ללמוד כיצד ליחצן ולשווק אותם.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן


עוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל דגים, מזל דגים נקבה, מזל דגים זכר, מזל דגים במיטה, מזל דגים תאריכים, מזל דגים הורוסקופ, מזל דגים אסטרולוגיה, מזל דגים תכונות, מזל דגים יומי, מזל דגים גבר, בת מזל דגים, מזל דגים השבוע, מזל דגים זוגיות, מזל דגים שבועי, מזל דגים מחר, מזל דגים נקבה במיטה, מזל דגים אישה, מזל דגים נקבה אופי, מזל דגים באהבה, מזל דגים אופי, מזל דגים לפי הקבלה, מזל דגים ואריה, מזל דגים זכר במיטה, מזל דגים התאמה, מזל דגים של היום, מזל דגים בקבלה, מזל דגים ועקרב, בן מזל דגים, מזל דגים זכר התאמה, מזל דגים ניתוח אופי, מזל דגים אהבה, מזל דגים מאפיינים, הורוסקופ שבועי דגים

תן ציון למאמר זה

3.00