מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי דגים - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דגים

הורוסקופ שבועי דגים - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דגים

הורוסקופ שבועי דגים - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דגים הורוסקופ שבועי דגים - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דגים

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דגים: 21.04.19-27.04.19

כוכבים ומזלות: כוכב נפטון שמייצג אתכם מתחבר עתה עם האנרגיות של השמש ושל כוכב סטורן. התופעה מחוללת תנודות נומרולוגיות הנושאות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 1 ו – 7.

ראשון עד שלישי: הבית מהווה עבורכם מרכז לפעילות. פתחו דף חדש על ידי הכנסת שינויים שיביאו עימם 'רוח חדשה' ואנרגיות חיוביות. הגיע הזמן להיפטר מדברים שאין להם שימוש, ולא פחות חשוב לאזן בין תחושת האופוריה המציפה אתכם לבין החלק המעשי ביותר. במקביל, לפני שאתם זורקים החוצה, את כול מה שיש לכם, מוטב לבדוק אם יש לכם משהו במקום. תכנון וסידור מחדש של כמה אביזרים חדשים ימלאו אתכם בתחושת אושר אינסופית. המזל יתדפק על דלתכם בחברת אנשים ודברים הבאים מארצות רחוקות. נראה כי המזל קורץ לכם מעבר לים.

רביעי עד שבת: זה פרק זמן טוב בו אתם מרגישים שהצלחתם לעלות על דרך המלך. אפילו אם לא כל מה שקורה הוא בדיוק הקטע שלכם, עד הסוף, אבל יש בהחלט תחושה של תנועה ושל חיוניות, כפי שלא הרגשתם בעוצמה כזאת, די הרבה זמן. שמרו על קשר הדוק עם אדם אשר בשמו מופיעה האות א'. זהו גורם ממריץ עבורכם. חשוב! לא לוותר! לא די במוצר או ביצירה שייצרתם, עכשיו תצטרכו ללמוד כיצד לשווק אותם.

רוח ונפש: בהפלת גורלות שהתקיימה עבורכם על-פי שיטת האי-צ'ינג עלה בגורלכם המסר הבא – ישנם זמנים בחייו של אדם בהם רצוי שיקריב קורבן כלשהו במטרה לנצל את ההזדמנות העומדת בפניו.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל דגים, מזל דגים נקבה, מזל דגים זכר, מזל דגים במיטה, מזל דגים תאריכים, מזל דגים הורוסקופ, מזל דגים אסטרולוגיה, מזל דגים תכונות, מזל דגים יומי, מזל דגים גבר, בת מזל דגים, מזל דגים השבוע, מזל דגים זוגיות, מזל דגים שבועי, מזל דגים מחר, מזל דגים נקבה במיטה, מזל דגים אישה, מזל דגים נקבה אופי, מזל דגים באהבה, מזל דגים אופי, מזל דגים לפי הקבלה, מזל דגים ואריה, מזל דגים זכר במיטה, מזל דגים התאמה, מזל דגים של היום, מזל דגים בקבלה, מזל דגים ועקרב, בן מזל דגים, מזל דגים זכר התאמה, מזל דגים ניתוח אופי, מזל דגים אהבה, מזל דגים מאפיינים, הורוסקופ שבועי דגים

תן ציון למאמר זה

3.00