מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי דגים - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דגים

הורוסקופ שבועי דגים - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דגים

הורוסקופ שבועי דגים - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דגים הורוסקופ שבועי דגים - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דגים

הורוסקופ שבועי למזל דגים - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דגים 18.04.21-11.04.21

לקריסטל המזל שלך - הכנסו לקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ שבועי למזל דגים- תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דגים

כוכבים ומזלות: כיפת השמיים מערבלת את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים ונוס ופלוטו, ורוקמת מצבים נומרולוגיים הצופים לכם מפגשים עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 6 ו – 8.

ראשון עד שלישי: הרקיע משגר אנרגיות מבלבלות אל כוכב נפטון השולט בכם. בימים אלה אתם חיים בתוך פרדוכס. קשה לכם להשלים גם עם מה שידוע לכם מזמן. אתם מקבלים אירועים סתמיים כאותות משמיים ובכך רק מגבירים את הסבל. מה שנותר לכם לעשות זה לקבל את המצב מתוך הבנה שכל מה שצריך לקרות זה בדיוק מה שקורה. זהו עיתוי מושלם להיפטר מתכונת אופי אשר יש בה יותר מאשר שמץ של כפייתיות. פגישה קצרצרה עם בעל סמכות עשויה לסגור למענכם פרויקט שלאחרונה השקעתם בו רבות. בימים אלה אתם תמצאו תחומי עניין משותפים עם אנשים ממזלות האש (טלה, אריה וקשת).

 

רביעי עד שבת: זה פרק זמן רומנטי המתאים לבילוי עם בני זוג בסביבה מפרגנת. אם תשקיעו מעט מאמץ צפוי לכם קטע פורה ומפתיע. זה עיתוי שמתאים לשיחות פילוסופיות מעמיקות ולהחלפת דעות באווירה נינוחה. היכרויות חדשות צפויות להתרחש בימים אלה ממש. שימו לב ואל תרשו לעצמכם לחלום. יש לגלות ערנות ולא לפספס דברים שקורים ממש מתחת לאפכם. הרקיע מעודד אתכם לבל תתפשרו עם המצוי, אלא צאו להשיג את הרצוי: מה ששווה באמת וראוי, יש עליו מתחרים רבים. רק נטול הערך אינו מוקף מתחרים.

בוחשים בעתיד: בפריסת קלפי טארוט נומרולוגיים שהתקיימה לכבודכם לצורך חיזוי וקבלת מסרים, עלה בגורלכם קלף שמספרו 32: הקלף מעודד אתכם "לשווק" את עצמכם, מבלי להמתין עד שהאחרים ישגיחו בקיומכם.

רוצים לדעת מה קריסטל המזל שלכם? לחצו

 מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי ❁ 

♥ מפה אסטרולוגית אישית מלאה 

  

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל דגים, מזל דגים נקבה, מזל דגים זכר, מזל דגים במיטה, מזל דגים תאריכים, מזל דגים הורוסקופ, מזל דגים אסטרולוגיה, מזל דגים תכונות, מזל דגים יומי, מזל דגים גבר, בן מזל דגים, מזל דגים ניתוח אופי, מזל דגים אהבה, מזל דגים מאפיינים, הורוסקופ שבועי דגים

תן ציון למאמר זה

3.67