מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שנתי לצעירים | מזל גדי - הורוסקופ שנתי לצעירים

מזל גדי - הורוסקופ שנתי לצעירים

מזל גדי - הורוסקופ שנתי לצעירים מזל גדי - הורוסקופ שנתי לצעירים

הורוסקופ שנתי מזל גדי לצעירים– תחזית אסטרולוגית שנתית למזל גדי נכתבה על ידי אסטרולוגים מומלצים והיא תאפשר לך לדעת כיצד מצב כוכבי השמיים ישפיעו אסטרולוגית על תחומי האהבה, לימודים ועוד.

לתחזית אסטרולוגית אישית חייגו: 03-6145910

הורוסקופ שנתי גדי לצעירים - כוכבי השמיים והשפעתם על הורוסקופ מזל גדי:
התאמת מזלות לשנה הקרובה: אז ככה – עם חברים שהם בני ובנות מזל גדי כמוכם, צפויים לכם חיים יפים ויציבים, עם המון רצינות וכאלה ועם קטעים כמו נאמנות, עקביות, כבוד וחוש אחרית – אחלה, בדיוק כמו שאתם אוהבים. עם הדגים צפויים לכם חיים יפים וזורמים, עם הרבה בריכות ואגמים ועם הרבה גלישה על גלים גבוהים וריח של ים ושל סלעים וסבבה. עם השוורים אתם מוצאים שפה משותפת ושניכם [אתם וגם הם] פוסעים בשלווה אל השדה וחוגגים שם אחלה של ידידות וחברות. אבל הנה-הנה-הנה צפויים לכם אחלה קטעים עם המזל שהכי תפור עליכם, והכי עושה לכם טוב והכי ובכלל, ה-ס-ר-ט-נ-י-ם ! עם היצורים החמים, הרגשניים, האוהבים והמפנקים האלה – צפויות לכם חוויות שלא תרצו לשכוח לעולם. הסרטנים הם החברים הכי טובים שלכם, ממש כמו שהם בני הזוג הכי הכי בשבילכם. עם הבתולות זה ממש הולך להיות לכם בסדר, וזה משום שהתכונות שלהם די דומות ודי מזכירות את התכונות שלכם, ותחשבו על זה. עם המאזניים אתם תופסים סבבה של קטעים, וגם עם העקרבים הולכות להיות לכם חוויות והתנסויות מוטרפות. עם הטלאים לא בטוח שצפויות לכם חוויות שאתם תרצו להפנים או לרוץ ספר למישהו, וזה בגלל שהטלאים רוצים להדליק את העולם באש של ריגושים והסתערויות ספונטאניות ו...בקיצור – עושה רושם שזה לא משהו שאתם רוצים לחלום עליו בלילה, אבל אף פעם אי אפשר לדעת בגלל שתמיד יש הפתעות. לא ככה? 

טיפים לשנת 2018 והזדמנויות: אם בראש שלכם להתחבר עם מישהו שאתם דלוקים עליו, אז הכי טוב בשבילכם זה לבקש מחבר שישדך לכם אותו. אל תעשו את זה לבד. הכוכבים רואים שאתם נורא רוצים להגיד משהו למישהו שכל הזמן נמצא בראש שלכם. יש מצב שתקבלו בחלום את הרמז של 'איך לעשות זה'. צפויות בשורות טובות לגדיים שמתכננים מסיבה גדולה או אירוע חברתי ענק. מה שהכי חשוב בסיפור הזה הוא שתמיד תשתדלו להיות הכוכבים של האירוע. יש מצב שאתם הולכים להגיד למישהו את מה שאתם חושבים עליו. אם זה מה שהחלטתם לעשות, אז אולי כדאי שתעשו את זה ביותר עדינות ממה שהתכוונתם. הכוכבים מראים שהולכת להיות לכם אחלה שנה בכל מה שקשור ליחסים שבין בנים לבנות, בעיקר בקטעים שעד עכשיו לא ממש תפסו כיוון.

לימודים: אין צורך שתעשו השוואות בין הציונים שלכם לבין ציונים של אחרים. אתם אחלה כמו שאתם. אתם יודעים איך להשקיע ואיך לתת מעצמכם ואיך לתפוס דיבור עם המורים [כשצריך], ככה שצפויה לכם סבבה של שנה בקטע הזה.

עם ההורים: הקפידו לעמוד בהתחייבויות, בעיקר אם מדובר בהבטחות שנתתם להורים ושקשורים בלימודים. אין-אין עליכם ביחסים איתם, וזה משום שאתם הולכים לתת להם את הכבוד המגיע להם, ותמיד תשתדלו להגיע איתם להסכמים שמשמחים את כולם.

תחזית אסטרולוגית שבועית לצעירים

שתהיה לכם שנה מופלאה!

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

מזל גדי, אסטרולוגיה, הורוסקופ, מזל גדי גבר, מזל גדי נקבה, מזל גדי היום, מזל גדי תאריכים, מזל גדי תכונות, מזל גדי במיטה, מזל גדי יומי, מזל גדי הורוסקופ, מזל גדי אישה, מזל גדי השבוע, בת מזל גדי, מזל גדי נקבה במיטה, מזל גדי אהבה, מזל גדי מאפיינים, אסטרולוגיה שנתית לפי תאריך לידה, אלטרנטיבלי, תחזית אסטרולוגית שנתית לפי תאריך לידה, הורוסקופ מזל גדי, איך לכבוש את מזל גדי, מזל גדי הורוסקופ יומי, מזל גדי בזוגיות, הורוסקופ שנתי צעירים

תן ציון למאמר זה

0