מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שנתי 2018 | מזל טלה - הורוסקופ שנתי

מזל טלה - הורוסקופ שנתי

מזל טלה - הורוסקופ שנתי מזל טלה - הורוסקופ שנתי

הורוסקופ שנתי מזל טלה – תחזית אסטרולוגית שנתית למזל טלה נכתבה על ידי אסטרולוגים מומלצים והיא תאפשר לך לדעת כיצד מצב כוכבי השמיים בשנה הקרובה ישפיעו על תחזית אסטרולוגיה שנתית לפי תאריך הלידה שלך.

לתחזית אסטרולוגית אישית חייגו: 03-6145910

הורוסקופ שנתי טלה - כוכבי השמיים והשפעתם על הורוסקופ מזל טלה: מצבו של כוכבכם מארס בשנת 2018, מזמין מצבים לפיהם אתם מנסים לאחוז במקל משני קצותיו. השתדלו שלא למתוח את החבל. דברים הקשורים במראה ובהופעה יידרשו מכם תשומת לב רבה מן הרגיל. נראה שתצטרכו להתאימם לתדמית שברצונכם לשדר.

הורוסקופ אהבה מזל טלה: נראה שאתם נסחפים לבצע דברים רק כדי לזכות בתשומת ליבו של מישהו, עימו יש לכם קשר מעורפל. הכוכבים מעודדים אתכם להיצמד לעקרונותיכם, גם אם הצד השני עלול להסיק מכך מסקנות מרחיקות לכת. מי שאוהב אתכם באמת צריך להשקיע ביחסים איתכם, ולא בקשרים עם אחרים. אל תרגישו שמשהו לא בסדר איתכם כאשר תסכימו להצעות שבעבר נרתעתם מהן: אם תצליחו להתעלם ממה חושבים האחרים, תוכלו להזניק לשמיים את חייכם הרומנטיים. מצבו של כוכב מארס שליטכם, מזמין מצבים לפיהם אתם מנסים לאחוז במקל משני קצותיו: השתדלו שלא למתוח את החבל. דברים הקשורים במראה ובהופעה יידרשו מכם תשומת לב רבה מן הרגיל: נראה שתצטרכו להתאימם לתדמית שברצונכם לשדר. אירוע שהתרחש במקום רחוק מביתכם, מוליד שרשרת של אירועים רומנטיים מרגשים. יחד עם זה נראה שאינכם ששים לשוחח על כך. אדם מנוסה רומז לכם על דבר מה שעשוי לפתור עבורכם בעיה אישית: במקביל, נראה שתצטרכו לאזור אומץ כדי לעלות על הגל הנכון. אל תהססו כשסוף-סוף תפגשו אדם שפיו וליבו שווים: הכרות חדשה תסייע לכם להתגבר על ביישנותכם הטבעית, וכך תוכלו להיפתח בפני מישהו שממש-ממש רוצה לעשות לכם טוב. אנשים מעריכים אתכם ומוכנים להגמיש את התנהגותם בשבילכם.

תחזית אסטרולוגית קריירה וכסף: הקפידו לעמוד בהתחייבויות עסקיות, בעיקר אם מדובר בהבטחות שנתתם לבני מזלות המים [עקרב, דגים וסרטן]. הזדמנויות ממוזלות מחכות לכם בתערוכות, ירידים ובזארים. שימו עין על אנשים שמספר המזל שלהם הוא 3. היזהרו מטיפוסים המתהדרים בתארים מקצועיים כאלה או אחרים, בעוד שהאמת היא שאין להם מושג בתחום המדובר. מתפתחת שיחה ביניכם לבין אדם שהפך תחביב למקצוע: נראה שגם אצלכם מתחיל להנץ רעיון בכיוון.

הזדמנויות: ה – 9, 18 וה-27 בכל חודש הם ימים מוצלחים עבור ילידי מזל טלה וכך גם מספרי בתים, דירות, מכוניות וכיוצא באלה. מבחינה נומרולוגית עיתויים נפלאים לרומנטיקה סוערת, ווידויי אהבה ופעילות ספורטיבית.

אבני המזל לאנרגיות טובות ושפע בשנה הקרובה הן:
פלורייט: זו אבן יפהפייה אך רכה ושבירה וצריך להגן עליה מפני רטיבות. המצרים הקדמונים גילפו ממנה את החרפושיות המפורסמות. טובה במיוחד עבור אלה מכם המבקשים ליצור קשר עם זיכרונות העבר, או המתרפקים על ילדותם האבודה. אבן מופלאה עבור כל מי מכם שרוצה להיפטר מרגשי אשמה. מן ההיבט הפיסי, זו אבן טובה עבור הסובלים מנפיחות ומגזים במערכת העיכול.
אקוואמארין: זו אבן כחולה ירקרקה. כשמה כן היא [כלומר, אקווא = מים] בנויה על יסוד המים, ועל כן היא מיטיבה עם הרגשניים שביניכם. יש הנוהגים להחזיק בה על גבי סיפוני אניות ויאכטות. נפלאה כתכשיט. מעודדת עוצמות רוחניות.
לרכישת תליון המזל שלך לחצי כאן

שתהיה לכם שנה מופלאה!

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

מזל טלה, אסטרולוגיה, הורוסקופ, מזל טלה גבר, מזל טלה נקבה, מזל טלה אישה, מזל טלה היום, מזל טלה תאריכים, מזל טלה הורוסקופ, מזל טלה במיטה, מזל טלה יומי, מזל טלה השבוע, איך לכבוש את מזל טלה, מזל טלה אהבה, מזל טלה נקבה במיטה, מזל טלה תכונות, בת מזל טלה, מזל טלה בזוגיות, מזל טלה מאפיינים, אסטרולוגיה שנתית לפי תאריך לידה, אלטרנטיבלי, תחזית אסטרולוגית שנתית לפי תאריך לידה, הורוסקופ מזל טלה, מזל טלה הורוסקופ יומי

תן ציון למאמר זה

0