מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שנתי 2018 | מזל בתולה - הורוסקופ שנתי

מזל בתולה - הורוסקופ שנתי

מזל בתולה - הורוסקופ שנתי מזל בתולה - הורוסקופ שנתי

הורוסקופ שנתי מזל בתולה – תחזית אסטרולוגית שנתית למזל בתולה נכתבה על ידי אסטרולוגים מומלצים והיא תאפשר לך לדעת כיצד מצב כוכבי השמיים בשנה הקרובה ישפיעו על תחזית אסטרולוגיה שנתית לפי תאריך הלידה שלך.

לתחזית אסטרולוגית אישית חייגו: 03-6145910

הורוסקופ שנתי בתולה - כוכבי השמיים והשפעתם על הורוסקופ מזל בתולה: מצבו של כוכבכם מרקורי בשנת 2018 בשילוב עם יסוד האדמה שאתם נמנים עימו, מניבים הצלחות עם אנשים אשר צירוף אותיות שמם או סכום ספרות תאריך לידתם, מעניקים את המספר 8. יחסים אישיים אשר היה נדמה כי צנחו אל תוך שגרה, מתרעננים לפתע.

הורוסקופ אהבה מזל בתולה: אל תנסו להעתיק מודל של זוגיות מאדם אחר. אם תחפרו אצלו מתחת לפני השטח, תגלו דברים שלא שיערתם שהם קיימים. מישהו שאתם מחבבים, עשוי לייחס חשיבות רבה לטקסים ולרשמיות. קצת יותר תשומת-לב מצידכם והוא יהיה מוכן לקטוף למענכם את הירח. יחסים אישיים אשר היה נדמה כי צנחו אל תוך שגרה, מתרעננים לפתע. במקביל, רק תרוויחו אם תעזרו לכוכבים לעזור לכם בסיפור הזה. מיקומו של כוכב מרקורי, מעניק מזל וברכה לאינטימיות שבינו לבינה. הנומרולוגיה צופה לכם הצלחות עם אנשים אשר צירוף אותיות שמם או סכום ספרות תאריך לידתם, מעניקים את המספר 8. טיפוסים מתעלקים ינסו לארגן מפגשים עם אנשים שלא התראתם עימם זמן רב. נראה שאתם לא ממש מתלהבים מן המלאכותיות שברעיון הזה. שיחות שהיו אמורות להיות קלילות, הופכות לפתע למפגשים בעלי אופי רציני. נראה שהצד השני מנסה להעביר לכם מסר חשוב, אך אינו רוצה לתת פומביות לנאמר. עניינים הקשורים לאמונה שבלב, עלולים להפוך לוויכוחים קטנוניים. אם לא תמהרו להתנער מהסיפור הזה, אתם עלולים לקלקל לעצמכם יחסים שנרקמו בעמל רב.

תחזית אסטרולוגית קריירה וכסף: בכל מקרה בו תאלצו להתלבט בין המסגרת בה אתם מתפקדים, לבין הצעה מושכת המגיעה מכיוון לא צפוי – מומלץ לכם לשוחח על כך בגלוי ולא לשמור דברים בבטן. טיפוס המציג את עצמו כמי  שאינו שוגה לעולם, יאשים אתכם במחדליו. נראה שאין לו בעיה לוותר על כסף, ובלבד שכבודו לא ייפגע. מנסה לטרפד את הצלחותיכם, אך אינו שוכח לציין שהוא נוהג כך בשמם של ההגינות והיושר. נראה שהפעם תצטרכו להסיר את הכפפות. לאנשי העסקים שביניכם צפויה שנה של גיוס כספים. גם אתם תופתעו ממבול היזמים שירצו לראות בכם את שותפיהם.

הזדמנויות: ה – 5, 14 וה- 23 בכל חודש הם ימים מוצלחים עבור ילידי מזל בתולה וכך גם מספרי בתים, דירות, מכוניות  וכיוצא באלה. מבחינה נומרולוגית זה הזמן לעיסוקים ולימודים הקשורים ברפואה חלופית ובסיוע לזולת.

אבני המזל לאנרגיות טובות ושפע בשנה הקרובה הן:
אופל: זו אבן המצויה במגוון גדול של צבעים. מצויינת עבור השחקנים ואנשי הבמה שביניכם, באשר היא מחדדת את הפאתוס ואת החושים הדרמטיים. ככל שאנשים רבים יותר יענדו אותה, כך גם יקודם רעיון השלום העולמי. מומלצת לענידה עבור כל מי שחרד מהבעת אהבה או מחשיפת רגשות. טוב לכם לענדה לפני ובשעת ווידוי אהבה. קחו בחשבון שהיא עלולה להגביר רחשי קנאה.
מלכית: זו אבן בעלת גוונים ירוקים. נחשבת לפייה הטובה של פעוטות ואנשים צעירים. נהוג לתלות אותה מעל עריסת תינוק. חמימה ומפנקת. משכיחה צרות ומביאה מזור לנפש הדוויה. משמשת כמרכיב פעיל בקמעות שנועדו להגן מפני כישוף, כמו גם מפני עין הרע. תזהיר אתכם מפני אויבים נסתרים. נוהגים להיעזר בה בשעה שתרים ומחפשים אחר חפצים שאבדו. מגלה מטמונים ואוצרות.
לרכישת תליון המזל שלך לחצי כאן

שתהיה לכם שנה מופלאה!

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

מזל בתולה, אסטרולוגיה, הורוסקופ, מזל בתולה גבר, מזל בתולה נקבה, מזל בתולה במיטה, מזל בתולה תאריכים, מזל בתולה היום, מזל בתולה הורוסקופ, מזל בתולה אישה, מזל בתולה יומי, מזל בתולה תכונות, מזל בתולה השבוע, מזל בתולה נקבה במיטה, אסטרולוגיה שנתית לפי תאריך לידה, אלטרנטיבלי, תחזית אסטרולוגית שנתית לפי תאריך לידה, הורוסקופ מזל בתולה, בת מזל בתולה, מזל בתולה אהבה, איך לכבוש את מזל בתולה, מזל בתולה הורוסקופ יומי, מזל בתולה מאפיינים, מזל בתולה בזוגיות

תן ציון למאמר זה

0