מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שנתי 2018 | מזל עקרב - הורוסקופ שנתי

מזל עקרב - הורוסקופ שנתי

מזל עקרב - הורוסקופ שנתי מזל עקרב - הורוסקופ שנתי

הורוסקופ שנתי מזל עקרב – תחזית אסטרולוגית שנתית למזל עקרב נכתבה על ידי אסטרולוגים מומלצים והיא תאפשר לך לדעת כיצד מצב כוכבי השמיים בשנה הקרובה ישפיעו על תחזית אסטרולוגיה שנתית לפי תאריך הלידה שלך.

לתחזית אסטרולוגית אישית חייגו: 03-6145910

הורוסקופ שנתי עקרב - כוכבי השמיים והשפעתם על הורוסקופ מזל עקרב: מצבו של כוכבכם פלוטו בשנת 2018 מעודד אתכם להתרפק על אלה שגם בעבר הציעו לכם כתף ותמיכה. ווידוי רגשני עושה לכם טוב על הלב. סוף-סוף צפויה לכם שפה משותפת עם רומנטיקנים כמוכם. קשרים יוצאי דופן צפויים לכם עם אנשים שניחנו בכישרון כתיבה.

הורוסקופ אהבה מזל עקרב: אתם נחשבים למאהבים מסתוריים ורומנטיים, שמוכנים להקריב מעצמם כדי לזכות באהבה מהסוג הסוער ביותר. קיימת התאמה טובה ביניכם לבין ילידי מזלות האדמה. שור, גדי ובתולה. בעיקר כדאי לכם ללכת על השוורים המסורים והעקשנים. יחסים שהיו מובנים מאליהם, דורשים השקעה חריגה. זה הזמן לעצור ולבחון את צרכיו של הצד השני. מומלצות שיחות נפש המיטיבות עם התקשורת הבין-אישית, וזאת גם אם לא תזכו בהיענות מיידית. לשיפור האווירה כדאי שתוותרו על עקרונות שרק משמחים את יריביכם. כל שתעשו עכשיו למען בן-הזוג, יחזור אליכם כפל כפליים. גם אם יש לכם התחייבויות קרייריסטיות או דומות, עדיין כדאי שתפרגנו לעצמכם קפיצה אל אתרי נופש או אפילו סתם שוטטות במקומות לא מוכרים. צפויים להגיע מסרים והצעות שידרבנו אתכם בכיוון. אנשים שלא ממש הועילו לדימוי העצמי שלכם, פונים בכיוון אחר. הולכות ונרגעות סערות שליוו אתכם לאחרונה. אנשים שמחבבים אתכם יוזמים שיחות עידוד. אתם בוחרים להתרפק על אלה שגם בעבר הציעו לכם כתף ותמיכה. ווידוי רגשני עושה לכם טוב על הלב. סוף-סוף צפויה לכם שפה משותפת עם רומנטיקנים כמוכם. קשרים מיוחדים צפויים לכם עם אנשים שניחנו בכישרון כתיבה.

תחזית אסטרולוגית קריירה וכסף: כוכב פלוטו שליטכם, פותח בפניכם הזדמנויות המאפשרות הרחבת אופקים. התופעה מיטיבה עם הכיס, עם הנפש וגם סתם שוטפת את הראש. בורכתם ביכולת מופלאה לחדירה אל נפש הזולת, אך עד כה לא ניצלתם אותה בכיוונים מעשיים. זה הזמן להשקיע באפיקים המעניקים הכרה רשמית לפועלכם, כגון. פסיכולוגיה, קרימינולוגיה ואפילו אסטרולוגיה. נראה שעבור ידידיכם אתם תמשיכו להיות יועצי חינם, אך אין סיבה שתנהגו כך כלפי זרים. אתם מקפיאים יחסים עם אנשים המתלבטים ביניכם לבין מי שאינם מחבבים אתכם. נראה שבשלב זה חבל לבזבז עליהם אנרגיות. בקלות רבה מן הצפוי אתם מתמודדים עם טיפוסים חמורי-סבר. סגנונכם הוא בדיוק ה"סחורה" שהם מחפשים.

הזדמנויות: ה- 8, 17 וה- 26 בכל חודש הם הימים המועדפים עבור ילידי מזל עקרב וכך גם מספרי בתים, דירות, מכוניות וכיוצא באלה. מבחינה נומרולוגית זה הזמן לגישושים רומנטיים ולהעברת מסרים מסתוריים.

אבני המזל לאנרגיות טובות ושפע בשנה הקרובה הן:
טופז: זו אבן המכילה בתוכה אנרגיות המגיעות מיסוד האש [תאזן את יסוד המים שאתם נמנים עימו]. נחשבת כמתנה משמיים עבור כל מי מכם שמחפש לעצמו הדרכה רוחנית. תעודד את הביישנים שביניכם ליטול לעצמם את שרביט המנהיגות. תיטיב עם כל העוסקים בפוליטיקה, או נמצאים בתפקידי מפתח. תשרה ביטחון בליבם של אלה מכם החוששים להיות נותני הטון. מאידך, היא תרגיע ותאזן את הכעסניים שביניכם. 
לאפיס- לאזולי: אבן כחולה המשובצת הנקודות של כעין הזהב. נחשבת לאבן המיסטיקאים. הייתה בשימוש כבר אצל המצרים הקדמונים. נהגו אז לכתוש אותה ולהשתמש באבקה כדי לצבוע את העפעפיים בצבע כחול. אבן חלומית עבור נשים הרות המבקשות לעצמן לידה "חלקה". אבן חובה בכיסו של כל איש רוח מביניכם. בעלת עוצמות חזקות במיוחד. כדאי לכם לענוד כמחרוזת סביב הצוואר על מנת להתגונן מפני אנרגיות שליליות.
לרכישת תליון המזל שלך לחצי כאן

שתהיה לכם שנה מופלאה!

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

מזל עקרב, אסטרולוגיה, הורוסקופ, מזל עקרב נקבה, מזל עקרב גבר, מזל עקרב במיטה, מזל עקרב תאריכים, מזל עקרב תכונות, מזל עקרב היום, מזל עקרב הורוסקופ, בת מזל עקרב, מזל עקרב יומי, מזל עקרב נקבה במיטה, מזל עקרב אישה, מזל עקרב אהבה, מזל עקרב השבוע, אסטרולוגיה שנתית לפי תאריך לידה, אלטרנטיבלי, תחזית אסטרולוגית שנתית לפי תאריך לידה, הורוסקופ מזל עקרב, איך לכבוש את מזל עקרב, מזל עקרב הורוסקופ יומי, מזל עקרב מאפיינים, מזל עקרב בזוגיות

תן ציון למאמר זה

0