מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שנתי 2018 | מזל קשת - הורוסקופ שנתי

מזל קשת - הורוסקופ שנתי

מזל קשת - הורוסקופ שנתי מזל קשת - הורוסקופ שנתי

הורוסקופ שנתי מזל קשת – תחזית אסטרולוגית שנתית למזל קשת נכתבה על ידי אסטרולוגים מומלצים והיא תאפשר לך לדעת כיצד מצב כוכבי השמיים בשנה הקרובה ישפיעו על תחזית אסטרולוגיה שנתית לפי תאריך הלידה שלך.

לתחזית אסטרולוגית אישית חייגו: 03-6145910

הורוסקופ שנתי קשת - כוכבי השמיים והשפעתם על הורוסקופ מזל קשת: מצבו של כוכבכם יופיטר בשנת 2018 מעודד אתכם להרחיב אופקים, בעיקר בתחומים העשויים לשפר את מאזנכם הכספי. הזוגיות תלך ותשתפר דווקא הודות לנכונותכם ליטול יוזמה. גם אם נחלתם אכזבה כלשהי, הרי שתהיה זו טעות אם תחליטו להסתגר ולהתבודד.

הורוסקופ אהבה מזל קשת: אתם מתנערים מנטייה שקפצה עליכם להשביע את רצון האחרים, ופונים אל ערוצים המסבים לכם הנאה וקורת-רוח. תדמיתכם החדשה עשויה להפתיע את מכריכם, אך ככול שתתמידו לדבוק בה, כך תלך ותגבר נכונותם להסתגל. אנשים שעד כה חשו צורך להתנשא עליכם, ישנו את ייחסם  ויכירו במעלותיכם. להפתעתכם, הזוגיות תלך ותשתפר דווקא הודות לנכונותכם ליטול יוזמה. גם אם נחלתם אכזבה כלשהי, הרי שתהיה זו טעות אם תחליטו להסתגר ולהתבודד. ניחנתם בתעצומות נפש המאפשרות לכם לחדש בקלות את מאגרי האנרגיה שלכם. כל סיום מבשר על התחלה חדשה. תדמיתכם החיצונית צפויה להיות זוהרת מתמיד, אל תהססו לנצל אותה ביחסים הבין-אישיים. אחד ממכריכם מפתח רגשות כלפיכם, אך נשמר מלהסגירם. רק אתם תקבעו אם להמשיך בנתיב דיסקרטי או לרמוז על נכונותכם למשהו אינטימי יותר. כמו תמיד, נסיעות צופנות עבורכם מזל וברכה.

תחזית אסטרולוגית קריירה וכסף: מומלץ לבחון את השפעתו המיטיבה של כוכבכם יופיטר, גם באמצעות הימורים פעוטים. כאשר המזל מתדפק בדלת, אין צורך בהשקעות גדולות. לכו עם 'חוש הריח' שלכם, ואל תיקחו שותפים. גם אם אתם סבורים שהחמצתם את המועד, הרי שהשפעתם הברוכה של הכוכבים מעניקה לכם הזדמנות נוספת. זה הזמן להרחיב אופקים, בעיקר בתחומים העשויים לשפר את מאזנכם הכספי. לא נורא אם תרשו לעצמכם 'לשלוף ציפורניים' כלפי טיפוסים חתרניים. יש אנשים העלולים להעניק פירושים שגויים לעדינותכם האופיינית. מישהו זקוק לתזכורת בנוגע ליכולותיכם, נראה שהוא הולך שולל אחרי מתחריכם שאינם מהססים ליחצ"ן את עצמם. גם אם תביעותיכם לא תתמלאנה במלואן, עדיין כדאי שתציגו אותן בפני מעסיקיכם. אל תמכרו בזול, את שאתם יכולים למכור ביוקר.

הזדמנויות: טיפ נומרולוגי: ה – 3, 12, 21 וה- 30 בכל חודש הם הימים המוצלחים של ילידי מזל קשת וכך גם מספרי בתים, דירות, מכוניות וכיוצא באלה. מבחינה נומרולוגית זה הזמן להימורים, הגרלות, מסעות ועניינים הנוגעים לחו"ל.

אבני המזל לאנרגיות טובות ושפע בשנה הקרובה הן:
רוז קווארץ: בתרגום חופשי מדובר בבדולח וורוד עדין ביותר. אבן מרגיעה ונעימה שתעניק שלווה פנימית בלב מי מכם שיענדו אותה. מאחר ומדובר באבן הרמונית ומאזנת, הרי שהיא טובה במיוחד עבור המחלימים ממחלה ממשבר פיסי או מנטאלי. האבן עשויה לשאת בשורה לנשים המבקשות להתעבר, אך אינן מצליחות לעשות כן מסיבות נפשיות כאלו או אחרות.
סנדלית כחולה: זו אבן הנמצאת בכול הגוונים של כחול. טובה בעיקר עבור אלה מביניכם הנחשבים לנוודים הנוטלים את מקל הנדודים ויוצאים לחפש את מזלם מעבר להרי החושך. האבן תאפשר לכם להפעיל שיקול דעת הגיוני במצבים בהם אתם עלולים להיסחף אל חופים אבודים. תיטיב ותשפר את עולם החלומות שלכם, תביא עימה בשורות אופטימיות בחלום ותגן עליכם מפני סיוטים.
לרכישת תליון המזל שלך לחצי כאן

שתהיה לכם שנה מופלאה!

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

מזל קשת, אסטרולוגיה, הורוסקופ, מזל קשת נקבה, מזל קשת במיטה, מזל קשת תאריכים, מזל קשת הורוסקופ, מזל קשת תכונות, מזל קשת היום, מזל קשת גבר, מזל קשת יומי, בת מזל קשת, מזל קשת אישה, מזל קשת השבוע, מזל קשת נקבה במיטה, מזל קשת מאפיינים, אסטרולוגיה שנתית לפי תאריך לידה, אלטרנטיבלי, תחזית אסטרולוגית שנתית לפי תאריך לידה, הורוסקופ מזל קשת, מזל קשת אהבה, איך לכבוש את מזל קשת, מזל קשת הורוסקופ יומי, מזל קשת בזוגיות

תן ציון למאמר זה

5.00