מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שנתי 2018 | מזל דגים - הורוסקופ שנתי

מזל דגים - הורוסקופ שנתי

מזל דגים - הורוסקופ שנתי מזל דגים - הורוסקופ שנתי

הורוסקופ שנתי מזל דגים – תחזית אסטרולוגית שנתית למזל דגים נכתבה על ידי אסטרולוגים מומלצים והיא תאפשר לך לדעת כיצד מצב כוכבי השמיים בשנה הקרובה ישפיעו על תחזית אסטרולוגיה שנתית לפי תאריך הלידה שלך.

לתחזית אסטרולוגית אישית חייגו: 03-6145910

הורוסקופ שנתי דגים - כוכבי השמיים והשפעתם על הורוסקופ מזל דגים: מצבו של כוכבכם נפטון בשנת 2018 יוצר אנרגיות ממוזלות המגיעות אליכם מגזרת מזל מאזניים. כמו כן הוא מעודד קידום ושכר. צפויה שנה מוצלחת לנועזים שביניכם. מותר לכם להרגיש בטוחים יותר בעצמכם ותלויים פחות בסובבים אתכם.

הורוסקופ אהבה מזל דגים: אם אתם דגים אופייניים, הרי שאתם זקוקים לשיחות נפש לא פחות מאשר לבילויים אל תוך הלילה. השנה ממתינה לכם הזדמנות לסגור עניין עם אדם המשדר איתכם על גל אחד, אך יהיה עליו ללמוד כיצד לקבל ולהעניק אהבה. מעט פתיחות מצידכם עשויה לעזור לו להשתחרר מספקותיו. אנרגיות ממוזלות מגיעות אליכם מגזרת מזל מאזניים. התופעה מעודדת יחסים הרמוניים עם בני זוג, בעיקר לאחר תקופה של משבר. אל תתאכזבו מדי אם תגלו שהיחסים עם אדם מסוים, הם לא ממש גן של שושנים. גל של התחדשות יעודד אתכם לוותר על קשרים שממילא מיצו את עצמם. באותה הזדמנות כדאי גם להיפטר מחפצים המעוררים בכם זיכרונות מהסוג המסוים ההוא.

תחזית אסטרולוגית קריירה וכסף: הרקיע מדגיש את חשיבותם של הישגיכם הקרייריסטיים. כוכבכם נפטון מעודד קידום ושכר. צפויות הפתעות וייתכן שיגיע מסר מרנין ממישהו שאתם ממתינים למוצא פיו. אם אכן כך יקרה, הרי שאל לכם לגלות להיטות יתירה. אל תהססו לאמץ לעצמכם סגנון תקיף והחלטי. אם עד כה חששתם לומר למישהו את דעתכם עליו, תוכלו לעשות זאת עכשיו מבלי לפחוד מן התוצאות. צפויה שנה מוצלחת לנועזים שביניכם. מותר לכם להרגיש בטוחים יותר בעצמכם ותלויים פחות בסובבים אתכם. מיקומו של כוכב נפטון שליטכם, מבשר על שפע והצלחה בכל מה שנוגע לבליינות ולהתחברות עם אנשי החברה הגבוהה. צפוי מזל רב לאלה מכם הנושאים בתפקידי ניהול או קשורים לעסקי השעשועים. כוכב נפטון מעניק השנה אנרגיה יצירתית לכל האמנים והיוצרים שביניכם. התופעה נחשבת לברוכה, אך במקביל לתכונותיה החביבות היא עלולה גם לשבש את נכונותכם לשקול בהגיון. מתברר שהזייתיות עשויה להיות טובה לאמנות, אך עלולה להזיק לעסקים.

הזדמנויות: ה – 7, 16 וה- 25 בכל חודש הם הימים הטובים של ילידי מזל דגים וכך גם מספרי בתים, דירות, מכוניות וכיוצא באלה. מבחינה נומרולוגית זה הזמן לתחילתם של רומנים טהורים ובילויים אל תוך הלילה.

אבני המזל לאנרגיות טובות ושפע בשנה הקרובה הן:
טורמלין: האבן טובה במיוחד עבור אלה מכם הנחשבים [לא נורא] למפוזרים ונבוכים, כמו גם עבור אלה המבקשים להשליט סדר וארגון במחשבותיהם. מגינה מפני אנרגיות שליליות המכוונות נגד מי מכם שיענוד אותה. מחלצת ממצבים אבודים. טוב לענדה לפני טיסה, כמו גם בים לפני הפלגה. פוקחת את העין-השלישית. מחברת את המוח עם רבדים נשגבים של המציאות. מומלץ להעניק אותה לאנשים העוברים טיפולי ריפוי.
אמטיסט: זו אחת מן האבנים היותר מפורסמות ופופולאריות. צבעה סגול והיא נמצאת בשימוש נרחב בקרב מטפלים אלטרנטיביים ומיסטיקנים. נחשבת למעניקה גדולה של כוחות רוחניים. מומלצת בעיקר לאלה מביניכם המבקשים להעניק עדיפות לרוחני על פני החומרי. רצוי להטמינה מתחת הכר לפני השינה, כדי להיעזר בה ב"שאלת חלום".
לרכישת תליון המזל שלך לחצי כאן

שתהיה לכם שנה מופלאה!

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

מזל דגים, אסטרולוגיה, הורוסקופ, מזל דגים נקבה, מזל דגים במיטה, מזל דגים תאריכים, מזל דגים הורוסקופ, מזל דגים תכונות, מזל דגים יומי, מזל דגים גבר, בת מזל דגים, מזל דגים השבוע, מזל דגים נקבה במיטה, מזל דגים אישה, מזל דגים אהבה, מזל דגים מאפיינים, אסטרולוגיה שנתית לפי תאריך לידה, אלטרנטיבלי, תחזית אסטרולוגית שנתית לפי תאריך לידה, הורוסקופ מזל דגים, מזל דגים היום, איך לכבוש את מזל דגים, מזל דגים הורוסקופ יומי, מזל דגים בזוגיות

תן ציון למאמר זה

3.00