מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הכל על אסטרולוגיה | על המזל האסטרולוגי ויחסו לרכוש ולכסף - מזל סרטן

על המזל האסטרולוגי ויחסו לרכוש ולכסף - מזל סרטן

על המזל האסטרולוגי ויחסו לרכוש ולכסף - מזל סרטן על המזל האסטרולוגי ויחסו לרכוש ולכסף - מזל סרטן

במאמר זה, ובימים טרופים אלה, של טרום שביתות ומאבקים כלכליים רציתי לדבר על כל מזל ומזל ויחסו לרכוש ולכסף. בכתבה זו אתייחס למזל סרטן.


בעיסוקי בתור אסטרולוגית ויועצת מיסטית מזה שנים רבות, אני שומעת ללא הרף את המשפטים הבאים:"בגלל שאין לי כסף אין לי חיים, אין לי לימודים, אין לי גירושים, אין לי תנאי מחייה נורמליים, אין לי ואין לי..." וככה כל החיים שלנו נראים כמו ברירת מחדל אחת גדולה. ואז חשבתי לעצמי, שכסף במקום שיהיה לנו לברכה, הפך להיות רעה חולה. מדוע?

אומרים שלכסף אין ריח, אבל לדעתי יש לו את טעם החיים, כאשר הוא נקנה בעמל, בחריצות ומתוך אהבה. למה הגענו למצב הזה? למה שכסף לא יביא לנו תחושה של שפע וסיפוק, למה הוא הפך למקור של כל צרה, וכל אילוץ?

במאמר זה, ובימים טרופים אלה, של טרום שביתות ומאבקים כלכליים רציתי לדבר על כל מזל ומזל ויחסו לרכוש ולכסף. למי שירצה להעמיק יותר, מדובר גם על המזל הפותח את בית 2 בית הכספים והקניין במפה האסטרולוגית. למי שאין מפה, יוכל לפנות אלי במייל או טלפונית עם תאריך ושעת לידה ואוכל להמציא לו נתון זה. אך לפני שאפרט ברצוני לומר מספר מילים על כסף ושפע, על מנת לשפר את הדברים.

לאהוב את מה שעושים- זה מתחיל מכך שמרביתנו לא אוהבים את עבודתנו, ולכן הכסף שאנו מרוויחים לא יכול להוות פיצוי, זה רק מגביר את הריקנות. עדיף אפילו להשתכר פחות ולאהוב יותר את העיסוק שלנו.

לכסף עלול להיות עין רעה- אם אתה נותן שירות כמו פסיכולוג, רופא, או יועץ או אפילו מטפל אלטרנטיבי. הכסף שתרוויח  "מלוכלך", כי הוא נובע מצערם של אחרים. לכן היה הוגן במחירים ואל תגרום להם לתת אותו מתוך מצוקה, אלא מתוך הכרת תודה, רק אז הוא יביא עימו ברכה.  
האומנם כל אושר ניתן לקנות בכסף?- אנחנו בעלי הרגלי צריכה מנופחים של תרבות מפונקת. מתמכרים לחוויות הקניות והמבצעים. זה משחרר אדרנלין, וזה גורם לחוויה של התרוממות הרוח לרגע, ואולי זה מחפה על הריקנות של חוסר אושר אמיתי. פעם חשבתי, כמה משאבים וכמה אנרגיה אנו מבזבזים על מותרות, שאם היינו מחפשים אותם בתוך החלל הפנימי שלנו, היינו פחות צרכנים רעבים!

התחבר למעגל השפע- יש מעגל של שפע בעולם, ככה הטבע בנוי. כל אחד נותן בו את חלקו ומקבל ממנו. התחבר למעגל זה. חשוב על מה שאתה יכול לתת כאשר אתה רוצה להרוויח את כספך. חשוב על התרומה שאתה נותן, ולא על השכר בתלוש המשכורת.

אז מה עושים שהמצב כל כך קשה?
נכון, אין פיתרון של קסם. הרבה לא עובדים, ואלה שכן חרדים על  מקום עבודתם. אולי זה זמן לחשוב על ההסבה המקצועית המתאימה, על לימודים, על מציאת עבודה, אולי על לימודים במקביל לעבודה, אם אני לא אוהב את אשר אני עושה. לדעתי מדיטציה מן הלב, על כך שמגיע  לכל אחד מאיתנו להתחבר אל השפע, מלווה ברצון כנה, תוכל להביא למציאת עבודה, גם אם כלו כל הקיצין.

חשוב מה יש לך להציע, ולא על מה שלא: "אני כבר מבוגר, מי ייקח אדם בגילי לעבודה, אין לי מספיק ניסיון לעומת אחרים..."

מה אני מרגיש מבחינת היחס שלי לכסף? האם בכל מחיר? כיצד אני מתייחס למה ששייך לי. ומה לגבי קניינים? גם קניין רוחני, גם ידע וגם ערכים, כולל התמקצעות, אומנות, יצירה וכו'. 

על כך מדבר בית 2 באסטרולוגיה. בעוד אשר בית 1 מדבר על אני עצמי, ההתהוות שלי, על מה שמתפרץ ממני, הרי שבית 2 נותן לדבירם את המסגרת, הצורה והתבנית, כלומר, הוא כבר האובייקט ולא הסובייקט!

בכתבה זו אתייחס למזל סרטן הן מבחינת מזל השמש והן מבחינת המזל המצוי בבית 2, ונעשה זאת מכמה אספקטים: כצד יתייחס למה ששייך לו ולכסף, מה מוכן לעשות על מנת להשיג זאת, עבור מה הוא יוציא כסף, עד כמה הכסף בכלל חשוב לו בחיים ועוד.

מזל סרטן
ישנו ביטוי האומר, "קנה לך חבר", וזה בדיוק מה שעושה מזל סרטן, משקיע בקרובים, בני משפחה, חברים, וכו'. הוא פיתח משך חייו מיומנויות רגשיות בלתי רגילות ולכן הוא בעל זיכרון עצום לתחושות ולחוויות. בעוד אחרים זוכרים דברים במילים, הוא נוטה לזכור תחושות והוא ספריה מהלכת על שנים לבתניות רגשיות.

יש לו ערך רגשי רב נוסטלגיה לחפצים ולכן קשה לו מאוד להיפטר מדברים. "במכונית הזו נסעתי בתקופה כזו בחיי, ואת הטלוויזיה הזו קיבלתי במתנה מחברים..."

מה מוכן לעשות בשביל כסף- כאן יש פרדוכס: מצד אחד הוא חושש משינויים, הוא חסר ביטחון ועבודה קבועה עדיפה עבורו, ומצד שני הוא חייב להתחבר רגשית למה שהוא עושה. דבר נוסף- חשוב לו מאוד לחוש שהוא באווירה משפחתית ופעמים רבות מקום העבודה הופך לו לבית שני, אם לא ראשון! במקרה ומדובר על אישה נשואה, היא עלולה להיות תלותית בבעלה ויושבת בית ויהיה לה קשה לפתח קריירה משל עצמה.

סרטן גם עלול להסתבך כלכלית עם בני משפחה, למשל לחתום ערבויות או להיות מסובך בעסק משפחתי, ויהיה עליו ללמוד להפריד בין כסף לעסקי משפחה.

יוציא כסף עבור הוריו, ילדיו. הוא טיפוס שחוסך עבור דברים גדולים: בית בעתיד לו ולילדיו, לימודים. לכסף יש ערך נוסטלגי עבורו, ותמיד יהיה מוכן להיזכר בגעגועים כיצד הרוויח אותו ומה עשה עימו.

ליצירת קשר ופרטים נוספים על גילה בויום

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן




עוד באותו נושא:

גילה בויום, מזל סרטן, שפע, אנרגיה, אסטרולוגיה, מיסטיקה, הכל על אסטרולוגיה, מפה אסטרולוגית, מזלות, אסטרולוגית, יעוץ אסטרולוגי, בית 2 אסטרולוגיה, כסף ואסטרולוגיה, מזלות וכסף

תן ציון למאמר זה

0