מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הכל על אסטרולוגיה | על המזל האסטרולוגי ויחסו לרכוש ולכסף - מזל דגים

על המזל האסטרולוגי ויחסו לרכוש ולכסף - מזל דגים

על המזל האסטרולוגי ויחסו לרכוש ולכסף - מזל דגים על המזל האסטרולוגי ויחסו לרכוש ולכסף - מזל דגים

במאמר זה, ובימים טרופים אלה, של טרום שביתות ומאבקים כלכליים רציתי לדבר על כל מזל ומזל ויחסו לרכוש ולכסף. בכתבה זו אתייחס למזל דגים.


לאהוב את מה שעושים - זה מתחיל מכך שמרביתנו לא אוהבים את עבודתנו, ולכן הכסף שאנו מרוויחים לא יכול להוות פיצוי, זה רק מגביר את הריקנות. עדיף אפילו להשתכר פחות ולאהוב יותר את העיסוק שלנו.

לכסף עלול להיות עין רעה- אם אתה נותן שירות כמו פסיכולוג, רופא, או יועץ או אפילו מטפל אלטרנטיבי. הכסף שתרוויח  "מלוכלך", כי הוא נובע מצערם של אחרים. לכן היה הוגן במחירים ואל תגרום להם לתת אותו מתוך מצוקה, אלא מתוך הכרת תודה, רק אז הוא יביא עימו ברכה.  

האומנם כל אושר ניתן לקנות בכסף?- אנחנו בעלי הרגלי צריכה מנופחים של תרבות מפונקת. מתמכרים לחוויות הקניות והמבצעים. זה משחרר אדרנלין, וזה גורם לחוויה של התרוממות הרוח לרגע, ואולי זה מחפה על הריקנות של חוסר אושר אמיתי. פעם חשבתי, כמה משאבים וכמה אנרגיה אנו מבזבזים על מותרות, שאם היינו מחפשים אותם בתוך החלל הפנימי שלנו, היינו פחות צרכנים רעבים!

התחבר למעגל השפע- יש מעגל של שפע בעולם, ככה הטבע בנוי. כל אחד נותן בו את חלקו ומקבל ממנו. התחבר למעגל זה. חשוב על מה שאתה יכול לתת כאשר אתה רוצה להרוויח את כספך. חשוב על התרומה שאתה נותן, ולא על השכר בתלוש המשכורת.

אז מה עושים שהמצב כל כך קשה?
נכון, אין פיתרון של קסם. הרבה לא עובדים, ואלה שכן חרדים על  מקום עבודתם. אולי זה זמן לחשוב על ההסבה המקצועית המתאימה, על לימודים, על מציאת עבודה, אולי על לימודים במקביל לעבודה, אם אני לא אוהב את אשר אני עושה. לדעתי מדיטציה מן הלב, על כך שמגיע  לכל אחד מאיתנו להתחבר אל השפע, מלווה ברצון כנה, תוכל להביא למציאת עבודה, גם אם כלו כל הקיצין.

חשוב מה יש לך להציע, ולא על מה שלא: "אני כבר מבוגר, מי ייקח אדם בגילי לעבודה, אין לי מספיק ניסיון לעומת אחרים..."

מה אני מרגיש מבחינת היחס שלי לכסף? האם בכל מחיר? כיצד אני מתייחס למה ששייך לי. ומה לגבי קניינים? גם קניין רוחני, גם ידע וגם ערכים, כולל התמקצעות, אומנות, יצירה וכו'. 

על כך מדבר בית 2 באסטרולוגיה. בעוד אשר בית 1 מדבר על אני עצמי, ההתהוות שלי, על מה שמתפרץ ממני, הרי שבית 2 נותן לדבירם את המסגרת, הצורה והתבנית, כלומר, הוא כבר האובייקט ולא הסובייקט!

בכתבה זו אתייחס למזל דגים הן מבחינת מזל השמש והן מבחינת המזל המצוי בבית 2, ונעשה זאת מכמה אספקטים: כצד יתייחס למה ששייך לו ולכסף, מה מוכן לעשות על מנת להשיג זאת, עבור מה הוא יוציא כסף, עד כמה הכסף בכלל חשוב לו בחיים ועוד.

מזל דגים
אולי רגיל שלא היה לו כלום בעבר ומצד שני גם לא היה חסר. הוא כמו נשמה של מדיום, מיסטיקן, אומן, נזיר, גורו וכו' שהסיסמא שלהם זה להסתפק במועט ולהיות שמחים בחלקם.

הוא לחלוטין בלתי חומרי והוא שואף לערכים של מיסטיקה, אומנות, נתינה לזולת וכו'.

דגים וכסף מהווים ניגוד מוחלט, כי כסף זה אגו וצרכי החומר והגוף לא מדברים אליו, ולכן הוא גם עלול לזלזל בכסף. גם אין לו שום בעיה לוותר עליו ולמסור אותו לאחרים.

בכלל הוא עלול להיות תלותי ופסיבי בענייני כסף- לא נלחם על זכויותיו, לא דורש העלאה בשכר, בגירושין, בפרידה משותף עסקי. הוא נוטה לוותר, מתוך אמונה שהגורל והקוסמוס ידאגו לו חומרית.

הוא גם עלול להיסחף, להיות נאיבי, להסתבך, לחתום על ערבויות וכו'. לפעמים הוא עלול להיות תלותי בכסף בבן הזוג, ואז קשה לו לצאת ממצב פסיבי זה.

עליו ללמוד להעריך יותר את חיי היומיום וצרכי הגוף ולשלב זאת עם המסירות המופלאה שלו.

ליצירת קשר ופרטים נוספים על גילה בויום

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

גילה בויום, מזל דגים, שפע, אנרגיה, אסטרולוגיה, מיסטיקה, הכל על אסטרולוגיה, מפה אסטרולוגית, מזלות, אסטרולוגית, יעוץ אסטרולוגי, בית 2 אסטרולוגיה, כסף ואסטרולוגיה, מזלות וכסף

תן ציון למאמר זה

0