מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הכל על המזל שלך | מזל אריה | מזל אריה- השיעור והתיקון על פי הקבלה

מזל אריה- השיעור והתיקון על פי הקבלה

מזל אריה- השיעור והתיקון על פי הקבלה מזל אריה- השיעור והתיקון על פי הקבלה

כל המאפיינים של המזל כולל התיקון, השיוך האסטרולוגי והקשרים נוספים על פי תורת הקבלה.

לשיחת יעוץ אישית עם מיסטיקנים מומלצים, לחצו כאן: 03-6145910

קבלה: 
בספר קבלי עתיק ששמו ספר יצירה כתוב לאמור "המליך [כלומר, האלוהים] אות "טית" וקשר לה כתר וצר בו: מזל אריה בעולם, וחודש אב בשנה, וכליה ימנית בנפש". מכאן נובע כי קיים קשר קבלי מיסטי בין האות "טית" ובין מזל אריה בשילוב עם חודש אב.

מזל אריה והאות "טית": 
תורת הקבלה רואה באות "טית" [ט] כאילו הייתה קשורה בצורתו של הנחש המייצג מאגיה וכוחות ריפוי, כדוגמת נחש הנחושת אשר ריפא את העם ממגיפה. כמו כן היא מתייחסת אל אותו זו כרומזת על האור הגנוז וזאת בזכות הכתוב "וירא אלוהים את האור כי טוב" – בפסוק זה מופיעה האות ט' לראשונה, ומכיוון שכך הרי שמן הראוי להעניק לה קונוטציות ואסוציאציות של טוב. כך גם מזל אריה שהינו כמלך רם ונישא  הנוטה חן וחסד לנתיניו.

מזל אריה וחודש אב: 
שמו של חודש אב בא לו מן המילה הקדומה "אבו" שפירושה אש או חום גדול ועצום, וזאת מכיוון שבתקופה זו השמש לוהטת וקופחת. חודש אב מכונה גם חודש "מנחם אב" על שום החורבן שחל בחודש זה. יש מקובלים הרואים במזל החודש, מזל אריה, את התקומה לנפילה ואת הגאולה הבאה לביטוי בפסוק :"הן עם כלביא יקום וכארי יתנשא", מה גם שמזל אריה עצמו נמנה עם יסוד האש.

השיעור של מזל אריה:
תכונותיו של מזל אריה הן – עוצמה, מלכותיות, הוד, הדר, דרמטיות, בומבסטיות, תשוקה לתהילה, לזרקורים, לקדמת הבמה ולתשואות, כשרון מנהיגות וכריזמה. האריות צריכים ללמוד שיעור מן המזל הקוטבי להם על גלגל המזלות שהוא דלי, שתכונותיו הן - מקוריות, יצירתיות, חריגות, מעוף, פשטות, עממיות, נדיבות, פתיחות, ספונטאניות וליברליות.

התיקון של מזל אריה:
התיקון של מזל אריה מבוסס על שבט שמעון שמזל אריה קשור בו על פי ילקוט שמעוני: שמעון היה הרוח החיה במסע הענישה של ואת אנשי שכם, בגלל הפשע הנתעב אשר אנשים אלה ביצעו באחותו דינה. התיקון של מזל אריה צריך להיות ביכולתו לבודד ולהבחין בין רשע אשר פגע בו לבין חף מפשע שאין סיבה להענישו. 

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

חכמת הקבלה, תורת הקבלה, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה מזלות, מזל אריה, קבלה, הורוסקופ, מזל אריה נקבה, מזל אריה גבר, מזל אריה היום, מזל אריה תאריכים, מזל אריה יומי, מזל אריה במיטה, מזל אריה הורוסקופ, מזל אריה אישה, מזל אריה זכר, מזל אריה תחזית יומית, מזל אריה נקבה במיטה, מזל אריה תכונות, בת מזל אריה, מזל אריה השבוע, מזל אריה התאמה, מזל אריה שבועי, מזל אריה מחר, מזל אריה חודש, מזל אריה להיום, מזל אריה גבר במיטה, מזל אריה באהבה, מזל אריה אסטרולוגיה, מזל אריה לפי הקבלה, מזל אריה נקבה התאמה, מזל אריה נקבה לפי הקבלה, מזל אריה מאפיינים, מזל אריה זוגיות, מזל אריה ומאזניים, מזל דלי ומזל אריה, מזל אריה תאריך, מזל אריה אהבה, מזל אריה זכר במיטה, מזל אריה הורוסקופ שבועי, מזל אריה במיטה זכר, מזל אריה במיטה נקבה, חודש אב

תן ציון למאמר זה

0